Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:12:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kava - Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 2546 times)
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 11:17:38 AM
Last edit: October 24, 2019, 08:42:33 AM by El-Cezeri
Merited by Vispilio (1), vycl87 (1)

Kava - Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı

IEO sonuçlandı ve açıklandı. Kazanan biletleri ve listelenme detayları şurda:
https://www.binance.com/en/support/articles/360035508151

Binance, bir sonraki IEO - Kava'yı açıkladı.

Launchpad Hard Cap: 3.000.000 Dolar
Max Kazanan Piyango Biletleri Sayısı: 15.000
Kazanan Bilet Başına Tahsis: 200 $
Piyango: BNB saatlik anlık görüntü: 23 Eyl, 0:00 - 23 Eki, 0:00 UTC.
Bilet talebi: 23 Ekim, 6:00 - 24 Ekim, 6:00 UTC
Kazananların duyurulması: 24 Ekim, 8:00 UTC.

Detaylı bilgiler ve Duyuru:

https://www.binance.com/en/support/articles/360034864652

Bu konudan KAVA ile ilgili tüm detayları, analizleri takip edebilirsiniz.

1715051525
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715051525
Reply with quote  #2

1715051525
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715051525
Hero Member
*

Ignore
1715051525
Reply with quote  #2

1715051525
Report to moderator
1715051525
Hero Member
*

Ignore
1715051525
Reply with quote  #2

1715051525
Report to moderator
1715051525
Hero Member
*

Ignore
1715051525
Reply with quote  #2

1715051525
Report to moderator
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 16, 2019, 11:24:17 AM

Eski havasının olduğunu düşünmüyorum. Epey zamandır 5-6 dolardan bnb tutanlar varsa zaten tutmaya devam edip bilet çıkarsa gelenleri satar geçer. Ama şu da bir gerçek ki sonrasından trade esnasında alım satım yapmak ciddi risk. Elinde kalma olasılığı çok yüksek. Bundan öncekiler de bilet çıkanlar hariç doğru düzgün kazanan olmadı. Artık ieo muhabbetinin dön demleri bence
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 16, 2019, 11:26:59 AM

twitterda biraz araştırdım. sanırım bu coin ilk kez bir ieo nun satış fiyatının altında açılması olacak. presale alanlar bu ioe fiyatına göre zaten en az 5x yapacaklar. direk dumplayabilirler. sadece %6sı ieo yapılıyor ve miktar yüksek bilet çıksa bile almayı düşünmüyorum airdroptan gelen gelsin
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 16, 2019, 11:50:14 AM

twitterda biraz araştırdım. sanırım bu coin ilk kez bir ieo nun satış fiyatının altında açılması olacak. presale alanlar bu ioe fiyatına göre zaten en az 5x yapacaklar. direk dumplayabilirler. sadece %6sı ieo yapılıyor ve miktar yüksek bilet çıksa bile almayı düşünmüyorum airdroptan gelen gelsin

Bu gibi sebeplerden ötürü kimse kolay kolay alım satım işine girmiyor. Çünkü biletten alanlar epey karlı hele birde sizin dediğiniz gibi presale den alanlar X5 karli ise ciddi dump yer
 Binance de balina gibi fiyatı belli yerde tutup pumplama olayına girmiyor. Zaten kendileri her türlü kazanıyor.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 16, 2019, 11:52:09 AM

Binance yine kovayı doldurmaya geliyor anlaşılan. Bu defa nanayı alır. Alçak herifler fiyatı ucuz verin dedikçe artırıyorlar. BNB fiyatı düşüşe geçmiş zaten bu durumdan dolayı. Apartmandan atlar gibi hemde. Kimse memnun değil. CZ duy artık bizi.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 16, 2019, 11:54:32 AM

For this Launchpad session, a pool of 326,087 KAVA tokens (approx 150,000 USD) will be split and airdropped to all launchpad participants that do not have a winning ticket.

KAVA Token Sale Details:

Token Name: Kava (KAVA)
Launchpad Hard Cap: 3,000,000 USD
Total Token Supply: 100,000,000 KAVA
Total Tokens Allocated to Binance Launchpad: 6,521,739 KAVA (6.52% of Total Token Supply)
Public Sale Token Price: 1 KAVA = 0.46 USD (price in BNB will be determined prior to the lottery draw date)
Token Sale Format: Lottery & Airdrop
Max Number of Winning Lottery Tickets: 15,000
Allocation Per Winning Ticket: 200 USD (434.78 KAVA)
Total Airdrop Pool: 326,087 KAVA
Supported Sessions: BNB only
KAVA will initially be issued as a BEP2 asset on Binance Chain.

Toplam satılacak KAVA sayısı 326K ama toplam KAVA sayısı 100 milyon olacak. Yani satış toplam KAVA miktarının binde 3'ünden az fazla  Shocked
Yani hesaplaması kolay olmayacak ama bende uzun vadede fiyatı konusunda soru işaretleri uyandırdıHuh
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 16, 2019, 11:59:59 AM

Toplam satılacak KAVA sayısı 326K ama toplam KAVA sayısı 100 milyon olacak. Yani satış toplam KAVA miktarının binde 3'ünden az fazla  Shocked
Yani hesaplaması kolay olmayacak ama bende uzun vadede fiyatı konusunda soru işaretleri uyandırdıHuh

O baktığın 326k token airdrop edilecek miktar hocam. Yani bilet çıkmayacak kişiler arasında yapılacak dağıtım sonucu toplam KAVA miktarı. Toplamda 100m kava var.

Bir önce ieo'ya göre toplanacak para yarı yarıya daha az. Yani 6 milyon dolar topluyorlardı daha önce şimdi ise 3 milyon dolara geri dönmüşler. Bu durum bir avatanj oluştabilir mi bilmiyorum. Fiyat olarak bir önceki ieo'nun hemen hemen aynısı 0,4 dolar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 16, 2019, 12:06:54 PM

https://www.kava.io Sitesi bu girin bakın su coine 1 dolar yatırılır mı? whitepaper 10 sayfa. komple sayfayı ii bir web tasarımcısı yarım günde yapar üstüne kahve partisi verir.
private sale hakkında hiçbir bilgi yok tahminim ieo öncesi kaldırdılar. ama twitterda 7 cent olduğu söyleniyor  neredeyse 7 katı. ayıptır yazıktır. bu dalga geçmenin ötesinde bir hareket olmuş. biletlerime umarım çıkmaz.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
October 16, 2019, 12:26:18 PM

https://www.kava.io Sitesi bu girin bakın su coine 1 dolar yatırılır mı? whitepaper 10 sayfa. komple sayfayı ii bir web tasarımcısı yarım günde yapar üstüne kahve partisi verir.
private sale hakkında hiçbir bilgi yok tahminim ieo öncesi kaldırdılar. ama twitterda 7 cent olduğu söyleniyor  neredeyse 7 katı. ayıptır yazıktır. bu dalga geçmenin ötesinde bir hareket olmuş. biletlerime umarım çıkmaz.

https://launchpad.binance.com/en/lottery/775054cbce554a379a26a66fc6787f0c

Burada yazıyor private sale fiyatları. 7 sen yaklaşık dediğiniz gibi. Bu çok dikkat çekici bir rakam. 0,46/0,075: 6,13

Tam 6 kat daha ucuz satılmış private salede. Başlangıçta private sale'den satılanlar kilitli olacak, aynı sayfanın altında hangi tokenların ne zaman serbest kalacağı yazıyor. Yinede anlamsız tabi kilitli veya değil fark etmiyor. Önemli olan kaça satıldığı, ileride bu adamların ne kadara dumplayabileceği.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 16, 2019, 12:54:27 PM

Ben risk alıp girmem bu ieo ya.Ethereum alıp beklemek daha mantıklı ocakta büyük haberler var.Gidip abuk sabuk binancenin kendi  cebini dolduracağı  projelere girip risk almyın derim arkadaşlar.Gidin ethereum alın xrp alın mesela.Binance elindeki bnbleri millete kakalamak için bu yöntemi kullanıyor ve  başarılı oluyor.bu ieo lardan kar eden mi çok zarar eden mi diye bir düşünün bakalım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 16, 2019, 12:55:40 PM

Bende biraz araştırdım, private round 1 gerçekten çok ucuz, ama 1 yıl kilitli sonra kademeli açılıyor, round 2  ve 3 de 6 aylık kilit sonrası açılmaya başlıyor, eğer bu şekilde olursa ieo da satılan token dışı token olmayacak ilk başta, o yüzden ümitsiz değilim ben.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 16, 2019, 01:06:03 PM

oppaaaaaa... binance yine dönmüs:) kava mava anlamam ama 3 haftadir snap aliyormus bunlar... sunun surasinda bir haftasi kalmis. 5-10 bilet aliriz artik, buradan da adam akilli güzel bir pasta yiyemezsek, cok ugrasmayacagim binance ve bnb ile. yoruldum, artik bitcoin'a gecip uzun uzun bekleyecegim. sIkIldIm altlardan diplerden...
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 16, 2019, 01:08:02 PM

Bana göre ilk 1 hafta kar bırakır ama sonradan düşmeye başlar 6 ay sonrasında kilitli tokenler açılınca da nanay. Süre de 1 ay zaten bu ieo cortlıcak gibi duruyor. Umarım çok fazla yatırım yapan olmaz pre sale yapanların binanceda ieo yapamaması lazım aslında.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 16, 2019, 01:44:29 PM

oppaaaaaa... binance yine dönmüs:) kava mava anlamam ama 3 haftadir snap aliyormus bunlar... sunun surasinda bir haftasi kalmis. 5-10 bilet aliriz artik, buradan da adam akilli güzel bir pasta yiyemezsek, cok ugrasmayacagim binance ve bnb ile. yoruldum, artik bitcoin'a gecip uzun uzun bekleyecegim. sIkIldIm altlardan diplerden...

Ben de artık böyle düşünmeye başladım, IEO kervanına zaten geç katılanlardan biriyim. Pek şanslı olmadım şimdiye kadar. Bu son artık Kava’da da eline yüzüne bulaştırırlarsa daha IEO ile falan işim olmaz. Zaten piyasanın tadı tuzu yine kalmadı bu aralar. Btc, eth ile sessizce beklemeye devam ederiz en kötü ihtimalle.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 16, 2019, 02:11:13 PM

cosmos ve ripple ile anlaşmalılarmış sanırım cosmos'un altyapısını kullanacak bu coin de, ekip bu kez amerikalı, amerikalı ekipler genellikle çok kapalı oluyorlar, komüniteleri aktif olmuyor bitcointalk'da komüniteleri olmuyor basic attention da öyledir mesela coinbase de öyledir, binance'nin yaptığı projeler gerekli hype'ı yakalamakta zorluk çekiyor hepsinin de başarılı oldugunu söylemek güç, bakalım bundan ne çıkacak.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 16, 2019, 03:00:49 PM

Bakalım bu kaç x yapacak. Biri gidiyor biri geliyor. Piyasada işlem yapan insanlar da artık şaşırdı hangisine inanıp hold yapacağız diye. Bütün inançlarımızla, hold alışkanlıklarımızla dalga geçer gibi sürekli yeni bir proje çıkarıp eskisini rafa kaldırmak... Artık sıkıldım böyle durumlardan. Perlin konusunda gördüm, arkadaşlar almış ve ellerinde kalmış token. Durum buyken borsaya çıktğında kim toplarki bu tokenleri?

Bu şartlar altında 2x yaparsa yapar, yoksa da düşüşe geçer durur.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 16, 2019, 04:28:36 PM

Çok az bir kesim daha önceki ieo lardan para kazandı. Onun dışında para kazanan olmadı. CZ nin işi gücü piyasa bu hakde iken bnb yi ayakta tutmak. Her türlü onlar kazanıyor. Kepçe gibi hep bana hep bana. Sikerler böyle ieo yu. Çoğu kimse katılmasa ellerinde kalsa ve gereken ilgiyi görmese bakın bakalım nasıl önlem alırlar.
Yok artık insanlar da ieolardan para kazanmadıysa... Yarın da bnb token burn yapacak bunları bilerek üst üste getirdiler bnb fiyatına etkisi var mı diye baktık? Tabii ki de yok. Bu adamların daha ne yapması gerekiyor şu fiyatı biraz bile olsa toparlamak için

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
October 16, 2019, 05:03:48 PM

kava mava bakacaz, benim tahminim bu eio nun ilk defa düşüş ile açılanı olacak Smiley bir çok kişi zaten umarım bilet çıkmaz demiş çıkarsa kesilen bnb ye değmeyecek düşüncesiyle bende aynı düşüncedeyim.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 16, 2019, 06:00:26 PM

Template web sitesi  Grin yarım gün çok olur buna usta. 100 dolara 2 saatte aynısını yaparım isteyen varsa.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 16, 2019, 06:50:10 PM

ya sitede sorun yok minimal bir tasarım seçilmiş de, bu amerikalıların işlerine akıl sır ermiyor, elemanlar https://stakewith.us/ ile ortaklar. telegram grubuna gir bak hep stakewith.us yöneticileri adminler.

adamlar atom, ethereum, loom vs stakeliyolar hep beraber, bu adamlarla beraber stake  yapmanın ne gibi bir faydası var tam olarak bilmiyorum oranlar daha mı fazla oluyor emin değilim fakat bu tür adamlar epey güçlü oluyolar 1 milyona yakın atom stakelemişler. ayrıca projenin partnerleri arasında atom (muhtemelen atom'un blockchain alt yapısını kullanacaklar) ripple da var. site tasarımı whitepaper hikaye o yüzden, grupta bi kaç para babası vardır, binancede IEO yapılıyor daha ne olsun. binance hiç mi shitcoin ieo'su yapmadı sanki fetch, bread falan.

bak gör deli gibi artar bunların fiyatları 10x yapar. millet büsbütün stake ve lending işine girdi, yatırımcılar bankalardan buralara kaydırmaya başlayabilir paralarını neden çünkü vergi vermeyecekler, tamamen merkeziyetsiz bir ağ içinde, kontrol  yok, kyc yok. e oranlar da gayet güzel yani, fiyatlarda müthiş bir drop olmazsa adamlar bankalardan alacakları paranın 2-3 katını alacaklar hem de vergi ödemeden.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: