Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:19:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Kava - Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 2546 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 29, 2019, 11:44:39 AM

Sert dumptan cıkıp yine pump yemiş. Bundan sonraki dumpta işleri bitmiş olur. Şahsi düşüncem elinde olan varsa zaten kardadır satıp çıksın

Hocam normalde binance e yeni giren coinlerde trade kampanyası yaparlar yukardaki mesajlarda arkadaşlarda bahsetmişler ben önümüzdeki hafta kava için de yapılır diye düşünüyorum sizce bu saatten sonra pek bir yararı olmazmı?

Düşüncesi olan varsa yorum yazarsa güzel olur tamda bugun biraz alıp kenara koymaya niyetliydim. Sizinde görüşlerinizi alayım.

Zaten söyleyen bendim onu. Bence 2 kere pump yedi. Simdi bir dump daha yer, sonrasında alımabilir. Trade kampanyalarını genelde coin sağlam dump yedikten sonra yapıyorlar. Bu sağlam dump yedi ama kampanya olmadan yine pump yedi.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
October 30, 2019, 01:59:07 AM

Hacim düşüyor, bu ikincisiydi pumpın...perlin'e benzetirsek: 4-5k belki biraz daha altına gelebilir satoshi cinsinden, burada btc fiyatı da etkili olacaktır. toplam marketcap'ı 12m dolar civarında, bunu yarıya kadar eritebilirler (perlin'de oldu). maalesef istenen hype'ı yakalayamadı yine bir ieo daha ama sonrasında kafalarda "bir matic gibi olabilir mi?" dedirtmiyor değil. tek artısı supply düşük ve bir süre daha kilitli kalacak. El-Cezeri'nin yaptığı güzel bir analiz de var bir önceki sayfada, belki gözden kaçırıp faydalanan olur bu konuda...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
October 30, 2019, 05:45:19 AM

olur da boğa koşusu benzeri bir olay görürsek güzel kazandıracağını düşünüyorum kava'nın. iyi bir dip seviyesi belirleyip ufak ufak toplamak güzel olabilir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 16, 2019, 02:01:09 PM

Kava mainnete geçmiş. 25m dolarlıkta işlem yapılmış. Bundan dolayıda güzel bir pump yakaladı. Ancak hala ilk günkü fiyatını yakalayamadı. birde tam sistemi bilmiyorum ama validators lere 20bin kava veriyor mainnet şerefine.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 17, 2019, 03:06:06 PM

Kava mainnete geçmiş. 25m dolarlıkta işlem yapılmış. Bundan dolayıda güzel bir pump yakaladı. Ancak hala ilk günkü fiyatını yakalayamadı. birde tam sistemi bilmiyorum ama validators lere 20bin kava veriyor mainnet şerefine.

demek ki kava'lari iyi ki ilk gün elden cikarmisiz... bekleseydik simdi bile o fiyatlari göremeyecekmisiz.. gerci ilk günün tavan fiyatini da yakalayamadik ama yine de üc bes kurus kar ettik ve bnb veya btc miktarimizi artirmis olduk. bakalim binance bir sonraki ieo'sunu ne zaman, nasil yapacak... ne de olsa bnb'lerim hala binance borsasinda ve varsa bir snap, yapiliyordur zaten:)
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
February 29, 2020, 12:59:29 PM

Merhaba,

KAVA'nın kilitli tokenlerin serbest bırakılma tarihlerini gösteren bir liste var mı? Hangi tarihte ne kadar kilitli token serbest bırakılacak? Binance research sayfasında grafik gösterim var, ama ayrıntılı bir liste olsa daha iyi olurdu.

https://research.binance.com/projects/kava
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 29, 2020, 07:31:36 PM

Şu anda USD bazında neredeyse ATL yapma noktasına gelmiş. Anlık fiyat 0.83 USD görünüyor. 0.80 altına düşerse ATL olacak. CMC'de halen sirkülasyon adedi 4,3 milyon, toolamı da 13,6 milyon görünüyor. Binance üzerinde baktığımızda ise 100 milyon total supplyu varmış. Şimdilik sirkülasyonu ideal miktarda. Henüz 6 aylık bir token olduğundan, daha çok yolu var. Zamanla fiyatta büyük değişimler olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: