Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:44:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Harmony Social Mining - HSM  (Read 294 times)
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
October 26, 2019, 06:51:15 AM

ödülü alabimel için hesabımızda 100 dolar degerinde token mı olması gerekiyor onu anlayamadım?

Hocam bugün alınan karar ile 100 dolarlık token yerine 10.000 ONE token tutulmasına karar verildi, yani yarı yarıya düşürüldü diyebiliriz. 3. Dağıtımdan sonra bu yine 20k'ya çıkacak.

Artık tutmamız gereken minimum eşdeğer yaklaşık 50 dolar

bununla neden oynandığı hakkında bilginiz var mı  acaba? yani neden şuan 10 k sonra 20 k vs değişikliğin sebebini merak ettim. teşekkürler. herkese bol kazançlar.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 26, 2019, 07:08:29 AM

ödülü alabimel için hesabımızda 100 dolar degerinde token mı olması gerekiyor onu anlayamadım?

Hocam bugün alınan karar ile 100 dolarlık token yerine 10.000 ONE token tutulmasına karar verildi, yani yarı yarıya düşürüldü diyebiliriz. 3. Dağıtımdan sonra bu yine 20k'ya çıkacak.

Artık tutmamız gereken minimum eşdeğer yaklaşık 50 dolar

bununla neden oynandığı hakkında bilginiz var mı  acaba? yani neden şuan 10 k sonra 20 k vs değişikliğin sebebini merak ettim. teşekkürler. herkese bol kazançlar.

Daha fazla kişi alsın , katılsın diye yapmış olmaları muhtemel. İlk başlarda bende bilmeden katıldım. Malum binancenin tokeni olduğu için bilen katılan çok olduğundan gelen ödeme çok düşük oluyor. Vazgectim. Binancenin bu ieo larinin bir işe yarayacağını düşünmüyorum o da ayrı bir nokta
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 26, 2019, 04:29:38 PM

Ben de twitter hesabı vesaire olsa katılırdım, ama baya uğraştıran vakit alan bir şey gibi gözüküyor, yoksa az miktar harmony tutuyordum, fazlasıyla denk geliyor hold miktarına
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
October 26, 2019, 05:14:26 PM

50 dolarlık token tutmakta bir şey yok, cüzdanlarımız zaten o değerde bir sürü dandik tokenle dolu. Ama ödül miktarı kafamı kurcaladı. KYC yapacağız ve karşılığında sadece 3-5 dolar elde edeceksek bu işin pek mantığı kalmaz. Şu an 100 kişi aktifse süre dolana kadar en az 300-400 kişi olur. 250 kişi ödül kazansa bile 40 dolar para yapar ki kimin ne kadar kazanacağı da belli olmaz o da değişir. Yine de anlatım için teşekkürler Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 26, 2019, 05:22:51 PM

50 dolarlık token tutmakta bir şey yok, cüzdanlarımız zaten o değerde bir sürü dandik tokenle dolu. Ama ödül miktarı kafamı kurcaladı. KYC yapacağız ve karşılığında sadece 3-5 dolar elde edeceksek bu işin pek mantığı kalmaz. Şu an 100 kişi aktifse süre dolana kadar en az 300-400 kişi olur. 250 kişi ödül kazansa bile 40 dolar para yapar ki kimin ne kadar kazanacağı da belli olmaz o da değişir. Yine de anlatım için teşekkürler Smiley

Hocam ödülü kendiniz belirliyorsunuz, yaptığınız paylaşımlar twitler, GIFler, resimler, yazılar vs ve bunların aldığı puanlar belirliyor. top 40-50 olmak zor değil tasarım yeteneğiniz varsa çok rahat 100+ dolar yapabilirsiniz. Konuyu açan arkadaş başlıktaki resmi kendi tasarladı örneğin, beğenildi ve iyi puan aldı. Böyle böyle 1-2 paylaşım daha yapınca 300 dolara yakın bir ödül kazandı.

250 kişi ödül kazansa 40 dolar ediyor değil de, en iyiler 200 300 400 alırken gittikçe azalacak şekilde oluyor.

1881 - 193∞
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: