Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:48:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık 8 x MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X TRIO 11GB mining rig - SATILDI  (Read 161 times)
Gkhn001 (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 02, 2019, 07:46:11 PM
Last edit: November 08, 2019, 02:55:04 PM by Gkhn001

Arkadaşlar Merhaba,

Foruma uzun zamandır üyeyim fakat aktif değilim, sol taraftan belli olur zaten  Smiley
Kurallara pek hakim değilim, yanlış bir şey yazarsam kusura bakmayın, düzeltilir hallolur  Smiley

Rig şu şekilde;
8 x MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X TRIO 11GB - 3 yıl garantili olması lazım, 1 yıl var dolmasına
2 x Corsair hx1200 - 5 yıl garantili diye biliyorum , 3 yılı daha var
2 x thermaltake 1050 (birisi sıfır jelatinli kutusunda)
Pentium işlemci
Benq monitör
120gb SSD
8gb ram
Asus anakart
Riserlar(fazla fazla , heralde 25 tane falan çıkar)
Klavye mouse set
Wireless adaptör
TP-Link Akıllı priz(uzaktan takip için)
6adet 14cm fan (3 beyaz, 3 yeşil ledli)
2adet akım korumalı priz
Kendi yaptığım ahşap kasa (4 kart üstte , 4 kart altta)

Hiçbir zaman kartların 55dereceyi geçmesine izin vermedim, sürekli %70de çalıştı, yaz ayları bazı günler %60 lara kadar düşürdüm hatta. Fanları %60ı geçirmedim. Temizliklerine özen gösterdim, son 1 aydır pek bakamadım sadece. 2 PSU normalde yeterliyken ben 3 psu ile çalıştırdım. Hatta 4 e bölecektim, fazla pimpiriklendiğimi farkedip onu yapmadım Smiley

Tüm parçaların kutuları faturaları mevcut. Ben 1 yıl çalıştırdım, sistemi komple arkadaşımdan aldım, kendisi küçük çocuklarından korkusuna çalıştıramadı ve uzunca bir süre evinde yattı.

Neden satıyorum; biraz fazla araştırırım onun ekmeğini yedim ve bunun yanında fazlaca şanslıyım, güzel coinlere/pumplara çarptım ve yaptığım harcamayı fazlasıyla çıkardım.

Düşündüğüm fiyat 27000TL

Her türlü eleştiriye/yoruma açığım.

Satılmıştır
1714186103
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714186103
Reply with quote  #2

1714186103
Report to moderator
1714186103
Hero Member
*

Ignore
1714186103
Reply with quote  #2

1714186103
Report to moderator
1714186103
Hero Member
*

Ignore
1714186103
Reply with quote  #2

1714186103
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 03, 2019, 11:23:33 AM
Last edit: November 03, 2019, 05:05:08 PM by ekiller

Teklif vermek serbest ise buradan ilk teklifi vereyim. En azından benim verdiğim teklifin altını söylemez böylece kimse.  Smiley
Yükseltmek isteyen olursa yükseltir fiyatı.

Teklif 18000 TL
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 03, 2019, 11:38:22 AM

Ekran kartlarini ayri bir bicimde satmayi dusunuyor musun?
Gkhn001 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 03, 2019, 01:50:08 PM

Teklif vermek serbest ise buradan ilk teklifi vereyim. En azından benim verdiğim teklifin altını söylemez böylece kimse.  Smiley

Özel mesaj olarak tercih ederim ama yine de size bırakıyorum tercihi Smiley

Teklifinize göre düşünebilirim, zarar ettirmeyecekse bana neden olmasın
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 03, 2019, 05:04:24 PM

Özel mesaj olarak tercih ederim ama yine de size bırakıyorum tercihi Smiley

Teklifinize göre düşünebilirim, zarar ettirmeyecekse bana neden olmasın

Zarar ettirmemeyi unut hacı. Bu devirde  elektronik alıp kâr ile satamazsın. Kullandığın ürünü üstüne birde kar koyup satmayı düşünüyorsan biraz hayalcilik olur bu.  

Neyse uzatmayayım. Ben nakit 18 Bin TL  basarım yukarıda ki ilanda ki malzemelere.   Alıntı yapıyorum aşağıda bulunsun.  

Varsa daha fazla veren yazsın.

Arkadaşlar Merhaba,

Foruma uzun zamandır üyeyim fakat aktif değilim, sol taraftan belli olur zaten  Smiley
Kurallara pek hakim değilim, yanlış bir şey yazarsam kusura bakmayın, düzeltilir hallolur  Smiley

Rig şu şekilde;
8 x MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X TRIO 11GB - 3 yıl garantili olması lazım, 1 yıl var dolmasına
2 x Corsair hx1200 - 5 yıl garantili diye biliyorum , 3 yılı daha var
2 x thermaltake 1050 (birisi sıfır jelatinli kutusunda)
Pentium işlemci
Benq monitör
120gb SSD
8gb ram
Asus anakart
Riserlar(fazla fazla , heralde 25 tane falan çıkar)
Klavye mouse set
Wireless adaptör
TP-Link Akıllı priz(uzaktan takip için)
6adet 14cm fan (3 beyaz, 3 yeşil ledli)
2adet akım korumalı priz
Kendi yaptığım ahşap kasa (4 kart üstte , 4 kart altta)

Hiçbir zaman kartların 55dereceyi geçmesine izin vermedim, sürekli %70de çalıştı, yaz ayları bazı günler %60 lara kadar düşürdüm hatta. Fanları %60ı geçirmedim. Temizliklerine özen gösterdim, son 1 aydır pek bakamadım sadece. 2 PSU normalde yeterliyken ben 3 psu ile çalıştırdım. Hatta 4 e bölecektim, fazla pimpiriklendiğimi farkedip onu yapmadım Smiley

Tüm parçaların kutuları faturaları mevcut. Ben 1 yıl çalıştırdım, sistemi komple arkadaşımdan aldım, kendisi küçük çocuklarından korkusuna çalıştıramadı ve uzunca bir süre evinde yattı.

Neden satıyorum; biraz fazla araştırırım onun ekmeğini yedim ve bunun yanında fazlaca şanslıyım, güzel coinlere/pumplara çarptım ve yaptığım harcamayı fazlasıyla çıkardım.

Düşündüğüm fiyat 27000TL

Her türlü eleştiriye/yoruma açığım.

Teklifim  18000 TL.
Gkhn001 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 03, 2019, 05:28:50 PM

Adettendir diyorsunuz... teşekkür ederim teklif için.

Bu arada zarar ettirmesinden kastımı anlamışsınızdır aslında ama yazayım yine.
Yazdığım fiyat kart başına 3250tl biraz üzeri ediyor. Tek kart satacaksamda bu fiyattan satarım demek istedim, yani kart başına daha düşük miktar teklif edilirse satmayacağım. Söylemek istediğim buydu. Umarım anlaşılır bu sefer.

Aldığım fiyatla buraya yazdığım fiyat arasında büyük fark var, kâr etmek gibi bir amacım yok.

İlk girdide yazdığım gibi ben zaten kârımı aldım, iş kurmak üzereyim ve paraya ihtiyacım olacak yakın zamanda.
cryptonur
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
November 07, 2019, 02:14:36 PM
Merited by Bthd (1)

Adettendir diyorsunuz... teşekkür ederim teklif için.

Bu arada zarar ettirmesinden kastımı anlamışsınızdır aslında ama yazayım yine.
Yazdığım fiyat kart başına 3250tl biraz üzeri ediyor. Tek kart satacaksamda bu fiyattan satarım demek istedim, yani kart başına daha düşük miktar teklif edilirse satmayacağım. Söylemek istediğim buydu. Umarım anlaşılır bu sefer.

Aldığım fiyatla buraya yazdığım fiyat arasında büyük fark var, kâr etmek gibi bir amacım yok.

İlk girdide yazdığım gibi ben zaten kârımı aldım, iş kurmak üzereyim ve paraya ihtiyacım olacak yakın zamanda.

miningli 1080ti kartı malesef 3250 ye satamazsınız. ha satarken mining yapıldığını gizleyecekseniz belki o rakamlara yakın satabilirsiniz.
nerden bildiğimi sorarsanız aylardır elimdeki kartları satıyorum ve her model için aşağı yukarı giderini öğrendim. kimseyide yanıltmamak adına miningli olduğunu ilanlarımda da belirtiyorum. eğer elinizden daha hızlı çıkarmak istiyorsanız daha makul rakamlara çekmenizi tavsiye ederim. bu rakamlarla imkansız.
Gkhn001 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2019, 02:54:15 PM

SATILDI
Pages: [1]
  Print  

Jump to: