Bitcoin Forum
April 23, 2024, 09:36:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: -  (Read 223 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
November 11, 2019, 12:16:47 AM
Last edit: October 28, 2020, 06:24:36 PM by Blacknavy

-
1713908207
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713908207
Reply with quote  #2

1713908207
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 11, 2019, 02:20:44 AM
Merited by Blacknavy (1)

Selam, bir iki hafta takilmalik oyun ariyorum.

yüksek grafik falan önemli değil çamur ekranda 800x600 / 1024x768 oynamak favorim.

Geçmişte oynayip da hatirlayamadigim bir strateji oyunu var.

Ham ham diye ses çıkartan bir kurt vardı, mızrak atanlar vardı, tam hatirlayamadigim için detay veremiyorum ama bunu bulursak çok iyi olur. Eski strateji oyundur, muhtemelen 1992-2004 arasi oyunlarındandı. Şu ham diye ses cıkartan buyuk kurtlardan sadece bu oyunda vardı. Hatirlayan var midir acaba? aeo tarzı strateji oyunu. Ayrica, ari kovani da hatirliyorum. Oyunun bir tur logosu olabilir ya da haritada ari kovani benzeri yapilar olabilir. Bu da sadece bu oyunda vardi.

Wolf Nothing .

Aradığın verileri girince böyle bir oyun çıkıyor

https://www.youtube.com/watch?v=2Wfs2UulMDs
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 11, 2019, 02:29:12 AM
Last edit: November 11, 2019, 11:13:39 AM by Blacknavy

Selam, bir iki hafta takilmalik oyun ariyorum.

yüksek grafik falan önemli değil çamur ekranda 800x600 / 1024x768 oynamak favorim.

Geçmişte oynayip da hatirlayamadigim bir strateji oyunu var.

Ham ham diye ses çıkartan bir kurt vardı, mızrak atanlar vardı, tam hatirlayamadigim için detay veremiyorum ama bunu bulursak çok iyi olur. Eski strateji oyundur, muhtemelen 1992-2004 arasi oyunlarındandı. Şu ham diye ses cıkartan buyuk kurtlardan sadece bu oyunda vardı. Hatirlayan var midir acaba? aeo tarzı strateji oyunu. Ayrica, ari kovani da hatirliyorum. Oyunun bir tur logosu olabilir ya da haritada ari kovani benzeri yapilar olabilir. Bu da sadece bu oyunda vardi.

Wolf Nothing .

Aradığın verileri girince böyle bir oyun çıkıyor

https://www.youtube.com/watch?v=2Wfs2UulMDs

Sağ olasın, AoE 2 favori strateji oyunumdur ama malesef bu değil. Bu oyunu geçmişte arayıp çok zor bulmuştum, yine unuttum adını ve artık bulmam imkansız gibi görünüyor tüm arşivleri dolaştım. Böyle elinde kemikli askerler vardı, oyun haritasında kovanlar vardı giriyodun asker çıkıyodu sonra orayı ele geçiriyodun asker üretimi sana geçiyodu, ham ham yapan kahverengi/kırmızı büyük kurdumsu garip bir şey vardı. Bulamadım bir türlü, 10-15 gün Pubg atıcam herhalde bulamazsam.

Şimdi aklıma Syphon Filter geldi ah Playstation çalışmıyoki oynayalım.

Dauntless diye bir şey buldum, güzele benziyor.

Sarmadı, Pubg devam.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
November 12, 2019, 12:59:30 AM
Merited by Blacknavy (1)

Bende böyle günlerce oyun aradıkdan sonra path of exile a basladım . diablo tarzı bir oyun. acaip sardı...

Bir pasif skill ağacı var evlere şenlik. Yapabileceğin çok çeşitli karakterler her karakterde çok farklı kombinasyonda buildler var

Ben daha % 10 unu bile çözemedim sende dene istersen
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 14, 2019, 12:24:09 PM

Pubg Lite oynuyorum, sarrrdı.

sanhok’un deli belasıyım, karabasan gibi musallat olurun.

mekan paradise ve bootcamp

Ben daha % 10 unu bile çözemedim sende dene istersen

Sağ olasın hocam ama Aion’dan sonra hiçbir mmorpg benzeri oyun beni sarmadı. O yuzden bu defteri kapadim, vaktim olmadigi için oyna çık oyunlar iyi. Yani Pubg oynuyorum.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 14, 2019, 12:34:54 PM
Merited by Blacknavy (1)

Eskiden şu çamur oyunlardan ne zevk alıyorduk yahu! Şimdi ise en büyük oyunlardan bile zevk alamaz olduk. PS4 oyunlarının çoğu pc'de yok. Orası baya çağ atlamış gibi görünüyor. Bilmiyorum ps4'üm olsaydı nasıl düşünürdüm...

Pubg gibi online oyunlarda yarım saat yürüdükten sonra bir çıkıp şak diye vuruyor oyundan çıkıyorsun. Bundan nefret ediyorum. Neyi sevebileceğimi bilmiyorum ama bende oyun arıyorum... Smiley

Dün yıllar sonra şu oyunu tekrar oynadım:

http://www.maxgames.com/game/age-of-war-2.html

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 14, 2019, 12:59:46 PM
Merited by Kalemder (4)

Pubg gibi online oyunlarda yarım saat yürüdükten sonra bir çıkıp şak diye vuruyor oyundan çıkıyorsun. Bundan nefret ediyorum. Neyi sevebileceğimi bilmiyorum ama bende oyun arıyorum... :)

elimde zowie fk2
kulagimda ss arctic 7

3 günde millete bela oldum, 4 kisilik squad ile giriyoruz 100 kisilik haritada 25-32 kill alip cikiyoruz. Takim eski tanidik cs takimi zaten. 15 senelik cs geçmişm var desem yalan olmaz, hem de öyle böyle değil Türkiye’de adı geçen takımları nefes aldırmadan ezip geçiyoduk tabi onlar işi profesyonel anlamda yaptiklari için daha fazla taniniyorlar. Hesaplari 1 haftada global yapip 180 dolardan satiyodum o dönemler benim için çok iyi paraydı. oyunda hile çoğalınca keyfi kalmadi ve saldık. araya uni sinavi girince tamamen biraktim oyunları, şimdi yillarin acisini çikartiyorum ;D

İyi bir bilek için önce ekipman lazim ama öyle herkesin elindeki işiklilardan değil. Zowie lazim. Bunda PMW 3310 sensor var ekipmanim olmadan asla oyun oynamam, oyun oynayacaksan önce kafanda iyi bi kulaklik elinde de zowie fk2 olucak. Fps oyunu oynamanin kurali budur, ekipman yoksa oyun da yok ;D

https://i.imgur.com/qTVCSPK.jpg
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 14, 2019, 02:44:02 PM

ben de yıllar sonra ogame oynayım dedim. bi de bot buldum kendi halimde kademeci takılıyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 14, 2019, 06:46:24 PM

Pubg gibi online oyunlarda yarım saat yürüdükten sonra bir çıkıp şak diye vuruyor oyundan çıkıyorsun. Bundan nefret ediyorum. Neyi sevebileceğimi bilmiyorum ama bende oyun arıyorum... Smiley

elimde zowie fk2
kulagimda ss arctic 7

3 günde millete bela oldum, 4 kisilik squad ile giriyoruz 100 kisilik haritada 25-32 kill alip cikiyoruz. Takim eski tanidik cs takimi zaten. 15 senelik cs geçmişm var desem yalan olmaz, hem de öyle böyle değil Türkiye’de adı geçen takımları nefes aldırmadan ezip geçiyoduk tabi onlar işi profesyonel anlamda yaptiklari için daha fazla taniniyorlar. Hesaplari 1 haftada global yapip 180 dolardan satiyodum o dönemler benim için çok iyi paraydı. oyunda hile çoğalınca keyfi kalmadi ve saldık. araya uni sinavi girince tamamen biraktim oyunları, şimdi yillarin acisini çikartiyorum Grin

İyi bir bilek için önce ekipman lazim ama öyle herkesin elindeki işiklilardan değil. Zowie lazim. Bunda PMW 3310 sensor var ekipmanim olmadan asla oyun oynamam, oyun oynayacaksan önce kafanda iyi bi kulaklik elinde de zowie fk2 olucak. Fps oyunu oynamanin kurali budur, ekipman yoksa oyun da yok Grin

https://i.imgur.com/qTVCSPK.jpg

Kanka fps ymiş cartmış curtmuş hemen bırakıyorsun.Tamamı vakit kaybı Cheesy
Gidiyorsun önce bi men of war assault squad  2 alıyorsun steamden.1 i alma 2 yi al özellikler ve oynanabilirlik çok üst düzeye çıkarılmış.2 dünya savaşı temalı realistik mükemmel bir strateji oyunu.İşin iyi tarafı hem askeri hem tankı kendin e ye basarakta kontrol ediyorsun.Müthiş bir deneyim.

Eğer ben kaybolmak istiyorum falan diyorsan.
Skyrim yada witcher 3 alıyorsun.veya fallout new vegas 3 ay seni buralarda göremiyoruz.

heee bırak bu işleri diyorsan.al sana şahaser.forumdan kopmak istemiyorum ama oyun oynamak istiyorum ok atmak istiyorum ok diyorsan.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5193860.msg53059246#msg53059246 bunu oynuyorsun Cheesy as djah ad a
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 14, 2019, 06:53:10 PM
Merited by Blacknavy (1)

Miniclip sitesindeki oyunlar favorim benim. Öyle yüksek grafikli, multi-player oyunlar sevmem zaten. Tek kişilik, sade oyunlar oynarım. Son zamanlarda favorim olan bir oyun var, adı: "Rail Rush". Acayip sardı beni. Boş zamanlarımda vakit öldürüyorum. Oyundaki görevler, bonuslar, karakter araçları falan çok güzel düşünülmüş. Tavsiye ederim.
https://www.miniclip.com/games/rail-rush/en/
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 14, 2019, 07:39:53 PM
Merited by Blacknavy (1)

çerezlik oyunlarda benim favorim tycoon tarzı oyunlar. geçenlerde yine nasıl daralmışsam two point hospital oynarken buldum kendimi. hastane yönetiyosun questleri tamamlayıp diğer şehirlere geçip daha kompleks hastaneler kuruyosun

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆