Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:52:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin 9.000 Doları Görse Bile Ayı Piyasası Devam Edecek  (Read 155 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 16, 2019, 10:22:42 AM

Ünlü analiste göre Bitcoin’in fiyatı 9.000 dolara doğru bir yükseliş yakalasa bile mevcut ayı piyasasından çıkılamayacak. BTC, 2019’a iyi başlamasına rağmen 2019’un ikinci yarısında sürekli bir düşüş trendine yakalandı.

Her ne kadar bu değerlendirme karamsar görünse de bir başka analistlerin çalışmaları, daha aşağı seviyelere, 6.700 dolar seviyelerinin altına, işaret ediyor. Öte yandan başka göstergeler ise 7.000 dolar düşüşünün bu ayı evresinde görülebilecek en düşük seviye olduğunu ve fiyatın yarılanmayla beraber yükseleceğini öngörüyor.

https://beincrypto.com.tr/bitcoin-9-000-dolari-gorse-bile-ayi-piyasasi-devam-edecek/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=social&utm_campaign=bitcoin&utm_content=tr
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 16, 2019, 05:00:10 PM

bitcoin 9000 doları görünce ortada ayı piyasası falan kalmaz. bu neredeyse %30 luk %40 lık bir artış demek. bu kadar artışı bir günde yaşarsa çok rahat bir ayı piyasası gelir. alt coinlerde de %10 %20 artışlar meydana gelir dolar bazlı olarak. adam bence boş konuşmuş. nasıl bir ayı bekliyor %200 mü artış bekliyor
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
January 09, 2020, 07:28:46 PM

Bitcoin yeni yıla hiç fena bir başlangıç yapmadı ve 8 bin dolara kadar bir tırmanış sergiledi. Bunun devamı da gelip 9 bin dolara çıkarsa ilerleyen günlerde şaşırmam. 9 bin dolara ulaştıktan sonra artık ayı piyasası falan kalmaz diye düşünüyorum.

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
January 10, 2020, 02:02:14 PM

Bence böyle bir durum söz konusu bile olmaz. Bitcoin artık yavaş yavaş ayı piyasasından kurtulma yönünde adımlar atmaya başlamış durumda. 9 bin dolara sıçrama yapması durumunda devamının da gelip tekrar 10 bin dolar üzerini kısa zamanda görebileceğimize inanıyorum.

Captain Corporate
Hero Member

Activity: 2016
Merit: 575

View Profile WWW
January 10, 2020, 02:52:28 PM

İngilizce bu konuyla alakalı bir topic açılmıştı yakın zamanda sanırım orada da aynı şeyi söylemiştim, 9.2 bandı aşılırsa eğer o zaman gerçekten ayı piyasasından çok ciddi şekilde çıkılır, son zamanlarda pek bakmadım biraz zaman geçti ama en son baktığımda 9.2 idi resistance ve onu aşabilirsek zaten ondan sonra geriye sadece sağlam bir support koymak kalıyor, fiyat illa çok yukarılara çıkar ondan sonra. Bu demek değil ki 9.2 üstüne çıkar çıkmaz sonra bir daha asla aşağıya düşmeyecek, yine düşerse düşer ama sadece altında olmaya göre çok daha zor olur düşmek anlamında söylüyorum. Tabii bir resistance kırmanın gücünü asla hafife almamak lazım, düşmeyi inanılmaz kesiyor, en az bir support kadar katkısı var.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
January 10, 2020, 04:49:38 PM

Bitcoin şu sıralarda yeniden 8 bin doların üstünde geziyor. 9 bin dolara göz kırpma gibi düşünüyorum bunu ve umuyorum ki kısa bir zamanda o seviyeye de yükselecek. 2020 yılının Bitcoin'in yılı olabileceğine inanıyorum.

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
January 11, 2020, 02:59:36 AM

Son 1 haftalık hareket "global macro" tabir edilen büyük ağırlıkla fundamental sebeplerle ilgiliydi,

son 1 haftalık BTC grafiklerinde teknik analiz baskın bir değerlendirme yapmak tahmin değeri açısından çok isabetli olmayacaktır görüşündeyim.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: