Bitcoin Forum
July 10, 2024, 03:26:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 30 TL'ye Satılan Win 10 Keyleri Nedir?  (Read 267 times)
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1329

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
December 16, 2019, 03:18:25 AM

yasal değil almayın. eğitim lisansları bunları o kişinin eğitim süresi son bulunca devre dışı kalıyor

kaç sene bu eğitim lisansı? eski bilgisayarıma yaptım 4 sene falan oldu sorun yok.

şu anki bilgisayarım direkt orijinal win ile geldi, eskisi cd-key ile.

Sinirsiz. Bitmesi gibi bi durum yok.

Aslinda ulkede o kadar cok crackli veya direkt olarak aktif etmeden kullanan insan var ki, yakin zamanda Microsoft "yeter lan" derse sasirmam. (Bilmeyenler icin Cin'de boyle bir durum oldu bu nedenle butun Microsoft urunleri ucretsiz (Office, Windows vs.))

Aslinda sagdan soldan alinan laptoplar OS yuklenmeden gelse veya herhangi bir Linux distrosu yuklense cok daha ucuza laptop alabiliriz. Genel olarak bakildiginda ortalama olarak Windows lisansli bir laptop ile ayni laptopun Windows olmayan hali arasinda 250-400 lira gibi bir fark olabiliyor, cebimde kalmasini yeglerim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 16, 2019, 05:51:34 AM

hem win hem office bu şekilde kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla bu keyler şirketler icin olusturulmuş keyler. Yani x şirketim var bana 1000 win 1000 office lazım diyince cok ucuza alınan keyler bunlar.
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 16, 2019, 06:24:25 AM

yasal değil almayın. eğitim lisansları bunları o kişinin eğitim süresi son bulunca devre dışı kalıyor

kaç sene bu eğitim lisansı? eski bilgisayarıma yaptım 4 sene falan oldu sorun yok.

şu anki bilgisayarım direkt orijinal win ile geldi, eskisi cd-key ile.

Sinirsiz. Bitmesi gibi bi durum yok.

Aslinda ulkede o kadar cok crackli veya direkt olarak aktif etmeden kullanan insan var ki, yakin zamanda Microsoft "yeter lan" derse sasirmam. (Bilmeyenler icin Cin'de boyle bir durum oldu bu nedenle butun Microsoft urunleri ucretsiz (Office, Windows vs.))

Aslinda sagdan soldan alinan laptoplar OS yuklenmeden gelse veya herhangi bir Linux distrosu yuklense cok daha ucuza laptop alabiliriz. Genel olarak bakildiginda ortalama olarak Windows lisansli bir laptop ile ayni laptopun Windows olmayan hali arasinda 250-400 lira gibi bir fark olabiliyor, cebimde kalmasini yeglerim.
Benim en son aldığım bilgisayar freedos yüklü olarak geldi. Düzgün çalışan USB ile win 10 kurmak insanlar için zor olmamalı. En azından YouTube kullanabilen kişiler için. Boş yere verilen 300-400 TL yazık. Keşke sürekli olarak güncellenecek bir işletim sistemimiz olsa. Bildiğim kadarıyla Pardus guncellenmiyor.

Birazdan keyi alacağım. Yanında da lubuntu kurulu alacağım alemlere:)
mandown
Legendary
*

Activity: 1974
Merit: 1321

View Profile
December 16, 2019, 07:14:45 AM

eğitim lisansları eğitim süreniz dolduğunda  bağlı olduğu mail adresi kapandığı zaman keyler geçerliliğini yitiyor.

markalı ürünlerde aslında 300-400 tl gibi paralar ödemiyor lisanslara çok daha komik rakamlar onların aldıkları lisans türü farklı ve çok çok çok ucuz.

@gospodin yakın zamana kadar 1 dolara kadar düşük fiyatlara bulabiliyorduk.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 16, 2019, 10:51:49 AM
Last edit: December 16, 2019, 04:09:41 PM by gospodin

@mandown, hocam zaten vermiş olduğunuz eBay linklerinde 2-3 dolar ama orası da paypal istiyor. Kredi kartı ile odemeyi kabul etmiyor.

Edit: 30 TL'ye satın aldım. Akşam eve gidince denerim.

edit1: kaydettim, sıkıntı yok!
xzone
Legendary
*

Activity: 2646
Merit: 1495

View Profile
December 16, 2019, 12:28:05 PM

Eğitim lisansı muhabbeti artık olmuyor diye duymuştum ben de. Bu satılanlar şirketlere toplu verilen lisans kodlarından diye biliyordum, key üretmeye izin verecek bir sistem olacağı aklıma gelmemişti Cheesy birçok arkadaşım bu şekilde lisans satın aldı ve bilgisayarında kullandı, bugüne dek sorun yaşayan duymadım ben de Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
December 17, 2019, 02:05:38 PM

Bu keyler rusların microzorttan afırdığı keyler. Tespit edildiğinde banlanıyor. 20 lira riske değer mi siz karar verin.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: