Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:38:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Vertex Market - Anonim Özellikli Eşler Arası Kripto Para Ticaret Platformu  (Read 395 times)
petrichor (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
November 11, 2019, 07:04:59 PM
Merited by dannybrown (2)

Herkese merhabalar. Yazıya başlamadan önce bu yazıyı yazmamın sebebinin Bitcointalk'ın en deneyimli topluluklarından biri olan Türk topluluğunun fikirlerini almak olduğunu belirtmek istiyorum arkadaşlar.

Vertex.Market, Local Bitcoins ve Paxful gibi platformlarla benzer özellikleri olan bir kripto para ticaret platformudur. Ancak söz konusu diğer platformların yanı sıra bizler Vertex ekibi olarak, platformumuzun kullanıcılara daha fazla işlevsellik ve fayda sunduğuna inanıyoruz. Bunun yanında diğer plaformlara göre Vertex'te daha fazla kripto para üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. BCH, ETH, LTC ve XLM gibi majör kripto para birimlerini kabul ediyoruz ve platform olarak ulaşılabilirlik açısından daha fazla ödeme seçeneğine ve çeşitli benzersiz özelliklere sahibiz. Örneğin Vertex'te, diğer platformlardaki gibi kullanıcıların birbirleriyle sohbet etmelerini istemiyoruz, böylece işlemleriniz için gereken süreyi kısaltıyoruz.

Bu bağlamda Vertex'te neleri beğenip, neleri beğenmediğiniz hakkında bir fikir edinmek için Bitcointalk'ın en aktif ve en deneyimli lokal topluluklarından olan Türk topluluğunun fikirlerine ihtiyacımız var. Böylece eşler arası kripto para ticareti alanında mümkün olan en iyi ürünü üretmeye başlayabiliriz.

Platformumuzda günlük 1000 dolar'lık işleme kadar KYC yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca sorularınız varsa gerekli yardımı sağlayabilmek için 7/24 destek sağlıyoruz.

Şimdiden geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Geri bildirimleriniz doğrultusunda sizler için Vertex platformunu en iyi şekilde dizayn edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bitcoin, sonsuza kadar!

Sitemizi bu adresten ziyaret edebilirsiniz: https://vertex.market/

1711622301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711622301
Reply with quote  #2

1711622301
Report to moderator
1711622301
Hero Member
*

Ignore
1711622301
Reply with quote  #2

1711622301
Report to moderator
1711622301
Hero Member
*

Ignore
1711622301
Reply with quote  #2

1711622301
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 12, 2019, 05:15:58 PM

Yeniden merhaba arkadaşlar. Bir güncelleme yapmak istedim.

Vertex platformunda Türk komünitesine özel tekliflerin geleceğini ve $1000'a kadar KYC gerekmeden alım-satım yapabileceğinizi belirtmek isterim.

Ayrıca Vertex'te banka hesabınızı ve Papara hesabınızı kullanarak rahatlıkla kripto para alıp satabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://vertex.market/

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 12, 2019, 05:38:28 PM

Herhalde herkes Vertex'den ilk haberi burada bounty ile almıştır. Ancak öyle kötü bir ikinci izlenim bıraktılar ki...

O bounty'e herkes Fatih bey dolayısıyla katıldı ve Vertex resmen ödülleri alma işini bulmacaya çevirdi. Bununla yetmedi ödülleri 1:10 oranında swap'ladı. Bounty katılımcılarının büyük bir çoğunluğunun Türk olduğunu bildiğim için buradan size nasıl ekmek çıkar emin olamadım. Ben o bounty'e katılmadım ama olayı takip etmiştim. Böyle sözünün eri olmayan bir projeye kişisel olarak güvenmem. Burada bunu yazma amacım kesinlikle Vertex'i kötülemek, baltalamak değil. Ama herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü o kampanya sırasında onlarca insanın hakkının yendiğini düşünüyorum.
petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 12, 2019, 06:17:21 PM

Herhalde herkes Vertex'den ilk haberi burada bounty ile almıştır. Ancak öyle kötü bir ikinci izlenim bıraktılar ki...

O bounty'e herkes Fatih bey dolayısıyla katıldı ve Vertex resmen ödülleri alma işini bulmacaya çevirdi. Bununla yetmedi ödülleri 1:10 oranında swap'ladı. Bounty katılımcılarının büyük bir çoğunluğunun Türk olduğunu bildiğim için buradan size nasıl ekmek çıkar emin olamadım. Ben o bounty'e katılmadım ama olayı takip etmiştim. Böyle sözünün eri olmayan bir projeye kişisel olarak güvenmem. Burada bunu yazma amacım kesinlikle Vertex'i kötülemek, baltalamak değil. Ama herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü o kampanya sırasında onlarca insanın hakkının yendiğini düşünüyorum.

Bounty'e katılmadım ancak Vertex Token'in yani VTEX'in toplam adedi 10 da 1 oranında düştüğü için ödüllerin ona göre gönderildiğini biliyorum.

VTEXP konusunda 1:1 swap imkanı da sunuldu ancak yeterince hızlı davranılmadığı için swap oranı arttığı bilgisi iletildi. Bugün itibariyle platform 100'lerce kişi tarafından güvenle kullanılıyor ve hacim gittikçe artıyor. Ayrıca Bunun yanında Türk komünitesi için ilerleyen zamanlarda ekstra özellikler ve çeşitli fırsatlar geleceği haberini proje ekibinden almış bulunuyorum.

Görüşlerinize kesinlikle saygı duyuyorum; ancak bu yüzden platformu kullanmayıp avantajlı trading imkanlarını göz ardı etmeyin derim. Ayrıca her türlü geribildiriminizi ekibe ilettiğimden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda gereken adımlar atılacaktır.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 12, 2019, 06:23:43 PM

Bounty'e katılmadım ancak Vertex Token'in yani VTEX'in toplam adedi 10 da 1 oranında düştüğü için ödüllerin ona göre gönderildiğini biliyorum.

VTEXP konusunda 1:1 swap imkanı da sunuldu ancak yeterince hızlı davranılmadığı için swap oranı arttığı bilgisi iletildi. Bugün itibariyle platform 100'lerce kişi tarafından güvenle kullanılıyor ve hacim gittikçe artıyor. Ayrıca Bunun yanında Türk komünitesi için ilerleyen zamanlarda ekstra özellikler ve çeşitli fırsatlar geleceği haberini proje ekibinden almış bulunuyorum.

Görüşlerinize kesinlikle saygı duyuyorum; ancak bu yüzden platformu kullanmayıp avantajlı trading imkanlarını göz ardı etmeyin derim. Ayrıca her türlü geribildiriminizi ekibe ilettiğimden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda gereken adımlar atılacaktır.

Ben bu projeyi takip ediyorum dostum.Geleceği var.Hatta bir kaç gün öncede bende konu açmıştım neden p2p platformumuz yok.Bakın vertex market diye bir proje bunu hayata geçirmiş tıkır tıkır çalıştırıyor.Açıkçası bu tokenden ben yeterince aldım.Para buldukça ufak ufak topluyorum.sirkülasyondaki coin sayısı bile çok az.
muslol67
Hero Member

View Profile
November 12, 2019, 06:38:37 PM

İşte bir diğer noktada burada. Neden Vertex'e ihtiyaç duyalım?
Her yerde merkeziyetsiz naraları atılırken, neden bir merkezi sistem? Bunu tamamen merkeziyetsiz yapıya uygun tasarlasalar acaba mı diyebilirdim. Ama Vertex anında KYC isteyerek başlıyor işe zaten. Platformu deneyip incelemişliğim var. 5-6 ay oluyor. Dediğim gibi amacım karalamak falan asla değil. Belki dannybrown üstadın dediği gibi çok değerlenecek olabilir. Benim baktığım nokta başka.

Bir de neden kömünite (community) olarak kullanıyorsunuz kelimeyi? Topluluk daha yakışık olmuyor mu sizce de Smiley
petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 12, 2019, 06:53:47 PM

Her yerde merkeziyetsiz naraları atılırken, neden bir merkezi sistem? Bunu tamamen merkeziyetsiz yapıya uygun tasarlasalar acaba mı diyebilirdim. Ama Vertex anında KYC isteyerek başlıyor işe zaten. Platformu deneyip incelemişliğim var. 5-6 ay oluyor. Dediğim gibi amacım karalamak falan asla değil. Belki dannybrown üstadın dediği gibi çok değerlenecek olabilir. Benim baktığım nokta başka.

Bir de neden kömünite (community) olarak kullanıyorsunuz kelimeyi? Topluluk daha yakışık olmuyor mu sizce de Smiley

Geribildiriminiz için teşekkürler. Bundan sonra topluluk kelimesini kullanmaya özen göstereceğim.

Ayrıca ilk mesajda da belirttiğim gibi 1000 dolar'a kadar olan işlemlerinizde KYC gerekmiyor. Vertex, şu an 5-6 ay önce işlediğinizden tamamen farklı yapıda bir platform olarak şekillendirildi ve önümüzdeki günlerde çok daha iyi bir hale gelecek.

Bunlara ek olarak Türkçe dil seçeneğinin geleceğini de bildirmek isterim. Vertex ekibi, Türk topluluğunun fikirlerini gerçekten önemsiyor ve bunu da ilerleyen zamanlarda yapılacak olan ekstra kampanyalarla göstereceğiz.

Ben bu projeyi takip ediyorum dostum.Geleceği var.Hatta bir kaç gün öncede bende konu açmıştım neden p2p platformumuz yok.Bakın vertex market diye bir proje bunu hayata geçirmiş tıkır tıkır çalıştırıyor.Açıkçası bu tokenden ben yeterince aldım.Para buldukça ufak ufak topluyorum.sirkülasyondaki coin sayısı bile çok az.

Görüşleriniz için teşekkürler. Zaman geçtikçe platformun kullanılırlığı ve hacim artacaktır. VTEX de bu bağlamda değer kazanacaktır.

Platform hakkındaki görüşlerinizi her zaman bildirebilir; dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 12, 2019, 11:12:38 PM

ne şeyim ki bu proje? bin dereden su getirdiler... VTEXP leri VTEX e bile çevirmeye uğraşmak gelmedi içimden.... herhalde turk kommunıtysin bir işe yarıyor mu bu vtex denen tokeN? haa bi kısmınıda gönderdim geri gelmedi yazdım adamlara enterese etmediler bile.. biz niye şimdi enterese edek ki..?

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 13, 2019, 02:08:16 PM

Geribildiriminiz için teşekkürler. Bundan sonra topluluk kelimesini kullanmaya özen göstereceğim.

Ayrıca ilk mesajda da belirttiğim gibi 1000 dolar'a kadar olan işlemlerinizde KYC gerekmiyor. Vertex, şu an 5-6 ay önce işlediğinizden tamamen farklı yapıda bir platform olarak şekillendirildi ve önümüzdeki günlerde çok daha iyi bir hale gelecek.

Bunlara ek olarak Türkçe dil seçeneğinin geleceğini de bildirmek isterim. Vertex ekibi, Türk topluluğunun fikirlerini gerçekten önemsiyor ve bunu da ilerleyen zamanlarda yapılacak olan ekstra kampanyalarla göstereceğiz.

Görüşleriniz için teşekkürler. Zaman geçtikçe platformun kullanılırlığı ve hacim artacaktır. VTEX de bu bağlamda değer kazanacaktır.

Platform hakkındaki görüşlerinizi her zaman bildirebilir; dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz.

Hocam bide lütfen ekibe iletirmisiniz herşey iyi hoş ama ciddi anlamda fiyatı düştü tokenlerin.180 lere kadar düştü.Aldık cebimizde alacak yer kalmadı  Smiley Lütfen biraz tahtaya hakim olsunlar.Yani sirkülasyon çok düşük.total supply çok az ama fiyatı milyarlık token sayısı olan coinlerle aynı.Tek istediğimiz biraz market kontrolü.kötü anlamda değil.
xzone
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1476

View Profile
November 13, 2019, 03:41:05 PM

Vertex hala yaşıyor muymuş ya? Bounty kampanyasını hatırlıyorum herkes garanti para verecek şu olacak bu olacak diye konuşuyordu, hatta hesaplamalar yapıyordu arkadaşlar şu kadar 100 dolar geliyor blog yazalım imzaya girelim diye. Kampanyaya katıldım mı hatırlamıyorum bile, konuyu görünce açıp cüzdana baktım girmiş miyim emin olamadığım için Cheesy
Bakalım ne olup ne bitmiş işe yarar bir şey var mı takip etmeye değer mi

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
November 13, 2019, 04:27:42 PM

forumda vertex ile ilgili başka bir başlığa daha yazmıştım. ilk olarak scam icoları önlemek amacıyla yola çıkıp ieoların şahlandığı döneme denk gelen bir projeydi vertex. haksız mıyım? en basitinden binance'nin yaptığı ieoları kimse geçemez. vertex ekibi ise güzel manevra yaparak fikir değişikliğine gitmişler. bu yüzden kendilerini kutlarım.

bountyden gelen tokenleri yanlış swapladığım için çöpe gitmişti ki zaten sayısı çok azdı. bu yüzden de canı cehenneme:))
muslol67
Hero Member

View Profile
November 13, 2019, 07:01:01 PM

Hocam bide lütfen ekibe iletirmisiniz herşey iyi hoş ama ciddi anlamda fiyatı düştü tokenlerin.180 lere kadar düştü.Aldık cebimizde alacak yer kalmadı  Smiley Lütfen biraz tahtaya hakim olsunlar.Yani sirkülasyon çok düşük.total supply çok az ama fiyatı milyarlık token sayısı olan coinlerle aynı.Tek istediğimiz biraz market kontrolü.kötü anlamda değil.

Bir çok ekip gibi bu soruya fiyat ile alakalı konuşamayız derler... Bu işin özünde arapların olduğunu da unutmamak lazım. Standart bir ekip olmayabilirler de.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 13, 2019, 07:38:10 PM

Bounty biraz da havadan para gibi algılanıyor. O yüzden dağıtan arkadaşlar, büyük bir iyilik yaptığını düşünerek; ya vermiyor, ya da binbir dereden su getirerek veriyor. Oysa bu forumdaki bounty hunter ile yatırımcı aynı kişiler. Siz o adamlara tersleşince otomatik olarak yatırımcı ile aranızı bozmuş oluyorsunuz. Bu bounty katılmadım ama diğer arkadaşların haklarını az almaları ya da sorun yaşamaları benim bu sistemi kullanmamam için yeterli oluyor.

petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 14, 2019, 10:59:30 AM

Fiyat konusunda spekülatif şeyler söylemek benim adıma doğru olmaz; ancak ben geribildiriminizi iletirim. Diğer birçok projenin aksine Vertex'in hali hazırda kullanılan ve gerçek anlamda çalışan bir platform olması zaman içinde değerini bulmasını sağlayacaktır. Bununla beraber piyasanın durumu da göz önüne alındığında, uzun vadeli yatırım yapanların kazançlı çıkacağını düşünüyorum.

Platform günden güne geliştiriliyor ve kullanıcılarına daha iyi bir ticaret deneyimi sunmak için optimize ediliyor. Kullanım ve tanınırlık arttıkça Vertex çok daha iyi yerlere gelecektir.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 14, 2019, 05:41:22 PM

bountycilere sağlam kazık atmışlardı iflah olacaklarını düşünmüyorum. yatırım yapacak varsa bu konuyu göz önünde bulundursun
petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 26, 2019, 03:51:36 PM

Merhabalar, Vertex ile ilgili bu yazımda sizlere özellikle hepimiz için büyük bir angarya olan KYC zorunluluğundan bahsedeceğim.

Özellikle kimlik bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar için KYC, gerçekten caydırıcı bir etken. Bu sayede birçok fırsat kaçabiliyor. KYC sürecinin uğraştırıcılığı bir yana, onay süresi de çoğu zaman hepimizin gözünde büyümekte.

Vertex'te yapacağınız işlemlerde günlük 1000 dolar'a kadar KYC istenmiyor. Özellikle anonimliğe önem veren kullanıcılar, günde 1000 dolar'a kadar kimlik bilgilerini paylaşmadan ticaret yapabilirler.

Vertex hakkındaki gelişmeleri ve platformdaki yeni özellikleri buradan bildirmeye devam edeceğim. Ayrıca Vertex hakkındaki sorularınızı da çekinmeden sorabilirsiniz.

Kazancınız bol olsun...

Vertex platformuna bu linkten ulaşabilirsiniz: https://vertex.market/turkey

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 26, 2019, 04:03:24 PM

Merhabalar, Vertex ile ilgili bu yazımda sizlere özellikle hepimiz için büyük bir angarya olan KYC zorunluluğundan bahsedeceğim.

Özellikle kimlik bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar için KYC, gerçekten caydırıcı bir etken. Bu sayede birçok fırsat kaçabiliyor. KYC sürecinin uğraştırıcılığı bir yana, onay süresi de çoğu zaman hepimizin gözünde büyümekte.

Vertex'te yapacağınız işlemlerde günlük 1000 dolar'a kadar KYC istenmiyor. Özellikle anonimliğe önem veren kullanıcılar, günde 1000 dolar'a kadar kimlik bilgilerini paylaşmadan ticaret yapabilirler.

Vertex hakkındaki gelişmeleri ve platformdaki yeni özellikleri buradan bildirmeye devam edeceğim. Ayrıca Vertex hakkındaki sorularınızı da çekinmeden sorabilirsiniz.

Kazancınız bol olsun...

Vertex platformuna bu linkten ulaşabilirsiniz: https://vertex.market/turkey

Ya hocam gerçekten projeyi takip ediyorum.Biraz da vertex tokenin platformda ne gibi bir faydası var ondan falan bahsetseniz?
Bu söylediklerim anormal  ve kişisel şeyler değil.
Mesela yeni gelecek arkadaşlar neden vtex token almalı ? Vtex token alınca şunlardan faydalanıyorsunuz gibi kısa soru cevap tarzı bir yazı oluştursanız iyi olmaz mı? Cointiger borsasında 88 satoshiye düşmüş görünüyor.Fiyatın bu denli aşağıda olması ekip satıyor izlenimi bırakıyor.İco fiyatı 0.32 cent ve o kadar etrafa dağılmış bir tokende değil nasıl bu kadar düşük fiyattan büyük satışlar gelebiliyor ?
petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 26, 2019, 04:18:25 PM

Ya hocam gerçekten projeyi takip ediyorum.Biraz da vertex tokenin platformda ne gibi bir faydası var ondan falan bahsetseniz?
Bu söylediklerim anormal  ve kişisel şeyler değil.
Mesela yeni gelecek arkadaşlar neden vtex token almalı ? Vtex token alınca şunlardan faydalanıyorsunuz gibi kısa soru cevap tarzı bir yazı oluştursanız iyi olmaz mı? Cointiger borsasında 88 satoshiye düşmüş görünüyor.Fiyatın bu denli aşağıda olması ekip satıyor izlenimi bırakıyor.İco fiyatı 0.32 cent ve o kadar etrafa dağılmış bir tokende değil nasıl bu kadar düşük fiyattan büyük satışlar gelebiliyor ?

Merhabalar, konudaki önceki mesajlarınızdan Vertex'e olan ilginizi biliyorum. Dediğiniz gibi platformun yeni versiyonunda VTEX'in rolü ve kullanıcılara sunduğu avantajları bir yazı haline getirip buradan yeni bir mesaj olarak paylaşacağım.

Fiyat konusunda ekibin kendi tokenlerini satmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Projeye güvenen ve daha önce yatırım yapmış büyük fonları olan yatırımcılar için de aynısı söz konusu. Piyasanın durumu göz önüne alındığında fiyatın bu şekilde seyretmesi de şaşırtıcı değil aslında. Piyasa düzelme eğilimine girdiğinde ve platform kullanımı arttıkça çok daha iyi duruma geleceğini kendi yatırımım adına öngörüyorum.

Dediğim gibi ilerleyen günlerde VTEX ve platformun yenilikleri hakkında mesajlar yazacağım. Lütfen takipte kalın!
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
November 26, 2019, 04:28:31 PM

Fiyat konusunda spekülatif şeyler söylemek benim adıma doğru olmaz; ancak ben geribildiriminizi iletirim. Diğer birçok projenin aksine Vertex'in hali hazırda kullanılan ve gerçek anlamda çalışan bir platform olması zaman içinde değerini bulmasını sağlayacaktır. Bununla beraber piyasanın durumu da göz önüne alındığında, uzun vadeli yatırım yapanların kazançlı çıkacağını düşünüyorum.

Platform günden güne geliştiriliyor ve kullanıcılarına daha iyi bir ticaret deneyimi sunmak için optimize ediliyor. Kullanım ve tanınırlık arttıkça Vertex çok daha iyi yerlere gelecektir.

Hali hazırda kullanılan ve çalışan derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. Bu platformu kullanan tanıdığım bir kişi bile yok. Buradaki herkes Vertex'i bounty ile tanıdı.
Tanıma şekli de pek iyi olmadı. Hiçbir değeri olmayan tokenler için insanlar kampanya ile uğraştı. Bu şekilde değer kazanma şansının olmadığını biliyoruz. Önce değer kazanacağına insanların inanması lazım.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

petrichor (OP)
Member
**

View Profile
November 26, 2019, 05:01:44 PM

Hali hazırda kullanılan ve çalışan derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. Bu platformu kullanan tanıdığım bir kişi bile yok. Buradaki herkes Vertex'i bounty ile tanıdı.
Tanıma şekli de pek iyi olmadı. Hiçbir değeri olmayan tokenler için insanlar kampanya ile uğraştı. Bu şekilde değer kazanma şansının olmadığını biliyoruz. Önce değer kazanacağına insanların inanması lazım.

Sizin tanıdığınız insanların arasından kullanan bir kişi bile olmaması platformun çalışır durumda olduğunu, işlemlerin gerçekleştiğini ve kullananların olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Siteye girerseniz oluşturulan teklifleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu konuyu oluşturmamızın sebebi de tam olarak Vertex'i Türk topluluğuna tanıtmak. VTEX token konusunda ise kimseye yatırım tavsiyesi verilmiyor. Böyle bir piyasada birine şunu al demek hiç mantıklı değil. Herkes kendi yatırımından sorumlu sonuçta.

Kısaca bu konuda fiyat spekülasyonlarından değil, Vertex platformunun artıları, kolaylıkları ve yeniliklerinden bahsediyorum. Geribildiriminiz için teşekkürler.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: