Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:22:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: BitcoinTalk: 10. yıldönümü sanat yarışması (1 BTC Ödüllü)  (Read 2496 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 13, 2019, 11:44:38 AM

Bravo harika olmuş, oyun fikri benim de aklıma geldi ama çok fazla vakit istediğinden cesaret edemedim. Umarım başarılı olur yarışmada.

Bu arada en çok merit alan çalışmaları şu siteden takip edebilirsiniz:
http://10yearbitcointalk.tk

Benim VR çalışması şuan 17. sırada. Desteklerinizi bekliyorum Smiley
Aslında şu video çalışmamdan daha çok umutluydum ama bu tuttu.

Ayrıca şuan bir yarışma daha var. 500 dolar ödül konulmuş.
Bu da tasarım yarışması. Cold Key tasarımı yapmanızı istiyorlar. Yani paper wallet'ın kart biçimindeki hali.
Buna da katılabilirsiniz.
Teşekkürler hocam.
Smiley Valla 20 gün rahat gömdüm ama açıkçası tahmin ettiğim beklentinin 100 de 1ni bile görmedim Cheesy Oyunda ciddi detay ve özellik var öyle gelişi güzel yapılmadı ama nedense pirinç taneleriyle "B" yazılıp yapılan bir "SANAT" kadar etki göremedi.Neyse sağlık olsun içimde kalmamış oldu.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 13, 2019, 11:52:13 AM

Hahaha Cheesy Aynen öyle oluyor @dannybrown. Aslında bizde biliyoruz sonucunu ama içimizde depreşen fikirler ille de çıkmak istiyor dışarı. Bu dürtü ile uğraşıyoruz eğlence için.

Senin çalışmaya basacaktım fakat atacak mermim kalmadı maalesef. Yinede iyi ekmeğini yedik diyebilirim, oradan geleni yerel bölümde değerli yazarlara, zengin içeriklerine dağıttım motivasyon olmasını dilerim. Hepsi daha değerli yazılar, bilgiler ve analizler olarak geri dönecek eminim. Maddi olarak pek bir beklentim yok yarışmadan.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
November 15, 2019, 09:12:16 AM

@dannybrown'un oyun çalışması hakkettiği gibi yükseldi ve şuan 4. sırada.
Benim VR gallery çalışması da şuan 14. sırada.

Türkçe bölüme ciddi bir girdi, kazanç olacağı kesin gibi, inşallah Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 15, 2019, 09:46:55 AM
Last edit: November 15, 2019, 12:50:35 PM by kartepe

İmkâni olan arkadaşlarimiz varsa destek verelim. Ben kendi adıma merit geldiği an özellikle yüksek sırada ki arkadaşlara destek vereceğim inşallah.

@blacknavy hocama teşekkür ettim. Merit atmış bende @danybrown hocama destek attım. Umarım bizim bölümden birileri ödül kazanır

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 15, 2019, 10:09:15 AM

Smiley Hadi bakalım iyi gidiyor şuan.
Bizi destekleyen herkese teşekkür etmek lazım bol bol Smiley
Meriti olsun olmasın güzel olmuş demek kadar heveslendirici başka birşey yok bence.
Türkçe forumda harika içerik çıkaran insanlar var onlardan biri hiçbir zaman olamadım ama yeni üyeler ve güzel konular açanlara zaten geri dönecek bu meritler. Smiley Umarım daha fazla merit gelir ve bizde bunları gerekli yerlere dağıtırız.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 15, 2019, 10:36:39 AM

İkinizi de gönülden tebrik ediyorum. Çok yaratıcı iki çalışma. Kazanıp kazanmamak önemli değil ben ikinizin yaptığı şeydende zevk aldım kişisel olarak.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
November 15, 2019, 12:06:48 PM

Teşekkürler arkadaşlar, beğenilmesi yorumlanması tıklanması bile insanı mutlu ediyor Smiley

Şu tablo çalışması da benim çok hoşuma gitti. Muhtemelen birincisi sıradakini geçebilir. Kaynakların stoğuda dün güncellendiğine göre muhtemelen birinci sıraya oturur. İlki çok fazla yayında kaldı ve sıkılmış olabilir insanlar. İlgiyi 1 ay canlı tutmak zor bir şeydir sanat için.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg53064307#msg53064307

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 15, 2019, 12:42:25 PM

İkinizi de gönülden tebrik ediyorum. Çok yaratıcı iki çalışma. Kazanıp kazanmamak önemli değil ben ikinizin yaptığı şeydende zevk aldım kişisel olarak.

Teşekkürler dostum Smiley

Teşekkürler arkadaşlar, beğenilmesi yorumlanması tıklanması bile insanı mutlu ediyor Smiley

Şu tablo çalışması da benim çok hoşuma gitti. Muhtemelen birincisi sıradakini geçebilir. Kaynakların stoğuda dün güncellendiğine göre muhtemelen birinci sıraya oturur. İlki çok fazla yayında kaldı ve sıkılmış olabilir insanlar. İlgiyi 1 ay canlı tutmak zor bir şeydir sanat için.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg53064307#msg53064307

Aynen hocam gerçekten emek verilmiş bir çalışma bu da.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 15, 2019, 01:00:55 PM

İmkâni olan arkadaşlarimiz varsa destek verelim. Ben kendi adıma merit geldiği an özellikle yüksek sırada ki arkadaşlara destek vereceğim inşallah.

@blacknavy hocama teşekkür ettim. Merit atmış bende @danybrown hocama destek attım. Umarım bizim bölümden birileri ödül kazanır

düşünmen bile yeter dostum.Desteğin içinde teşekkürler.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
November 15, 2019, 07:06:16 PM

Some cookies for Bitcointalk community. Time passes quickly and a lot has changed in the last decade. The world will never be the same.

Some of my art

Here you could get Bitcoin posters

BTC: 18QiZV39mgxZ6rUGzWfm75zFk4YSfxtc9w

.

şu da güzel olmuş bence, canlı renkler, güzel tasvirler var.

eveettt, kaldı son 1 hafta! bana kalırsa amaç hasıl oldu, foruma renk geldi, yeni üyeler geldi, tanınırlık-bilinirlik arttı. ben bile çevremden 5-10 kişiye anlattım burayı, yobit kampanyasıyla denk gelmesi forumun süksesini arttırdı. güzel çalışmalar sergilendi, benim gibi amatörler de hevesini yendi bu sayede Cheesy
umarım adil bir sonuçla finali de yaparız, hak edenlere 1 BTC ödül bölüştürülerek verilirse en doğru seçim olur kanaatindeyim. 10 tane eseri seç ver 0.1 btc ya da "ağanın eli tutulmaz" 1BTC daha ekle 0.2btc 10 en güzel esere dağıtmak şeklinde bir yaklaşım adil olur diye düşünüyorum. 

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
November 15, 2019, 07:29:59 PM

Evet o da güzel olmuş.

Son günler bomba patlatanlar olur bence. Sanat etkisi biraz da karşındaki şaşırtmayla ilgili.
Özellikle rüyada acayip fikirler kuruyorum ama sabah unutuyorum Cheesy

Bugün yapmayı düşündüğüm bir proje vardı. (Rüyamdakiler kadar ilginç değil tabi: ) Sanırım vakit bulamayacağım bunun için. Sizle paylaşayım değerlendirebilirsiniz.

Web site tasarımı da bir sanattır.
Bitcointalk 10. Yıl Özel Takvimi
10 yıl boyunca forumda olan özel olayları,
Takvim yapraklarına etkileşimli olarak yazıyoruz.
Her gün yıldönümlerini anmış oluyoruz.

Zor bir iş olduğu için içerik ekleme katılmlı yapılabilir.

Tasarım ve konsept minimalist, otantik, nostaljik olmalı.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 15, 2019, 07:33:18 PM

düşünmen bile yeter dostum.Desteğin içinde teşekkürler.

Hocam umarim emeginin karşılığını alabilirsin. Siralaman gayet güzel eğer global de kiler ibnelik yapmazsa yolun açık. Başarılar dilerim..

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 15, 2019, 07:40:07 PM

Çok güzel çalışmalar var gerçekten ben pek bir çalışma yapamadım hastalık, hastalarla uğraşmak derken günüm çok dolu geçiyor aslında sadece merit kazanmak için bile güzel bir çalışma yapılabilir ama merak ettiğim 22kasım sonrasında konu aynı ilgiyi görecek mi? gönlümüz dannybrown arkadaşımızdan yana Smiley yürü be dannybrown Smiley)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 16, 2019, 05:53:28 AM

Çok güzel çalışmalar var gerçekten ben pek bir çalışma yapamadım hastalık, hastalarla uğraşmak derken günüm çok dolu geçiyor aslında sadece merit kazanmak için bile güzel bir çalışma yapılabilir ama merak ettiğim 22kasım sonrasında konu aynı ilgiyi görecek mi? gönlümüz dannybrown arkadaşımızdan yana Smiley yürü be dannybrown Smiley)

Smiley vay be desteğe bak.Harikasın hocam.Theymos kaldı şimdi onuda geçersem 1.ciyim Smiley
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
November 16, 2019, 06:41:15 AM
Last edit: November 16, 2019, 06:51:31 AM by Kalemder

Bravo dannybrown çalışmalar içerisinde 1. Sırada. Yöneticinin dokunuşuna kaldı olay. Bu arada yönetici, vip ve bağışçılardan fon toplansın teklifi üzerine, herkes istediği çalışmaya bağışta bulunabilir dedi. Yani diğer üyelerde ödül verebilir. Tabi pek sanmıyorum öyle bir şey olacağını.

Bu arada benim çalışmada 6. sırada görünüyor. Özellikle çok değerli Rus forum üyeleri ilgi gösteriyor bizim çalışmalara. Bakalım 1 haftadan az kaldı. Kaynaklar yenilendiği için herkes daha önce desteklediği çalışmaya biraz daha ekleme yapıyor göründüğü kadarıyla.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 16, 2019, 12:33:32 PM

sanatsal anlamda bir değerlendirme ağırlıkta olur bence. ama dannybrown mutlaka bir ödülle mükafatlandırılır. jüri özel ödülü Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 16, 2019, 01:11:13 PM

sanatsal anlamda bir değerlendirme ağırlıkta olur bence. ama dannybrown mutlaka bir ödülle mükafatlandırılır. jüri özel ödülü Smiley

Smiley teşekkürler hocam iyi yorumlarınız için.
açıkçası ciddi kara kalem çalışmalarım var.ama forumu tasvir etmesi için nasıl bir yol izleyebileceğimi bilemedim.oyundaki amacımda hepsini bir çuvala doldurup sunabilirim diye düşündüm.
Bu yaptığım şeyinde diğerleri ne kadar sanatsa o kadar sanat olduğunu düşünüyorum Smiley
Theymos 4 saniyelik basit bir animasyona 25 merit vermiş bu yarışmada sanırım değerlendirmeye almasalardı ona puan vermezlerdi.veya çok basit hazır kalıpların üstüne konuşma balonları eklenmiş çalışmalar var şuan öyle bir çalışmada 5 veya 4.sırada
Yani anlatmak istediğim,
Bu oyunun herhangi bir sahnesinde secrenshoot yaparsanız forumla alakalı bişeyler bulursunuz.
Bu oyunda 50-60 dan fazla dinamik animasyon ve yapı var Smiley neredeyse tamamı  kodla birbirine bağlandı.
Amacım sadece FORUMU anlatırken eğlenceli olmasını sağlamaktı.
Yüzlerce karakter metni var oyunda ve tamamı bu evrenle alakalı.
Ben belirli bir konu yerine sadece foruma odaklandım.çünkü yarışma forumla alakalı.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 16, 2019, 01:23:02 PM

bence birinci olması gereken @dannybrown. umarım kendisine direkt 1 btc, geriye kalan arkadaşlara da ayrıca 1 btc bölüştürülüp verilir.

kalemder, wolwoo, dragondance ve ismini hatırlayamadığım bütün arkadaşlara bizi güzel bir şekilde temsil ettikleri için teşekkür ederim. viva zapata!
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 16, 2019, 01:47:35 PM

Smiley teşekkürler hocam iyi yorumlarınız için.
açıkçası ciddi kara kalem çalışmalarım var.ama forumu tasvir etmesi için nasıl bir yol izleyebileceğimi bilemedim.oyundaki amacımda hepsini bir çuvala doldurup sunabilirim diye düşündüm.
Bu yaptığım şeyinde diğerleri ne kadar sanatsa o kadar sanat olduğunu düşünüyorum Smiley
Theymos 4 saniyelik basit bir animasyona 25 merit vermiş bu yarışmada sanırım değerlendirmeye almasalardı ona puan vermezlerdi.veya çok basit hazır kalıpların üstüne konuşma balonları eklenmiş çalışmalar var şuan öyle bir çalışmada 5 veya 4.sırada
Yani anlatmak istediğim,
Bu oyunun herhangi bir sahnesinde secrenshoot yaparsanız forumla alakalı bişeyler bulursunuz.
Bu oyunda 50-60 dan fazla dinamik animasyon ve yapı var Smiley neredeyse tamamı  kodla birbirine bağlandı.
Amacım sadece FORUMU anlatırken eğlenceli olmasını sağlamaktı.
Yüzlerce karakter metni var oyunda ve tamamı bu evrenle alakalı.
Ben belirli bir konu yerine sadece foruma odaklandım.çünkü yarışma forumla alakalı.

yanlış anlaşılma olmasın, buna harcadığın emek hepsinden fazladır. paha biçilemezdir. özgünlüğü konusunda da tartışılmaz. ama açılan yarışma sanat yarışması olunca değerlendirmenin de görsel eserler nezdinde olabileceği kanaatindeyim. mesela biri de çıkıp bitcointalk 10.yıl marşı gibi bişeyler çalsa söylese bu eser için de bu kanaatte olurum. kapsamları farklı olduğu için böyle söyledim Smiley sonuna kadar seni destekliyoruz
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
November 16, 2019, 01:51:56 PM

bence birinci olması gereken @dannybrown. umarım kendisine direkt 1 btc, geriye kalan arkadaşlara da ayrıca 1 btc bölüştürülüp verilir.

kalemder, wolwoo, dragondance ve ismini hatırlayamadığım bütün arkadaşlara bizi güzel bir şekilde temsil ettikleri için teşekkür ederim. viva zapata!
benimkiler daha çok eğlencelikti, yaparken keyif aldım. @theymos da beğenmiş, heralde güldürdüm ki merit de göndermiş sağolsun, aslında kızabilir diye düşünmedim değil Smiley demek ki olgun bir insan...

@dragondance'ın çizimleri de dereceye girebilir
@Kalemder ve @danyybrown da profesyonele yakın işler çıkardılar, hakkını vermek lazım. her ikisi de hem ödüllük hem temsil anlamında iyi bir sınav verdiler.  

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: