Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:44:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Binance TROY - IEO süreci - Fiyat ve proje değerlendirme  (Read 944 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 08, 2019, 11:43:32 PM

IEO da borsaya çıktığı gibi satacaksın hiç saşmaz bu. sonrasında ne olacağı belli olmuyor. sat karını al çık. sonra genelde düşüyor, çok nadir artıyor, satınca her türlü karlı oluyor mantıklı oluyor, ben mesela bir hesaptan gittim gece 5 de müsaittim telefonda sattım, diğer hesaptan ertesi gün kalkıp laptoptan sattım, arada 100 dolar oynadı.
1714974265
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714974265
Reply with quote  #2

1714974265
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 09, 2019, 06:17:14 AM

IEO'dan alıp satmak ayrı mevzu bir de IEO'dan alamayıp listelenince alıp elinde patlayanlar var. ERD'de de benzer bir şeyleri yaşamışlığım da var. ERD, IEO sonrası listelendikten sonra biraz düşüşünü bekledim sonra bir ara parça parça alıma başladım, ben aldıkça o düştü, aldıkça düştü... Sonra sıkılıp parça parça yükseliş yaptıkça sattım. Riskine girdiğime değmedi. Bir de bir süre uğraşmış oldum. Asıl tehlike bence almayı düşünenler için geçerli. Dip noktasını bulmak mümkün değil de, oraya en yakın yerlerden alım yapılabilir.

Eminim dibe yakın noktalar hakkında fikri olan üstadlar vardır. Paylaşırlarsa biz de takip edelim.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
December 10, 2019, 07:43:46 PM

bilet sistemi ile 5 para etmez bir şeyi psikolojik olarak değere bindiriyorlar. çok talep varda yatırım yapamıyorsunuz gibi. herkes katılabilse kimse katılmaz öyle bir şey :d troymuş. Tongue  piyasada yatırımcı sayısından fazla proje oldu. artık neredeyse adam başı bir coinimiz olacak.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
December 10, 2019, 08:05:12 PM

bilet sistemi ile 5 para etmez bir şeyi psikolojik olarak değere bindiriyorlar. çok talep varda yatırım yapamıyorsunuz gibi. herkes katılabilse kimse katılmaz öyle bir şey :d troymuş. Tongue  piyasada yatırımcı sayısından fazla proje oldu. artık neredeyse adam başı bir coinimiz olacak.

Doğru söze ne gerek Smiley 5 para etmez proje sırf Binance'te diye değer görüyor. Kesinlikle artık ICO/IEO lara belli şartlar getirilmeli ve en önemli iki şart şunlar olmalı;

1- Çalışan ürünün var mı?
2- Bu ürün sana para kazandırıyor mu?

İlk iki soru tamamsa al sana IEO yok tamam değilse s.git diyebilmeliyiz. Aksi takdirde daha çok mikecekler bizi. Ha troy ha truva

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 10, 2019, 11:26:10 PM
Merited by Senius (1)

Bir ieonun dip noktasını tahmin etmek kolay değil bazen düşüyor bazen çıkıyor belli olmuyor hiç. Bir ieo diğerini tutmuyor, hele boğa piyasasındaysa hepten zorlaşıyor gidişatı tahmin etmek. şu an troy baya düştü ama bu düşüş bütün altcoinlerde devam ediyor. eğer piyasa toparlarsa, troy da yükselir. Ya da binance destek çıkar yine yükselir, genelde binance destek çıkıyor ieo da dağıtılan coinlerine, hem para kazanıyor hem de reklamını yapıyor bu şekilde

Borsadan almak riskli ama yine de bir çok insan alıyor ve güzel karlar elde edenler de oluyor 3-4x yapan ieo lar oluyordu geçmişte, adam 4000 dolarlık alıyor 2x 3x yapsa zaten köşe oluyor. 10-12 bin dolar kar yapıyor. büyük risk büyük kar da getiriyor, büyük risk büyük zarar da getiriyor.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 12, 2019, 01:18:22 PM

Binance ieo lari sadece kendi ceplerini doldurma işi. Kaç kişi adam akıllı para kazandi. O kadar para kazanan binace trade esnasında bile iyi kaznadirmiyor. Sırf müşteri çekme adına listelendiği an 1-2 hafta içinde 5-6 kat götürse bile yeter de artar ama nerdeee. Hep kendileri kazanacak....
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 20, 2019, 01:03:42 PM
Merited by 2run (2)

Yaklaşan tatil sezonunu kutlamak Binance ve TROY, Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD'nin (50.000 $ değerinde) en yeni modelini ve toplam 50.000 USD değerinde TROY vermeyi taahhüt etti.

Yarışma süresi: 2019/12/23 0:00 AM - 2019/12/30 0:00 AM (UTC)

Promosyon A: Yeni Kayıtlı Kullanıcılar İçin% 10 İşlem Ücreti İndirimi

Bu özel yönlendirme bağlantısını kullanarak Binance'a kaydolan tüm yeni kullanıcılar% 10 işlem ücreti indirimi kazanacaklar.

Promosyon B: Bir Tesla Cybertruck Kazanmak ve TROY Belirteçlerinde 50.000 Dolar Kazanmak

Tüm kullanıcılar, Rekabet Süresinde tüm TROY işlem çiftlerinde Binance hesaplarında işlem gören toplam TROY işlem hacmine (hem Alış hem de Satış dahil) göre sıralanacaktır. Ödül yapısı aşağıdaki gibidir:

1.lik Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD'nin (50.000 $ değerinde) en yeni modelini alacak.

2.lik TROY belirteçlerinde 10.000 $ alacak

3. sıra, TROY belirteçlerinde 5.000 $ alacak

4 - 10: TROY belirteçlerinde eşit olarak 20.000 $ 'lık bir havuzu böl

11 - 20: TROY belirteçlerinde eşit miktarda 15.000 $ 'lık havuzu bölmek

https://www.binance.com/en/support/articles/360038156111

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 21, 2019, 07:29:34 PM

Takibime aldığım tokenlerden biri TROY. 6 Aralıkta 0.01 dolar fiyatı ile güzel bir başlangıç yaptılar. Şu sıralar 0.0075 dolar civarında. Dolaşımdaki adedi şimdilik uygun miktarda görünmesine rağmen toplam miktar oldukça yüksek. Binance ve TROY işbirliğiyle verilecek olan ödüller de tatminkar görünüyor. Ödüllere Tesla'nın yeni aracını da dahil etmeleri güzel bir reklam olmuş. Tanıtım için faydası olacaktır mutlaka. İlk 6 ayda neler yapacaklarını izlemek lazım.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 22, 2019, 04:46:17 AM

troyda kitli token çok fazla, bu büyük bir sıkıntı, bu tokenlar piyasaya sürüldükçe oluşacak fiyat problemini güzelce çözmeleri lazım bunların. yoksa ileride satış yedikçe düşer, böyle kampanyalar yapması da bir açıdan güzel gene de.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: