Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:46:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: WeChat’in Sahibi Tencent, Çin’de Kriptoları Araştıracak  (Read 133 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
December 25, 2019, 07:08:21 PM

Çin’in internet devi, aynı zamanda dünya çapında ünlü sosyal medya uygulaması olan WeChat’in de sahibi olan Tencent şirketi, kripto para teknolojisinin gelişimi için bir araştırma birimi kurma kararı aldı. Aynı zamanda şirket ödemelerinin bir kısmını yapacak olan bu kripto para ekibinin başına geçecek birini de işe alacağını duyurdu.

Yerel medya kaynaklarının aktardığına göre, kurulacak ekip, kripto paraların ödemelerde nasıl kullanıldığını, farklı sahalarda kullanılıp kullanılmayacağını araştıracak. Bir yandan da muhtemel iş olanaklarını araştıracak. Tencent şirketinin blok zinciri teknolojisi için yaptığı bu hamle ile dijital ödeme sektöründe bir ilerleme kaydetmesi bekleniyor.

https://beincrypto.com.tr/wechatin-sahibi-tencent-cinde-kriptolari-arastiracak/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=social&utm_campaign=kripto-para&utm_content=tr

Tencent, dünya çapındaki 8. en yüksek değerli firma ve Facebook'un hemen ardından geliyor. Sizce Tencent'in böyle bir hamlede bulunması ve bunu Facebook'tan daha başarılı bir şekilde yapması kripto paraların adaptasyonu konusunda olumlu gelişmelere yol açar mı?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 25, 2019, 07:18:17 PM

Çin'den bu ara güzel haberler gelmeye devam ediyor. Kripto paraları ve blockchain'i, "ülkenin gelişim politikaları" içerisine alacaklar gibi görünüyor. Amerika karşıtlığı + teknoloji hakimiyeti + nüfus gücü; Çin'i güzel bir noktaya götürebilir. Tabii, geçmişte olduğu gibi yasak haberleri ve olumsuz görüşler ortaya çıkmazsa!
WeChat uygulamasını ilk çıktığı zamanlarda sık kullanırdım. Hatta Viber ile birlikte kullandığımı hatırlıyorum 2012 yılında. Birini görüntülü görüşme diğerini de yazışma için yüklemiştim.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 27, 2019, 11:29:36 AM

WeChatin bu konudaki gelişmelerini araştırırken bir haberle daha karşılaştım sektör de güzel işler yapacakları belli biraz geçmiş bir haber mutlaka göz atılmalı kayda değer gelişmelerden bir tanesi bence.
Kaynak : https://uzmancoin.com/binance-wechat-alipay/
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 27, 2019, 01:16:31 PM

bu tencent games pubg mobile gibi büyük hatta dev projelerin sahibi diye biliyorum. eğer gerçekten bu işin içindeyse çok başarılı olur, sırf sattığı oyunlarda çok ama çok büyük bir para dönüyor zaten. bu açıdan çok iyi paralar kazanabilirler.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 29, 2019, 09:08:16 AM

çin bu kripto paraları ya devasa büyütecek ya da öldürecek. bi ortası yok bu işin. neo'yu ya da eos'u yakında kendi resmi kripto paraları yapsalar ya da açıktan destekleseler de biz de yolumuzu bulsak artık Cheesy

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 29, 2019, 08:05:12 PM

çin bu kripto paraları ya devasa büyütecek ya da öldürecek. bi ortası yok bu işin. neo'yu ya da eos'u yakında kendi resmi kripto paraları yapsalar ya da açıktan destekleseler de biz de yolumuzu bulsak artık Cheesy

Haklısın valla. Eos değilde Neo olursa daha da iyi olur. Kıyıda köşede biraz var. Hatta her ay düzenli olarak alıyorum Smiley Bakalım boğa gelirse ve eski seviyesie gelirse Neo iyi olur
Pages: [1]
  Print  

Jump to: