Bitcoin Forum
April 27, 2024, 06:42:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EOS yeni projesi Voice.com  (Read 139 times)
forumalacali (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
December 18, 2019, 03:02:28 PM
Merited by trendcoin (1)

Buraya açalım başlığımızı. Yeni haberler geldikçe buradan paylaşmaya devam ederiz..

Geçen seneki btc dibinden sonra herkes ralliye çıkarken EOS da buna katılmıştı hatta biraz daha hızlı bir şekilde ilerlemesinin sebeplerinden biri developer kanallarında 1 haziran da ABD olacak büyük toplantıda bomba gibi bir haber verecekleri idi. Malum üzerine haziran ayı yaklaştıkça fiyat şişmeye başladı ve haber günü geldiğinde bir sosyal platform kurma planları olduğu çıktı. Bunun için hazırlıklar başlanmış ve voice.com olarak alan adı 30 milyon dolara alınmıştı.

Bu topluluk tarafından kabul edilebilinir bir yatırım olduğu sindirilirken bir anda yine Dan Larimer amcamız ortalığa çıkıp kyc li bir sosyal platform olacağını söyleyince film iyice koptu.

Topluluk dan yükselen ortak ses ne kyc si neden bahsediyorsunuz olmuştu !!

Dan Larimer ise Facebook kıçınızda ki donun rengini biliyor demekle yetinmişti..

Bu konu hala muallaktadır kyc li bir sosyal platformu kim ister veya sahiden Dan Larimer doğruyu söyledi bunu size bırakıyorum..

Bu gelişmelerden sonra developer ekibi çalışmalarına devam etti  ve biz ne zaman bitecek beta testi açılacak derken bir anda block one şirketi (eos'un sahibi) SEC ile görüşmelere başladı.. SEC eth üzerinden yapılan İCO satışının yasal olmadığı gerekçesi ile EOS a 20-25 arası (tam hatırlamıyorum net rakamı) bir ceza kesti..

Herhangi bir projeye böyle bir ceza kesilse  sarsılır veya isyan ederken  bir anda eos cephesi bunu sevinç nidaları ile karşıladı. Tahminim daha yüksek bir meblağ bekliyorlardı ve SEC ile uzlaşıldı. Bu haber olumsuz bir etkiden ziyade artık EOS un ABD pazarında rahat bir şekilde elini kolunu sallayarak dolaşması demekti..

ve geçen hafta gelen bir haber ile 14 Şubat günü Voice.com beta testine açılıyor arkadaşlar.. Şuan form doldurarak beta testine katılma başvurunuzu yapın derim..

Facebook kendi kripto birimini çıkartmak ile uğraşırken kendi kripto parası olan block one şirketi sosyal platform açıyor ters köşe buna denir..

Facebook'un %20 si kadar ilgi görse bu kripto camiası açısından devrim niteliğinde bir iş olabilir. Niye böyle düşündüğümü şu şekil anlatayım ilk defa bir kripto  reel para kazanma şansına erişmiş olacaktır(reklam gelirleri). Bu uzun bir maratondur belki tutmayacak bunu da yakından takip edeceğiz..

If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714243361
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714243361
Reply with quote  #2

1714243361
Report to moderator
1714243361
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714243361
Reply with quote  #2

1714243361
Report to moderator
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 18, 2019, 04:50:21 PM

voice epeydir eos'un planlarından biri ama bi türlü hayata geçirememişti sanki. ha bence tutaer mı? tutmaz. eos'un ne işi olur sosyal medya ile yani kimse kusura bakmasın da eos'un amacı facebook olmak mı facebook a rakip olmak mı facebook un alternatifini üretmek mi? bana saçma geliyor

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 18, 2019, 07:10:52 PM

EOS 2018 yılında pek çok platform coini çıkartmıştı. Bunlardan bazıları da EOS tutanlara dağıtılmıştı.
Bana şunlar gelmişti mesela: EON, ATD, EOP, ADD, MEETONE, IQ... Başka da gelen olmadı ama uzun bir liste olduğunu görmüştüm. Bunlardan bir haber/gelişme var mı?
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 18, 2019, 09:09:04 PM

Bazı insanların çalışmalarını takdir etsekte maalesef bir yerden sonra kopuyorlar aramızdaki dünyadan. Larimer'de de durum bu sanki. Justin SUN'da böyle mesela. İyi şeyler yapsalarda üslüpları sonradan görmeliğin ileri adımları... Neden böyle oluyor bilmiyorum ama biraz daha düzgün konuşmaları, davranmaları gerekir.
forumalacali (OP)
Full Member

View Profile
December 19, 2019, 06:03:16 AM

voice epeydir eos'un planlarından biri ama bi türlü hayata geçirememişti sanki. ha bence tutaer mı? tutmaz. eos'un ne işi olur sosyal medya ile yani kimse kusura bakmasın da eos'un amacı facebook olmak mı facebook a rakip olmak mı facebook un alternatifini üretmek mi? bana saçma geliyor

Reel kazanç elde etmek yoksa token kaz sat nereye kadar sıcak para girdi eyvallah peki girmediği zaman Huh Esas sorulması gereken budur...
forumalacali (OP)
Full Member

View Profile
December 19, 2019, 06:06:24 AM

EOS 2018 yılında pek çok platform coini çıkartmıştı. Bunlardan bazıları da EOS tutanlara dağıtılmıştı.
Bana şunlar gelmişti mesela: EON, ATD, EOP, ADD, MEETONE, IQ... Başka da gelen olmadı ama uzun bir liste olduğunu görmüştüm. Bunlardan bir haber/gelişme var mı?

Hocam yapma eğer ilk eos yatırımcılarından biriyseniz ve genesis hesabınız var ise  bunlar harici TELOS VE BOS da size gelmiştir ki ilk günlerde Telos özellikle mühtiş bir kazanç bıraktı. Onun harici gelenleri satmanızı tavsiye ederim ki bunlar haricinde daha bir sürü token gelmiş olması lazım. EOS da airdrop mantığı yok Airgrap dedikleri bir mantık var tokenlar cüzdanda durdukça onlar 1:10 ,1:5 , 1:20 size token yollar... Sizin yapmanız gereken ara ara kontrol etmeniz..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
December 20, 2019, 11:31:07 PM

blockchain ve bitcoin ayrımı (anlamsız ama yükselen burçlar o dönemi böyle yorumladı Cheesy) ile oluşturulmuş, altcoinlere teknoloji odaklı yaklaşım ile geçen bir boğa dönemi yaşadık. binlerce iddialı girişim ile karşılaştık, oysa bugün ortada ele gelir kullanılan tek proje yok.

bence bu durum geliştiricilerin yeteneklerinden daha çok, insanların bu yöndeki beklentilerinin henüz yeterli seviyede olmaması ile alakalı. bugün blok zincir üzerinde veri güvenliğine sahip bir sosyal medya platformu herhangi bir topluluk tarafından ihtiyaç olarak görülmüyor. ya gerçekten böyle bir gereksinimin farkındalığına sahip değiliz ya da böyle bir gereksinimi önemsemiyoruz. üstelik konu içerisinde belirtildiği üzere "voice" kyc tabanlı bir platform olacağını deklare etmiş.

bu sosyal medya platformunun tutmayacağını ve başarısız olacağını düşünüyorum.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
forumalacali (OP)
Full Member

View Profile
December 23, 2019, 12:54:54 PM

blockchain ve bitcoin ayrımı (anlamsız ama yükselen burçlar o dönemi böyle yorumladı Cheesy) ile oluşturulmuş, altcoinlere teknoloji odaklı yaklaşım ile geçen bir boğa dönemi yaşadık. binlerce iddialı girişim ile karşılaştık, oysa bugün ortada ele gelir kullanılan tek proje yok.

bence bu durum geliştiricilerin yeteneklerinden daha çok, insanların bu yöndeki beklentilerinin henüz yeterli seviyede olmaması ile alakalı. bugün blok zincir üzerinde veri güvenliğine sahip bir sosyal medya platformu herhangi bir topluluk tarafından ihtiyaç olarak görülmüyor. ya gerçekten böyle bir gereksinimin farkındalığına sahip değiliz ya da böyle bir gereksinimi önemsemiyoruz. üstelik konu içerisinde belirtildiği üzere "voice" kyc tabanlı bir platform olacağını deklare etmiş.

bu sosyal medya platformunun tutmayacağını ve başarısız olacağını düşünüyorum.

Kyc başlı başına bir bela ben vermedim versemde fake verdim napacaklarsa artık
Pages: [1]
  Print  

Jump to: