Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:50:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bundan sonra hayatınıza kripto paralar olmadan devam edebilir misiniz?  (Read 206 times)
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 22, 2019, 07:29:12 AM

Konuyu biraz okudum halen biz işin parasında değilizde teknolojisindeyiz diyen arkadaşlar var. Abi neyin teknolojisi  Grin eski Türk müteahhitler gibi hepsi kağıt üzerinde dünyayı kurtarıyor hepsi yine kağıt üzerinde insan hayatını kolaylaştırıyor da daha ICO bitiminde vurgunu yapıpda voltasını almayan ekip görmedik. Henüz kripto paraların bağımlısı olmadık hayatımıza tam olarak sokmadık yarın uyandığımızda ethereum veya bitcoin olmasa hayatımızda çokta eksikliğini hissetmeyiz.
1714827021
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714827021
Reply with quote  #2

1714827021
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714827021
Hero Member
*

Ignore
1714827021
Reply with quote  #2

1714827021
Report to moderator
1714827021
Hero Member
*

Ignore
1714827021
Reply with quote  #2

1714827021
Report to moderator
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 22, 2019, 07:54:58 AM

Konuyu biraz okudum halen biz işin parasında değilizde teknolojisindeyiz diyen arkadaşlar var. Abi neyin teknolojisi  Grin eski Türk müteahhitler gibi hepsi kağıt üzerinde dünyayı kurtarıyor hepsi yine kağıt üzerinde insan hayatını kolaylaştırıyor da daha ICO bitiminde vurgunu yapıpda voltasını almayan ekip görmedik. Henüz kripto paraların bağımlısı olmadık hayatımıza tam olarak sokmadık yarın uyandığımızda ethereum veya bitcoin olmasa hayatımızda çokta eksikliğini hissetmeyiz.

Bence her türlü eksikliğini hissedeceğiz en azından bu işi bilenler ile çalıştığımız da çok farklı oluyor bana göre en azından transfer işlemleri daha kolay oluyor. Bu işin teknolojisi elbette var ama Kripto paraların asıl bize kazandırdığı en iyi nokta hayatımızı kolaylaştırması bir diğeri de bu forum ve imza kampanyaları bana göre.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 22, 2019, 08:08:03 AM

kripto paraların hayatın işleyişini olumsuz etkileyecek neyi var yau Smiley 1 senedir ölü taklidi yapıyordum piyasanın malumu üzere. şu başlığa anket eklenseymiş %80in üzerinde katılımla hayatımı etkilemez şeklinde bir sonuç çıkardı bana kalırsa.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
October 22, 2019, 10:47:24 AM

2.5 senedir piyasadayım 1 senedir bende yatıyorum cok fazla yaptıgım bişiy olmadı büyük ihtimal devam ederdim kripto paralar olmadan ama hep bi gözlerim arardı.Ama şuanda bu dağıtık teknolojiyi blocklamak imkansız gibi gözüküyor o yüzden iyi bir strateji ile önümüze bakmak gerekir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 22, 2019, 10:58:41 AM

çok rahat ederim sıkıntı yok, illa hayat devam ediyor, kripto paralar benim için bir hobi, ciddi bir hobi çünkü geliri elde ediyorum, yatırım yapıyorum. ama gene de hobi benim için
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 22, 2019, 01:10:41 PM

Sonunda ölüm yok diyorum ama eksikliğini çok uzun süre yaşayacağımı düşünüyorum. Aklıma geldikçe ne olmuş, son durum ne, yeni bir haber var mı diye bakmak en büyük hobilerimden biri haline geldi. Bunun takıntı durumuna getirmiş olanlar bile var hatta. Var olan kaynaklarımı tokenler üzerinden döndürüyorum, benim için önemli bir yeri var kripto paraların.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 22, 2019, 02:03:22 PM

bundan öncesi sonrası diye bir olay yok ki, yani öyle bir şey diyorsunuz ki sanki eroin bağımlısı insanlar varmış gibi burada. Hiç alakası yok herkes hayatına devam eder, zaten devam da ediyor, kripto paralar hayatı kısıtlayan bir şey değil ki.  Sanki yatalak hasta ediyor da sonra bundan sonra hayatınıza nasıl devam edileceği konu ediliyor.

Bence oldukça saçma bir durum bu. kripto paralar olmadan devam etmek diye bir şey olamaz, kripto paralar herkesin hayatında illa olacak, şu 40 yaşında 50 yaşında eski topraklar bir merak etmiyor onun harici herkesi hayatına girecek,  yeni kuşaklar 50 yaşına gelse de kripto paralar olacak yani.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: