Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:42:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: BitcoinTalk: 10. yıldönümü sanat yarışması (1 BTC Ödüllü)  (Read 2489 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
October 22, 2019, 10:55:01 AM

Bu akşam 21:04 son tarih.

October değil, November.

Yeni içerik oluşturdukça sizi daha az değerlendiriyorlar.

Üretken sanatçı 🎨 (! 😉) olmak cezalandırılmasın.
Mevcut kaliteyi düşürsek eyvallah da hem theymos'un dediği gibi başlığı yukarıda tutuyoruz hem de eğlenceli bir oyun oynuyoruz. Bence o başlık 100-200 sayfayı geçmeli, herkes bir şeyler paylaşıp katkı sunabilir. Ayrıca
Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin 😀

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714678935
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714678935
Reply with quote  #2

1714678935
Report to moderator
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 22, 2019, 11:45:19 AM

what a good year...

sonunda ya... işin rengi bu ya da buna yakın olmalı. katılım sınırsızsa, müsait oldukça boş ve kara mizahtan doldur boşalta devam edeceğim. Smiley

Bende beğendim doğrusu hem komik hemde meseleyi özetlemiş. Yalnız theymos o ilk başta ki yeşil cisim nedir? Ne anlama geliyor diye sorsa ne diyeceksin hocam? 😀😀

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 22, 2019, 01:12:20 PM
Last edit: October 22, 2019, 02:48:43 PM by Kalemder

@Matthias9515 karışıklık olmuş doğru 1 ay varmış daha.

Bu da "Birlikte Güzeliz" isimli çalışmam:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg52839997#msg52839997

not: müzik eklendi.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 04:15:58 PM

Eline sağlık hocam
Merak ettiğim bir şey var üstad bu listelerde neden ben yokum 😂
Bir yıl önce banlanmış bir sürü hesap var bizi adamdan saymıyorlar ellam 😏 😉

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1614

View Profile WWW
October 22, 2019, 04:33:42 PM

Bu video bence şu ana kadar yaptığın en profesyonel çalışma, güzel intro, kısa, net ve öz, tek başına birşeyler çıkarıcaktır,

videolarda zaten rakipsiz gidiyosun bu yarışmada...  Wink

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
October 22, 2019, 06:00:42 PM

@wolwoo, seni nasıl unuturum 1700 kişi arasında, kör olsun bu gözler!
Kusura bakma @Loycev'den geldi kullanıcı listesi valla.

@Vispilio, teşekkür ederim. Şiirsel bir anlam katmaya çalışıyorum : P
Kendimi alamıyorum montelemekten. Keşke bugün son gün olsaydı.
Yeni çalışmayı aşağı ekliyorum.

One Coin to rule them all.
One Coin put it all together and tie it up.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg52843477#msg52843477

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 22, 2019, 07:46:00 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg52803489#msg52803489

Şu eleman var baya bir populer olmuş,

aslında bu çizimleri 150-200 liraya yaptırıyorlar bir çok yerde o kadar da üzerinde uğraşılmış değil Cheesy

Benim kuzen ressam oradan biliyorum, piyasa işi resim ile normal sanat eseri arasındaki farkı, harbi 150 liraya yaptırırsın yalap şap. bu eleman kazanmasın 1 btc yi yazık olur Cheesy

2 resim de zaten ünlü resimler, sadece bir yerine bitcoin eklemiş, birinde küpeye eklemiş kalanını çakmış geçmiş
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 22, 2019, 07:46:29 PM

Happy 10years old bitcointalk!!!
Done using acrylic on canvas 😊

Entry # 2

Process

BTC Address: 33gZb8CuaGauYtXFaEkuapzHjo5SuhvgjW
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 08:41:23 PM

Kalemder üstad senin canın sağolsun  Smiley diğer listelerde de göremeyince "ben aslında yoğum" diyesim geldi sadece Cheesy

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 22, 2019, 09:09:42 PM

Efsane şeyler var. Millet ne yetenekliymiş. Ödül olmasıda tabi etkili. Ben ancak arada yaptıkları gibi çöp adam çizerim paintle . Onlarda iyi gır olmuş arada.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 22, 2019, 09:47:34 PM

aslında bu çizimleri 150-200 liraya yaptırıyorlar bir çok yerde o kadar da üzerinde uğraşılmış değil :D

Benim kuzen ressam oradan biliyorum, piyasa işi resim ile normal sanat eseri arasındaki farkı, harbi 150 liraya yaptırırsın yalap şap. bu eleman kazanmasın 1 btc yi yazık olur :D

2 resim de zaten ünlü resimler, sadece bir yerine bitcoin eklemiş, birinde küpeye eklemiş kalanını çakmış geçmiş

bu ve buna yakın sebepler dolayısıyla, yeteneğe dayalı işlerin yerine mizahi ve anlatım gücü yüksek işlerin desteklenmesi taraftarıyım. hem de yarışmanın bitmesine daha bir ay varmış. ya da su yoluna gidip, mahalledeki mermerciye mezar taşından BİTCOİNTALK yazdırayım. ekstrem ve yetenek dolu bir iş çıkardım diye ödül kazanmaya çalışayım :)) sistemin kendisi bahsettiğiniz gibi kötü ve suistimale açık hocam.

Bende beğendim doğrusu hem komik hemde meseleyi özetlemiş. Yalnız theymos o ilk başta ki yeşil cisim nedir? Ne anlama geliyor diye sorsa ne diyeceksin hocam? 😀😀

teşekkürler, çengel köy hıyarı desem anlamaz diye düşünüyorum hocam :))

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 22, 2019, 09:56:15 PM

@otto_diesel gönderdiğin içeriğe theymos 50 merit attı vay arkadaş Smiley adam sanat ve sanatçının yanında. bir çalışma yapıp göndereceğim bakalım ödül gelmese bile en azından 1-2 merit gelir. bu arada çalışma yapanlar baksın theymos merit dağıtmaya başladı
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 10:09:29 PM

@otto_diesel gönderdiğin içeriğe theymos 50 merit attı vay arkadaş Smiley adam sanat ve sanatçının yanında. bir çalışma yapıp göndereceğim bakalım ödül gelmese bile en azından 1-2 merit gelir. bu arada çalışma yapanlar baksın theymos merit dağıtmaya başladı

evet hocam elle yapın bişeyler, adamın biri yapraklarla bitcointalk yazmış ona bile merit veriliyor Cheesy sanki biz photoshopu dötümüzle yapıyoruz  Grin

aslında bu çizimleri 150-200 liraya yaptırıyorlar bir çok yerde o kadar da üzerinde uğraşılmış değil Cheesy

Benim kuzen ressam oradan biliyorum, piyasa işi resim ile normal sanat eseri arasındaki farkı, harbi 150 liraya yaptırırsın yalap şap. bu eleman kazanmasın 1 btc yi yazık olur Cheesy

bu ve buna yakın sebepler dolayısıyla, yeteneğe dayalı işlerin yerine mizahi ve anlatım gücü yüksek işlerin desteklenmesi taraftarıyım. hem de yarışmanın bitmesine daha bir ay varmış. ya da su yoluna gidip, mahalledeki mermerciye mezar taşından BİTCOİNTALK yazdırayım. ekstrem ve yetenek dolu bir iş çıkardım diye ödül kazanmaya çalışayım Smiley) sistemin kendisi bahsettiğiniz gibi kötü ve suistimale açık hocam.

teşekkürler, çengel köy hıyarı desem anlamaz diye düşünüyorum hocam Smiley)

dün heykel yapmaktan bahsetmiştim, fena fikir değil aslında, heykeltraştan ucuza gelir  Wink hatta youtube'tan heykel yapımıyla ilgili videolar izledim, kil seti falan pazarlıyorlar,

trendcoin
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 10:13:25 PM

Created by me (i spent way more time on this than i'd like to admit ;D).
BTC address: 3ESRdKzxD1BfHf9TS8MLtzqYygVmuzdT68

Credits for base image used: https://pixabay.com/it/users/mabelamber-1377835/

theymos dağıtıma başlamış :)) 3 tane çalışmaya 50 vermiş, aynı zamanda aradığı şeyin "el emeği göz nuru" olduğu mesajını vermiş :)

dün heykel yapmaktan bahsetmiştim, fena fikir değil aslında, heykeltraştan ucuza gelir  ;) hatta youtube'tan heykel yapımıyla ilgili videolar izledim, kil seti falan pazarlıyorlar,

:D :D :D

https://youtu.be/yQIbQHd-nH4

wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 10:19:57 PM

Created by me (i spent way more time on this than i'd like to admit Grin).
BTC address: 3ESRdKzxD1BfHf9TS8MLtzqYygVmuzdT68

Credits for base image used: https://pixabay.com/it/users/mabelamber-1377835/

theymos dağıtıma başlamış Smiley) 3 tane çalışmaya 50 vermiş, aynı zamanda aradığı şeyin "el emeği göz nuru" olduğu mesajını vermiş Smiley

dün heykel yapmaktan bahsetmiştim, fena fikir değil aslında, heykeltraştan ucuza gelir  Wink hatta youtube'tan heykel yapımıyla ilgili videolar izledim, kil seti falan pazarlıyorlar,

Cheesy Cheesy Cheesy

https://youtu.be/yQIbQHd-nH4

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy tabağa pek benzemedi  Grin Grin

galiba el emeğinden de ziyade eşsiz olmasını istiyor. yap-boz istemiyorlar yani token olmasın kendi blok zinciri olan coin olsun diyyler...ellaaam yani

trendcoin
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 11:02:32 PM
Last edit: October 22, 2019, 11:14:48 PM by trendcoin
Merited by Kalemder (1)

:D :D :D :D tabağa pek benzemedi  ;D ;D

galiba el emeğinden de ziyade eşsiz olmasını istiyor. yap-boz istemiyorlar yani token olmasın kendi blok zinciri olan coin olsun diyyler...ellaaam yani

ben daha fazla uğraşmayacağım hocam. zaten yarışma bu ayın 22'sinde bitiyor zannettiğim için bir kaç çalışma birden sıkıştırdım.

eğer bol merit alan çalışmaların benzerini yapmak isterseniz şöyle bir yöntem kullanabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg52833703#msg52833703

herhangi bir ürünü fotoşokta tasarlayıp, silik okunaksız çizgiler haline dönüştürüp, yazıcıdan çıktı aldıktan sonra, üzerinden monami (nostalji) pastel boya ile geçip :))) 30-50 arası mermi alabilirsiniz. subjektif değerlendirme yöntemlerinin tamamı böyle boktan açıklarla dolu, tıpkı mermi sisteminde olduğu gibi.

edit: resim.

bizim için zenginlik belirtisiydi bu lanet :)) bunun hiç boyamayan muadillerini kullanmış olmamdan dolayı sanattan anlamayan bir odun oldum :)) beni bu sistem odun etti, yoksa potansiyel bir mobilya adayıydım. :)

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
October 22, 2019, 11:41:01 PM

Neyse bir şey demiyeceğim iyi oldu. Daha da bir saniyemi ayırmam {herhalde}. Onlarca saatimi yedi. Teşekkürü geçtim 1 tane layk atacak diye bekleyip durduk uyudu herhalde Cheesy

İyi oldu iyi.

Kadıköyde eminönünde bir sürü sokak sanatçısı var onlara başvurmanızı öneriyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2019, 11:44:55 PM

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy tabağa pek benzemedi  Grin Grin

ben daha fazla uğraşmayacağım hocam. zaten yarışma bu ayın 22'sinde bitiyor zannettiğim için bir kaç çalışma birden sıkıştırdım.

eğer bol merit alan çalışmaların benzerini yapmak isterseniz şöyle bir yöntem kullanabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg52833703#msg52833703

herhangi bir ürünü fotoşokta tasarlayıp, silik okunaksız çizgiler haline dönüştürüp, yazıcıdan çıktı aldıktan sonra, üzerinden monami (nostalji) pastel boya ile geçip Smiley)) 30-50 arası mermi alabilirsiniz. subjektif değerlendirme yöntemlerinin tamamı böyle boktan açıklarla dolu, tıpkı mermi sisteminde olduğu gibi.

edit: resim.

bizim için zenginlik belirtisiydi bu lanet Smiley) bunun hiç boyamayan muadillerini kullanmış olmamdan dolayı sanattan anlamayan bir odun oldum Smiley) beni bu sistem odun etti, yoksa potansiyel bir mobilya adayıydım. Smiley

goya'nın 8'lisi niremize yetmez hocam Cheesy
novacolour'dan 10 kat daha iyiydi yalnız Cheesy kendisini bile boyayamayan acayip bir boyaydı!

dediklerine aynen katılıyorum, aklıma gelmedi değil ki yapan da vardır bence...

bir de farklı olmakla ilgili bir çizgi film vardı, daffy duck'ın. benzersiz bir gösteri hazırlamak istiyor çünkü rakipleri sürekli onu geçiyor, en sonunda kafasına sıkıp intihar ediyor. herkes ayakta alkışlıyor rakipleri falan da. ordan biri çıkıyor "yine isteriz tekrarını" diye bağırıyor, duffy'nin ruhu göğe doğru süzülürken "üzgünüm bu eşsiz ve tek bir defalık bir gösteriydi" diyor Smiley

bu yarışma aslında çok hoşuma gitti ama subjektif olduğu aşikar! meriti olanlar istediği yöne çekebiliyor, kararı zaten theymos kendsi verecek. muhtemelen adil olduğunu göstermek isteyecektir. meriti (çok) olanlar ve theymos bu yarşmayı istediği yöne çekebilir. güzellik yarışması gibi, zaten kızların hepsi güzel, aradan birileri sıyrılacaktır!
ha kendi adıma konuşayım daha çok "caps" tarzı şeyler hazırlıyorum. tamam yarışma birincisi seçme ama adamın moralini de bozmayın be kardeşim, globalde uzaydan gelmiş gibi muamele çekiyorlar. ne bileyim bi yarım elma gönül alma falan olabilir, birden fazla mesaj attığımız için böyle bir burun kıvırmalar, tripler...saçma sapan işlere 10-20 merit atmalar.... Cheesy anladık bilader hiçbişey vermeyeceksiniz Undecided

Over the past years (10years soon), this forum becomes a place for everyone to know more about bitcoin and other cryptocurrency. The creator of this forum and bitcoin is so genius and this is why i made an art representing his brain. Also, the art tells us that this forum educate us, give the right information, secure us, and it helps many people to become financially literate. Happy 10th year anniversary everyone!  Smiley  

My first Entry...

BTC Address: bc1q4xpngfl49vy5e9x2rfr7eqzvcc96asge0m84js

bu ne lan 50 merit verilir mi buna Cheesy

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 22, 2019, 11:47:47 PM

Aslında bu tür işleri beğeniyor olması bizlere ufak tefek fikirler verebilir Smiley 50 merit için lokal bölümlerde adam kesilir o derece iyi bir merit hahah. Fikir olması açısından güzel ama yetenek olmadığı için biraz zor. bana kalırsa Yatsan kazanacak öyle gözüküyor.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 23, 2019, 12:10:42 AM

Aslında bu tür işleri beğeniyor olması bizlere ufak tefek fikirler verebilir Smiley 50 merit için lokal bölümlerde adam kesilir o derece iyi bir merit hahah. Fikir olması açısından güzel ama yetenek olmadığı için biraz zor. bana kalırsa Yatsan kazanacak öyle gözüküyor.

dünyanın çivisi çıkmış üstad, yatsan alamaz bence çünkü özgün değil, elle tutulur ama özgün değil, o resimlerin aslı var, bu imitasyon + BTC logolu, mesela biri para bastırmış, bu tek! yani yarın çiçekçiye gidip çelenk yaptırsam o da tek olur. Smiley pastaneye gitsek pasta yaptırsak kocaman, kırtasiyeden sticker yaptırsak, para ayırsak en profesyonel adama yaptırıp istediğimiz ürünü alabiliriz. trencoin'in dediği gibi çakmasını da yapabiliriz. ama bizler kendi el emeğimiz, fikirlerimizle birşeyler yapmaya gayret ediyoruz. buranın çilesini çeken bizleriz. gecenin 3'ü olmuş hala yazıyoruz.

Total time logged in: 115 days, 2 hours and 15 minutes. zikindirik bounty için mi buradayız, hayır! adamlar spreadshet bile güncellemiyor, laf olsun diye giydik. bizler buranın emektarıyız, kahvenin müdavimleriyiz. müdavimi pislik yerine koyup misafire hürmet göstermek doğru mu?

Okay so I ended up running the code I posted yesterday using 420ss for material.
I found a stray slug in the scrap bin.
This is result. No vice as table is magnetic. (this is actual setup on machine)
Next I'll polish to a mirror finish like they do on those restoration vids.

Boss.. Hey what's that you are running? Doesn't look like our product.
Me...Um... its a government job...I'm on my lunch break!
Boss...whoa!  that's really cool! Can you make me one?
Me... AHHH...well I'm on the clock now...
Boss... No worries, I'll pay you overtime!

her neyse sokym meritine  Cheesy biz varsak burası değerli, biz yoksak kim takar burayı! cryptotalk'a mı geçsek hep beraber Cheesy
şaka bir yana tek hesabım var, yarışma ayağına ya da saçma sapan bir nedenden banlarlarsa bi kalemde silerim burayı, tıpkı beni bi kalemde sildikleri gibi, bi tane de hit alamaz benden. kaç tane forumda yazdım yıllarca, buranın da bir sonu var, belki benim için belki forum için...ha kıyamet kopmuş ha ben ölmüşüm aynı şey sayılır.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: