Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:00:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Spam yapmadan imza kampanyasından ban yemek.  (Read 681 times)
Neo.op (OP)
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 28, 2019, 06:58:27 AM

Teşekkür ederim arkadaşlar.Aramızda bu kadar kötü niyetli insan olduğunu bilmiyordum.
1 tane bile spam mesaj atmadım.Geçmişimi kontrol edebilirsiniz ama ayın 15inden beri banlıymışım bunu bugün farkettim.Ne diyeyim ki.
Eğer yalan yanlış bilgilerle yahooya mesaj atıp yalakalık yapan sizden biriyse fazlada konuşmaya gerek yok.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 28, 2019, 07:10:32 AM

Neo.op - necrobumping

Yani en az 1 ay yazılmamış konulara yazmış konuları hortlatmışsınız. Tek bir konuda bunu yapsanız ban yemezdiniz demekki birçok konuyu bu şekilde hortlatmışsınız. Biri şikayet etmişte olabilir yahoo bunu kendide farketmiş olabilir. Kısacası kendi hatanızdan ban yemişsiniz
Neo.op (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 28, 2019, 07:25:50 AM

Neo.op - necrobumping

Yani en az 1 ay yazılmamış konulara yazmış konuları hortlatmışsınız. Tek bir konuda bunu yapsanız ban yemezdiniz demekki birçok konuyu bu şekilde hortlatmışsınız. Biri şikayet etmişte olabilir yahoo bunu kendide farketmiş olabilir. Kısacası kendi hatanızdan ban yemişsiniz

Buna nereden bakıyorsunuz hocam ? Bu arada bu dediğiz şeyide yapmadım ki.İsterseniz mesajlarımı kontrol edin.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 28, 2019, 07:33:24 AM

Hocam baktığım zaman ingilizce post attiginizı gördüm. Eğer translate kullandıysaniz. O da ban sebebi.
Asıl önemli kısmı söylüyorum. Ban 1 haftalık ise ve süre dolmadan şuan mesaj arıyorsanız bu süreyi uzatirsiniz. Van süresi bitti mi?

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
October 28, 2019, 08:02:26 AM
Last edit: October 28, 2019, 11:40:14 AM by gospodin

Yahoo nun kendi başlığı var, ban alanların nedenini belirtiyor.  İmza kampanyası başlığında ben paylaşmıştım, eve gidince linkini atarım.
Eski postları hortlatmak hoş karsilanmiyor forumda. Dün mesela ben elixxir i hortlattim ama başlık bana ait olduğu için sorun olmaz diye düşündüm. Büyük ihtimalle Yahoo kendisi bulmuştur ama ispikcilerin sayısı da az değil ha.

@kartepe, ban imza kampanyası ile ilgili. Forumdan ban yeme değil.

edit: türkçe öğrenemeyen telefon.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 28, 2019, 08:16:01 AM

Neo.op - necrobumping

Buna nereden bakıyorsunuz hocam ? Bu arada bu dediğiz şeyide yapmadım ki.İsterseniz mesajlarımı kontrol edin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5188200.msg52577567#msg52577567 burada kim neden banlandı yazıyor. ilk imzaya basladıgınız tarihten 15ine kadar attıgınız mesajları kontrol edin sizin mesajdan önce en son mesaj ne zaman atılmış kontrol edin. 1 ay ve üzeri mesaj varsa o konular yüzünden banlanmışsınızdır. Eğer hiç yoksa o zaman yahooya mesaj atabilirsiniz ama haricinde yahoo ya yazmanız birşey değiştirmez artık banlamış sizi işin iyi tarafı forumdan banlanmadınız.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 28, 2019, 08:17:18 AM

Hocam listeye bakıldığında eski konuyu hatırlattığınız için ban yetmişsiniz spam olsa spammer falan yazıyor yahoo nun listesinde. https://bitcointalk.org/index.php?topic=5188200.0

bu sayfadan kendinizde kontrol edebilirsiniz. Geçmiş olsun büyük ihtimal kampanya yöneticisi kendi bulmustur.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
October 28, 2019, 08:33:12 AM
Last edit: October 28, 2019, 09:00:44 AM by 2run

İngilizce konuya yazmışsınız ve logfiles size örnek postlar atmış ama gönderdiklerine baktığımızda bile en fazla 1 hafta önce yazılmış bir konuya cevap vermişsiniz. bu tuhaf gerçekten. biraz 14.Ekim, 8.Ekim arasındaki postlarınıza hızlıca bir baktım öyle eski başlıklara atılan bir mesajınızı göremedim eski bir konuya mesaj atıp daha sonradan silmiş olabilir misiniz? bir hata varsa umarım en kısa sürede düzeltirler çok geçmiş olsun.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 28, 2019, 09:11:48 AM

Valla ben imzaya girdiğim ilk gün yarım 1 saat arayla 4 post attım ve burstposting diye ban yedim. Adama yazdım yahu nasıl olur bir tekrar gözden geçir diye oralı bile olmadı... Nitekim o adam Demokles'in kılıcı şu an... Canının istediğine yediriyor, istemediğine çizik atıyor. Yapacak bir şey yok.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 28, 2019, 09:15:32 AM

Geçmiş olsun sizin için kötü bir durum olmuş. Yahoo bazen anlamsız işler yapabiliyor. Şikayet edildiğinizi kastetmişsiniz ama bununla manager ile falan mı konuştunuz? yoksa siz mi öyle düşünüyorsunuz?
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 28, 2019, 09:36:40 AM

İşte Binance'in bu kadar büyümesini neden çok tehlikeli bulduğumu anlatan çok güzel bir örnek. Bir imza kampanyası var, çok talep görüyor, pozisyonu uygun olan hemen herkes katılım peşinde ve doğal olarak bu durum işin sahibinde GKS oluşmasına neden oluyor (Göt Kalkması Sendromu), nasıl ki coinler tokenlar Binance'e girme derdinde, çoğu üye de bu imzaya girme derdinde (bu durumla ilgili herhangi bir eleştirim yok, aman yanlış anlaşılmasın) ve yönetici de canı istediğinde kelle alıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 28, 2019, 10:57:04 AM

Hocam senin durum çok karışık. Yahoo nun kendi ban listesi var. Sen bu imzada yanlış birşey yapmamışsın ama kullandığın hesap ilk olarak el değiştirmiş. ikinci olarak 3 yıllık bir ara varmış postlarda ve son olarakta eski konuları hortlatmak. Bunlar Yahoo nun kendi ban listesine girmen için yeterde artar. Ha birileri seni rapor etmişmidir %100 etmiştir. Bu localden de olabilir globaldende. Adamlar bu tip hesapları ifşa ettiklerinde itabar kazanıyor bizde ispiyonculuk oluyor ama onlarda böyle. Sonuç geçmiş olsun btc ödemeli bir kaç imza kampanyası var onları bir incele istersen. Yobitten iyi ödeyenlerde var arada girebilirsen.
ziya1453
Full Member

Merit: 193

View Profile
October 28, 2019, 11:03:03 AM

geçmiş olsun. ben meta ya arada eğlencesine girer bakarım , öyle sikik boş beleş adamlar varki onu bunu ihbar etmeye kasan. yani bunun 10 da birini kassa kansere falan çare bulur. bide şerefsizler genelde korkak olur. büyük ölçüde anonim forumda olsa hepsi yan hesapla ihbar yapıyor.
yanlız hesapda yukarda yazıldığı gibi el değişme durumu varsa bu işi kendi iyiliğiniz için çok büyütmemenizi tavsiye ederim(ani ana dil değişikliği).
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 28, 2019, 11:05:30 AM

Geçmiş olsun hocam eski konuları hortlatmak bile sıkıntı olabiliyor eğer birileri falan şikayet etmiş ise yapacak bir şey yok.
Ya da Yahoo kendiside bakıp bulabiliyor bu durumda Kendi ban listesinde yazıyor dur zaten neden olduğu yine başka imza kampanyalar daha var canınızı sıkmayın değerlendirin derim.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 28, 2019, 11:11:53 AM

1 haftalık konu hortlatma diye bir şey olmaz,  necrobumbing de olmaz bu durum. böyle bir şey yok.  seni zaten atacaktır, biri de şikayet etmiştir bahanesi bu olmuştur hocam, anca bu yani. başka neden arama derim. yoksa 1 haftalık konuya cevap yazman, güncel bir konuya mesaj yazmandır, burası, ergen watsabı değil, ya da burası telegram değil burası forum.
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
October 28, 2019, 11:19:53 AM

Eğer yalan yanlış bilgilerle yahooya mesaj atıp yalakalık yapan sizden biriyse fazlada konuşmaya gerek yok.

Kullanıcıları rapor eden listesi herkese açık, spam yapan üyelerin kampanyadan yasaklanma fikrine katılıyorum ama spam olayını kendi kafalarına göre yorumladılar. Bu doğru değil, yaptıkları cadı avı.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5195085.msg52843159#msg52843159

İspiyonculardan bende nefret ediyorum. @Ziya hocanın dediği gibi işi gücü olmayan öyle adamlar var ki, forumda adeta cadı avı başlatmışlar. Burası özgür bir forum olmaktan çıkmış durumda.

İspiyon ve cadı avı yapan hesaplara bazı üyeler bir ara çok merit ve para veriyordu. Artık onlardan da pek karşılık almıyor bu tarz ispiyonlar. İspiyoncular, cadı avı yapanlar toplum tarafından dışlanmalı. Bir adam spam yapıyorsa başka. ama spam yapmıyorsa, yazdıkları da anlamlıysa boş verin kardeşim bırakın yazsın. Forum değil mi burası.

geçmiş olsun. ben meta ya arada eğlencesine girer bakarım , öyle sikik boş beleş adamlar varki onu bunu ihbar etmeye kasan. yani bunun 10 da birini kassa kansere falan çare bulur. bide şerefsizler genelde korkak olur. büyük ölçüde anonim forumda olsa hepsi yan hesapla ihbar yapıyor.
yanlız hesapda yukarda yazıldığı gibi el değişme durumu varsa bu işi kendi iyiliğiniz için çok büyütmemenizi tavsiye ederim(ani ana dil değişikliği).
Neo.op (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 28, 2019, 11:21:15 AM

Hocam senin durum çok karışık. Yahoo nun kendi ban listesi var. Sen bu imzada yanlış birşey yapmamışsın ama kullandığın hesap ilk olarak el değiştirmiş. ikinci olarak 3 yıllık bir ara varmış postlarda ve son olarakta eski konuları hortlatmak. Bunlar Yahoo nun kendi ban listesine girmen için yeterde artar. Ha birileri seni rapor etmişmidir %100 etmiştir. Bu localden de olabilir globaldende. Adamlar bu tip hesapları ifşa ettiklerinde itabar kazanıyor bizde ispiyonculuk oluyor ama onlarda böyle. Sonuç geçmiş olsun btc ödemeli bir kaç imza kampanyası var onları bir incele istersen. Yobitten iyi ödeyenlerde var arada girebilirsen.

Hocam dil değişimi diye birşey yok.hesap eskiden beri  biende yani tüm mesajlarım ya ingilizce ya türkçe başka bir dil yok

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 28, 2019, 11:24:50 AM

Ben buradan birinin şikayet etmiş olacağını düşünmüyorum. Zaten teşekkür ettiği listede local forumda takılan kimse yok, bizden giden bir şikayet yoktur yani. Ödül verileceğini duyan herkes spreadsheette ne kadar isim varsa tek tek incelemeye başladı. Olur da birini çıkarttırabilirsem ben de para kazanırım düşüncesi ile globalde takılan bir sürü kişi şu an her birimizin hesabını inceliyor. Sizin içinçok kötü bir durum olmuş geçmiş olsun, ben de her gün listeleri kontrol ediyorum ne olur ne olmaz diye

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Merit: 523

View Profile
October 28, 2019, 12:13:55 PM

Hocam dil değişimi diye birşey yok.hesap eskiden beri  biende yani tüm mesajlarım ya ingilizce ya türkçe başka bir dil yok

Öncelikle şunu söyleyeyim amacım sizi köşeye sıkıştırmak falan değil. Fakat postlarınıza baktım ilk başlarda sadece ingilizce postlar var. Her neyse en önemli nokta şu 3 yıllık ölüm uykusu. bu arada ne oldu bunu açıklarsanız belki yahoo banınızı kaldırabilir. Fakat hesabın el değiştirmiş olduğundan başka bir açıklama gelmiyor insanın aklına.

TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 28, 2019, 12:35:10 PM

Hocam öncelikle geçmiş olsun.

Evet türkler arasında kullanıcı reportlayanlar var fakat ben bunların tutup türk kullanıcıları reportladını düşünmüyorum. Daha çok yabancıları reportladıgını dusunuyorum. Çünkü türkler diğer komünite üyelerine göre kurallara çok daha sıkı uyuyorlar. Eğer local grupta da kuralları çok fena şekilde delip geçmek isteyen olursa ki ben bu zamana kadar hiç böyle bir türk kullanıcı görmedim onlar da reportlanacaktır.

Fakat yukarıda arkadaşların açıkladığı gibi siz sanki biraz kendi hatalarınızdan ban yemişsiniz özellikle 3 yıldır uyuyan hesabın uyandırılması da bu ban sebeplerinden bir tanesi. Eğer mantıklı argümanlarınız varsa lütfen yahoo'ya bu konuda mesaj atın belki bir şeyleri değiştirebilirsiniz.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: