Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:20:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çin’deki Kripto Para Sıralamasında Tron 3. Oldu!  (Read 127 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 10, 2019, 11:44:12 AM

Popüler kripto para birimi TRON (TRX), Çin’de iyi bir servet edinmiş gibi görünüyor. Tron, Çin’de yapılan kripto para sıralamasında üçüncü oldu ve bu yüzden yine her yerde konuşulmaya başlandı.

https://beincrypto.com.tr/cindeki-kripto-para-siralamasinda-tron-3-oldu/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=social&utm_campaign=tron&utm_content=tr

TRON ve Justin Sun hakkında ne düşünüyorsunuz, özellikle Justin Sun'un piyasadaki populerliği ve TRX hakkındaki gerçekçi olmayan iddialarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 10, 2019, 06:02:12 PM

Justin Sun tehlikeli biri. Sevmeyenleri olduğu kadar sevenleri de var. Elinde büyük bir güç var ve piyasayı yönlendirmek için kullanma şansına sahip. Tron hakkında ortaya koyduğu söylemler fazla dikkate alınacak şeyler değil. Zaman içerisinde piyasanın boş konuşanlarından biri olma şansı var. Yatırım yapacak olan kişilerin sadece bir kişinin görüşleri doğrultusunda hareket etmemesi gerekiyor. Elindeki gücü yanlış şekilde kullanıp insanları etkisi altına alabilir.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 10, 2019, 06:15:32 PM

son dönemdeki atışmalar tron için faydalı olmuş gözüküyor. Sıralamaya baktım yine Eos,Ethereum ilk sıralarda gözüküyor belki yatırımcıları bana kızacaktır ama şu listede olması gereken yerde değil diye düşünüyorum sadece böyle atışmalarla popülerliğini sürdürüyor. lisk, xlm filan listede çok altlarda umarım daha fazla şişirilip insanlara zarar vermez.
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
December 12, 2019, 06:35:32 PM

Ethereum tahmin ettiğim gibi bir yerde ve TRON da kendini kanıtlamaya devam ediyor. EOS'un ilk sırada olması biraz şaşırttı beni sadece. Ben Ethereum ya da TRON'un ilk sırada olmasını beklerdim.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: