Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:31:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ripple Şapkasından Bir Kez Daha Tavşan Çıkar mı?  (Read 109 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 18, 2019, 01:51:08 PM

2019 senesi Ripple için sert geçse de gözler hâlâ 2017’deki büyük boğa koşusunun parlayan yıldızlarından biri olan bu altcoin’de.

XRP’nin tekrar görkemli bir yükseliş sahneleyip sahneleyemeyeceği, analistleri ve yorumcuları ikiye bölmüş durumda.

Kripto topluluğundan birçok kişinin izlediği Credible Crypto (@CredibleCrypto), 2017’nin en iyi performans gösteren kripto paralarını karşılaştıran bir CoinMarketCap grafiği paylaştı. Paylaşımda Ripple fiyatı, %36.018 büyüme ile destansı bir başarı yakalamış görünüyor. Hatta BTC üzerinden XRP’ye yatırım yapan birisinin, dolara göre hâlâ 3 kat kârda olduğu ifade ediliyor.

https://beincrypto.com.tr/ripple-sapkasindan-bir-kez-daha-tavsan-cikar-mi/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=social&utm_campaign=ripple&utm_content=tr

2019’un XRP piyasası için oldukça çetin geçtiği bilinen bir gerçek. Fiyatlar yıl boyunca düşmeye devam etti ve hatta bazı yorumcular XRP’nin fiyatı konusunda, 0.03 dolara (3 sente) düşeceğine dair çok karamsar yorumlarda bulundular.

Yine de “XRP sevdalıları” inançlarını hiçbir zaman yitirmiş değil. Ripple’ın bir sonraki büyük boğa koşusu başladığında da en büyük oyunculardan biri olmaya devam edeceği gerçeği, birçok kullanıcının temenniyle büyüttüğü bir inanç olarak kalmayı sürdürüyor.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 18, 2019, 07:17:57 PM

Ben fanatik ripple'cılardan değilim ama yine de ufak bir miktar attım kenara; ya tutarsa hesabı :) Uzun zamandır hiç XRP almamıştım, son düşüşlerde artık buradan da alınır dedim.
Boğanın ayak sesleri gelmeye başladığında bence eskinin parlayan yıldızlarından birkaçı tekrar atağa geçecektir. Bunlardan biri de bence Ripple... Piyasa hepten yeni projelere teslim olmaz sonuçta. Yol haritasını devam ettiren, yatırımcılarını küstürmeyen projeler bir şekilde yükselişten nasiplenecektir.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
December 18, 2019, 09:19:12 PM

Şu piyasa da bir daha almam dediğim çok az coin var. (çok token var halen ama coin az) Ripple bunlardan birisi. Ripple'ı beklemekten yorulana kadar düştü. Ben sinir olup çıktım o yükseldi. Ve bence en manipülatif coin'lerden birisi. Yani ben almam ama alanlara saygı duyuyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: