Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:03:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Didem Soydan’dan Sürpriz Bitcoin Açıklaması!  (Read 257 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 20, 2019, 07:28:34 PM

Model Didem Soydan, katıldığı Kriptometre isimli programda, kripto paralar ve Bitcoin hakkında konuştu.

Türkiye ve yurt dışında çeşitli işler yapan ve sosyal medyada yapmış olduğu bazı açıklamalarla da zaman zaman gündeme gelen ünlü model Didem Soydan, ‘’Kriptometre’’ adlı Youtube programına konuk oldu. Kripto paralar ve bitcoin hakkında konuşan Soydan, kripto paraları ilk defa kullanan insanlardan biri olduğunu ifade etti.

Bitcoin’in artık hayatın her alanına sirayet ettiğini ve insanların boşandıktan sonra nafakalarını bile kripto paralarla ödediklerini söyleyen Soydan, teknoloji ile çok ilgili olduğunu, Bitcoin’e olan ilgisinin de bundan 4 sene önce bir arkadaşı ile başladığını sözlerine ekledi. Başlarda Bitcoin’e yatırım yapsak mı yapmasak mı diye kararsızlık yaşamasına rağmen daha sonra bu girişime katılma kararı verdiğini söyledi.

https://beincrypto.com.tr/didem-soydandan-surpriz-bitcoin-aciklamasi/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=social&utm_campaign=bitcoin&utm_content=tr
1714680232
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714680232
Reply with quote  #2

1714680232
Report to moderator
1714680232
Hero Member
*

Ignore
1714680232
Reply with quote  #2

1714680232
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714680232
Hero Member
*

Ignore
1714680232
Reply with quote  #2

1714680232
Report to moderator
1714680232
Hero Member
*

Ignore
1714680232
Reply with quote  #2

1714680232
Report to moderator
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 21, 2019, 09:48:19 AM

Bir model bile bu işe soyunduysa demek ki diğerleri de yavaş yavaş soyunmuş olabilir gibi duruyor. Ama ünlülerin ve mankenler ile olacak iş değil aslında bize netice daha çok lazım. Cheesy
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 21, 2019, 09:56:44 AM

Madencilik yapmayı bile düşünmüş acaba tosuncuk olayından sonra mı vazgeçti Smiley Zamanında birilerinin vasıtasıyla olayın içine dahil olmuş fakat benimsemesi ve yatırım yapması kendince güzel e meyve veren ağaç taşlanmaz hemşerim...
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
December 21, 2019, 11:23:52 AM

Madencilik yapmayı bile düşünmüş acaba tosuncuk olayından sonra mı vazgeçti Smiley Zamanında birilerinin vasıtasıyla olayın içine dahil olmuş fakat benimsemesi ve yatırım yapması kendince güzel e meyve veren ağaç taşlanmaz hemşerim...

Sanmam, yanlış hatırlamıyorsam yıllar önce de bitcoin ile ilgili paylaşım yapmıştı. Yani belki de bu forumdaki birçok kişiden daha çok bilgi sahibi ve daha eski olabilir Cheesy
2017 boğasında bitcoin ile çok büyük paralar kazanan bir ünlü grubu var. Kendilerini belli etmese ya da açıklama yapmasalar da bazı kişilerinin hayatının nasıl değiştiğini yakın takipçileri fark etti Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 21, 2019, 12:35:28 PM

Ünlülerden Bitcoin'e ilgisi olan çok kişi vardır bence. Bazıları gizli olarak sadece kendisi ilgilenirken, bazılarının da finans danışmanları ilgileniyordur. Fakat dikkat çekmemek ya da eleştirilere/goygoylara malzeme olmamak için açıklama yapmayı pek tercih etmiyorlar galiba. Didem Soydan'ın bu çıkışı bence güzel olmuş. Henüz girmeyen ünlüleri de harekete geçirebilir belki. Kadın bu konuların içindeymiş hep; hem borsayla ilgileniyormuş hem de madenciliği bile düşünmüş. Çok güzel hareketler bunlar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 21, 2019, 12:49:14 PM

Forumada bekleriz. Belkide vardır. Belkide 2017de imza kovalamıştır. Burda yorum yapmıştır kimbilir. Ben buraya takılan ünlü birilerinin oldugunu düşünüyorum.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 21, 2019, 01:38:06 PM

Forumada bekleriz. Belkide vardır. Belkide 2017de imza kovalamıştır. Burda yorum yapmıştır kimbilir. Ben buraya takılan ünlü birilerinin oldugunu düşünüyorum.

imza kovalamasalar bile bilgi almak için forumu kullandıklarına eminim. Tolga karel, Ekin kollama zaten bilinen isimler ama forum hesapları var mı bilmiyorum.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 21, 2019, 02:27:17 PM

imza kovalamasalar bile bilgi almak için forumu kullandıklarına eminim. Tolga karel, Ekin kollama zaten bilinen isimler ama forum hesapları var mı bilmiyorum.

Ya Tolga Karel'i sürmeyin ortaya allah aşkına. Koskoca artist gitti airdrop ref kastı twitter'dan aylarca.
Millete olduk olmadık tokenler, coin'ler hakkında yorumlar yaptı. Millete iki üç tane işe yaramaz token aldırdığına şahit oldum. Sonra da bir kayboldu ki gidiş o gidiş...
Ref kasa kasa ABD'de baya iyi yaşıyordu en son Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 21, 2019, 02:34:07 PM

Ya Tolga Karel'i sürmeyin ortaya allah aşkına. Koskoca artist gitti airdrop ref kastı twitter'dan aylarca.
Millete olduk olmadık tokenler, coin'ler hakkında yorumlar yaptı. Millete iki üç tane işe yaramaz token aldırdığına şahit oldum. Sonra da bir kayboldu ki gidiş o gidiş...

Ortaya sürdüm ne yaptım? kral mı dedim? bu işten anlayan tek ünlü mü dedim veya analizleri çok sağlam güvenin mi dedim? işe yaramazsa işe yaramaz ben ne yazmışım kripto paralarla ilgili demiştim o kadar. Tolga karel ismini okuduktan sonra devamını okumadın sanırım. Öyle bir yazmışsın zannedersin adamın reklamını yapmışım yazdığım mesajı tekrar tekrar okuttun yani eyvallah.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 21, 2019, 02:38:26 PM

Ortaya sürdüm ne yaptım? kral mı dedim? bu işten anlayan tek ünlü mü dedim veya analizleri çok sağlam güvenin mi dedim? işe yaramazsa işe yaramaz ben ne yazmışım kripto paralarla ilgili demiştim o kadar. Tolga karel ismini okuduktan sonra devamını okumadın sanırım. Öyle bir yazmışsın zannedersin adamın reklamını yapmışım yazdığım mesajı tekrar tekrar okuttun yani eyvallah.

Kötü bir şey demedim üstad sen niye yükseldin durduk yere Smiley Sadece bu Tolga Karel'e uyuz oluyorum ezelden beri. Yoksa sana bir şey demedim. Kusura bakma eğer yanlış anlattıysam. Sadece aynı ortamda sanal bile olsa olmak istemeyeceğim birisi olduğunu anlatmak istemiştim.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 21, 2019, 03:00:19 PM

Reklamın iyisi kötüsü olmaz ne diyelim, didem soydan kim ya fikirleri benim için hiç bir şey ifade etmiyor ama yine de başta dediğim gibi reklam adına iyi denebilir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1246

View Profile
December 22, 2019, 01:28:36 PM

Kripto paralar ve bitcoin piyasasına güzel zamanlarda girmiş benim içinde kim oldugu ve acıklamasının bir önemi yok arkadaşın dedigi gibi ufak çaplı bir reklam gibi olmuş.Bunca zamandır piyasanın içindeyse kesinlikle forumu takip ediyordur biliyordur bence bilmemesinin imkanı yok.

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 22, 2019, 09:28:19 PM

olumsuz eleştiri joker hakkımı kullanmak istiyorum kenan bey, eminim ve son kararım.

mankenli, eğlenceli, millet bahçesinden yuvarlanmalı çoğğhh güzel bir program olmuş. şu zor günlerde millet olarak ihtiyacımız olan birlik ve beraberliği yakalamamızı sağlayaadadasds. abi mankenli ve eğlenceye dayalı bir şey izlemek istesem netfix bakarım ya da olmadı viktorya siktirt falan... :))

bu forumda teknik bilgisi çok iyi olan insanlar var. bence herhangi biri ile yapılacak bir yayın, izleyici için çok daha fazla fayda sağlardı.

belki hedefteki izleyici kitlesinde olmadığım için olayı anlayamamışımdır. :) ama haftaya hiper starımız ajdar programa konuk olarak alınır ve bitcoin değerlendirilirse, tadından yenmez olur ve keyifle izlerim. :) sonra da elimdeki bütün bitcoinlerin ayağına taş bağlayıp boğazdan aşağı atarım.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
December 23, 2019, 11:20:25 AM

katıldığı programa göre söylem oluşturan bir kadının beyanı.
fazla ciddiye aşmamak gerekir.

Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
December 28, 2019, 01:33:49 PM

Dünyada neler olup bittiğinin farkında olan insanlardan birisi o zaman kendisi. Teknoloji çağında yaşayıp gelişmelere kayıtsız kalmak bana inanması güç gelen şeylerden oldu artık diyebilirim.

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
December 28, 2019, 05:39:09 PM

Her meslekten insanların kripto para dünyasını takip etmesi bu piyasa için gurur verici olmalı kesinlikle. En büyük çıkışı Bitcoin yaptığı için en çok da o biliniyor tabi ki. İnsanların bu alanda bilinçlenmeye tam gaz devam etmesi lazım. Geleceğe şimdiden hazırlıklı olmak gerek.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: