Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:26:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Güzel Film Önerileri  (Read 725 times)
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 26, 2019, 09:15:49 PM

Hepimiz kriptolardan bir süre uzaklaşıp, eski hayatımızdan kesitler görmek istiyoruz. Ben şahsen eskiden izlediğimin yarısı kadar film izleyemiyorum.
Özellikle hayatımıza 2 yıla yakın süre önce Netflix girdi gireli, film işleri iyice sarpa sardı. Sağolsunlar filmleri hiç tat vermiyor(du!).
Neyse bir format içerisinde güzel izlediğimiz filmleri paylaşalım.

Benim başlangıç filmim

Fractured

Sizi şaşırtan filmleri severmisiniz? Süpriz sonları? Eğer cevaplarınız evetse Netflix'in ilk defa çok ama çok beğendiğim bu filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Karısı ve kızı ile bir yolculuk yapan Ray, ailevi sorunları olan bir hayatın içinde olduğu gerçeğiyle bu yolculuk sırasında da yüzleşmektedir. Fakat başlarına gelen bir kaza aileyi birden güçlendirmeye başlar. Fakat hastanede dönen esrarengiz şeyler, şüpheli tavırlar... Ailesine ulaşmak için Ray neler yapacaktır?

Çok haraketli olmasa da, kendisini izlettiren bu film çok başarılı bir yapım. Bence mutlaka seyretmelisiniz.
1715102764
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715102764
Reply with quote  #2

1715102764
Report to moderator
1715102764
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715102764
Reply with quote  #2

1715102764
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 27, 2019, 07:17:26 AM

Geçen gün izledim fena film değil ama benzerleri çok var. Spoiler vermeyeyim izlemeye değer bence.
Birde ressam diye bir film izledim. Fullhdfilmcehennemi bu filmler konusunda belki en iyi sitedir. Genelde oradan takip ediyorum filmleri.

mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
October 27, 2019, 07:30:30 AM

https://www.netflix.com/title/81005364
izleyin izlettirin harika bir film

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 27, 2019, 08:32:56 AM

Benim başlangıç filmim

Fractured

Sizi şaşırtan filmleri severmisiniz? Süpriz sonları? Eğer cevaplarınız evetse Netflix'in ilk defa çok ama çok beğendiğim bu filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Karısı ve kızı ile bir yolculuk yapan Ray, ailevi sorunları olan bir hayatın içinde olduğu gerçeğiyle bu yolculuk sırasında da yüzleşmektedir. Fakat başlarına gelen bir kaza aileyi birden güçlendirmeye başlar. Fakat hastanede dönen esrarengiz şeyler, şüpheli tavırlar... Ailesine ulaşmak için Ray neler yapacaktır?

Çok haraketli olmasa da, kendisini izlettiren bu film çok başarılı bir yapım. Bence mutlaka seyretmelisiniz.

Bu filmi öneren önerene sürekli bu aralar bir kaç kişiden daha duydum. Bu akşam Beşiktaş - Galatasaray derbisinden sonra izleyeceğim.
Umarım güzeldir.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 27, 2019, 05:06:41 PM

Bugünkü önerim, bugün sinemada izlediğim bir Türk filmi.

7. Koğuştaki Mucize

Film bana çok aşikar. İngilizce adıyla Miracle in Cell No 7 ve orijinal Kore yapımı olduğu için adı 7-beon-bang-ui seon-mul (IMDB Linki) filmini 6-7 ay önce izlemiştim. Film çok etkileyici bir konuyu işliyor. Zeka geriliğine sahip bir baba, kızıyla zeka yaşı aynı seviyelerdeyken bir olay sonucu önemli bir unvana sahip (Türk versiyonunda sıkıyönetim komutanının) kişinin kızının ölümüyle suçlanıyor ve cezası belli.

İki filmi de kısa aralıklarla izlediğim için, konuya hakim durumdayken 7. Koğuştaki Mucize filminin büyük kısmı bildiğim bir filmin Türkçe dublaj ve Türkiye'de (Muğla) geçen bir versiyonu gibiydi. Ama yapım ekibi bizden de bir şeyler katmayı ihmal etmemiş. Bu da beni sevindirdi. Gidişatına eşit puan verdiğim 2 filmi de seyretmenizi öneririm. Aynı gibi olsa da sonuca varışı ve bizzat sonuçları farklı olduğu için seveceğinizi düşünüyorum. Özellikle filmin kadrosu çok etkileyici.

Son olarak filmden uzak olsa da nasılsa konu dışı bölümünde olduğumuz için bir kaç şey sallamak istiyorum. Evet bazen milli duygularımızla, bazen kinimizle bazen de gaza gelerek idam cezası verilmesi gerekir diye eleştirilerimiz oluyor. Ancak bu filmde de anlayacaksınız ki adalet her zaman o kadar da adil olmayabilir. Hem yapısıyla hem de yanılgılarıyla insan bazen adalet sağladığını sanarak hareket ederken aslında tam bir adaletsizlik yaratır. Üstelik makam mevki sahibi insanların adalet mekanizmalarını manipüle edebileceğinin de örneği var burada. Filmde Memo karakterinin akıl sağlığı yerinde değil ve bu %100 belliyken başına gelenler acı. Biliyorum bu bir gerçek hayat hikayesi değil. Ama gerçekten idam cezası alan insanların bazılarının bunu hak etmemiş olacağını düşündük mü hiç? Ayrıca kaldı ki, biz kimiz ki hakkın işine karışıyor ve adalet sağlıyoruz diye insan canı alıyoruz. Herkesin dini ve görüşüne saygı duyuyorum. Benim inancımda, peygamberimiz şöyle buyurmuş;

Maide suresi;
İşte bundan dolayı İsrâiloğulları’na şöyle yazmıştık: "Bir cana kıymaya veya yeryüzünde fesat çıkarmaya karşılık olması dışında, kim bir kimseyi öldürürse bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de bir can kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur." Şüphesiz peygamberlerimiz onlara apaçık deliller getirdiler. Ama bundan sonra da onların çoğu yeryüzünde taşkınlık göstermektedirler.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 27, 2019, 05:19:38 PM

@vycl87 Hocam İslam ceza olarak ölüm cezasını meşru görüyor😉şahsen ben de idamdan yanayım ama adalet sisteminin mükemmel olması kaydıyla...
Bir de son satır Peygamberimiz buyurmuş diyerek ayet yazmışsınız, ayet Allah'tan gelir. Biraz kavram karmaşası olmuş sanırım

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 27, 2019, 05:59:10 PM

@vycl87 Hocam İslam ceza olarak ölüm cezasını meşru görüyor😉şahsen ben de idamdan yanayım ama adalet sisteminin mükemmel olması kaydıyla...
Bir de son satır Peygamberimiz buyurmuş diyerek ayet yazmışsınız, ayet Allah'tan gelir. Biraz kavram karmaşası olmuş sanırım

Yanlışa yanlış, doğruya doğru demekte var. Sanırım islamdaki cezanın birilerinin kişisel hırsları, yönlendirmesiyle alakası yoktur. Filmi izlerseniz anlarsınız. Evet buyurmaktan kastım onun dile getirmesinden kasıttı. Yoksa elbette ayetin geldiği yer ayrı.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 27, 2019, 06:17:31 PM

İkizler Projesi yada orjinal adıyla Gemini man. Fragmanını izlemiştim baktım karşıma geldi izledim. Tamamen zaman kaybı diyemem ama Will Smith çok daha iyi filimlerde oynadı. beklentiyi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaratır ancak akıcı ve aksiyon olarak idare eder bir fılm. Tavsiye ederim.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 27, 2019, 06:32:49 PM

İkizler Projesi yada orjinal adıyla Gemini man. Fragmanını izlemiştim baktım karşıma geldi izledim. Tamamen zaman kaybı diyemem ama Will Smith çok daha iyi filimlerde oynadı. beklentiyi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaratır ancak akıcı ve aksiyon olarak idare eder bir fılm. Tavsiye ederim.

Valla hocam iyi kötü güzel çirkin görecelidir de o film inanılmaz saçma kopuk aptalca bir film olarak geldi bana . Tamamen vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Adamlar değişik bir sinema film çekme yöntemi geliştirmiş yeni bir teknoloji 120 fps muhabbeti sanırım sırf onu pazarlamak içinde will smith e sağlam cukka bir para ödemiş filmde oynatmışlar galiba filmin konusu çok klişe ve sahneler birbirinden inanılmaz kopuk vaziyette. 10 üzerinden 3 vermem bu filme  Grin
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 27, 2019, 08:36:03 PM

Valla hocam iyi kötü güzel çirkin görecelidir de o film inanılmaz saçma kopuk aptalca bir film olarak geldi bana . Tamamen vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Adamlar değişik bir sinema film çekme yöntemi geliştirmiş yeni bir teknoloji 120 fps muhabbeti sanırım sırf onu pazarlamak içinde will smith e sağlam cukka bir para ödemiş filmde oynatmışlar galiba filmin konusu çok klişe ve sahneler birbirinden inanılmaz kopuk vaziyette. 10 üzerinden 3 vermem bu filme  Grin

Film zaten milyonlarca dolar zarar etmiş. Gişede bekleneni veremedi. Ve sanırım yapımcısı olarak Will Smith'e güzel para kaybettirecek. Zaten bu babaların çocuklarını ön plana çıkarmak için yaptıkları şeyler hep insanlara antipatik gelmiştir. Maalesef Will Smith birer birer kazandığı itibarı bu muhabbete 3er 5er veriyor.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 27, 2019, 08:49:38 PM
Merited by Vispilio (1)

Türk filmlerinin en çok takıldığım kısmı afişleri. Bu kadar berbat afiş olmaz. Ya abi elin Hollywood un da adam 10 numara afiş yapıyor. Bir iki kişinin adı var. Bizim Türklerde filmde oynayan kimler varsa alayının adı var. Yukarıda afişi görünce aklıma geldi. Afiş te 10 a yakın isim var.

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 27, 2019, 11:33:51 PM

Ben biraz lord of the rings fanı olduğum için ara ara açar izlerim boş olduğum günlerde. (ama tabii ki kesintisiz halini) Genel olarak box set filmleri çok severim. Resident evil de izlenebilecekler arasında tabii son 2 3 filmi hariç. Underworld olabilir. Genel olarak fantastik filmleri sevdiğim için bu filmleri yazdım

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 27, 2019, 11:50:01 PM

Film değil de dizi önerebilirim. Yukarıda ki arkadaşın nickini görüp aklıma gelen umbrella academy olabilir, beni gerçekten kendine bağlayan bir diziydi 1 sezon sürmesine rağmen. Ona benzer bir dizi the boysta izlenir bana göre umbrella academyden daha iyi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 28, 2019, 02:16:23 PM

Aslında ne tür filmler sevdiğinize bağlı fakat ben de bir kaç film önerebilirim en azından  7 den 70'e herkese hitap edebilecek. Bunun dışında spesifik film önerisi almak isteyen varsa buradan ya da özelden yazabilir. Sanat filmleri özellike ingmar bergman, kurusawa tarzı sanat filmleri veya stanley kubrick tarzı filmler sevenler de ulaşabilir.

Benim buradan herkesin izlemesini tavsiye ettiğim film Bigh Fish. Aileyle izlenebilecek sımsıcak bir öyküsü olan harika bir film.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
October 28, 2019, 06:19:58 PM

Benim başlangıç filmim

Fractured

Bence mutlaka seyretmelisiniz.

Filmin yirminci dakikasında adamın kafayı çiziktirdiğini anladım ve çok sıkıcı oldu ama yinede sonuna kadar izledim.
Öyle tavsiye edilecek bir film olmadığını düşünüyorum.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 28, 2019, 06:25:43 PM

Benim başlangıç filmim

Fractured

Bence mutlaka seyretmelisiniz.

Filmin yirminci dakikasında adamın kafayı çiziktirdiğini anladım ve çok sıkıcı oldu ama yinede sonuna kadar izledim.
Öyle tavsiye edilecek bir film olmadığını düşünüyorum.

Hocam film zevkinizi merak ettim. Bir kaç tane daha iyi olduğunu düşündüğünüz yapımı paylaşın da izleyelim hazır yarın tatilken.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1615

View Profile WWW
October 28, 2019, 07:37:49 PM

Türk filmlerinin en çok takıldığım kısmı afişleri. Bu kadar berbat afiş olmaz. Ya abi elin Hollywood un da adam 10 numara afiş yapıyor. Bir iki kişinin adı var. Bizim Türklerde filmde oynayan kimler varsa alayının adı var. Yukarıda afişi görünce aklıma geldi. Afiş te 10 a yakın isim var.

Afiş de enteresan bir konu, Türk filmlerinde kimsenin gönlü kalmasın diye düğün fotoğrafı gibi afişler, bu konuda bile kabile kültürünü konuşturuyoruz   Wink

buna zıtlık olarak yıldızları ön plana çıkaran afişlere bakın mesela Leonardo Di Caprio'nun Aviator filminin afişi bence ikoniktir,
ayrıca çok da tavsiye edeceğim bir film, dahi havacı Howard Hughes'ın hikayesini anlatıyor:

image loading...

vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 28, 2019, 07:40:45 PM

Afiş de enteresan bir konu, Türk filmlerinde kimsenin gönlü kalmasın diye düğün fotoğrafı gibi afişler, bu konuda bile kabile kültürünü konuşturuyoruz   Wink

buna zıtlık olarak yıldızları ön plana çıkaran afişlere bakın mesela Leonardo Di Caprio'nun Aviator filminin afişi bence ikoniktir,
ayrıca çok da tavsiye edeceğim film dahi havacı Howard Hughes'ın hikayesini anlatıyor:

image loading...

Efsane filmdi. Kesinlikle izlenilmesi gerekir. Epey oldu yayınlanalı ama Hollywood bu işi çok iyi beceriyor.
Bakalım şimdi bir Türk filmi daha izliyorum. Bu tatil bereketli oldu. Beğenirsem paylaşırım.
wolwoo
Legendary
*

Merit: 1139

View Profile
October 28, 2019, 08:55:37 PM

https://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/537990-hollywood-filmlerinin-afislerini-hazirlayan-turk
Afişlerin bir kısmını Türk tasarımcı Emrah Yücel hazırlıyor. Önemli bilindik filmlerin afişlerinde imzası var.
Bir zamanlar afiş koleksiyonum vardı😎

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1615

View Profile WWW
October 28, 2019, 09:06:48 PM

https://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/537990-hollywood-filmlerinin-afislerini-hazirlayan-turk
Afişlerin bir kısmını Türk tasarımcı Emrah Yücel hazırlıyor. Önemli bilindik filmlerin afişlerinde imzası var.
Bir zamanlar afiş koleksiyonum vardı😎

İşin o boyutu daha da enteresan, Türk insanı gerçekten zeki ve yetenekli, yurt dışına çıkıp özgür bir ortama girince adam kendini buluyor dünyaca ünlü biri haline gelebiliyor, nobel alıyor, multi milyarder oluyor falan,

Türkiye'de kalsa aynı adam ortadoğu sarmalında ortaçağ adetleri arasında git gel yaparak belki kısır döngüde geçirecek ömrünü, o yüzden afişlerdeki "star power" olayına konuyu bağlarsak: farklı olmayı, özgün bir birey olmayı istemek doğaldır ve güzeldir, çağdaş bir kültürün buna izin verebilmesi gerekir.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: