Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:36:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hepimizi en çok şaşırtacak altcoin ?  (Read 596 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 28, 2019, 01:20:27 PM
Merited by wolwoo (1)

Ethereumu kişisel olarak altcoin olarak görmüyorum arkadaşlar hatta çok şaşırtacağından da eminim ( olumlu olarak ) .
sizce 2020 de bizi en çok şaşırtacak coin hangisidir? Hem olumlu hem olumsuz olarak.Sebebleriyle beraber listelerseniz ufak çapta bir sepet yapabiliriz beraber.
Ben xrp diyorum.Sebebide bu coinin, merkezsiz altcoinleri tanımak için küçük ve orta ölçekli yatırımcılar tarafından benimsenmesini gösterebilirim.Etrafınızda da vardır pek etliye sütlüye karışmaz ama ripple alan insanlar.
Sonuçta 1 kaç dolardan buralara kadar düştü ama arkasında birilerinin olmadığını söylemek bu coine ayıp olur.Ciddi bir şekilde geri geleceklerini düşünüyorum.
1715268981
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715268981
Reply with quote  #2

1715268981
Report to moderator
1715268981
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715268981
Reply with quote  #2

1715268981
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 28, 2019, 01:33:06 PM

Ben şahsen BNB diyorum. Nedense bu adamların artık bu işlerin bir parçası olduklarını düşünüyorum ve sürekli yeni birşeyler sunuyorlar. Hal böyle oluncada sürekli fiyata yansıyor. Eminim şuan bile kapalı kapılar arkasında ne yapabiliriz diye düşünüyorlar ve sıradışı birşeyler ile gelecekler. Arkasında ki borsayı söylememe gerek yok herhalde hali hazırda global olarak en yüksek hacimli borsalardan biri ve bu yerinden olmayı hiç istemiyorlar.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 28, 2019, 02:16:49 PM

Ben en büyük hareketi oax ve dgb den bekliyorum. Hele ki oax ciddi potansiyel. Gerek toplam miktarı gerekse dolaşımdaki miktar olarak bence ciddi yerlere gelmeye gebe gibi duruyor.bu benim kanaatim arkadaşlar teknik meknik yok. Zaten teknik vs işlerine inanmıyorum. Crypto işinde ekip dağılmamış ise birşeyler üretmeye devam ediyorsa alıp beklenir.
Daha uzun vade için hydro 1-2 yıl zaman alabilir.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 28, 2019, 02:25:35 PM

Ben şahsen BNB diyorum.

Bu konuda size katılıyorum. Binance bu konuda çok iyi çalışıyor ve BNB fiyatı çok fazla etkilenmiyor. piyasa çok düzenli olursa bu fiyatları bir daha görmemiz hayal olacak diye tahmin ediyorum. BNB yanında bu sefer yükselişe katılacak olanın Eos olacağını düşünüyorum.. bu iki altcoin de yatırımım yok ama uygun fiyatlara gelirse almayı düşünüyorum.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 28, 2019, 02:52:10 PM

Ben şahsen BNB diyorum.

Bu konuda size katılıyorum. Binance bu konuda çok iyi çalışıyor ve BNB fiyatı çok fazla etkilenmiyor. piyasa çok düzenli olursa bu fiyatları bir daha görmemiz hayal olacak diye tahmin ediyorum. BNB yanında bu sefer yükselişe katılacak olanın Eos olacağını düşünüyorum.. bu iki altcoin de yatırımım yok ama uygun fiyatlara gelirse almayı düşünüyorum.

EOS yakin bir zamanda yukselmez BNB'ye zaten karsiyim ama, EOS bir sure once 20 dolarlara ciktiginda eskiden beri tutanlar iyi para kazandi. Onun disinda diger kalan herkes ciddi miktarda para kaybetti. Hatta uzulerek bende bu insanlardan biri olabilirim. 13-15 dolarda almistim, 20 doldugunda satmadim sonra 4 dolara dustu Smiley EOS'un gelecegi yok benim gozumde. Cok cetrefilli, kullanmasi asiri zor bi platform. Bu nedenle yeni uye cekemiyor. Onu gectim, hesap acmak bile ucretsiz degil. 30-40 lira para odenmesi gerekiyor (lira bazinda, EOS bazinda 0.8-1.2 EOS arasinda degisiyor RAM, CPU olayi yuzunden)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 28, 2019, 03:39:37 PM

Top 50 deki tüm altcoinler. Şaşırtabilir. Sepet yapın.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 28, 2019, 04:37:17 PM

ben neodan umutluyum. pump zamanı iyi pump yedi, dump zamanı iyi dump yedi. neo 3.0 güncellemesi ile tekrar adını sık duymaya başlarız herhalde.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 28, 2019, 04:54:22 PM

Çin projeleri çok şaşırtacak galiba ya dünkü artıştan sonra. Ama genel anlamda BNB ilk 5te sağlam bir yer edinecek gibi duruyor. Ha çok şaşırır mıyım bu duruma hayır

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 28, 2019, 05:07:46 PM

Haklı olarak herkes elinde olanı yazacak. Netice de herkes güvenip aldığı coinin iyi gitmesini ister. Ben Ethereum un daha ciddi gideceği kanısındayım. Sonuçta o da bir altcoin. 1500$ ath si var ve yeni ath yapma ihtimali çok yüksek.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 28, 2019, 05:52:07 PM

Bence iyi anlamda EOS, kötü anlamda XRP olabilir süpriz. Çünkü bence XRP, Libra'dan etkilenebilir olumsuz olarak. EOS'da bir atak yapabilir.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 28, 2019, 05:56:05 PM

Geçen aylarda bir arkadaş "eskiyi getir, yeniyi götür" başlıklı bir konu açmıştı burada. Aynı mantıkla yola çıkarak olası bir boğada (ki hiç sanmıyorum) bizleri şaşırtabilecek potansiyele sahip altcoinler bence eski göz ağrılarımız değil, yeni çıkmış olanlar olacak.
muslol67
Hero Member

View Profile
October 28, 2019, 06:12:55 PM

Geçen aylarda bir arkadaş "eskiyi getir, yeniyi götür" başlıklı bir konu açmıştı burada. Aynı mantıkla yola çıkarak olası bir boğada (ki hiç sanmıyorum) bizleri şaşırtabilecek potansiyele sahip altcoinler bence eski göz ağrılarımız değil, yeni çıkmış olanlar olacak.

Örnek ver hocam. Yenilerde HOT bir süpriz yapmaya yatkın olabilir. ERD ve ONE'da iyi seçenekler ama Binance üzerinden çıkmaları biraz manipüleye açık olabilir.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
October 28, 2019, 07:36:59 PM

bnb her şekilde şaşırtanlardan birisi olacaktır. büyük yükselse de şaşırtıcı olacak dağ fare doğurup ufak tefek yükselse de.

BNB neden bizi şaşırtsın ki? Bir anda Binance batacak, BNB dibe mi vuracak? BNB'de her şey zaten yolunda gidiyor. Borsada da coinde de hiçbir problem yaşanmıyor. Yaşanabilecek fiyat artışı ya da artacak popülerlik kimseyi şaşırtmaz. Zaten çalışkan olduklarını ve kendilerini geliştirmek için bir şeyler yaptıklarını biliyoruz.
Beklenmedik bir şey olrusa şaşırırız. BNB'nin kimseyi şaşırtacağını düşünmüyorum, herkes zaten destekliyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 28, 2019, 07:37:27 PM

bnb her şekilde şaşırtanlardan birisi olacaktır. büyük yükselse de şaşırtıcı olacak dağ fare doğurup ufak tefek yükselse de.

BNB'ye dikkat edelimde şaşırtıp büyük düşüş yaşamasın. Bence BNB iki yöne de gitme potansiyeli taşıyor. Binance doyum noktasına ulaşmış ve oradan aşağı süzülmekte olabilir. Yani her zaman parasal bir değeri olacaktır ama BTC karşısında bence çok yükselmeyebilir.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 28, 2019, 08:03:45 PM

Bende Bnb diyecem ama genelde hep içimde bir his var desem yeridir eskiden olsa başka bir coin xrp derdim ama bnb şu anda en makulü olarak gözüküyor diyebilirim.

Ama altcoinlerden şaşırtacak bir hamle ben pek fazla beklemiyorum açıkcası belki ether altcoin olarak görürsek olabilir gibi duruyor.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
October 28, 2019, 09:01:51 PM

Örnek ver hocam. Yenilerde HOT bir süpriz yapmaya yatkın olabilir. ERD ve ONE'da iyi seçenekler ama Binance üzerinden çıkmaları biraz manipüleye açık olabilir.

Eğer Binance hegamonyası hala devam ediyorsa BNB assetlerinin tamamına yakını. Eğer Binance dominansı bitmişse, önceki boğadan sonra çıkmış, kendi networküne sahip veya sonradan sahip olmuş olanlar..
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 28, 2019, 09:17:22 PM

Ben şahsen BNB diyorum. Nedense bu adamların artık bu işlerin bir parçası olduklarını düşünüyorum ve sürekli yeni birşeyler sunuyorlar. Hal böyle oluncada sürekli fiyata yansıyor. Eminim şuan bile kapalı kapılar arkasında ne yapabiliriz diye düşünüyorlar ve sıradışı birşeyler ile gelecekler. Arkasında ki borsayı söylememe gerek yok herhalde hali hazırda global olarak en yüksek hacimli borsalardan biri ve bu yerinden olmayı hiç istemiyorlar.

Vallahi ben de BNB'ciyim. Eğer bitcoin'e birisi "uzun" vadede rakip olacaksa bu bnb olur. Binance'nin tüm işlerini takip ediyorum ve inanılmaz bir piyasa dominasyonları var, hacim olarak ikinci sırada olan borsa genellikle binance'nin tam olarak YARISI kadar hacime sahip oluyor. Bu da binance'nin dominasyonunu bir kez daha göz önüne seriyor fakat sorun sadece bu da değil. İnanılmaz çalışkan ve sürekli işleri doğru yapan bir ekip var olabildiğince minimum hatayla her gun farklı fırsatlar farklı şeyler. bir gün IEO çıkıyor bir gün lending çıkıyor bir gun binance.us çıkıyor bir gün başka bişey.

Bitcoin'in buradaki herkes için yeri çok ayrı evet sırf inat için bile bitcoin tutarım ama bitcoin'in en büyük rakibi ethereum ripple değil bence binance coindir. O yüzden hodl edilecekse btc'nin yanına bnb koyarken tereddüt bile yaşanmamalı.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 29, 2019, 01:59:17 AM

bence en çok şaşırtacak coin, en fazla artacak coin olur. En fazla ?X yapacak projeyi bulabilmek için düşük marketcaplara bakmak lazım, shitcoinlere yani...
baktığımız zaman en bullshitcoin de perlin Cheesy Wink
thetafuel'den de ümitliyim

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
muslol67
Hero Member

View Profile
October 29, 2019, 05:39:16 AM

Vallahi ben de BNB'ciyim. Eğer bitcoin'e birisi "uzun" vadede rakip olacaksa bu bnb olur. Binance'nin tüm işlerini takip ediyorum ve inanılmaz bir piyasa dominasyonları var, hacim olarak ikinci sırada olan borsa genellikle binance'nin tam olarak YARISI kadar hacime sahip oluyor. Bu da binance'nin dominasyonunu bir kez daha göz önüne seriyor fakat sorun sadece bu da değil. İnanılmaz çalışkan ve sürekli işleri doğru yapan bir ekip var olabildiğince minimum hatayla her gun farklı fırsatlar farklı şeyler. bir gün IEO çıkıyor bir gün lending çıkıyor bir gun binance.us çıkıyor bir gün başka bişey.

Bitcoin'in buradaki herkes için yeri çok ayrı evet sırf inat için bile bitcoin tutarım ama bitcoin'in en büyük rakibi ethereum ripple değil bence binance coindir. O yüzden hodl edilecekse btc'nin yanına bnb koyarken tereddüt bile yaşanmamalı.

İlginç bir bakış açısı. Binance'ın hiç BTC'ye rakip olabileceğini düşünmemiştim. Aslında halen de düşünmüyorum  Grin
Yani evet Binance çok etkili bir borsa, evet kendi altyapısını kullandırdığı kuvvetli projeler var artık. Ama bunlar bir kaç kez daha konuşulduğu üzere Binance borsası böyle oldukça geçerli. Yani Binance şu andaki kadar popüler olmaktan çıktığı anda geçmişler ola...
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
October 29, 2019, 12:27:03 PM

bence en çok şaşırtacak coin, en fazla artacak coin olur. En fazla ?X yapacak projeyi bulabilmek için düşük marketcaplara bakmak lazım, shitcoinlere yani...
baktığımız zaman en bullshitcoin de perlin Cheesy Wink
thetafuel'den de ümitliyim

Bu görüşe çok katılıyorum. Beş para etmez dediğimiz bir proje yakın zaman içerisinde %10000 yapıp karşımıza çıkabilir. Binance, IEO falan muhabbetleri değil, kimsenin yüzüne bakmadığı bir çöp ayağa kalkacak ve hepimiz bunun burada ne işi var diyecez. İlk 100e girecek olan shitlere odaklanalım. Girmeden önce yatırım yaparsak sağlam bir kar elde edebiliriz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███