Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:11:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: bugünki düşüşün sebebi ne?  (Read 338 times)
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
November 24, 2019, 06:17:26 PM

amerika gidiyor çine ambargo koyuyor çin gidiyor BTCye mi ambargo koyuyor. ne koymuş BTC bunlara arkadaş. bi hazmedemediler. millet ne derse desen ne açıklama yaparsa yapsın aslında ölene kadar BTC HODL!! en ufak bi haberde herkes panik yapıp satıyor kaçıyor pozisyon değiştiriyor. tr*mp konuşur dolar oynar çin konuşur BTC gümler. gerçi biz erken girdik kardan zarar ediyoruz ama son girenler panik halinde zararına satıp çıkma düşüncesi var herkeste.

For rent...
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 24, 2019, 07:05:21 PM

amerika gidiyor çine ambargo koyuyor çin gidiyor BTCye mi ambargo koyuyor. ne koymuş BTC bunlara arkadaş. bi hazmedemediler. millet ne derse desen ne açıklama yaparsa yapsın aslında ölene kadar BTC HODL!! en ufak bi haberde herkes panik yapıp satıyor kaçıyor pozisyon değiştiriyor. tr*mp konuşur dolar oynar çin konuşur BTC gümler. gerçi biz erken girdik kardan zarar ediyoruz ama son girenler panik halinde zararına satıp çıkma düşüncesi var herkeste.

Arkadaşlar sanırım bilmiyorsunuz ama Çin'deki totaliter bir yönetim. Çok baskıcı ve asla kararları sorgulanmayan bir yapıları var.
Bazılarınızın bildiğini düşünüyorum. Dünya da sera gazı salınımı ile ilgili onlarca karar alınıyor ancak bu gazın salınımını en çok yapan ülke Çin, bu konuda hiç bir kararı kabul etmiyor. Ve bildiğim kadarıyla vatandaşları da çok fazla söz geçiremiyor. Çin'in bazı şehirlerindeki hava kirliliğinin uzaydan görüldüğü söyleniyor mesela ama bu adamlar ticari üstünlüklerini kaybetmeme uğruna, bu konuda bile bir ilerleme sağlatmıyorlar.

Yani bu adamlardan gerçekten hayırlı bir iş mi bekliyorsunuz... Halen Uygur Türk'lerine karşı geçmişten gelen hınçlarını alamamışlar. Kürşat ne kaldıysa akıllarında...
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
November 25, 2019, 07:51:05 AM

Hadi bakalım 6700 e düştü  bu haftada 6000 den düşer. olan bana oldu anasını satayım...  3k deniyor bi 3 k gösterecekler sanırım.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 25, 2019, 08:12:21 AM

Yatırım yapmak için iyi bir zamandayız. Çin, Binance, haberlerin hepsi hikaye. Bir yükseliş gördük ve arkasından yeniden düştü. Sürekli yükselse zaten boğa gelir, şu anda bu olanlar ile de çok güzel para kazanılabiliyor. Coinlerdeki Black Friday indiriminden faydalanmanın tam zamanı, bir hafta sonra eski fiyatlara dönebilir.
Piyasadaki hareketler yüzde yüz güven veren sağlam hareketler değil. Yükseliş de tamamen güven vermiyordu, bu yüzden yeniden aşağıya indi. Şimdi de toparlayabilir.

Bu gorusu destekliyorum. Her zamanki ekonomi hareketlerinden bir farki yok. Her yukselisin sonrasinda bir dusus, her dususun sonrasinda bir yukselis normlasmis seylerden bir tanesi cryptocurrencyler icin, Aralik ayinin sonuna dogru herkesin alisik oldugu bull gelir.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
November 25, 2019, 08:21:33 AM

sebep aramıyor artık düşüş için. afasına göre düşüyor.

5000 e kadar yolu var gibi görünüyor.

0nightblue0 (OP)
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
November 25, 2019, 09:14:53 AM

sildim ben kafamdan artık kapatıyom borsalarıda bu forumuda uzun süre uğramam artık nasılsa battık... koinde almam.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 25, 2019, 09:30:49 AM

Şu anda aslında tam alımlık bir dönemdeyiz alıp daha sonrasında saklamak gerekiyor ama daha ne kadar bu düşüş devam edecek orasını kestiremedim. İllaki bir yerde frene basacaklar bu şekilde gitmez çünkü.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 25, 2019, 10:00:59 AM

Benim düşüncem uzun vadeli olduğu için şuan yaşanan düşüşler benim için birer alım fırsatı.
Gerçi çok büyük meblağlar değil ama yinede portföyü zenginleştirmekte fayda var.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 25, 2019, 11:02:03 AM

Neye dayanarak 3000e düşer 5000e düşer deniliyor anlamıyorum. 5000'e bir anda sert bir düşüş olmasına kim izin verir, piyasadan kim böyle bir çıkış yapmayı düşünür?
Düşecekse de bir anda düşmez. Aralıksız düşmez. O top sekecek geri çıkacak, bunu hepimiz biliyoruz. 6700 gelir, 6400 gelir bir bakmışsın 6000'e değdiği gibi 8000'e fırlar. Risk çok ama kazanç da çok, doğru zamanda giren yine voleyi vuracak Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 25, 2019, 05:59:18 PM

Konuda normalde tarih olmaması garibime gitmişti. Ancak bu düşüş trendi devam ederse, her gün için geçerli bir konu başlığı haline gelicek. Çünkü Bitcoin ya halving öncesi silkeleme yapıyor ya da balinalar yine her zaman olduğu gibi böyle bir beklenti oluştuğunu görüp milletin eline verip kaçmaya karar verdi. Umarım ikinci seçenek değildir.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 25, 2019, 06:01:13 PM

Konuda normalde tarih olmaması garibime gitmişti. Ancak bu düşüş trendi devam ederse, her gün için geçerli bir konu başlığı haline gelicek. Çünkü Bitcoin ya halving öncesi silkeleme yapıyor ya da balinalar yine her zaman olduğu gibi böyle bir beklenti oluştuğunu görüp milletin eline verip kaçmaya karar verdi. Umarım ikinci seçenek değildir.
kaçmazlar ya o kadar da kötümser olma Smiley bi kez hızlı kazancın tadını alan kolay bırakmaz kripto yatırımını
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 25, 2019, 08:01:14 PM

Bu gece yarısı başlayan ve sabah şok olmama etki eden düşüşün herhangi bir sebebi yok maaleaef. Gün içerisinde haber sitelerini o kadar çok ziyaret ettim ki maalesef bu düşüşe dair en ufak bir iz veya sebep göremedim. Tipik bir ayı dönemi tuzağı ve tipik bir balina hareketi olduğundan şüphe ediyorum ki yüksek ihtimalle de bu böyledir
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 25, 2019, 09:27:48 PM

Bu gece yarısı başlayan ve sabah şok olmama etki eden düşüşün herhangi bir sebebi yok maaleaef. Gün içerisinde haber sitelerini o kadar çok ziyaret ettim ki maalesef bu düşüşe dair en ufak bir iz veya sebep göremedim. Tipik bir ayı dönemi tuzağı ve tipik bir balina hareketi olduğundan şüphe ediyorum ki yüksek ihtimalle de bu böyledir

Hocam artık habere göre düşüş falan olmuyor ki baya bir zaman önce bu olay bitti desek yeridir. Artık o anda balinaların durumuna göre ilerliyor gibi duruyor bana göre.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: