Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:31:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Spam yapmadan imza kampanyasından ban yemek.  (Read 681 times)
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
October 28, 2019, 12:45:24 PM

Local bölümde kimse seni niye report etsin,spam yapmadıgın sürece ve yapmadımda diyorsun,yahoo ile iletişime geçebildin mi hocam belki bişiyler cıkar kaldırır belki banını,neyse geçmiş olsun sağlık olsun diyim bende post atarken dikkatli olması gerekiyor herkesin ciddi bir kampanya yönetiyor yahoo illaki hatalarda olacak ama şurda taş çatlasın 1 1.5ay daha gider bu kampanya o yani.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 28, 2019, 02:13:44 PM

Yobit imzasının en korkulan durumu bu maalesef. Siz sadece imzadan atılmışsınız. Komple forumdan ban yiyebilirdiniz. O olmamış. Bir önce ki yobit imzasında galiba bazı hesaplar uzun süreli Ban yemişti. Sonra imza durduruldu felan. Sizin durumda da hesap uzun süre yatmış galiba. Birde  epey zaman ingilizce daha sonra Türkçe postlar  atılınca hesap satın alınmış imajı var.
Yahoo denilen eleman ile iletişime geçmeniz en mantıklısı ingilizceniz iyi ise derdinizi en azından rahat anlatabilirsiniz
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
October 28, 2019, 03:47:00 PM

İmzadaki ban olayının 1-2 hafta fark edilememesi yazık olmuş.

Necro-bumping benim şahsi fikrime göre büyük bir yanlış değil, sonuçta aylarca tartışılmayan bir mesele meşru sebeplerle yeniden gündeme gelebilir, bunun örnekleri var,

burada ban'e sebep olan olay, 4-5 farklı bitmiş konuyu 1-2 satırlık mesajlarla kısa zaman aralığında üst üste canlandırınca bir "desen" ortaya çıkmış, Türk bölümle uğraşan özel nefret besleyen bazı tipler var, isim vermeyelim Reputation'a girin son mesajlara bakın Türk kullanıcıları düzenli raporlayanları göreceksiniz,

benimle de uğraşanlar var, böyle gereksiz dramalara açık yönleri var bu forumun ...

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 28, 2019, 04:09:12 PM

Cryptotalk suanda ciddi bir mebla oduyor katilimcilara, bu nedenle katilimcilarin belli bi seviyenin ve trust'un ustunde olmasini istiyor Yahoo. Hesabin gecmisine bakildiginda gercekten 2-3 yillik bir ara ve Indian local forumlarindan bir anda Turkish local'e gecis var. Bu kendi halinde zaten inanilmaz bir suphe cekiyor. Fakat Account trading yasak degil ve son karar campaign manager'in, ki zaten asil remove sebebin o degil. Hesabin gecmisini inceledigimde ciddi bir derecede necrobumping yapmissin. 1 ay hatta bir konuda 1 yildan eski bir konuya 1-2 satirlik bir cevap yazarak en uste cikarmissin. Bu genel olarak forumda sevilen birsey degil, kurallara "aykiri" olmasa da yazilmamis kural cercevesinde nitelendirilebilir.

Bu olayinda ek olarak herhangi bir derecede "Turk" dusmanligi oldugunu dusunmuyorum. Acikca belirtilen kurallara karsi gelindigi icin gerekli eylem yapilmis. Farkedilmemis olmasi uzucu, o dogru. Yapacak birsey yok, onumuzde maclar artik.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 28, 2019, 04:12:11 PM

report olayında ödül olmasa hiçkimse uğraşıp milleti takibe almaz. ama report edene 10 postluk ödül bu işi daha cazip kılıyor. böyle olunca da herkes birbirini düşürme peşinde koşuyor. hesap satışı yasak mı değil? ama kampanya yöneticisi report edildiyse değerlendirip üstünü çizebiliyor. necrobumping bu olayı daha önce hiç duymamıştım Smiley
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 28, 2019, 04:18:56 PM

Yahoo nun kendi başlığı var, ban alanların nedenini belirtiyor.  İmza kampanyası başlığında ben paylaşmıştım, eve gidince linkini atarım.
Eski postları hortlatmak hoş karsilanmiyor forumda. Dün mesela ben elixxir i hortlattim ama başlık bana ait olduğu için sorun olmaz diye düşündüm. Büyük ihtimalle Yahoo kendisi bulmuştur ama ispikcilerin sayısı da az değil ha.

@kartepe, ban imza kampanyası ile ilgili. Forumdan ban yeme değil.

edit: türkçe öğrenemeyen telefon.

Pardon başkan ben komple ban yedi anlamışım. Sadece imza ise o da can sıkıcı ama yine de komple hesabın gitmesinden iyidir. En iyisi yöneticiye derdini anlatacak çözülürse de çözülmezse de başka bounty bakacaksın hocam.

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
October 28, 2019, 05:08:17 PM

Malesef kuralları oldukça katı bir kampanya içerisindeyiz. Talep ve dağıtılan ödül miktarı bu kadar çok olunca kampanya yöneticisi de çok dikkatli davranıyordur. Eski konuların yeniden yukarıya taşınması yerine yeni konuların açılması ve güncel konuların konuşulması daha çok tercih ediliyor. Yazacak konu bulamayıp mesaj sayısını arttırmak için böyle yaptığınızı da düşünmüş olabilirler. Uzun süre bu durumu fark edememiş olmanız da sizin için çok kötü olmuş.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 28, 2019, 05:13:44 PM

Hocam senin durum çok karışık. Yahoo nun kendi ban listesi var. Sen bu imzada yanlış birşey yapmamışsın ama kullandığın hesap ilk olarak el değiştirmiş. ikinci olarak 3 yıllık bir ara varmış postlarda ve son olarakta eski konuları hortlatmak. Bunlar Yahoo nun kendi ban listesine girmen için yeterde artar. Ha birileri seni rapor etmişmidir %100 etmiştir. Bu localden de olabilir globaldende. Adamlar bu tip hesapları ifşa ettiklerinde itabar kazanıyor bizde ispiyonculuk oluyor ama onlarda böyle. Sonuç geçmiş olsun btc ödemeli bir kaç imza kampanyası var onları bir incele istersen. Yobitten iyi ödeyenlerde var arada girebilirsen.

Hocam dil değişimi diye birşey yok.hesap eskiden beri  biende yani tüm mesajlarım ya ingilizce ya türkçe başka bir dil yok

Öncelikle şunu söyleyeyim amacım sizi köşeye sıkıştırmak falan değil. Fakat postlarınıza baktım ilk başlarda sadece ingilizce postlar var. Her neyse en önemli nokta şu 3 yıllık ölüm uykusu. bu arada ne oldu bunu açıklarsanız belki yahoo banınızı kaldırabilir. Fakat hesabın el değiştirmiş olduğundan başka bir açıklama gelmiyor insanın aklına.

Ben yahoo ile 2 kez konuştum. O adamın ban kaldırma falan yapması mümkün değil! Bunu eleştri olarak söylemiyorum ama çok katı bu konularda. Beni ilk günümde 4 mesaj attığım için banladı spam diye. Ki attığım mesajlar en az yarım saat 1 saat aralıklıydı. Yazdım yapacak bişey yok dedi. Tekrar değerlendirme söz konusu değil dedi. Ama yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Benim aklıma da şu geliyor. Yeni bir Yobit hesabı açıp, tekrar imzayı eklense ne olur? Neg. trustlamı sonuçlanır acep  Grin
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 28, 2019, 05:14:45 PM

Çok fazla ban gördüm ben de localde sanırım bir ajan var aramızda  Grin Mesela imza olduğu halde imzası yok diye ban yiyen gördüm Zz mesela

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 28, 2019, 06:13:29 PM

Hocam senin durum çok karışık. Yahoo nun kendi ban listesi var. Sen bu imzada yanlış birşey yapmamışsın ama kullandığın hesap ilk olarak el değiştirmiş. ikinci olarak 3 yıllık bir ara varmış postlarda ve son olarakta eski konuları hortlatmak. Bunlar Yahoo nun kendi ban listesine girmen için yeterde artar. Ha birileri seni rapor etmişmidir %100 etmiştir. Bu localden de olabilir globaldende. Adamlar bu tip hesapları ifşa ettiklerinde itabar kazanıyor bizde ispiyonculuk oluyor ama onlarda böyle. Sonuç geçmiş olsun btc ödemeli bir kaç imza kampanyası var onları bir incele istersen. Yobitten iyi ödeyenlerde var arada girebilirsen.

Hocam dil değişimi diye birşey yok.hesap eskiden beri  biende yani tüm mesajlarım ya ingilizce ya türkçe başka bir dil yok

Öncelikle şunu söyleyeyim amacım sizi köşeye sıkıştırmak falan değil. Fakat postlarınıza baktım ilk başlarda sadece ingilizce postlar var. Her neyse en önemli nokta şu 3 yıllık ölüm uykusu. bu arada ne oldu bunu açıklarsanız belki yahoo banınızı kaldırabilir. Fakat hesabın el değiştirmiş olduğundan başka bir açıklama gelmiyor insanın aklına.

Ben yahoo ile 2 kez konuştum. O adamın ban kaldırma falan yapması mümkün değil! Bunu eleştri olarak söylemiyorum ama çok katı bu konularda. Beni ilk günümde 4 mesaj attığım için banladı spam diye. Ki attığım mesajlar en az yarım saat 1 saat aralıklıydı. Yazdım yapacak bişey yok dedi. Tekrar değerlendirme söz konusu değil dedi. Ama yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Benim aklıma da şu geliyor. Yeni bir Yobit hesabı açıp, tekrar imzayı eklense ne olur? Neg. trustlamı sonuçlanır acep  Grin

Hocam olmuyor işte o dediğin çünkü yahoo banladığı kişileri listeye ekliyor ve o listede görüyor aynı hesabı bir daha o kampanyaya sokamıyorsun kısaca. Eğer girdin diyelim bu sefer görürse negatif trustta yeme imkanın oluyor riske girmeye gerek derim bence.

Konuları iyi gözden geçirip ona göre post atılması lazım bu kampanya oldukça katı ben bile ne olacağı belli olmayacağı için tetikte bekler gibi hep kontrol ediyorum mesajlarımı.
muslol67
Hero Member

View Profile
October 28, 2019, 06:21:28 PM

Hocam olmuyor işte o dediğin çünkü yahoo banladığı kişileri listeye ekliyor ve o listede görüyor aynı hesabı bir daha o kampanyaya sokamıyorsun kısaca. Eğer girdin diyelim bu sefer görürse negatif trustta yeme imkanın oluyor riske girmeye gerek derim bence.

Konuları iyi gözden geçirip ona göre post atılması lazım bu kampanya oldukça katı ben bile ne olacağı belli olmayacağı için tetikte bekler gibi hep kontrol ediyorum mesajlarımı.

Ya yapalım diye değilde sistem yer mi diye düşünmeden edemiyor insan.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 28, 2019, 09:35:38 PM

Yobit imzası olduğu için bu işsiz olan forumu hayatı benimsemiş insanları cadı avına çıktı yine. Arada bakıyorum ban liste çoğu kişi neg trusttan ban yiyor. Satılık hesaplar vs hepsi bir bir ortaya çıkmış
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
October 29, 2019, 07:37:55 AM

necrobumbing olayı biraz saçma diye düşünüyorum mesela kendi adıma yazayım. yatırımlarımın bir kısmı GVT(Genesis Vision) da ve bu konu hakkında benim forumdan insanların görüşüne ihtiyacım oluyor açıkcası ve 15 gündür yazamıyorum. Forum üzerinde bununla ilgili en son bilgi 2018 Ekim ayında yapılmış yani bir sene geçmiş üzerinden. şimdi ben ilgili başlığa yazmış olsam bu ban sebebi olacak yazmasam birileri yazana kadar beklemem mi gerekecek? gerçekten çok ilginç bir durum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 30, 2019, 01:39:06 AM

necrobumbing olayı biraz saçma diye düşünüyorum mesela kendi adıma yazayım. yatırımlarımın bir kısmı GVT(Genesis Vision) da ve bu konu hakkında benim forumdan insanların görüşüne ihtiyacım oluyor açıkcası ve 15 gündür yazamıyorum. Forum üzerinde bununla ilgili en son bilgi 2018 Ekim ayında yapılmış yani bir sene geçmiş üzerinden. şimdi ben ilgili başlığa yazmış olsam bu ban sebebi olacak yazmasam birileri yazana kadar beklemem mi gerekecek? gerçekten çok ilginç bir durum.

üstad açıkçası bu imzaya bugün yeni girmiş biri olarak söylüyorum:
-yobit başlığını (18 sayfa) açıp tek tek okudum şu saatte, gözümden uyku akıyor, verilen linklere baktım, onları da inceledim
-3-5 saat öncesine kadar içimden geldiği gibi yazıyordum, şimdi yemiyor Cheesy
-eskiden 1-2 yıllık konuları açar getirirdim ama laf olsun diye değil yani bunlar bir birikim neticede ve eğer gereksizse ne işi var, kaldır gitsin. Hem gereksiz başlık açılıyor diye yakınıyoruz hem de eski konuları açmayın demek örtüşmüyor.

son olarak başlık sahibi arkadaşı 2017-2018'den hatırlıyorum, kampanyadan banlanmasına üzüldüm, forumdan da banlanıp gönderilen çok değerli üyeler var.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 30, 2019, 02:02:51 AM

Necrobumper damgasi yememek icin postunuzun mumkun mertebe yakin tarihli bir konuya yazilmis olmasi lazim, eger konu zaten 1 seneden daha eskiyse kimse o konuyu takip etmiyordur ki? Eger herhangi bir coin ile ilgili olusmus olan gelisme ise, onemli ise zaten yeni konu acabilirsiniz. 1-2 senelik postu "aha boyle bir haber var" diye bumplamaya gerek yok. Bazen necrobumped konular oluyor. OP 3 sene once girmis foruma, adama soru soruyorlar. Kardesim adam 3 senedir girmemis, senin o sorun icin mi girecek diye merak ettiriyorlar. O yuzden post atarken baktiniz thread biraz eski ve kimse tarafindan takip edilmiyorsa, gidin yeni konu acin.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
October 30, 2019, 09:30:41 AM

Bu necro-bumping konusu daha yeni meta'da da tartışılıyordu, global moderatörden yorumla bir açıklama getirelim:

As for your posts getting deleted, if you necro a super old thread, you better make sure your contribution is directly on-topic and substantial enough to warrant bumping it to the top. Yours was neither. If you want to complain about moderation, you're free to do it by starting a thread in Meta or posting in an at least semi-recent thread where it's directly on-topic.

Yani diyor ki "çok eski bir thread'i yeniden canlandıracaksanız, onu güncellemeye değecek kadar önemli ve konuya doğrudan bağlantılı bir katkı olduğuna emin olun"

Burası reddit gibi soft bir yer olmadığı için  Wink 1-2 yıllık konular asla güncellenmesin diye saçma bir kural olamaz, ama "necro-bump" yapacaksanız seçici olmakta fayda var.

RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 30, 2019, 09:55:28 AM

Necrobumper damgasi yememek icin postunuzun mumkun mertebe yakin tarihli bir konuya yazilmis olmasi lazim, eger konu zaten 1 seneden daha eskiyse kimse o konuyu takip etmiyordur ki? Eger herhangi bir coin ile ilgili olusmus olan gelisme ise, onemli ise zaten yeni konu acabilirsiniz. 1-2 senelik postu "aha boyle bir haber var" diye bumplamaya gerek yok. Bazen necrobumped konular oluyor. OP 3 sene once girmis foruma, adama soru soruyorlar. Kardesim adam 3 senedir girmemis, senin o sorun icin mi girecek diye merak ettiriyorlar. O yuzden post atarken baktiniz thread biraz eski ve kimse tarafindan takip edilmiyorsa, gidin yeni konu acin.

Bu yazdığına kendin pozitif yönde değer veriyorsan senin bileceğin iştir deyip geçerim ama bana göre yazdıkların inanılmaz derecede saçma. Buraya 1 yıl önce konu açılıyor ve bunun hakkında yorum değerlendirme yapamayacaksak konuyu otomatik kilitlesinler yada silsinler veritabanından niye öyle açık şekilde tuutuyorlarki o zaman. Forum sitesi sonuçta burası insanlar üzerinden zaman geçse bile bir konu hakkında fikir yada deneyim sunacaklarki diğer insanlara faydası olabilsin karşılıklı veri alış-verişi yapılabilsin. Tüm dünyada forumların ana kullanım amacıda budur zaten.

Yani diyor ki "çok eski bir thread'i yeniden canlandıracaksanız, onu güncellemeye değecek kadar önemli ve konuya doğrudan bağlantılı bir katkı olduğuna emin olun"

Burası reddit gibi soft bir yer olmadığı için  Wink 1-2 yıllık konular asla güncellenmesin diye saçma bir kural olamaz, ama "necro-bump" yapacaksanız seçici olmakta fayda var.

Zaten olması gerekende bu hocam konu trollük yapılmadan yapıcı ve bilgilendirici bir şekilde uplanıyorsa buna kimsenin itiraz etmemesi lazım. Ama @deathwing yeni konu açın başınız ağrımasın falan yazmış bana çok mantıklı gelmedi açıkcası.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 30, 2019, 10:31:40 AM

Bu durumun en iyi çözümü sanırım şu şekilde olur; eski bir konunun devamına yazıp hortlatmaktansa, yeni bir başlıkta eskinin linkini de vererek devam edilebilir. Böylece "ama eski konuda da okunması gereken yerler vardı, yeni konu havada kalmış gibi oluyor" sıkıntısı ortadan kalkmış olur, Amerikayı yeniden keşfetmek yerine yazacaklarınızı içeren konuya atıfta bulunursunuz. İki kanaldan birden aktif olunacağı için (hem yeni bir konu açılacağı, hem de eski konu hit alacağı için) forumun da işine yarar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 30, 2019, 07:43:24 PM

Arada girip bakıyorum ban liste çoğu kişi genel olarak neg trusttan yemiş. Şahsen ben necro bumpingten yiyen fazla görmedim ama 2 yıl önceki konuyu saçma sapan mesajlarla tekrardan hortlatanlara da kıl olmuyorum değil. Zaten birileri onu takip etse o konu timelinea çoktan düşerdi. Yahoo güzel bir kampanya yürütüyor fakat bazı nedensiz ban yiyenler de gördüm.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
muslol67
Hero Member

View Profile
October 30, 2019, 07:51:29 PM

Arada girip bakıyorum ban liste çoğu kişi genel olarak neg trusttan yemiş. Şahsen ben necro bumpingten yiyen fazla görmedim ama 2 yıl önceki konuyu saçma sapan mesajlarla tekrardan hortlatanlara da kıl olmuyorum değil. Zaten birileri onu takip etse o konu timelinea çoktan düşerdi. Yahoo güzel bir kampanya yürütüyor fakat bazı nedensiz ban yiyenler de gördüm.

Valla yiyen yoksa da Türkçe bölümlerde olmadık olmadık başlıkları uyandırma da rekor hız var şu anda yakında yakalar.
Yahoo konusunda yorum yapmak istemiyorum. Adam raydan çıktı bence nasılsa katılımcı sürekli artıyor diye ban üstüne ban çakıyor Smiley  Bende çok başlık açmıyorum ama gün geçtikçe forumda yaratıcılık azalıyor farkındamısınız?
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: