Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:56:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Exulansis Nedir?  (Read 177 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
December 16, 2019, 06:43:51 AM
Merited by Blacknavy (4), EFS (1), goraset (1), Vispilio (1), 2run (1), Tom Bombadil (1)

sıklıkla yaşadığım bu duygunun isminin ne olduğunu yeni öğrendim.
Bu forumda da zaman zaman yaşıyorum bunu Smiley
Heyecanınızı sizinle aynı düşünce düzlemindeki insanlarla paylaşırsanız katlanarak büyür.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 16, 2019, 08:51:54 AM

hocam ne yalan söyleyim localdeki başlık ve tartışma konuları eskiye nazaran oldukça azaldığından hatta yok denecek kadar az olmasından sizle aynı heyecanı malesef paylaşamıyorum Smiley postlar genellikle konu dışı alanına yoğunlaşıyor orada da gündem ağırlıklı olarak siyasi iktidara karşı muhalefet
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 16, 2019, 09:01:26 AM

Forumlarda yazmamızın sebebi bu. Kendi düşüncelerimize yakın insanlarla toplanıp aynı şeylere mutlu olabilmek, heyecanlanmak Smiley

Bizler "garip" insanlarız. Garipler olarak toplumda pek azız.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 16, 2019, 09:41:41 AM

Birşey daha öğrenmiş oldum. Sağol bostancı abi. Bazen bu duruma maruz kalıyorum. Özellikle içine ölüm korkusu düşünce cok oluyor. Karşımda ki insan iplemeyince kötü oluyorum. O yüzden mi psikologlar var acaba?

Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
December 16, 2019, 09:52:34 AM

Heyecanınızı sizinle aynı düşünce düzlemindeki insanlarla paylaşırsanız katlanarak büyür.

Sizi anlamayacağını bildiğiniz insanlarla fikirlerinizi paylaşmamak en mantıklı olanı. Özellikle de kuracağınız yeni girişimlerde bu insanlar "o iş tutmaz" deyip işi de heyecanınızı da kestirip atarlar. Her işi bilenle konuşmak gerekir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 16, 2019, 12:06:30 PM

Murathan hocam forumda takıl ana bizim anlayacağımız şekilde basit cümleler kurarak neden oax yatırımında ısrar ediyorsunuz ( bunu örnek verdim) yazın ki biz de aynı pozisyonda olmayalım 😃🤔
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 16, 2019, 12:48:40 PM

Murathan hocam forumda takıl ana bizim anlayacağımız şekilde basit cümleler kurarak neden oax yatırımında ısrar ediyorsunuz ( bunu örnek verdim) yazın ki biz de aynı pozisyonda olmayalım 😃🤔

Millet sürünürken OAX dan çok güzel kar ettim. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4589862.msg50765316#msg50765316
Başta yatırdığım bitcoin i yerine koyduktan sonra yeniden almaya başladım. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4589862.msg50774532#msg50774532
o düştü ben aldım o düştü ben aldım. sonra günlük tahtasında %3 yukarı %3 aşağı oynadım aylarca.
son durum. 100k OAX var elimde hala tutuyorum. Smiley
blockfilo nun dediğine göre bana maliyeti -0.97 Bitcoin imiş.  Grin
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 17, 2019, 08:07:20 AM

Millet sürünürken OAX dan çok güzel kar ettim. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4589862.msg50765316#msg50765316
Başta yatırdığım bitcoin i yerine koyduktan sonra yeniden almaya başladım. https://bitcointalk.org/index.php?topic=4589862.msg50774532#msg50774532
o düştü ben aldım o düştü ben aldım. sonra günlük tahtasında %3 yukarı %3 aşağı oynadım aylarca.
son durum. 100k OAX var elimde hala tutuyorum. Smiley
blockfilo nun dediğine göre bana maliyeti -0.97 Bitcoin imiş.  Grin

Abi , bende sizin bilginize güvenerek oax aldım fırsat buldukça alıyorum. Satışını koydum olurda birgün pat diye yukarı yönlü zıplarsa bir kısmı satılır

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 17, 2019, 08:14:27 AM

Peki benim gibi hiç heyecani olmayanlar için ne diyorlar? Zombi ayrı, onu demeyin terim anlamını soruyorum. Bu yüzden benim gibi hiç hayal kırıklığı yaşamazsınız:)
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
December 17, 2019, 09:13:47 AM

hocam ne yalan söyleyim localdeki başlık ve tartışma konuları eskiye nazaran oldukça azaldığından hatta yok denecek kadar az olmasından sizle aynı heyecanı malesef paylaşamıyorum Smiley postlar genellikle konu dışı alanına yoğunlaşıyor orada da gündem ağırlıklı olarak siyasi iktidara karşı muhalefet

Hocam ben de genelde Konu Dışı mesajları okuyorum, diğer taraflarda imza kampanyalarından ötürü çoğu kişi yazmak için yazıyor, tam bir Exulansis durumu Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
December 17, 2019, 01:14:52 PM

Hocam ben de genelde Konu Dışı mesajları okuyorum, diğer taraflarda imza kampanyalarından ötürü çoğu kişi yazmak için yazıyor, tam bir Exulansis durumu Smiley

Bu da güzel bir bakış açısı olmuş. Genel olarak konu dışı kısmı böyle ama, sadece imza kampanyalarından kaynaklı değil yani Cheesy insanlar burada düşünmeden teknik konulardan uzak kalarak içini dökmüş oluyor

Ben de bu aralar exulansis yaşıyorum. Etrafımdaki insanlar beni pek anlamıyor heralde, çevre değiştirmenin zamanı gelmiş Cheesy özellikle kripto paralar hakkında konuşurken yaşadığımız heyecanı karşı taraf hiç anlayamıyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
December 17, 2019, 01:59:05 PM

Abi , bende sizin bilginize güvenerek oax aldım fırsat buldukça alıyorum. Satışını koydum olurda birgün pat diye yukarı yönlü zıplarsa bir kısmı satılır

Büyük hata,
bana güvenip bir şey alma Smiley
forumu biraz geriye doğru okursan, ben neye elimi attıysam kuruyup bittiğini görürsün.
ben bir şey de pozisyon aldıysam genelde forum duayenleri short açıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: