Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:40:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: en iyi senarist ve yapımcı yönetmenler.  (Read 142 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 23, 2019, 06:01:53 PM
Merited by wolwoo (1)

böyle bir başlık açtım.
benim favorim: christopher Nolan
memento, batman serileri, intersteller, inception gibi ciddi filmleri var ve adam harbiden kaliteli.
yeni geleni de beyin yakıcı türden.

fragman bile beyin yakıcı

https://www.youtube.com/watch?v=WDqOHpReCOk

1715139621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715139621
Reply with quote  #2

1715139621
Report to moderator
1715139621
Hero Member
*

Ignore
1715139621
Reply with quote  #2

1715139621
Report to moderator
1715139621
Hero Member
*

Ignore
1715139621
Reply with quote  #2

1715139621
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 23, 2019, 08:08:27 PM

Ben Michael Bay filmlerine hastayım. Aksiyonu hiç eksik olmuyor. popülarist olacak ama Türk olarak da Çağan Irmak'ın filmlerinde ki vurguları çok beğeniyorum.
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
December 23, 2019, 08:39:39 PM

böyle bir başlık açtım.
benim favorim: christopher Nolan
memento, batman serileri, intersteller, inception gibi ciddi filmleri var ve adam harbiden kaliteli.
yeni geleni de beyin yakıcı türden.

fragman bile beyin yakıcı

https://www.youtube.com/watch?v=WDqOHpReCOk

Fena gibi akiyor fragmann
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 23, 2019, 10:03:08 PM

Nolan benim de favorilerimden. Inception'dan sonra cidden beyin yakıcı bir film daha gelecek gibi duruyor Tenet ile. Interstellar'ın olayı farklıydı malum pek kafa yoran türden değildi olaya hakim kişiler için ama Tenet Inception tarzı olacak muhtemelen. Biraz Inception biraz Interstellar biraz da Memento karışımı bir şey olacağa benziyor TENET. Beklemedeyiz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
December 24, 2019, 04:08:15 AM

Nolan benim de favorilerimden. Inception'dan sonra cidden beyin yakıcı bir film daha gelecek gibi duruyor Tenet ile. Interstellar'ın olayı farklıydı malum pek kafa yoran türden değildi olaya hakim kişiler için ama Tenet Inception tarzı olacak muhtemelen. Biraz Inception biraz Interstellar biraz da Memento karışımı bir şey olacağa benziyor TENET. Beklemedeyiz.

Aynen hocam inception u izledikten sonra benim daha çok dikkatimi cekti. Memento filmini de bu cekmis. Eskiden memento ya başlayıp bırakmıştım. Nolan in cektigini duyunca izledim. Bir de bu fragaman bile beyin yakan cinsten bu xinemaya girinve gitmek lazim

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 24, 2019, 05:18:37 AM
Last edit: December 24, 2019, 10:05:20 AM by trendcoin

toplumsal etkilerin ve dönemsel bakış açılarının, bireyler üzerindeki iz düşümlerinden yola çıkarak oluşturulmuş protest ruhların dünyasını, yer yer realizmin "ne"liği ile, yeri geldiğinde ise nasıllığı üzerindeki etkisini gözler önüne sermesi nedeniyle, Şahin K. "Yönetmenin Yatağı" filmini önerebilirim. :))

yazan, yöneten, senaryo, ışık, yapımcı-prodüktör, kamera ve kamera arkası hatta ve hatta yeri geldiğinde ekmeğini alın teri ile taştan çıkaran bir emekçi, işte 5-6 dakikalık başyapıt: https://youtu.be/q2zVPKBHr04

TENET'in fragmanını izledim, çok çok büyük ihtimalle zamanın B teorisi ile alakalı olabilir. aynadaki darbeleri gördüğünde mekandaki yaşanmışlığın dışında olayların henüz yaşanmamışlığından bahsediyor gibiydi. interstellar'da kara deliklerden geçiş ve zamanın içindeki boyutsal farklar, gerçeklik/bilim dışı spekülasyon olarak izleyiciye yutturulmuştu. zamanın B teorisindeki bloklar arası mekan geçişi de izleyiciye "yuh artık, daha neler" dedirtmeden yutturulursa pozitif geri bildirimi artar ve film gerek gişede, gerekse de total izleyicinin değerlendirmesinde başarılı olur.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 24, 2019, 06:32:18 AM

Aynen hocam inception u izledikten sonra benim daha çok dikkatimi cekti. Memento filmini de bu cekmis. Eskiden memento ya başlayıp bırakmıştım. Nolan in cektigini duyunca izledim. Bir de bu fragaman bile beyin yakan cinsten bu xinemaya girinve gitmek lazim
Memento benim Nolan'la tanıştığım filmdir. Öylesine izleyip "ne izledim ben?" diye bitirdikten sonra "kimmiş bunun senaristi yönetmeni" diye araştırdıktan sonra Nolan sever oldum. Adam işinde gerçekten çok başarılı ve son dönemin en iyi yönetmenlerinden.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
December 24, 2019, 03:56:10 PM

Memento benim Nolan'la tanıştığım filmdir. Öylesine izleyip "ne izledim ben?" diye bitirdikten sonra "kimmiş bunun senaristi yönetmeni" diye araştırdıktan sonra Nolan sever oldum. Adam işinde gerçekten çok başarılı ve son dönemin en iyi yönetmenlerinden.

Hocam şunu itiraf edeyim memento yu izledim sonra Google dan filmin konusuna baktım. Ne anlatıyor bu dedim. Filmi tam anlamadım. Daha sonra amir khan Ghajini yi çekti tarzı herşeyi ile aynı.

xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
December 25, 2019, 07:56:45 AM

Nolan filmleri gerçekten efsane. Yaşayan en iyilerden biri bence. Justin Lin'in elinden çıkan filmler de bence çok iyi, Nolan gibi kafa kırdıran ya da efsaneymiş denecek işlere imza atmıyor ama güzel izletiyor.
Tarantino ve Onur Ünlü de görmezden gelinemeyecek isimler Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███