Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:28:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bir Durum Var Saçma Da Olsa  (Read 297 times)
Palpatinee (OP)
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
December 27, 2019, 09:21:52 PM

Beyler bir arkadaşımın başına bir olay gelmiş takıldığı kişi arkadaş kanka olarak 1-2 haftadır kendisine kısmetlerimi kaçırma tarzı söylemleri oluyormuş. Oda kısmetlerin var ise o zaman benim len takılma o zaman demiş hayır sevgili olarak anlamasınlar diyor oda saçmalama elini omzuma atıyorum diye sevgilimi olunuyor demiş falan filan.

olay kısacası böyle bir durum yani burada tam olarak ne demek istiyor kız kısmetleri yok evlenmeyi düşünüyor ama bizim arkadaşla da takılmaya devam ediyor ve uzun zamandır yakın arkadaş olarak öyleler diyebiliriz.?
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 27, 2019, 09:33:50 PM

hocam ne diyorsun biraz daha açık yaz.  bu erkekle kız uzun süre yakın takılıyorsa, zaten belli bir yaştan sonra kadın erkek öyle kanka manka olmaz. bunlar zaten kanka kanka takılıyorlarsa zaten sevgili olmuşlar.   karı buna kankam ayağı çekiyorsa yedekte tutuyordur. böyle durumda çok durulmaz 3 ay durursun hadi bilemedin 6 ay 1 sene durursun. sonra direk ipleri çekeceksin. ya diyeceksin bu işi ilerletip sevgili olalım. ya da bu iş bitsin. sürünmeceden iyi bir şey çıkmaz. kadınlarda bu moda oldu kanka çekip yedekte tutma olayı.

kadın açık açık demiş aranıyorum diye. aranıyor işte kısmet arıyor,  ama bu elemanıda boş bırakmıyor arada yokluyor, her türlü faydalanıyor ama işi ciddiye bindirmiyor sevigili olmuyor. günümüz instagram gençliği böyle.   zaten kafasına göre zengin bir tip bulursa o arkadaşınızın telefonlarına çıkmaz, isterse 40 yıllık dostu olsun. köpek çeker, bunlar böyle bunları tanıyın artık. 

kısmetlerimi kaçırma tarzı lafları da stres olduğu için söylüyor, baktı tren kaçıyor o yüzden gidiyor o arkadaşınıza yükleniyor sinirini ondan çıkarıyor. hiç çekmeyin böyle dertleri zor da olsa ya s.ktir edin ya da işi ilerletin. kimsenin kum torbası olmayın, ananızız babanızın o kadar emeği var üstünüzde, hiç kimsenin böyle oyunlarına fazla vakit vermeyin. dediğim gibi 3 ay olur çok seviyorsa 1 sene olur anca o kadar.    Arkadaşınız zaten sevmiyorsa bir de böyle kanka ayağı çekip takılıyorsa zaten yanlış yoldadır. belli bir yaştan sonra böyle şeylerle uğraşmayın.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 27, 2019, 09:42:56 PM

olur böyle vak'alar Wink

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
December 28, 2019, 04:18:00 AM

Arkadaşınız bir dahaki sefere şöyle bir yaklaşımda bulunsun: "Beni bilen bilir, takıldığım kızların tarzı, cazibesi bellidir, kimse seni benim sevgilim sanmaz merak etme"

Biraz böyle üst perdeden konuşsun, kıza kendisiye vakit geçirmenin büyük bir lütuf olduğunu hissettirsin, 1-2 haftaya fındık gibi ayıklar "kanki"yi  Wink

Palpatinee (OP)
Member
**

View Profile
December 28, 2019, 06:55:52 AM

hocam ne diyorsun biraz daha açık yaz.  bu erkekle kız uzun süre yakın takılıyorsa, zaten belli bir yaştan sonra kadın erkek öyle kanka manka olmaz. bunlar zaten kanka kanka takılıyorlarsa zaten sevgili olmuşlar.   karı buna kankam ayağı çekiyorsa yedekte tutuyordur. böyle durumda çok durulmaz 3 ay durursun hadi bilemedin 6 ay 1 sene durursun. sonra direk ipleri çekeceksin. ya diyeceksin bu işi ilerletip sevgili olalım. ya da bu iş bitsin. sürünmeceden iyi bir şey çıkmaz. kadınlarda bu moda oldu kanka çekip yedekte tutma olayı.

kadın açık açık demiş aranıyorum diye. aranıyor işte kısmet arıyor,  ama bu elemanıda boş bırakmıyor arada yokluyor, her türlü faydalanıyor ama işi ciddiye bindirmiyor sevigili olmuyor. günümüz instagram gençliği böyle.   zaten kafasına göre zengin bir tip bulursa o arkadaşınızın telefonlarına çıkmaz, isterse 40 yıllık dostu olsun. köpek çeker, bunlar böyle bunları tanıyın artık. 

kısmetlerimi kaçırma tarzı lafları da stres olduğu için söylüyor, baktı tren kaçıyor o yüzden gidiyor o arkadaşınıza yükleniyor sinirini ondan çıkarıyor. hiç çekmeyin böyle dertleri zor da olsa ya s.ktir edin ya da işi ilerletin. kimsenin kum torbası olmayın, ananızız babanızın o kadar emeği var üstünüzde, hiç kimsenin böyle oyunlarına fazla vakit vermeyin. dediğim gibi 3 ay olur çok seviyorsa 1 sene olur anca o kadar.    Arkadaşınız zaten sevmiyorsa bir de böyle kanka ayağı çekip takılıyorsa zaten yanlış yoldadır. belli bir yaştan sonra böyle şeylerle uğraşmayın.

Açıkcası bende böyle düşünsem de uzun 1-2 yıldır beraberler ve rahat takılmayı bir nevi seviyorlar ama o kızın bu şekilde demesi biraz tuhaf. Eğer birisi sana böyle bir şey diyorsa ya sana yol yapıyordur yada seni ekarte ediyor ikisinden biri ama kız hayır takılmayalım diyince niye ayrılıyoruz öyle bir şey olmaz diyor arkadaşız diyor sanki senin dediğin gibi yedek de tutma durumu gibi olabilir diye düşünüyorum.

Ben dedim zaten yavaş yavaş uzaklaşmaya takılmamaya bak o sana yaklaşsın yaklaşacaksa ona bakarsak adamın da kısmetini kapatıyor ama o böyle bir şey söylemiyor oda var. Bir den de s.tir çekilmez gibi hocam yavaş yavaş uzaklaşabilir gibi duruyor.

Arkadaşınız bir dahaki sefere şöyle bir yaklaşımda bulunsun: "Beni bilen bilir, takıldığım kızların tarzı, cazibesi bellidir, kimse seni benim sevgilim sanmaz merak etme"

Biraz böyle üst perdeden konuşsun, kıza kendisiye vakit geçirmenin büyük bir lütuf olduğunu hissettirsin, 1-2 haftaya fındık gibi ayıklar "kanki"yi  Wink

Güzelmiş yalnız kız olgun hocam yermi bilinmez açıkcası. Zaten bizim eleman da bunla ilgili herhangi bir şey düşünmüyor. Sadece böyle saçma bir düşünceyi söylemesi canını sıkmış o kadar...
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 28, 2019, 07:05:33 AM

Hey gidi koca Palpatine, bu duruma düşecek adam mıydı...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 28, 2019, 08:07:13 AM

İki durum var gibi ya sizden soğumuş yada ona karşı çok yakın davranıyorsunuz ve belki de bir yakınlaştığı flört ettiği biri var onun için uzaklaşmanızı istiyor. Yada size zarf atıyor artık ya olayı ilerletelim diyor Aceeakell dediği gibi olabilir.

Bence ona açıkca net olarak belli edin derim bir daha kin de bu kadar uzun zamandır beraberseniz bir yerde bu lafı dememesi lazım diye düşünüyorum.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 28, 2019, 09:15:55 AM
Merited by Vispilio (1)

"bizim bir arkadaş ekolü" sanırım yine iş başında:) yaşlar 15 civarı ise muhabbet gayet yerinde. onun dışında kız "benle çıkacak mısın? yoksa siktir git yeter." demiş lan. keşke benim de böyle sikindirikten günlük sorunlarım olsa. allah baba başka dert vermesin.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 28, 2019, 09:30:44 AM

Bence de kız arkadaş arkadaşını yedekte tutuyor. Hem belki daha iyisini bulurum diye arkadaşız bak ona göre ayağı çekiyor.  Bunu yaşayanlar kaç yaş grubu. Kaldı mı böyle şeyler. Evlenmeyi düşünüyor demişsin. Kusura bakmayın ne olur ama ne garip ilişkiler

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 28, 2019, 11:53:35 AM

hocam senin konuyu ayrıntılı olarak yazman lazım yoksa bu iş bir arkadaşım ekolünden bile öteye gidemez, bir şey soruyorsan bence ayrıntı ver ki insanlar sana yardımcı olsun. biliyorsun hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar ise konuşa konuşa anlaşırlar.  ya da serin hikaye anlatıyorsun. serin hikaye kokusu da geldi burnuma.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 28, 2019, 12:38:59 PM

Kadınlar bir erkeğe kanka dedikten sonra onun geri dönüşü yoktur. Beğendiği, sevdiği ya da azıcık bile hoşlandığı birine kanka/abi falan demez kadınlar. Diyorsa da kafada bitmiştir artık o iş, ilişkiye dönmez yani. Geçmiş olsun arkadaşınıza. Artık önündeki diğer maçlara bakacak Wink
Palpatinee (OP)
Member
**

View Profile
December 28, 2019, 12:51:45 PM

hocam senin konuyu ayrıntılı olarak yazman lazım yoksa bu iş bir arkadaşım ekolünden bile öteye gidemez, bir şey soruyorsan bence ayrıntı ver ki insanlar sana yardımcı olsun. biliyorsun hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar ise konuşa konuşa anlaşırlar.  ya da serin hikaye anlatıyorsun. serin hikaye kokusu da geldi burnuma.

Ayrıntısını bende fazla bilmiyorum işte olay bu şekilde bana da böyle söyledi bana saçma geliyor. Belkide şaka hesabı yaptı kim bilir veya da yokluyor olabilir ama 1 yıldır falan iş ve normal hayatta beraber takılıyorlar tek bildiğim bu.

İlişki olayı imkansız zaten kendisi de düşünmüyor ama şu var sevgili olduklarını düşünenler mi var bilmiyorum öyle bir durum olabilir çünkü kız bizi sevgili sanıyorlar ondan dolayı böyle birşey demiş olabilir zaten kendisi de artık gerçek bir ilişki istediğini söylemiş.

Ama asıl olay sen arkadaşını takıldığın dost bildiğin insanı neden kendinden bu şekilde uzaklaştırırsın orası soru işareti. Hem hayır görüşmeye devam edelim ama araya mesafe koyalım hemde tokalaşma veya herhangi bir şey olmayacak. Bu ne perhiz lahana turşusu işte bu saçma.

Kadınlar bir erkeğe kanka dedikten sonra onun geri dönüşü yoktur. Beğendiği, sevdiği ya da azıcık bile hoşlandığı birine kanka/abi falan demez kadınlar. Diyorsa da kafada bitmiştir artık o iş, ilişkiye dönmez yani. Geçmiş olsun arkadaşınıza. Artık önündeki diğer maçlara bakacak Wink

Hocam zaten ilişki olayı imkansız kısacası her şeyleri genelde bir oluyor sadece kadın ya birini buldu ona biraz araya mesafe koyalım diyor ki öyle birisi yok dedi. Yada birilerine yazılacak ondan dolayı farklı bir durum var o zaman kestirip at niye böyle bir şey yapıyorsun zaten çocuk da demiş görüşmeyebiliriz hayatında biri varsa yada olacak sa diye oda hayır demiş...

Edit: Yaşlar bu arada 32 erkek -36 kadın
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 28, 2019, 12:54:05 PM
Merited by Vispilio (1)

Kadınlar bir erkeğe kanka dedikten sonra onun geri dönüşü yoktur.

Bu aralar kanka dediğiyle yatağa girmeyeni dövüyolar, bunlar yanlış tespitler Grin

hayat bir kişinin hormon değişikliklerine, söylemlerine, davranışlarına göre şekil alabileceğiniz kadar uzun bir süreç değil.
bi kadının duygu durum bozukluklarına göre hareket etseydik ohoo.
karşınızdaki kişi hakkında kadın/erkek kafanızda soru işareti/şüphe varsa, yolla gitsin.
ne onu ne de kendini yorma zaten bir şey hissediyorsa kendini belli eder.

Biraz böyle üst perdeden konuşsun, kıza kendisiye vakit geçirmenin büyük bir lütuf olduğunu hissettirsin, 1-2 haftaya fındık gibi ayıklar "kanki"yi  Wink

ayrıca burada tecrübe konuşuyo dinleyin Grin
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
December 28, 2019, 12:58:56 PM

Forum kaynim nasıl evlenir ? Yarışmasına döndü herkesin  güzel tespitleri var  Grin hadi bendende bir atasözü o zaman

aygırım iyi olsun yeter taş köprüde kısrak çok

Rahmetli babannem demişti nişan attığım vakit o zamanlar anlamadım ama şuan iki güzel yavrum var biri size kanka mi diyor uzaklaş arkadaş mi uzaklaş eğer niyetin ciddi bir ilişki ise
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 28, 2019, 01:18:52 PM

Ben olayı hiç anlamadım. Biraz hastayım ondan mı algılarım kapalı yoksa gerçekten anlaşılmaz bir konu mu onu da nalamadım.

Hey gidi koca Palpatine, bu duruma düşecek adam mıydı...
Okurken ben de "ne diyor bu Palpatine" demiştim kendi kendime Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 28, 2019, 01:19:44 PM

Bu aralar kanka dediğiyle yatağa girmeyeni dövüyolar, bunlar yanlış tespitler Grin
Yeni jenerasyon hızlı geliyor demek ki Cheesy Ama onlar daha çok birkaç seferlik ya da ayda bir buluşmalı fuckbody ilişkisidir hocam. Ben uzun süreli sevgili ilişkisi açısından demek istemiştim yani Smiley Kankayla fuckbody olur ama sevgili olmaz diye biliyorum. @vispilio hocamızın tespitler de güzelmiş valla...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 28, 2019, 01:23:15 PM

Yeni jenerasyon hızlı geliyor demek ki Cheesy Ama onlar daha çok birkaç seferlik ya da ayda bir buluşmalı fuckbody ilişkisidir hocam. Ben uzun süreli sevgili ilişkisi açısından demek istemiştim yani Smiley Kankayla fuckbody olur ama sevgili olmaz diye biliyorum. @vispilio hocamızın tespitler de güzelmiş valla...

Şu "kanka"lık mertebesini bir anlayamadım gitti vesselam. Nedir bu kanka? "Kan kardeşi"nden gelme ama artık onunla uzaktan yakından alakası yok kullanımının. Kanka olmak için ne gerekir?

TDK "isim, teklifsiz konuşmada, Kardeş kadar yakın olan kimse." olarak tanımlamış. Kardeş kadar yakın gördüğü insanla neler neler oluyor demek ki Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 28, 2019, 03:52:47 PM

"bizim bir arkadaş ekolü" sanırım yine iş başında:) yaşlar 15 civarı ise muhabbet gayet yerinde. onun dışında kız "benle çıkacak mısın? yoksa siktir git yeter." demiş lan. keşke benim de böyle sikindirikten günlük sorunlarım olsa. allah baba başka dert vermesin.

Ya sen nasıl bir adamsın ya Smiley Hele dediğin gibi sikindirikten sorunlarım olsa lafı. Bazen düşünüyorum da gönül ilişleri gerçekten çok ciddi sıkıntılı şeyler. Birşey ters giders gidiyor işte.

Ayrıca 32-36 yaşında bir kadın ve erkek niye böyle kanka muhabeti yapar ki? Neyse umarım yakın zamanda çözülür sorunlarınız. Bol Şans.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 28, 2019, 04:26:16 PM
Merited by Kalemder (1)

Edit: Yaşlar bu arada 32 erkek -36 kadın

Evlenin ulan! En az 3 çocuk, bunu da mi ben diyeyim o zaman.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 28, 2019, 07:49:48 PM

Beyler bir arkadaşımın başına bir olay gelmiş takıldığı kişi arkadaş kanka olarak 1-2 haftadır kendisine kısmetlerimi kaçırma tarzı söylemleri oluyormuş. Oda kısmetlerin var ise o zaman benim len takılma o zaman demiş hayır sevgili olarak anlamasınlar diyor oda saçmalama elini omzuma atıyorum diye sevgilimi olunuyor demiş falan filan.

olay kısacası böyle bir durum yani burada tam olarak ne demek istiyor kız kısmetleri yok evlenmeyi düşünüyor ama bizim arkadaşla da takılmaya devam ediyor ve uzun zamandır yakın arkadaş olarak öyleler diyebiliriz.?

Forumda gördüğüm en konu dışı başlık bu oldu herhalde Smiley
Bu kadar ilerledik mi yahu sahiden Smiley
Esra Erol'a bir davetiye atalım o çözer bu işi Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: