Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:55:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Teknik Analiz severleri forum sitemize bekleriz  (Read 161 times)
bbsbtc (OP)
Full Member

Activity: 131
Merit: 100

View Profile
October 23, 2019, 09:56:32 AM

Twitter'da ve youtube'da takip ettiğim teknik analistlerin kripto paralar için yaptıkları analizleri forum sitemde anlık olarak paylaşıyorum.Tüm analizlerin derli toplu olması açısından fayda sağlayacağını düşündüm.Dilerseniz sizde analizlerinizi yayınlayabilirsiniz. Analizlerden anlık haberder olmak için telegram kanalı https://t.me/kriptotakip
Önerdiğiniz teknik analist varsa konu altında belirtirseniz sevinirim.

Forum sitemiz www.kriptotakip.com

1714607732
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
1714607732
Hero Member
*

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
1714607732
Hero Member
*

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714607732
Hero Member
*

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
1714607732
Hero Member
*

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
1714607732
Hero Member
*

Ignore
1714607732
Reply with quote  #2

1714607732
Report to moderator
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 23, 2019, 10:15:37 AM

Twitter'da ve youtube'da takip ettiğim teknik analistlerin kripto paralar için yaptıkları analizleri forum sitemde anlık olarak paylaşıyorum.Tüm analizlerin derli toplu olması açısından fayda sağlayacağını düşündüm.Dilerseniz sizde analizlerinizi yayınlayabilirsiniz. Analizlerden anlık haberder olmak için telegram kanalı https://t.me/kriptotakip

Hocam çok yanlış gelmişsiniz.O twitter fenomenleri çokten rekt oldu.Ciddi ciddi bu insanları takip edip bişiler alıp satan hiç kimse yoktur bu forumda.O adamlar kumda oynarken bu forum 7.yaşını kutluyordu.Bu arada önerdiğim teknik analist yok.Teknik analizin bu piyasa nasıl boş birşey olduğunu anlayacan o twitter fenomen bozuntularının seslerinin nasıl kesildiğini bizzat  gördüm.
O övülen fidelistaxın nasıl 3000 beklerken 14 bine çıkışını izlediğini.O rookie hıyarının piyasadan haberi yokken 350 satoshiden NCASH shilleediğini o cryptokemal vasıfsızının ekürileriyle millete nasıl mal çaktıklarını ....Hiç durmadan bitcoin yükselecek diyen 20k dan 3k ya düşene kadar yükselecek keriz silkeliyorlar diyen sellcoinin 2 sene sonra ben demiştim dediğini gördü bu gözler.Bu adamların nasıl rekt olduklarını ispat etmek için aklımda çok güzel planlar var.Umarım bir ara yapma fırsatını bulurum.60 bin 100 bin kişilik takipçileri var ve milleti batıran tayfanın başında bu insanlar geliyor.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 23, 2019, 10:29:03 AM

Bu alanda en işe yaramayan şeylerden biri de bu analiz sevdası. Hergün yeni yeni grafikler, şöyle olacaklar, buradan gelcekler, şuraya gidecekler. Bunlar olmadan da işlerini götürebilirsiniz. Analistler ya da kendilerine öyle denilmesinden hoşlananlar her daim kendi cebini doldurma yolunda ilerlemiş, karşısındaki kişinin seçimlerini manipüle etme yoluna girmiş, bunu da haklıymış gibi savunmuş kişilerdir.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
bbsbtc (OP)
Full Member

Activity: 131
Merit: 100

View Profile
October 23, 2019, 10:33:18 AM

Hocam çok yanlış gelmişsiniz.O twitter fenomenleri çokten rekt oldu.Ciddi ciddi bu insanları takip edip bişiler alıp satan hiç kimse yoktur bu forumda.O adamlar kumda oynarken bu forum 7.yaşını kutluyordu.Bu arada önerdiğim teknik analist yok.Teknik analizin bu piyasa nasıl boş birşey olduğunu anlayacan o twitter fenomen bozuntularının seslerinin nasıl kesildiğini bizzat  gördüm.
O övülen fidelistaxın nasıl 3000 beklerken 14 bine çıkışını izlediğini.O rookie hıyarının piyasadan haberi yokken 350 satoshiden NCASH shilleediğini o cryptokemal vasıfsızının ekürileriyle millete nasıl mal çaktıklarını ....Hiç durmadan bitcoin yükselecek diyen 20k dan 3k ya düşene kadar yükselecek keriz silkeliyorlar diyen sellcoinin 2 sene sonra ben demiştim dediğini gördü bu gözler.Bu adamların nasıl rekt olduklarını ispat etmek için aklımda çok güzel planlar var.Umarım bir ara yapma fırsatını bulurum.60 bin 100 bin kişilik takipçileri var ve milleti batıran tayfanın başında bu insanlar geliyor.

Haklı olabilirsin hocam ama sadece belirli isimleri değil hepsini yayınlamaya çalışıyorum.Benim amacım o bilemedi,bu daha çok biliyor değil, sadece tüm analizleri bir yerde toplayıp incelemek. 2 yıl süren ayı sezonu yaşadık tüm sucu fenolara atmak doğru değil herkes kaybetti.İnsanlar kaybettikleri paralar için suçlayacak birilerini arıyolar,topun ucunda da twitter fenomenleri,ama eminim onlarda herkes gibi portföylerini erittiler. Tekrar boğanın geldiğini düşündüğüm için bu siteyi açtım.

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
October 23, 2019, 01:25:19 PM

Analiz tamamen boş diyebileceğimiz bir iş değil tabi ki. Ama piyasa sadece analizler ile okunmuyor, dalgayı yakalamak gerekiyor. Kaç takipçisi olduğunun önemi yok, kimsenin ipiyle de kuyuya inilmez. Sonuçta herkes kendi parasını kazanmanın derdinde.
Bir de burası gibi bir platform varken foruma dahil edilebilecek kişi sayısı çok fazla olmaz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 23, 2019, 03:38:35 PM

Hocam haberler kısmına da konu açmanızı öneririm, orada da haber ve teknik analiz paylaşabilirsiniz bitcoin hakkında.

bana soracak olursanız, forum yerine haber sitesi açın forum devri bitti, sadece bitcointalk.org iş yapıyor, onun harici millet forumlarda yazmıyor, sosyal medya + haber sitesi kombinasyonu yaparsanız daha da geliştirirsiniz sitenizi, bence bu yoldan ilerleyin

artı olarak ekleyeceğim : domain ismi güzelmiş
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 23, 2019, 05:47:54 PM

Haklı olabilirsin hocam ama sadece belirli isimleri değil hepsini yayınlamaya çalışıyorum.Benim amacım o bilemedi,bu daha çok biliyor değil, sadece tüm analizleri bir yerde toplayıp incelemek. 2 yıl süren ayı sezonu yaşadık tüm sucu fenolara atmak doğru değil herkes kaybetti.İnsanlar kaybettikleri paralar için suçlayacak birilerini arıyolar,topun ucunda da twitter fenomenleri,ama eminim onlarda herkes gibi portföylerini erittiler. Tekrar boğanın geldiğini düşündüğüm için bu siteyi açtım.

Hocam hepsi hava civa. Ayı piyasasinda ortadan kaybolurlar. Boğa piyasasında ise bir sn bile ayrılmazlar. Ne zaman işleri ters gitse yoğun olurlar. Alayının aq öncelikle.
Mesleğe gelince teknik analiz diye birşey yok ne BTC ne de diğer coinler için böyle birşey yok. Onune gelen birşeyler sallıyor. Ya tutarsa. Geçen yıllarda birisi 5000 bekliyordu BTC için o gitti 20 binden döndü. 1 yıl sonra 5000 e indi.

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 23, 2019, 07:12:25 PM

Genel olarak teknik analizlere gram güvenmiyorum. Ancak grubu şu tarz bir şeye döndürürseniz sizin için de iyi olabilir, sağlam coinlerin roadmaplerini takip edip o tarihlerde bunları gerçekleştirip gerçekleştirmedikleri hakkında araştırmalar yayınlayabilirsiniz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
October 23, 2019, 10:53:22 PM
Merited by EFS (3), Deathwing (2)

domain güzel ama format bana pek de iyi gibi gelmedi hocam. işleyiş de forum düzeninde, zaten bir sürü alternatif forum var, hatta bu fino kardeşlerin de bir forumu vardı. üstelik insanlar aynı/benzer konuları burada tartışabilir ve nitekim tartışıyor.

bir de burası amerikan düz dünya derneğinin türkiye şubesi.. :)))  öyle teknik meknik hukkkmmmm balgam gibin bi şey zannediliyor. başkasının dedikleriyle iş yapıp duvara tosladıkları için, bu çalışmaların işe yaramadığına dair enteresan argümanlar geliştirip ötesine geçememişler. en mantıklı argümanları bu... "bizim karşı komşunun oğlu rıfat aynısını yaptı, olmadı. o yüzden yoktur." burada daha fazlasını duyamazsınız, yani kısaca size buradan ekmek çıkmaz.

twitter finolarının tahminleri yerine; coinlerin günlük, saatlik ya da farklı zaman dilimlerindeki, belirli kriterlere dayalı yaşanmış ani düşüşlerini bildirip "alım fırsatı" için sinyal toplayıp paylaşan bir uygulama/web sitesi iyi olabilirdi.  şahsen ben böyle bir adresi takip ederdim. hem de domain ile uyumlu bir iş olurdu.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: