Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:54:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bankalar,Vergi,Devlet ikilemim, daha önce denemiş olan varmı ?  (Read 336 times)
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
October 28, 2019, 01:19:19 PM

Yahu ben sırf benzer bir korkudan dolayı yıllardır webmaster olarak site açmadım. Adsense gelirim olur üç kuruş ona da devlet 5x ceza yazar diye korkuyorum yıllardır. İşletme açsan, adi şirket kursan çok daha fazla masrafın ve zahmetin oluyor. Zaten para kazandıracağı kesin değil çok düşük ihtimalle başlıyorsun birde yok vergiler, kiralar, sigorta ödemeleri vs derken neyi kazanıp harcayacaksın?
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mugt
Member
**

Activity: 183
Merit: 35

View Profile
October 29, 2019, 05:29:42 AM

Daha önce bunu denemiş bir arkadaş kesin vardır arkadaşlar, yokmu öyle biri yaptım şunlar başıma geldi diyebilecek her kafadan ses çıkıyor türkiyeden tiksiniyorum bildigin canları isterse vergi alabiliyolar gelir üstünden KANUN OLMASA bile çok ilginç ..
Yukarıda yazdım. Sihirli bir süsü yok.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
October 29, 2019, 12:43:22 PM

En temiz yöntem parayı güvendiğin insanların hesaplarından parça parça çekmek olabilir bence. Kimse ne oluyor da diyemez. Keşke daha önce konuşulduğu gibi bu alanda çalışmalar yapılsa da bizlerin kafasında da bu tarz sorular bir  cevap bulabilse. Bu işlemlerin düzenlenmesi hepimiz için daha iyi olacaktır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: