Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:37:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kalıcı Yaz Saati Uygulaması  (Read 271 times)
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 19, 2019, 06:10:24 PM

2-3 gündür sabahları çok erken işim oluyor ve inanılmaz köpekten korkan bir insanım Smiley Minibüs durağının olduğu yere 3 dakika, otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafem var ve sabah kalkıp o karanlıkta yola koyuldum ama köpek korkum bir yandan karanlık bir yandan zar zor durağa kadar gelebildim. dün sabah bir iki kişi önümden bir iki kişi arkamdan yürüyordu pek tırsmadım ama haha. eskisi gibi olsa gerçekten çok güzel olacak bu şekilde insanlara zulümden başka bir şey değil.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
December 19, 2019, 06:36:09 PM

Biyolojik saat uygulaması getirilmeli.

10'da kahvaltı.
11'de iş.
5'te paydos.
7'de yemek.
8'de çay.
9'da film.
10'da uyu : )
10'da kahvalt
11'de iş
12'de paydos
sonra ne bok yersek yiyelim:)) kendi açımdan bu saat düzeni bana uygun. ev-iş arası da yürüyerek 5 dk olmalı en fazla.

en kötüsü de sabahları metrobüs duraklarının oradan arabayla geçiyorum ve zombileşmiş insanların yüzündeki o umutsuzluk yok mu!!! yap yine saatleri eskisi gibi insanlar aydınlıklarda yürüsün, yeter ulan bu karanlıklar1
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
December 19, 2019, 06:54:01 PM

Kuzey avrupa - grönland vs napsın, 6 ay gece 6 ay gündüz Cheesy şaka bir yana güneş 8 civarında doğuyor, mesaiyi - okulu 9'da hatta 10'da başlatmak mantıklı bence ya da geri alınsın saatler...bilmiyorum, referandum da olabilir, beni çok etkilemiyor ama halkımız için en iyisi neyse o olsun isterim. karanlıkta küçük bebelerin okula gitmesi hoş değil, büyükler bile tırsıyor haklı olarak... Embarrassed

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 25, 2019, 06:05:58 PM

2-3 gündür sabahları çok erken işim oluyor ve inanılmaz köpekten korkan bir insanım Smiley Minibüs durağının olduğu yere 3 dakika, otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafem var ve sabah kalkıp o karanlıkta yola koyuldum ama köpek korkum bir yandan karanlık bir yandan zar zor durağa kadar gelebildim. dün sabah bir iki kişi önümden bir iki kişi arkamdan yürüyordu pek tırsmadım ama haha. eskisi gibi olsa gerçekten çok güzel olacak bu şekilde insanlara zulümden başka bir şey değil.
aynısını birebir yaşıyorum. Sabah çok erken gidiyorum ve köpekten inanılmaz korkarım. O yüzden beklerim birini gelsin diye. Çocuk ta olsa peşine takılır yürürüm. O da olmaz sa birini arar telefonla konuşurum köpekten korktuğumu belli etmiyim diye. Evet saçma olduğunu biliyorum ama bu da bi yöndetm sonuçta. O yüzden hiç alışamadım bu saat uygulamasına

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 26, 2019, 01:04:53 PM

Kuzey avrupa - grönland vs napsın, 6 ay gece 6 ay gündüz Cheesy şaka bir yana güneş 8 civarında doğuyor, mesaiyi - okulu 9'da hatta 10'da başlatmak mantıklı bence ya da geri alınsın saatler...bilmiyorum, referandum da olabilir, beni çok etkilemiyor ama halkımız için en iyisi neyse o olsun isterim. karanlıkta küçük bebelerin okula gitmesi hoş değil, büyükler bile tırsıyor haklı olarak... Embarrassed

Yaşam koşulları çok yüksek standartlarda. Altı aylık gece döneminde bile hiçbir problem yaşamadan insanlar günlük hayatlarına devam edebiliyor. Evlerinden iş yerlerine rahat bir şekilde birkaç dakikada ulaşabiliyor, mesai saatlerini hızlıca doldurup işten geri dönüyorlar. Bizde sabah dolu gelen metrobüs yüzünden insanlar hayattan soğuyor. Kazançları sadece karnını doyurmaya yetiyor, eğlence ya da lüks tüketim adına hiçbir şey yapılamıyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 01, 2020, 09:43:14 AM

Hiçbir mantığı olmayan saçma sapan keyfi bir şey ya, enerjiden tasarruf mu ediyoruz napıyoruz bunu yapınca. Onlarca yıldır devam eden şeyi ne diye değişir insanlar valla beyinlerde sorun var.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: