Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:41:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Haluk Bilginer Emmy Ödülü  (Read 384 times)
tekno (OP)
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 28, 2019, 08:36:44 PM
Merited by EFS (1)

bugün beşiktaş maçı için twitter da bakınırken 47. Uluslararası En iyi erkek oyuncu dalında Emmy ödülü kazandığı gördüm. Puhutv için yapılan Şahsiyet dizisindeki Agah Beyoğlu karakterindeki performansı ile bu ödüle layık görülmüş.
ülke sorunlarına o kadar kaptırmışım ki kendimi bu haberi yeni okuyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=_pa3aVte2K8

ödül töreninde yaptığı konuşmada da ülke sorunlarımıza değinmiş Smiley

Şahsiyet dizisi adaleti ve hafıza kaybını konu alıyor, ama bir kişinin hafıza kaybını değil, daha tehlikeli ve zararlı olan toplumun hafıza kaybını konu alıyor.  Bu yüzden içinde yaşadığınız toplumun hafıza kaybı yaşamadığından emin olun"

bu diziyi de Haluk Bilginer'in oyunculuğunu da fevkalade buluyorum. bu başlık altına yer aldığı yapımları izlediklerimizi veya gözden kaçırdıklarımızı görelim istedim.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
1714819315
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714819315
Reply with quote  #2

1714819315
Report to moderator
1714819315
Hero Member
*

Ignore
1714819315
Reply with quote  #2

1714819315
Report to moderator
1714819315
Hero Member
*

Ignore
1714819315
Reply with quote  #2

1714819315
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714819315
Hero Member
*

Ignore
1714819315
Reply with quote  #2

1714819315
Report to moderator
1714819315
Hero Member
*

Ignore
1714819315
Reply with quote  #2

1714819315
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 28, 2019, 08:50:32 PM
Merited by Vispilio (2), gospodin (1)

Yakında bundan da Orhan Pamuk'un kurduğu cümleleri duyar mıyız? Grin

Allah aşkına Atatürk Milliyetçiliği’ni tarif edebilecek bir insanoğlu var mı bu dünyada? Atatürk Milliyetçiliği nedir? Kimse bilmez. Ama Atatürk Milliyetçiliği için insanlar ölüyor bu ülkede. Atatürk Milliyetçiliği adına darbeler yapıldı geçmişte. Ben hiçbir şey bilmiyorum mesela bu konuda ve birinin beni aydınlatmasını bekliyorum. Anlamı olmayan, ezberlenmiş, hiçbir derinliği olmayan, kimsenin ne anlama geldiğini anlatamayacağı cümlelerle gidiyoruz. Bize altı yaşımızdan beri her sabah ‘Varlığım Türk varlığına armağan olsun’ diye bağırmayı öğrettiler okulda. Bir gün bile düşünmedik bu söz ne anlama geliyor diye. Benim varlığım neden Türk varlığına armağan oluyor? Anlamıyorum. Benim evladımın, benim küçücük kızımın varlığı Türk varlığına armağan olacakmış ha? Benim kızım, benim altı yaşındaki meleğim: ‘Varlığım Türk varlığına armağan olsun’ diye bağıracak ha?

Atatürk olmak, ulu önderin kılığına bürünmek size neler hissettirdi?

Burnumda kaşıntı, kolumda kasıntı. Bir gece o yapay burun ile yattım. Nasıl sıkıcı bir şey olduğunu anlatamam. Ayrıca neden ulu önder diyorsunuz? Neden ululaştırıyoruz ulu manitu gibi. Babanıza, annenize ulu diyor musunuz? Aslında Atatürk hakkında bildiğimiz her şey yalan.

Size bu reklam filmi teklifi geldiğinde bir tereddüt yaşadınız mı?

Reklam teklifi geldiğinde hemen kabul ettim. Hiç bir tereddüt yaşamadım. Sadece “bana ne kadar para vereceksiniz” diye sordum. Diğer oyuncular para için oynamıyorlar mı?
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 28, 2019, 09:06:42 PM
Merited by EFS (2)

Türkiye'deki belki de en iyi aktör. Aldığı mükemmel eğitimler, tiyatro aşkı, oyun çevirisi yapacak ve İngilizce ders verecek - anadil seviyesinde yabancı dili, karizması, sesi kısacası her şeyiyle mükemmel bir değer bizim için. Tiyatrolar ile ilgili açtığım konuda da yer vermiştim, şu anda Shakespeare'den çevirdiği bir oyunu oynuyor, bununla beraber 3 projede daha çalışıyor.
Bu arada Şahsiyet de çok iyi bir dizi, Hakan Günday ve Onur Saylak farkını görebiliyorsunuz. Bu ödül gerçekten hak eden birine verildi, Emmyleri sınıflandırmamak lazım Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
November 28, 2019, 09:08:01 PM

En iyi oyuncuya karar vermeden önce Altan Erkekli tiyatrolarını izleyin. Örnek; Bana bir şeyhler oluyor.

Tartışmasız en iyi oyuncu o bence. O kadar felsefi metni yaşayarak oynamak...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
November 28, 2019, 09:19:54 PM
Merited by DarkStar_ (5), EFS (1)

iyi bir oyuncu, bir filmde Joaquin Phoenix'e ayar veriyordu... Cheesy
https://tele1.com.tr/haluk-bilginerin-son-zamanlarin-populer-adami-jokeri-oynayan-j-phoenix-ile-sahnesi-104649/

newyork'ta beş minare ve kış uykusu'nda epey göz doldurdu. tatlı hayat severek izlediğim bir diziydi..

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 28, 2019, 09:24:16 PM
Merited by EFS (1)

Adam tam bir usta profesyonel aldığı her övgüyü sonuna kadar hakediyor. Örneğin şöyle bir röportajı vardır nasıl da ileri görüşlüymüş.
20 yıl sonraki Haluk Bilginer'i kıskanıyorum!
https://youtu.be/eC4EqE2pTQU

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1615

View Profile WWW
November 29, 2019, 03:25:57 AM
Last edit: November 29, 2019, 03:40:12 AM by Vispilio
Merited by Blacknavy (1)

Bu tarz ödülleri genellikle kendi kültürel değerlerini reddeden, kendi yetiştikleri medeniyeti haince eleştiren, ve batı toplumlarına tamamiyle asimile olduklarının mesajını veren "güvenli" yabancılar kazanıyor, Haluk Bilginer iyi bir oyuncu olabilir ama karaktersizce ve sünepe tavırlar sergilemeden böyle bir başarıya ulaşsaydı çok daha farklı bir değeri ve itibarı olurdu,

Blacknavy'nin benzetmesini kutluyorum, Orhan Pamuk da Nobel almadan önce benzer röportajlar vermişti, ki o en azından Nobel, yabancı oyuncu dalında Emmy, çok sudan sebeplerle dağıtılan sıradan bir ödül...

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 29, 2019, 05:31:16 AM

Adam kesinlikle iyi oyuncu. Bir çok karakteri iyi canlandırıyor. Umarım Türkiye de bir sürü yerde haberi çıkar. Sadece Twitter'da vs sosyal medya olması bu ülkenin halini gösteriyor. Mesela RTE kulliyeye çağırıp bir ödül de o vermeli.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 29, 2019, 06:12:43 AM

Ödülü haketti mi? Fazlasıyla. Şahsiyet sağlam dizi mi? Fazlasıyla. Haluk Bilginer en iyi Türk erkek oyuncu mu? Orası tartışılır. Kalemder Altan Erkekli'den bahsetmiş mesela. Hiç de yabana atılamayacak bi adam. Şahsiyet'te mesela Erkekli'nin rol aldığını hayal ettim, yine Emmy kazanması büyük ihtimal.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 29, 2019, 06:16:07 AM

İşini severek ve gerçekten hakederek yapan ender sanatçılardan bir tanesi. Zaten bunca zamana kadar hepte iyi diziler ve filmlerden teklif geldi kendisine. Oda film ve dizinin karakterini cidden efsaneleştirdi.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1615

View Profile WWW
November 29, 2019, 06:45:37 AM
Merited by Tom Bombadil (1)

Sanatçı nedir, hangi karakterde insan büyük sanatçı olur, 1-2 örnek vereceğim:

Marlon Brando, hayatı boyunca isyanlarda yaşamış bir adam, en iyi oyuncu oscarına Amerikan yerlisi bir kızılderiliyi kendi yerine gönderiyor protesto amaçlı, ciddiye bile almıyor komiteyi, tüm zamanların en iyi oyuncularından kabul edilir,

Bob Dylan, tüm zamanların en büyük müzisyenlerinden, Nobel için arıyorlar, ilgilenmiyorum falan diyor, ödülü almak için İsveç'e gitmeyeceğini söylüyor  Wink, isimsiz olarak barlara girip konser vermesiyle ünlü efsane müzisyen ve bestekar,

ve Haluk Bilginer gibileri, önce yıllarca yabancı ana akım popüler basına yaranmak asimile olmak için haince verilmiş maksatlı röportajlar,
sonrasında ödül töreninde bile izin isteyen edilgen pasif tavırlar, İngilizcesi ok ama neredeyse tuvalete gitmek için bile izin isteyecek öyle alışmış yardakçılığa...

Bu birbirine tamamen zıt sanatçı örneklerini yorumsuz yan yana koysak yeterli aslında...

Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
November 29, 2019, 07:08:57 AM

Şahsiyet performansına göre ödül alması çok normal aslında haluk bilginer resmen bu rolu beklemiş diyebiliriz çünkü oynarken gerçekten size yaşadıklarını hissettiriyor. izlemeyen kalmamıştır diye düşünüyorum o nedenle oyunculuğunu en çok belli ettiği yerler. 1. torunu kapıyı çaldığı zaman yaşadığı korku ve endişe. 2. en önemli oyunculuk dersi ise barda gençlerle yaşadığı taşkınlık sonrasında onları cezalandırmak için yaptığı planlar. her karesi güzel aslında ama gerçekten efsane bir oyunculuk sergilemiş.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 29, 2019, 10:56:19 AM

En iyi oyuncuya karar vermeden önce Altan Erkekli tiyatrolarını izleyin. Örnek; Bana bir şeyhler oluyor.

Tartışmasız en iyi oyuncu o bence. O kadar felsefi metni yaşayarak oynamak...

Altan erkekli şuan bazı dandik dizilerde takılıyor diye imajı hafif düşmüş gibi oluyor ama  bu adam oynadığı rolün (sinemada) hakkını ciddi veriyor.Tiyatro kültürüm yok ama izlediğim her rolde hakkaten oradaki karaktere bürünüyor .Çok fazla hissetmem bunu.Haluk bilginerde sanırım peşinden gelir.Şener şenide en başa koymak lazım tabi Cheesy
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 29, 2019, 11:54:53 AM

Tüm ödülleri hak eden usta oyuncu. Hem ses tonu hem de oyunculuğu muazzam.

2001 yılındaki "Tatlı Hayat" dizisinde "İhsan Yıldırım" karakteriyle harikalar yaratmıştı. Kıvrak zekası ve jest-mimikleriyle güzel bir komedi oynamıştı.
2004 yılında yayınlanan "Sayın Bakanım" adlı dizide, müsteşar rolünde Samim Bayraktar karakterini canlandırmıştı. Etrafındakilere hem laf sokar hem de yerinde tespitler yapardı. Haldun Dormen'le de sürekli paslaşırlardı. Çok iyi bir performanstı.
2014 yılında "New Blood" isimli yabanci bir filmde oynamıştı. Tv'de izlediğimde Haluk Bilginer'in rol aldığını bilmiyordum. Görünce baya şaşırmıştım.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 29, 2019, 12:11:38 PM

Marlon Brando, hayatı boyunca isyanlarda yaşamış bir adam, en iyi oyuncu oscarına Amerikan yerlisi bir kızılderiliyi kendi yerine gönderiyor protesto amaçlı, ciddiye bile almıyor komiteyi, tüm zamanların en iyi oyuncularından kabul edilir,

Bob Dylan, tüm zamanların en büyük müzisyenlerinden, Nobel için arıyorlar, ilgilenmiyorum falan diyor, ödülü almak için İsveç'e gitmeyeceğini söylüyor  Wink, isimsiz olarak barlara girip konser vermesiyle ünlü efsane müzisyen ve bestekar,

ve Haluk Bilginer gibileri, önce yıllarca yabancı ana akım popüler basına yaranmak asimile olmak için haince verilmiş maksatlı röportajlar,
sonrasında ödül töreninde bile izin isteyen edilgen pasif tavırlar, İngilizcesi ok ama neredeyse tuvalete gitmek için bile izin isteyecek öyle alışmış yardakçılığa...

Bu birbirine tamamen zıt sanatçı örneklerini yorumsuz yan yana koysak yeterli aslında...

Üstad adamın görüşlerini değerlendirmiyoruz. Mesela Michael Jackson ile ilgili iddialar vardı, hatta bir ara "MJ videoları kaldırılsın, şarkıları yasaklansın" kampanyası başlatıldı. Yani bu adam da sanatçı! Bir döneme damga vurmuş halen herkesin dinlediği bir duayen, özel hayatı-işlediği (varsa) suçlar kendisini ve yargıyı bağlar.

Bir de sanatçı genelde aykırıdır, dillendirilmeyeni dillendirir. Ahmet Kaya dinlemeyen yok gibidir, sağcısı solcusu ülkücüsü koministi gizli ya da açıktan dinler. Bir röportajında yanlış hatırlamıyorsam Mercedes'e bindiği için çok eleştiri aldığını bundan bıktığı için satıp jeep aldığını söylüyor. "eski arabam daha ucuzdu ama bunu kime anlatacaksın" demişti.
Bill Cosby, Charles Bukowski, 2Pac gibi sanatçıların da hoşumuza gitmeyen davranışları görüşleri olabilir.
Zamanında Vietnam savaşına karşı çıkan Muhammed Ali Clay şimdilerde kahraman olsa da o dönem çok büyük baskılara maruz kaldı.
Yani örnekleri çoğaltmak mümkün, burada anlatmak istediğim herkes Marlon Brando olamaz evet ama oscar alan herkes de "sanatçı değildir" diyemeyiz. Kibar olmaktan da zarar gelmez. Adam emmy kazanmış biz de tebrik ettik olay bu 😉

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 29, 2019, 12:35:44 PM

Üstad adamın görüşlerini değerlendirmiyoruz. Mesela Michael Jackson ile ilgili iddialar vardı, hatta bir ara "MJ videoları kaldırılsın, şarkıları yasaklansın" kampanyası başlatıldı. Yani bu adam da sanatçı! Bir döneme damga vurmuş halen herkesin dinlediği bir duayen, özel hayatı-işlediği (varsa) suçlar kendisini ve yargıyı bağlar.

Bir de sanatçı genelde aykırıdır, dillendirilmeyeni dillendirir. Ahmet Kaya dinlemeyen yok gibidir, sağcısı solcusu ülkücüsü koministi gizli ya da açıktan dinler. Bir röportajında yanlış hatırlamıyorsam Mercedes'e bindiği için çok eleştiri aldığını bundan bıktığı için satıp jeep aldığını söylüyor. "eski arabam daha ucuzdu ama bunu kime anlatacaksın" demişti.
Bill Cosby, Charles Bukowski, 2Pac gibi sanatçıların da hoşumuza gitmeyen davranışları görüşleri olabilir.
Zamanında Vietnam savaşına karşı çıkan Muhammed Ali Clay şimdilerde kahraman olsa da o dönem çok büyük baskılara maruz kaldı.
Yani örnekleri çoğaltmak mümkün, burada anlatmak istediğim herkes Marlon Brando olamaz evet ama oscar alan herkes de "sanatçı değildir" diyemeyiz. Kibar olmaktan da zarar gelmez. Adam emmy kazanmış biz de tebrik ettik olay bu 😉

Vispilio bu adam kötü bir oyuncu demiyor, geçmişte bu tür röportajları olmasa seçilmezdi diyor. Örneğin daha düne kadar kız çocuklarını toprağa gömen bir toplumun uluslararası arenada Batılıların beğenisini toplamak için kızıl saçlı savaşçı kız figürünü ortaya sürmesi gibi: Helly Luv, bizde de ülke hakkında olumsuz konuşmuş/konuşma potansiyeli olan kişiler özellikle seçiliyor. Halbuki kızıl saçlı kadınlara hangi gözle baktıklarını hepimizin bildiği bir toplumda Grin yani dünyada algı çalışmaları bitmez. Ben sadece merak ediyorum bunun sonunda Orhan Pamuk gibi olacak mı? Bir sanatçiyi sanatçi kişiliğiyle eleştirmemiz isteniyorsa, sanatçı gibi sadece sanatını yapsın yoksa biz eleştiri hakkına sahibiz. Emre Belözoğlu’da iyi bir oyuncu ama bir Fenerbahçe’li olarak gram seviyor muyum? Hayır.

Micheal Jackson örneğin ise tam bir fiyasko, üzerinde pedofili iddiasi olan birisine işlediği suçlar varsa kendisini ve yargiyi bağlar demişsin (suclu oldugunu varsayarak, bunu kabullenmişsin). Bu bence hepimizi bağlar, Amerikalı olmasak bile.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 29, 2019, 12:54:21 PM

Vispilio bu adam kötü bir oyuncu demiyor, geçmişte bu tür röportajları olmasa seçilmezdi diyor. Örneğin daha düne kadar kız çocuklarını toprağa gömen bir toplumun uluslararası arenada Batılıların beğenisini toplamak için kızıl saçlı savaşçı kız figürünü ortaya sürmesi gibi: Helly Luv, bizde de ülke hakkında olumsuz konuşmuş/konuşma potansiyeli olan kişiler özellikle seçiliyor. Halbuki kızıl saçlı kadınlara hangi gözle baktıklarını hepimizin bildiği bir toplumda Grin yani dünyada algı çalışmaları bitmez. Ben sadece merak ediyorum bunun sonunda Orhan Pamuk gibi olacak mı? Bir sanatçiyi sanatçi kişiliğiyle eleştirmemiz isteniyorsa, sanatçı gibi sadece sanatını yapsın yoksa biz eleştiri hakkına sahibiz. Emre Belözoğlu’da iyi bir oyuncu ama bir Fenerbahçe’li olarak gram seviyor muyum? Hayır.

Micheal Jackson örneğin ise tam bir fiyasko, üzerinde pedofili iddiasi olan birisine işlediği suçlar varsa kendisini ve yargiyi bağlar demişsin (suclu oldugunu varsayarak, bunu kabullenmişsin). Bu bence hepimizi bağlar, Amerikalı olmasak bile.
Adamı savunmuyorum ki kimseyi savunmuyorum. Ben sanatçı değilim tüketiciyim. Michael Jackson dinlemeyen mi var?
https://marksist.org/mobile/new.php?id=458
Mandela da Atatürk barış ödülünü reddetti ama diğer bütün ödülleri aldı. Şimdi bu adam kimine göre iyi kimine göre kötü! Bunları tartışırsak işin içinden çıkamayız.
Mahkeme değiliz savcı değiliz, bırakalım insanları yargılamayı, herkes istediğini düşünsün. Ahmet Kaya'ya çatal fırlatmak marifet değil bence!

Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 29, 2019, 12:56:38 PM

Şahsiyet her bakımdan çok güzel bir diziydi. seneryo,oyunculuk,çekimler... keşke bitmeseydi demiştim bende izleyen herkrs gibi. Haluk Bilginer de gayet iyi bir oyuncu ve Agah Beyoplu rolünü de çok iyi oynamıştı. Karekter bize tam olarak geçti. Türkiye de de güzel şeyler yapılınca ödül alıyormuş demekki

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 29, 2019, 01:04:09 PM
Last edit: November 29, 2019, 01:17:36 PM by Blacknavy

Adamı savunmuyorum ki kimseyi savunmuyorum. Ben sanatçı değilim tüketiciyim. Michael Jackson dinlemeyen mi var?
https://marksist.org/mobile/new.php?id=458
Mandela da Atatürk barış ödülünü reddetti ama diğer bütün ödülleri aldı. Şimdi bu adam kimine göre iyi kimine göre kötü! Bunları tartışırsak işin içinden çıkamayız.
Mahkeme değiliz savcı değiliz, bırakalım insanları yargılamayı, herkes istediğini düşünsün. Ahmet Kaya'ya çatal fırlatmak marifet değil bence!

Micheal Jackson’u dinlersin.
Emre Belözoğlu’nu izlersin.

Ama eleştiri hakkina sahipsin.
Özgürlukten bahsedip duruyorsun, birak da özgürce eleştirelim bu özgürlük sizin sandığınız gibi herkes her şeyi yapsın kafası değil. Elestiri hakki da bir özgürlüktür. Bir adamın oyunculuğu iyi olabilir ama sadece basit bir soruyu buraya biraktim ve gelecekte umuyorumki yanilirim. Bu adam 2. Orhan Pamuk olur mu? Olmazsa sevinirim çünkü aynen senin dediğin gibi başta Ezel dizisi olmak üzere severek izlediğim biri.

Bu adam bunlari soyleyebilecek kadar ozgurse,
Ben de eleştirebilecek kadar özgürüm.
Bu kadar.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 29, 2019, 01:23:15 PM

Eleştiride özgürüz elbette.
Neyse amacım kötü değildi, biraz da fikir çarpışması olsun diye yazdım 😉 Fazla da germeyeyim Cheesy Ama bunları konuşmak-tartışmak bile güzel bir şey.. Seviyorum sizi Kiss

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: