Bitcoin Forum
April 30, 2024, 05:52:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: COINTIGER borsası dikkat!  (Read 207 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 09, 2019, 12:14:51 PM

Bu borsanın içinde 150 dolarlık bir altcoinim kaldı.2 haftadır çekim yapamıyorum.Sürekli yarın halledeceğiz diyerek beni oyalıyorlar.Evet belki 150 doların peşinde değiller ama sakın bu borsaya şu sıralar para falan göndermeyin.Adamların login butonu bile 2 gündür çalışmıyor.
2 haftadır altcoinimi çekmek istiyorum ,sistem meşgul hatası alıyorum.Canlı destek gerizekalı gibi her seferinde aynı şeyleri söylüyor.

https://www.cointiger.com/
1714499544
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714499544
Reply with quote  #2

1714499544
Report to moderator
1714499544
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714499544
Reply with quote  #2

1714499544
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
December 09, 2019, 12:56:13 PM

Geçmiş olsun hocam bu aralar çoğaldı bu işler,  tahminim götlerinde don yok satmaya çalışıyorlar. Tahtaya sakın aldanma onlar sadece rakamdan ibaret çekmek istediğin vakit gidip bir yerden alıp sana yansıtıyorlar. Ben cortex diye bir tokenda 1 hafta beklediğimi bilirim ne zaman fomosu bitti fiyat aşağı çekti işlem düzeldi..(sebebide gidip dışarıdan alıp bana sattıkları hayali malı teslim etmeleri)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 09, 2019, 02:02:53 PM
Last edit: December 10, 2019, 11:14:25 AM by dannybrown

Geçmiş olsun hocam bu aralar çoğaldı bu işler,  tahminim götlerinde don yok satmaya çalışıyorlar. Tahtaya sakın aldanma onlar sadece rakamdan ibaret çekmek istediğin vakit gidip bir yerden alıp sana yansıtıyorlar. Ben cortex diye bir tokenda 1 hafta beklediğimi bilirim ne zaman fomosu bitti fiyat aşağı çekti işlem düzeldi..(sebebide gidip dışarıdan alıp bana sattıkları hayali malı teslim etmeleri)

gemstra diye bir token vardı.Zamanında Forkdeltadan ciddi bir alım yapmıştık.Adamlar borsaya bile girdiler ama swap yapmadılar 500 dolarımız çöpe gitti.Dediğiniz gibi hiçbir şeye güvenmemek lazım.Borsalara,borsalara giren tokenlere bile güvenmemek lazım artık.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
December 09, 2019, 02:05:05 PM

Tek dogru yol Ethereum.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 09, 2019, 04:01:51 PM

Adamların login butonu bile 2 gündür çalışmıyor.
2 haftadır altcoinimi çekmek istiyorum ,sistem meşgul hatası alıyorum.Canlı destek gerizekalı gibi her seferinde aynı şeyleri söylüyor.

Sana özel muamele yapıyorlar derim.Login geliyor hesap yok salllama mail pass girince login hatası veriyor.örnek resim atalım.
sende 2 gündür olmuyorsa ipden belki ayar çektiler sana giremesin diye.bazen cepde arayanları yasak listesine alırsınya belkide işte öyle bir ayar vardır görünen parayı çekmen zor gibi.

https://ibb.co/X5FQdFt

XxX
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 09, 2019, 06:13:54 PM

Adamların login butonu bile 2 gündür çalışmıyor.

Sana özel muamele yapıyorlar derim.Login geliyor hesap yok salllama mail pass girince login hatası veriyor.örnek resim atalım.
sende 2 gündür olmuyorsa ipden belki ayar çektiler sana giremesin diye.bazen cepde arayanları yasak listesine alırsınya belkide işte öyle bir ayar vardır görünen parayı çekmen zor gibi.

https://ibb.co/X5FQdFt

Login tuşu açıldı.Ama çekim için hala bişey yok.Baktım tokenlerin çoğunun tahtası birbirinin kopyası.Bu bosrsa ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.10gün öncede yarın halledeceğiz demişlerdi şimdide yarın halledeceğiz diyorlar.Ve artık tehdit ettiğim için cevapta vermiyorlar.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 09, 2019, 08:09:53 PM

Geçmiş olsun @dannybrown hocam. 2 hafta da uzun bir süreymiş. Umarım teknik bir aksaklıktır ve telafisi yapılır.
150 dolar hepimiz için büyük para sonuçta. Zaten insanın 1 doları bile haksız yoldan alınsa isyan eder. O yüzden borsayla sert konuşmakta haklısınız. Böyle zamanlarda insan tahammül edemiyor.
Acaba bu sorunu yaşayan başkaları da var mıdır? Borsanın Telegram kanalındaki insanlardan bilgi alabildiniz mi?
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
December 10, 2019, 09:41:58 AM

Geçmiş olsun bu arada dikkatli olmak lazım bu tarz siteler üzerinde benimde mesela rvt tokenim hitbtc stesinde kaldı desem yeridir bende çok üzerinde durmadım 60 dolarlık tokendi kısacası en son çekim yapmak istediğimde 2-3 hafta boyunca yazıştık sonrasında tabi duman oldu tokenler dumplandı falan elimizde bir şey kalmadı tabi.

Sitelerin bazıları sıkıntı yaratabiliyor belki kurtarabilirsin ama yinede her türlü dikkatli olmak gerekiyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 10, 2019, 12:47:55 PM

Geçmiş olsun bu arada dikkatli olmak lazım bu tarz siteler üzerinde benimde mesela rvt tokenim hitbtc stesinde kaldı desem yeridir bende çok üzerinde durmadım 60 dolarlık tokendi kısacası en son çekim yapmak istediğimde 2-3 hafta boyunca yazıştık sonrasında tabi duman oldu tokenler dumplandı falan elimizde bir şey kalmadı tabi.

Sitelerin bazıları sıkıntı yaratabiliyor belki kurtarabilirsin ama yinede her türlü dikkatli olmak gerekiyor.
Rakam az diye arkasını bırakma hocam, rakamı önemsemeyip "lanet olsun" diyoruz ama böyle şerefsiz borsalar bunu bir kazanç kapısı olarak kullanıyorlar, yanlarına bırakmamak, yedirmemek lazım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
December 10, 2019, 01:13:59 PM

Rakam az diye arkasını bırakma hocam, rakamı önemsemeyip "lanet olsun" diyoruz ama böyle şerefsiz borsalar bunu bir kazanç kapısı olarak kullanıyorlar, yanlarına bırakmamak, yedirmemek lazım.

Orası öyle peşini bırakmamıştım zaten 2-3 kere tokenlerin bir kısmını çekmiştim atıp atıp hemen ama daha sonrasında ufak bir meblağ da sorun çıkardılar ve o zaman da ayı piyasası işte gelmiş oldu token eridi resmen orada şu anda 5-10 dolar falan var eğer yeniden bir yükseliş olursa denerim 5-10 dolar zaten çekim yapsam feeye gidecek.
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
December 10, 2019, 02:37:44 PM

Geçmiş olsun hocam bu aralar çoğaldı bu işler,  tahminim götlerinde don yok satmaya çalışıyorlar. Tahtaya sakın aldanma onlar sadece rakamdan ibaret çekmek istediğin vakit gidip bir yerden alıp sana yansıtıyorlar. Ben cortex diye bir tokenda 1 hafta beklediğimi bilirim ne zaman fomosu bitti fiyat aşağı çekti işlem düzeldi..(sebebide gidip dışarıdan alıp bana sattıkları hayali malı teslim etmeleri)

gemstra diye bir token vardı.Zamanında Forkdeltadan ciddi bir alım yapmıştık.Adamlar borsaya bile girdiler ama swap yapmadılar 500 dolarımız çöpe gitti.Dediğiniz gibi hiçbir şeye güvenmemek lazım.Borsalara,borsalara giren tokenlere bile güvenmemek lazım artık.

Aynen üstadım bak dün geceki Binance ieo ları (farklı bir örnek)kimse hemde hiç kimse kendinizden daha fazla güvenilir değildir... Etraf olmuş çakal bizde onlara yakalanmamak için raks edenler.

Tekrar geçmiş olsun hocam..
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
December 11, 2019, 03:47:28 PM

Geçmiş olsun, 150 dolar boş verilecek bir para değil bu devirde. Umarım çağrılarınız sonuçlanır ve paranızı geri alabilirsiniz. Zaman zaman 5-10 dolar kalan borsalar olabiliyor onlarla pek uğraşılamıyor ama bu ciddi bir miktar. Borsayı daha önce hiç kullanmadığım için bilgi sahibi değilim ama tecrübeniz sayensinde öğrenmiş olduk

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 11, 2019, 05:23:35 PM

Geçmiş olsun, 150 dolar boş verilecek bir para değil bu devirde. Umarım çağrılarınız sonuçlanır ve paranızı geri alabilirsiniz. Zaman zaman 5-10 dolar kalan borsalar olabiliyor onlarla pek uğraşılamıyor ama bu ciddi bir miktar. Borsayı daha önce hiç kullanmadığım için bilgi sahibi değilim ama tecrübeniz sayensinde öğrenmiş olduk

Yok hocam bunlar sıyırmış.Sürekli aynı taktik.
Canlı destek sadece şunları söylüyor.
*Lütfen farklı tarayıcı kullanın.
-Kullandım.
*Lütfen mobil kullanın
-Kullandım
*Lütfen app kullanın
-Kullandım.
*Yarın sizinle iletişime geçeceğiz.

Her gün aynı muhabbet dönüyor.Oçları çok ciddi canımı sıktılar.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 11, 2019, 11:47:25 PM

Bu borsanın içinde 150 dolarlık bir altcoinim kaldı.2 haftadır çekim yapamıyorum.Sürekli yarın halledeceğiz diyerek beni oyalıyorlar.Evet belki 150 doların peşinde değiller ama sakın bu borsaya şu sıralar para falan göndermeyin.Adamların login butonu bile 2 gündür çalışmıyor.

Hocam geçmiş olsun da bir sorum olacak. Bu borsaya boubty tokeniniz vs mi gitti yoksa siz direkt yatırım mi yaptınız onu merak ettim. Borsanın adı ilk defa duydum.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 12, 2019, 07:21:38 AM

Geçmiş olsun dannybrown
Daha önce duyduğum bir borsa ama işlem yapmadım, az önce bu başlık vesilesiyle bir göz gezdirdim. İlk bakışta normal bir borsa gibi görünüyor ama iki sağa sola tıklayınca "ıınğğhh" diyorsun. Bi arızası var belli, muhtemelen gaçacak hazırlık yapıyor. Cmc'de yarım milyar dolar hacim görünüyor, sallamak bedava
Her neyse inşallah paranı kurtarırsın dostum, sen sevdiğimiz bir arkadaşımızsın😊 bir de metada falan bir konu açsan aslında, forumun en ünlü adamlarından biri olarak baya ses getirir. Bugün kaçmayacaklarsa bir süre arızayı ❗ hallederler belki🙂

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 12, 2019, 07:37:39 AM

beyler bu tarz borsaları nereden buluyorsunuz bilemiyorum ama eğer sikindirik bir coininiz varsa ve bu 2-3 borsada listelenmişse dex varsa dexte işlem yapmaya calısın yoksa en az 1 gün o borsadaki işlemleri inceleyin google da ve forumda search yapıp oyle hesap acıp coini yatırın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: