Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:00:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Rüyalarimizdan senaryo  (Read 222 times)
huseyin15 (OP)
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 04, 2019, 04:27:45 AM

Hep aklıma gelmiştir. Aslında imkanım olsa ( unutmadan fırsat manasında) sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.
Varsa böyle birşey yapabilecek olan fikir vermiş olayım.
Not: +18 olanları yazmayın sakın 😜
1714824011
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714824011
Reply with quote  #2

1714824011
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714824011
Hero Member
*

Ignore
1714824011
Reply with quote  #2

1714824011
Report to moderator
1714824011
Hero Member
*

Ignore
1714824011
Reply with quote  #2

1714824011
Report to moderator
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
December 04, 2019, 05:01:51 AM
Merited by huseyin15 (1)

Hep aklıma gelmiştir. Aslında imkanım olsa ( unutmadan fırsat manasında) sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.

Günün bu saatinde böyle bir başlık açtığına göre çok eksantrik bir rüya gördün herhalde. Smiley buraya not alabilirsin dostum. rüya tabiri yapabiliriz.Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 04, 2019, 06:56:13 AM

Bazen öyle rüyalar görüyorum ki..Uyandıktan sonra hatırlayamasam bile 1 kaç gün etkisinde kalabiliyorum.Bu rüya olayı bambaşka bişey sırrı  bi çözülse çok şey aralanır.Senaryo çıkar mı bilmem ama tüm  insanlığın hayatı değişebilir Smiley
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 04, 2019, 08:41:28 AM

Rüya olayı çok değişik gerçekten. yaşadığımız olayların etkisi mi yoksa yaşayacağımız olayların etkisi mi bilmiyorum. bir de rüya görürken rüya olduğunu fark edip rüyanı kontrol edebilme var ki süper oluyor. bir ara yapabiliyordum ama uzun zamandır böyle birşeyi yapamıyorum. üzerine tez yazan var mı bilmiyorum ama bence üzerine tez yazılmalı

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
December 04, 2019, 09:15:15 AM
Last edit: December 04, 2019, 09:52:02 AM by Tom Bombadil
Merited by Blacknavy (2)

"Harika Bir Rüya Gördüm" Hissi

Harika rüyalar gördüğümüzde dikkat ederseniz genelde bunları hatırlamayız. Rüyalar geçici hafızada işlendikleri için bu normaldir. Asıl merak ettiğimiz bu rüyalarımızın gerçekten "harika-yaratıcı" olup olmadıkları. Aslında rüyalarımızda gördüklerimiz son derece saçma ve sembolik görüntülerden ibarettir. Bize onların "harika" olduğunu hissettiren şey rüya sırasında salgılanan hormonlardır.

Melatonin ve Serotonin Etkisi

Melatonin hormonu genelde gece 23 ile 05 saatleri arasında karanlık ortamda salgılanır. Vücudun dengesi için önemli olan bu hormon aynı zamanda insanı melankoliye boğan bir hormondur. Geceleri bu yüzden efkarlanır, bu yüzden arabesk dinlenir, bu yüzden kabuslar gece karanlığında görülür genelde. Melatonin sadece gece karanlığında salgılanabilen bir hormon olduğundan dolayı gece uykusu çok önemlidir. Gece uyumayıp gündüz uyuyanlar bu yüzden bazı psikolojik sorunlar yaşarlar.

Melatonin sabah saatlerinde gün ışığını algılamaya başladığımız andan itibaren serotonin, yani mutluluk hormonuna dönüşüyor. Serotonin bizi mutlu eden en önemli hormonlardan biridir. Güzel uykular, fantastik, heyecan verici uykular bu yüzden sabahın ilk ışıkları ile görülmeye başlanır. Biz görmesek bile algımız, metabolizmamız bunu fark eder.

Serotonin ile harmanlanan o rüyalar, uyandığımızda bizde tatlı bir heyecan, sevinç, mutluluk bırakır. Ara bellekte görüldüğü için genelde çoğu detayı hatırlamayız ama bize o "harika rüya" hissini yaşatan aslında serotonin hormonudur.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 04, 2019, 10:33:04 AM

sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.

Sanat yarışması sırasında bende bir sürü fikir gördüm rüyamda. Sabah kalkınca not edip uygulasaydım belki çok farklı etkilerdim.

rüyanı kontrol edebilme var ki süper oluyor

Lucid dreams denilen rüya kontrolü ise apayrı keyifli bir iştir. Çocuk yaşlarımızda kolaylıkla yapabiliyorduk yaşlandıkça güçleşiyor sanırım ön yargılardan dolayı. Aşırı keyifli bir iş rüya kontrolü. İstediğin gibi uçmak, gerilim filmlerde kahraman olmak, uzaylılarla savaşmak ve daha pek çok şey! Buna alışan insanların normal hayattan koptukarını duymuştum. İnsan uyanmak istemez ki. Bu da tehlikeli bir durum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 04, 2019, 02:38:14 PM

sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.

Sanat yarışması sırasında bende bir sürü fikir gördüm rüyamda. Sabah kalkınca not edip uygulasaydım belki çok farklı etkilerdim.

Lucid dreams denilen rüya kontrolü ise apayrı keyifli bir iştir. Çocuk yaşlarımızda kolaylıkla yapabiliyorduk yaşlandıkça güçleşiyor sanırım ön yargılardan dolayı. Aşırı keyifli bir iş rüya kontrolü. İstediğin gibi uçmak, gerilim filmlerde kahraman olmak, uzaylılarla savaşmak ve daha pek çok şey! Buna alışan insanların normal hayattan koptukarını duymuştum. İnsan uyanmak istemez ki. Bu da tehlikeli bir durum.

aynen sanırım yaşla ilgili. cidden uyanmak istemezdim ve rüya olduğunu bile bile uyandığımda sanki rüya değil de yaşamış gibi sevinirdim. gündüzleri bile uyuyyup denerdim. bende de baya psikopatlık varmış şimdi fark ettim Cheesy

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 04, 2019, 02:53:25 PM

https://www.imdb.com/title/tt6499752/
upgrade filminde de var böyle bir sahne, insanlar sanal alemde sanal gerçeklikle günlerce vakit geçiriyorlar...hoş ben de pek farklı sayılmam, film-forum-youtube-binance zart zurt derken günler geçiyor. Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
BIYIKLI
Jr. Member
*

Activity: 83
Merit: 7

View Profile
December 04, 2019, 05:39:50 PM

genelde ben gün içerisinde ya da bir kaç gün sonra hatırlıyorum ve yaşamışım gibi geliyor. Smiley

"The mind of the bitcoin poor is in the roving of the rocket. " Mr. BIYIKLI
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 04, 2019, 06:17:04 PM

Uyandık tan kısa süre sonra maalesef unutuyoruz. Birde etkileyici bir rüya olma ki iş yapsın. Sadece görülen kısım değil. Anlatım da önemli.

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 04, 2019, 08:34:09 PM

Ya rüyalarımı hatırlıyorum hatırlamasına ama hem çok saçmalar hemde yorucular. Anlamadım gitti normalde bir insan uykudan dinlenmiş olarak uyanır bense yorulmuş olarak. Bir spor salonunun içinde gelen o kocaman dalgaların içinde yüzmek ne demek yaaa 😑😑😑 hele bir ara o dalgalarda sörf yapıyordum 😑😑😑

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
December 05, 2019, 04:21:45 AM

Hep aklıma gelmiştir. Aslında imkanım olsa ( unutmadan fırsat manasında) sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.

Günün bu saatinde böyle bir başlık açtığına göre çok eksantrik bir rüya gördün herhalde. Smiley buraya not alabilirsin dostum. rüya tabiri yapabiliriz.Smiley

Rüyamda senin member olduğunu gördüm. Birde baktım ki 9 merittesin. Bari rüyalarım gerçek olsun başkan.
Hayırlı uğurlu olsun vatana millete. Nasıl rüya ana 😉😉😉

ahaha. eyw. dostum. hep boyle ruyalar görmeni temenni ediyorum full member olurken buna ihtiyacım olacak Smiley
kartepe
Full Member

View Profile
December 05, 2019, 02:36:40 PM

Hep aklıma gelmiştir. Aslında imkanım olsa ( unutmadan fırsat manasında) sabah kalktığım zaman rüyalarımı not edebilsem bir ajandaya belki  de ileride bir sürü film senaryosu satardım.

Rüyamda senin member olduğunu gördüm. Birde baktım ki 9 merittesin. Bari rüyalarım gerçek olsun başkan.
Hayırlı uğurlu olsun vatana millete. Nasıl rüya ana 😉😉😉

ahaha. eyw. dostum. hep boyle ruyalar görmeni temenni ediyorum full member olurken buna ihtiyacım olacak Smiley

O rüyadan bende isterim simdiden basla görmeye ara ara bana da merit desteği geldi ama yolun yarısını geçtim kaldı 47 . Bir ara olan boğa furyasi gibi  merit furyası da geçti galiba. Ya da merit source larda kalmadı

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 05, 2019, 04:31:57 PM

Geçen haftalarda merit kaynakları ve merit dağıtımı artınca rüyama girmişti valla. Yüzlerce merit alıyordum, activity sayım da yüksek olduğu için birden Leg oluyordum... Sonra uyandım bir de baktım ki halen full member devam Cheesy Ne meritmiş arkadaş be rüyalara bile giriyor.

Yine bunun farklı bir versiyonu olarak; elimdeki coinlerden birkaç tanesi 1000x yapıyordu rüyamda. Kaç seferde çeksem, nereye çeksem, banka faizleri falan filan uğraşıyordum. Zenginlik de zormuş yani rüyada bile Wink Böyle rüyaları hiç unutmuyorum. İşin içinde para varsa, aklımda kalıyor hep...
kartepe
Full Member

View Profile
December 07, 2019, 10:17:55 PM

Daha doğrusu dün bir rüya gördüm resmen senaryo niteliği taşıyor ama oyke filmler cok var. Beni bireylerde sıkıştırdilar. Tek başıma ses cikartamıyordum ama arkadaşlar gelince fena horozlandım. Devamı uzun hiç anlatmayayım 😜

Pages: [1]
  Print  

Jump to: