Bitcoin Forum
June 16, 2024, 10:08:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BLACK FRIDAY NE ZAMAN?  (Read 256 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 25, 2019, 02:32:10 PM

Geçen gün her zaman kullandığım bir ürünü sipariş ettim hepsiburada'dan. Önceki fiyatını bildiğim için gerçekten indirime girmişti. 65 liralık ürün 50 liraya düşmüş. Sipariş verdim vermesine de; teslim süresi 2 hafta sonrayı gösteriyordu. Bugün baktım 1 haftaya düşmüş. Belki birkaç güne getirirler bilemiyorum da baya gecikmeler var teslimlerde.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 26, 2019, 04:26:47 AM

Geçen gün her zaman kullandığım bir ürünü sipariş ettim hepsiburada'dan. Önceki fiyatını bildiğim için gerçekten indirime girmişti. 65 liralık ürün 50 liraya düşmüş. Sipariş verdim vermesine de; teslim süresi 2 hafta sonrayı gösteriyordu. Bugün baktım 1 haftaya düşmüş. Belki birkaç güne getirirler bilemiyorum da baya gecikmeler var teslimlerde.
Hocam ben bir iki post önce yazmıştım eşim için telefon almıştım. Teslim tarihi bana 3 Aralık gözüküyordu. Dün gelfi. Cuma günü aldım pazartesi elime geçti bile. Sizin ki de allerinde varsa 1 hafta yi bulmaz.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 26, 2019, 12:19:27 PM
Last edit: November 26, 2019, 07:59:17 PM by Dyatrev

Ben hanıma sürpriz yapayım diye Xiaomi red mi note 8 aldım toplamda 1300 TL ye 4 GB ram var birde pil gücü 5000 . Yeter de artar bile benim için black fruday fekdi sayılır 😄
Tabi bana giren şarj aletini hiç soylemeyeyimm wish ten ötürü.
Sen sen ol kendi işini kendin gör ingilizcesi olmayan. Adama berirsen olacağı buydu. Tek tesellim çocuğa yılbaşında annem. Howerboard alacak. Ben şimdiden şarj aletini aldım. Züğürt tesellisi bu olsa gerek. 😄😄😄😄😜

Ben de bir tanıdığıma redmi note 8 almak istiyorum ama dediğiniz fiyata sadece 3gb'liklar var. Siz nereden aldınız acaba o fiyata 4gb olan modeli?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 26, 2019, 03:53:24 PM

Hocam ben bir iki post önce yazmıştım eşim için telefon almıştım. Teslim tarihi bana 3 Aralık gözüküyordu. Dün gelfi. Cuma günü aldım pazartesi elime geçti bile. Sizin ki de allerinde varsa 1 hafta yi bulmaz.

Ben halen bekliyorum hocam, gelen giden yok valla. Eskiden sipariş verdiğim günün ertesinde hemen gelirdi. Sana baya çabuk gelmiş. Bana konsepte uygun olsun diye cuma gönderecekler galiba  Cheesy
Neyse ki acil ihtiyaçlık bir durumum yoktu benim. Elbet gelecek bakalım bekliyorum...
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 26, 2019, 04:19:58 PM

efsane cumanın gelişi salıdan belli olur gibi basında iyi indirimlerden söz ediliyor. bu hafta iyi indirimler var sanırım.. bugün bi arkadaş iphone xi nin migroslara geldiğini 6bin den satıldığını tüm migroslarda izdiham yaşandığını söyledi?
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
November 26, 2019, 05:27:35 PM

efsane cumanın gelişi salıdan belli olur gibi basında iyi indirimlerden söz ediliyor. bu hafta iyi indirimler var sanırım.. bugün bi arkadaş iphone xi nin migroslara geldiğini 6bin den satıldığını tüm migroslarda izdiham yaşandığını söyledi?

Piyasaya göre 1500, internete göre 1000 lira daha ucuzdu. Yani baktığınız zaman fena indirim değildi ama hemen hemen her migrosta ürün ayırmalar yaşandığı için çok fazla faydalanan olmadı. Özellikle Adana'da bir mağaza dolusu ürünün ayırtıldığı konuşuluyordu Cheesy
Anlık çok uygun fiyatlı şeyler satılıyor ama yakalamak mesele tabi. 1 liraya telefon, 10 liraya marka tişört, 50 liraya kahve makinesi falan gördüm ama stok sayıları çok az

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 27, 2019, 05:31:54 AM

Bem black friday i geçen cuma zannettim ve hepsi buradan Xiaomi telefon aldım. Fiyatı gayet makul geldi bana. Yoksa daha bu çılgınlık başlamadı mı yoksa? Gaza gelip acele mi ettim ben?

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 27, 2019, 06:43:04 AM

Bem black friday i geçen cuma zannettim ve hepsi buradan Xiaomi telefon aldım. Fiyatı gayet makul geldi bana. Yoksa daha bu çılgınlık başlamadı mı yoksa? Gaza gelip acele mi ettim ben?

Türkiyede black friday indirimi zam yapılarak kutlanıyor. Bu cuma takip edin büyük ihtimalle aldığınız fiyata bile telefonu bulamıcaksınız. Twitterda millet resmen hafiyelik yapıyor. bir yerde 100 lira olan ürünü başka bir yer black friday indirimi ile 350ye satıyor. o kadar durum vahim
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 27, 2019, 07:01:00 AM

Trendyol da falan indirim var ama nasıl indirim daha önceki fiyatında 15 tl indirim yapılmış bana göre yine zamanlar bittiğinde 15 tl üstüne ekleyip satış yaparlar. Bu cuma merak ediyorum açıkcası bakalım ne olacak bende bir ayakkabı aldım ama ayakkabı zaten indirimdeydi bir nevi.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
November 27, 2019, 04:25:20 PM

Daha günü gelmedi İnditex gibi gruplar neler yapacak merakla bekliyorum ama şimdiden 11.11 den çok daha iyi gittiği kesin. Fiyat takibini yaptığınız ürünler varsa bazılarının arttığını zaten görürsünüz ama bence Trendyolda gayet makul indirimler de var. Özelikle şu ürünlerin altında sepette şu fiyata düşücek ibaresi olan güzel indirimli ürünlerden kaptım ben bir kaç tane. Süper market butiklerini takipte kalmak lazım

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 29, 2019, 04:48:40 PM
Last edit: November 29, 2019, 05:36:35 PM by 2run

Okan Serbes belki tanıyan vardır kendisi green card ile amerikaya yerleşmiş ve oradaki yaşamı hakkında içerikler üretiyor. Black Friday için bir video hazırlamış oturup ağlamamız için güzel nedenler içeriyor Smiley https://www.youtube.com/watch?v=jRZFao_TKZU Wallmart ve Bestbuy için fiyat bilgisi vermiş. Wallmart kataloğunu başta gösteriyor bestbuy için 07:50 ye atlayabilirsiniz.

Ayrıca şu beni bitirdi yemin ederim bu nedir arkadaş :  https://9gag.com/gag/aj5PWxw
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: