Bitcoin Forum
May 01, 2024, 10:48:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Yobit imzası ve Cryptotalk-İnvestbox skandalı  (Read 433 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1137

View Profile
December 26, 2019, 12:28:15 PM

Bu globalde envai çeşit adam var. Bodoslama daldık😂kimin kimle ne tür bir ilişkisi var bilmediğim için aklıma geleni yazıyorum. Son iki günde 10 silinen mesajım var.

Bunu admine defalarca sordum, cevap vermedi. Yasaksa söyle, değilse kimse karışamaz dedim. Sorumluluk sizin diye cevap veriyor ötekiler, biri de moron deyince sigorta attı,kendi başlığımı açtım.

İşlerine gelmiyor açık açık negatif vermek! Birkaç yerde yazdım, nötral feedback yazan var, bir iki tane uçuk kaçık eleman da deliler taburu gibi önden salınmış. Baştan söyledim, negatife negatif veririm dedim "öyle olmaz" diyor distrust yapacakmışım, dedim "tarzım değil" 😂 kısasa kısas, biri beni kırmızıya boyuyorsa ben de onu kırmızıya boyarım.

Mesele X10 ya da yobit meselesi falan değil, bunu herkes biliyor. Mesele güç mevzusu "buralar bizden sorulur, biz ne dersek o" demek için yapıyorlar. Açsın baksın bounty başlığında kaç tane scam var, arada birkaçını etiketliyorlar gerisi aynen devam.

En uyuz olduğum nokta; birileri milyar dolarlık scam yapıp saygıdeğer blockchain uzmanı gibi pohpohlanırken birilerine farklı muamele yapılması. Yobit'e laf atıyorlar ama adamlar en zor zamanlarda yenilgiyi kabul etmek yerine mücadele etmeyi seçtiler. Sadece bounty de değil, forum da kurdular yani en azından inisiyatif aldılar. Tamam shitcoin var ama nerde yok ki shitcoin? Hepsi de listeliyor. Yobit yapınca mı suç

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714603725
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714603725
Reply with quote  #2

1714603725
Report to moderator
1714603725
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714603725
Reply with quote  #2

1714603725
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 26, 2019, 12:43:24 PM

Bu globalde envai çeşit adam var. Bodoslama daldık😂kimin kimle ne tür bir ilişkisi var bilmediğim için aklıma geleni yazıyorum. Son iki günde 10 silinen mesajım var.

Bunu admine defalarca sordum, cevap vermedi. Yasaksa söyle, değilse kimse karışamaz dedim. Sorumluluk sizin diye cevap veriyor ötekiler, biri de moron deyince sigorta attı,kendi başlığımı açtım.

İşlerine gelmiyor açık açık negatif vermek! Birkaç yerde yazdım, nötral feedback yazan var, bir iki tane uçuk kaçık eleman da deliler taburu gibi önden salınmış. Baştan söyledim, negatife negatif veririm dedim "öyle olmaz" diyor distrust yapacakmışım, dedim "tarzım değil" 😂 kısasa kısas, biri beni kırmızıya boyuyorsa ben de onu kırmızıya boyarım.

Mesele X10 ya da yobit meselesi falan değil, bunu herkes biliyor. Mesele güç mevzusu "buralar bizden sorulur, biz ne dersek o" demek için yapıyorlar. Açsın baksın bounty başlığında kaç tane scam var, arada birkaçını etiketliyorlar gerisi aynen devam.

En uyuz olduğum nokta; birileri milyar dolarlık scam yapıp saygıdeğer blockchain uzmanı gibi pohpohlanırken birilerine farklı muamele yapılması. Yobit'e laf atıyorlar ama adamlar en zor zamanlarda yenilgiyi kabul etmek yerine mücadele etmeyi seçtiler. Sadece bounty de değil, forum da kurdular yani en azından inisiyatif aldılar. Tamam shitcoin var ama nerde yok ki shitcoin? Hepsi de listeliyor. Yobit yapınca mı suç

Güldüren ve bir o kadar da sonuna kadar haklı olan bu yorumunun için sana ayrı bir teşekkür ederim dostum " deliler taburu gibi önden salınmış " Cheesy Bu cümlene ayrı bir güldüm.

Zaten global anlamda kimin kimi taşladığı da belli degil ki o tabur da nereye yönlendirilirse oraya giden cinsten oldugu için fazla takmamak lazım. Scam yapan sonradan görülür son zamana kadar seslerini çıkarmazlar ama ortada el de tutulur birşey olunca nereden vuracaklarını şaşırıyor millet.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
February 04, 2020, 02:04:51 PM

YODO işleme başladı, verdikleri 700 yodoya erişimim yok, günlük yüzde1 çekim yapılabilirmiş/kazanılabilir miş eğer sosyal medyada günlük post atarsan.

böyle saçmalık mı olur arkadaş çıldırıcam 8000 sat civarında işlem görüyor şu anada.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 05, 2020, 04:10:20 PM

YODO işleme başladı, verdikleri 700 yodoya erişimim yok, günlük yüzde1 çekim yapılabilirmiş/kazanılabilir miş eğer sosyal medyada günlük post atarsan.

böyle saçmalık mı olur arkadaş çıldırıcam 8000 sat civarında işlem görüyor şu anada.

Hocam tam anlayamadım. Hesabınızda 700 YODO var ve bunu satmanıza izin vermiyor mu borsa? Binlerce kişi vardı böyle 700 adet kazanan. Şerefsizlik yapmış o zaman Yobit!
Dün 11k sattan açılmış. Valla baya yüksek bir fiyat. Kırmızı çubuklar yanyana diizlmiş zaten. Demek ki millet bir şekilde satıyor. Artık o satışlar %1'liklerin toplamı mı bilmiyorum.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 05, 2020, 06:56:38 PM

Hocam tam anlayamadım. Hesabınızda 700 YODO var ve bunu satmanıza izin vermiyor mu borsa? Binlerce kişi vardı böyle 700 adet kazanan. Şerefsizlik yapmış o zaman Yobit!
Dün 11k sattan açılmış. Valla baya yüksek bir fiyat. Kırmızı çubuklar yanyana diizlmiş zaten. Demek ki millet bir şekilde satıyor. Artık o satışlar %1'liklerin toplamı mı bilmiyorum.

Aynen öyle bildiğin saçmalığın daniskası. Hesabımda 1100 tane yoda vardı investbox a attı otomatik dedim hergün 11 tane gelecek falan. Sonra baktım gelen giden yok o 11 taneyi atmak için facebook twitter veya vk üzerinden post atmanızı istiyor birde.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
February 06, 2020, 03:50:20 PM

bu imza kampanyası hala devam ediyor mu ? baya oldu yalnız, ödül kazananlar umarım işlerine yarayacak birşeyler kazanmışlardır ayrıca burada ki ayrıntıya değinen arkadaşa teşekkür etmek gerekiyor.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 08, 2020, 10:51:25 AM

bu imza kampanyası hala devam ediyor mu ? baya oldu yalnız, ödül kazananlar umarım işlerine yarayacak birşeyler kazanmışlardır ayrıca burada ki ayrıntıya değinen arkadaşa teşekkür etmek gerekiyor.
yaklaşık bi 2 ay kadar sürdü şimdi bitti artık. 28 ocaktan beri ödeme gelmiyor. imzalar kaldırılıyor artık.

For rent...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: