Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:35:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kava - Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 2546 times)
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 25, 2019, 06:45:10 AM

1 tane cıkmış banada.
435 kava vermişler 11.22 BNB karşılığı.
beklentiler cok dustu artık.20 BNB ye satsam kardır diyecem cıkacam.hatta bu bile iyi bir beklenti sanırım.

elimle koymuş gibi valla.
20 bnb ye sattım cıktım.
9 bnb kar.karlar artık bu kadr dustu vay be Sad
1715650518
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715650518
Reply with quote  #2

1715650518
Report to moderator
1715650518
Hero Member
*

Ignore
1715650518
Reply with quote  #2

1715650518
Report to moderator
1715650518
Hero Member
*

Ignore
1715650518
Reply with quote  #2

1715650518
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 25, 2019, 08:02:52 AM

suppyl'si 13 milyonmuş bu kadar az olduğunu bilmiyordum daha doğrusu binance ieo'ları arasında şuana kadar arzı bu kadar arz ilk coin sanırım. açıldıgından beri kaç x yaptı bilmiyorum fakat cmc'de 0.7$ gözüküyor. arza bakıldığında fiyatın fırlama olasılığı çok  yüksek özellikle 1-2 sene içinde rahat 20$ seviyesine gelir diye düşünüyorum her şey yolunda giderse, o da 3-4 ay içinde belli olur zaten.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 25, 2019, 08:33:08 AM
Merited by ziya1453 (1)

Önemli olan şeylerin başında iki şey gelir arkadaşlar;

Toplam arz ve toplam arzın dolaşan arza oranı. (Sonrasında gelen başka önemli şeylerde var tabi)

Gerisinin hiç bir önemi yoktur. 13 milyon dolaşan arz olabilir ama geriye açılacak 90 milyon token varsa bu coinin uzun vadeli bir yatırım olmayacağını ifade eder. Uzun vadeli olmayacak bir tokena da balinalar yatırım amaçlı girmezler, destek duvarları koymazlar. Ancak arada pumbing dumping amaçlı girilebilir o ayrı mesele. Bunu sadece kişisel bir görüş olarak yazmıyorum. Piyasada tokenleri bu şekilde analiz edip yaklaşıyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 25, 2019, 08:52:42 AM

Önemli olan şeylerin başında iki şey gelir arkadaşlar;

Toplam arz ve toplam arzın dolaşan arza oranı. (Sonrasında gelen başka önemli şeylerde var tabi)

Gerisinin hiç bir önemi yoktur. 13 milyon dolaşan arz olabilir ama geriye açılacak 90 milyon token varsa bu coinin uzun vadeli bir yatırım olmayacağını ifade eder. Uzun vadeli olmayacak bir tokena da balinalar yatırım amaçlı girmezler, destek duvarları koymazlar. Ancak arada pumbing dumping amaçlı girilebilir o ayrı mesele. Bunu sadece kişisel bir görüş olarak yazmıyorum. Piyasada tokenleri bu şekilde analiz edip yaklaşıyor.

harfiyen katılıyorum. matic , elrond , harmony e bir sürü kişi uzun vadeli girdi. kava ya uzun vadeli girmek için insanın kafayı yemiş olması lazım o token metric le.
artık arkasında binance da olsa bir projenin en fazla arzda 3 , toplamda 10 milyon dolar olacak market cap. oda binance faktörüyle yoksa 1 milyon dolar çok bile. zaten bir startup için fazlasyla yeterli bir miktar. proje gerçekten iyiyse zaten üründen para kazanacaktır geliştirici.

senin benim gördüğümü binance göremiyormu tabiki görüyor. fakat dertleri uzun vade değil kısa vadede kazanmak. samimiyet yok. bu kafa ico ların sonunu getirmişti.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 25, 2019, 09:51:34 AM

suppyl'si 13 milyonmuş bu kadar az olduğunu bilmiyordum daha doğrusu binance ieo'ları arasında şuana kadar arzı bu kadar arz ilk coin sanırım. açıldıgından beri kaç x yaptı bilmiyorum fakat cmc'de 0.7$ gözüküyor. arza bakıldığında fiyatın fırlama olasılığı çok  yüksek özellikle 1-2 sene içinde rahat 20$ seviyesine gelir diye düşünüyorum her şey yolunda giderse, o da 3-4 ay içinde belli olur zaten.

total supply 100.000.000
nereye 20 dolar hocam.
kaldı ki 0.075$ den private sale de satılan 30 milyon token var.
private sale in 10 katı su anda.o tokenlar unlock olacak daha.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 25, 2019, 10:23:36 AM

Airdroptan gelenleri 25 dolara okuttum. Sanırım uzun bnb holdu icin en iyisi 300-400 bnb faize yatırıp gelen airdropları satmak.Bu arada çıkanlar hayrını görsün 2x yaptı. en azından bir sonraki ieo için tekrar talep oluşturur. Bu arada uzun vade bnb hold etmicekler icin ieo lar cok mantıksız oldu. O yüzden kısa vade düşünenlere tavsiye etmiyorum.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 25, 2019, 10:52:13 AM

Saolsunlar airdrop olarak 5 tane kawa vermişler artık bunu evirir çevirir bozdurur bozdurur g.tüme sokarım  Grin Bu yapılan senenin son IEO suydu sanırım başka yapılmayacak diye biliyorum doğrumudur?
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 25, 2019, 11:17:54 AM

Saolsunlar airdrop olarak 5 tane kawa vermişler artık bunu evirir çevirir bozdurur bozdurur g.tüme sokarım  Grin Bu yapılan senenin son IEO suydu sanırım başka yapılmayacak diye biliyorum doğrumudur?

Böyle bir şey söylenmedi. Muhtemelen eksiye düşmedikçe devam ederler diye düşünüyorum bende. Bir yerden gelir geliyorsa onu son damlasına kadar değerlendirmeye bakıyorlar. Yani musluğun suyu kesilmedikçe sömürmeye devam edecekler. Bu arada bu karlar kime giriyor yine son kullanıcıya. Kim topluyorsa onun elinde kalıyor. Bu borsada olsa değişmez. O yüzden borsanın çok müdahale edeceğini düşünmüyorum fiyatlara adamlar yoluna bakar.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 25, 2019, 12:12:21 PM

total supply 100.000.000
nereye 20 dolar hocam.
kaldı ki 0.075$ den private sale de satılan 30 milyon token var.
private sale in 10 katı su anda.o tokenlar unlock olacak daha.

Coinmarketcap'a bakıp söylemiştim burada görüldüğü üzere 13 milyon deniyor toplam arz için, o zaman coinmarketcap verisi yanlış, coingecko'ya baktım orda da dolaşımdaki arz 13 milyon olarak gözüküyor.

şimdi binance launchpad'ten kontrol ettim ve evet haklısın toplam arz 100 milyon olarak gözüküyor.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 25, 2019, 12:25:53 PM

CMC'deki veri hatalı olabilir. 13 milyon adet değil 100m adet toplam KAVA sayısı zaten ieo sayfasında da yazıyor bu rakamlar. Belki de Max Suply olarak yazabilirlerdi. Aradaki farkı tam olarak bende bilmiyorum. 13 milyon şuanda relase edilen serbest kalan token sayısıdır. Bunu cmc'ye rapor etmek lazım. Aldatıcı bir tablo olmuş.

Öğleden önce 0,7 dolar sularında idi şimdi 0,8 dolar olmuş fena değil aslında ama insan güvenipte yatırım yapamıyor öncekilerin travması var üzerimizde hala.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 25, 2019, 12:37:41 PM

dün gece 1.4x den 2x in biraz üstüne bariz yapay olarak dakilakar içinde pumplandı. buda binance ın neyseki bir zahmet gerektiğinde malına (yeteri kadar olmasada) sahip çıktığı verisini veriyor .
zaten ürün kripto ile alakalı dünyadaki nerdeyse her bölge için  saçmasapan bir saatte arz edildi. hacim düşük olsun diye. buda daha rahat yapay pumplamak içindi.
bu ayrıntıyıda aklınızda tutun gelecek ieo lar için.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 25, 2019, 01:00:55 PM

zaten ürün kripto ile alakalı dünyadaki nerdeyse her bölge için  saçmasapan bir saatte arz edildi. hacim düşük olsun diye. buda daha rahat yapay pumplamak içindi.

Bu çok önemli bir ayrıntı gerçekten de. Bugüne kadarki bütün ieo'lar neredeyse aynı saatlerde borsada açıldı ama bu dediğiniz gibi saçma sapan bir saatte başladı. Bunun en mantıklı açıklaması, satacak olanların uyuması ve yukarı fiyat çizmenin daha kolay olması. Bakalım ne kadar işe yarayacak. Şuanda 0,87 dolar olduğunu görüntülüyorum. Gerçi şuanda btc'de de bir hareket var. KAVA'nın bugünki hacmi de 10 milyon dolar olmuş neredeyse.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 25, 2019, 01:27:55 PM

kasım 5'de mainnete geçiyormuş bakalım neler olacak volume ve fiyat yükseliyor ufaktan..
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 25, 2019, 01:39:15 PM

kasım 5'de mainnete geçiyormuş bakalım neler olacak volume ve fiyat yükseliyor ufaktan..

ahahaha yürüyen saatli bomba gibi şuan KAVA. Grafiğe bakanların duygularını çok rahat okuyabiliyorum. Alsam mı almasam mı modundalar. Gözler önünde +%30 yaptı resmen fiyatı. Sabah al akşam sat +%30 çok temiz para, acaba daha da devam eder mi etmez mi...

Herkesin aklında benzer sorular ama buralardan almak gerçekten de cesaret ister. Önceki ieo'ların durumu ortada iken maalesef cesaret isteyen bir karar olur bu.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 25, 2019, 01:52:36 PM

mainnet hainnet bilmem... 2 biletime cikmisti, sabah ikisini de okuttum. hic arkama da dönüp bakmiyorum, cok rahatim:)
artik ieo'lardan gelen tokenlar böyle... gelirse, x2 civari sat kac yapacaksin, arkana bakmayacaksin:)

su ana kadar gelen ieo tokenlari elde tutsam, simdi elde bnb kalmazdi:)
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
October 25, 2019, 02:13:32 PM

aslında herkes satarken 8k dan almak lazımmış, şimdi 12-13k olmuş, güzel kar bırakırdı  Undecided
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 25, 2019, 02:57:37 PM

CMC'deki veri hatalı olabilir. 13 milyon adet değil 100m adet toplam KAVA sayısı zaten ieo sayfasında da yazıyor bu rakamlar. Belki de Max Suply olarak yazabilirlerdi. Aradaki farkı tam olarak bende bilmiyorum. 13 milyon şuanda relase edilen serbest kalan token sayısıdır. Bunu cmc'ye rapor etmek lazım. Aldatıcı bir tablo olmuş.

Öğleden önce 0,7 dolar sularında idi şimdi 0,8 dolar olmuş fena değil aslında ama insan güvenipte yatırım yapamıyor öncekilerin travması var üzerimizde hala.

evet cmc şuan hala yanlış gösteriyor fakat fiyattaki yükselme gayet güzel sabah 0.7$ sularındaydı şimdi tekrar kontrol ettim 1$'ı geçmiş, güzel shillenmiş, sabah 7'de borsada fiyatı kaçtan açtığını göremedim fakat sanırım minimum %100 kar bıraktı diye düşünüyorum. arkadaşlarla  da konuşma imkanı bulamadım bakalım ne yapmışlar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 25, 2019, 06:44:15 PM

1.3 dolara kadar yükseldi ve şuan o seviyelerden işlem görüyor sabah dumplayanları toplayanlar %100e yakın kar koymus oldu. Ama işte insan bilemiyor. Görüntü ilk dumtan sonra bir pump olmuştu ve sonra oda hafif erimiş ve aşağı salar bir grafik vardı. Ama bazıları farklı düşünmüş hala dumplamayan varsa suan 3x den satabilir.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 25, 2019, 06:59:53 PM

Binance ieoları giderek istenileni vermemeye başladı. Binance da olsa insanlar projelere bakıyor artık. Bu ieoların patlayacağı çok belliydi 1.3x bir binance için çok çok az. Ancak bu projeyle de alakalı olabilir, burda da okuduğumuz gibi kava insanlara pek güven veremedi

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

View Profile
October 26, 2019, 09:11:00 AM
Last edit: October 26, 2019, 09:35:05 AM by TaliskerDarkStorm

Binance ieoları giderek istenileni vermemeye başladı. Binance da olsa insanlar projelere bakıyor artık. Bu ieoların patlayacağı çok belliydi 1.3x bir binance için çok çok az. Ancak bu projeyle de alakalı olabilir, burda da okuduğumuz gibi kava insanlara pek güven veremedi

IEO fiyatı 0.3$ idi, binance borsasına ise 0.6$'dan girdiği söyleniyor, şuanki fiyatı da 1.2$'ye yakın bir fiyat, bilet çıkanlar ve projeye IEO aşamasında yatırım yapanlar 4x yaptı, bunun dışındaki sıradan vatandaş ise 2x'e yakın kar yaptı, 1.3x'te nereden çıktı? hem daha 24 ancak doldu projenin fiyatının ne kadar daha da yukarılara gidileceği henüz bilinmiyor. Bence konuşmak için daha çok erken, ben fiyatın  yükselişi sürdürüceğini düşünüyorum. İleriki dönemlerde 2-3$'a yakın bir satış fiyatı olacaktır diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: