Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:08:53 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: everyone good bye  (Read 435 times)
arastiranadam (OP)
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 4

View Profile
January 01, 2020, 12:54:32 PM
Last edit: August 31, 2020, 09:02:03 PM by arastiranadam

everyone good bye
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 01, 2020, 01:04:27 PM

Borsalara birkaç ay önce girdiğinde 13 sat'a kadar çıkmış. Belki biraz üstünü de görmüş olabilir. Şu anda 8 sat civarında dolanıyor ama minimum 13 sat'a geri çıkması muhtemel. Binance'a girdiğinde takip ediyordum ama sonra unutmuşum. Tekrar izlemek lazım. Aslında yeni çıkan coin/tokenlerin neler yapabileceğini en iyi boğa dönemlerinde görebiliyoruz.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 01, 2020, 01:21:54 PM

Borsalara birkaç ay önce girdiğinde 13 sat'a kadar çıkmış. Belki biraz üstünü de görmüş olabilir. Şu anda 8 sat civarında dolanıyor ama minimum 13 sat'a geri çıkması muhtemel. Binance'a girdiğinde takip ediyordum ama sonra unutmuşum. Tekrar izlemek lazım. Aslında yeni çıkan coin/tokenlerin neler yapabileceğini en iyi boğa dönemlerinde görebiliyoruz.

doğrudur hocam ama beklentim büyük, insallah boş çıkmaz. 8 yakalayamadım 9'dan aldım, 10-11 satış kısa vade hedefim. %15 gelse yeterli simdilik.

Şaka maka çağ atladin resmen 😃
1 satoshilik coinleri bırakıp 100 kat hedefinden vazgeçip gerçekleri görmen senin adına sevindirici.  100 kat belki olur ama o da şansın varsa. 1 sat coin işi  tarih oldu. Çoğu çöp zaten.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 01, 2020, 04:49:05 PM

dolasimdaki miktar %17
kalan %83’ü kime okutacaklar? Grin
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 01, 2020, 05:05:22 PM

dolasimdaki miktar %17

Tabiki yeni alanlara iteleyecekler.
Eğer bir tokene yatırım yapacaksam dolaşımda ne kadar var. Takımda ne kadar var vs hepsine bakmaya çalışıyorum. Miningi olan coinden korkmam ama bu tarz ekip elinde çok fazla bulunan token beni hep endişelendiriyor. Bazen binancede pump yediğine şahit oluyorum. Bakalım araştıran adam in araştırmasi ise yarayacak mı?
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 01, 2020, 05:16:26 PM

dolasimdaki miktar %17

Projeyi kafadan vurdun Cheesy

%15 kar bence yeter. Şu devirde ne olduğu belli olmayan coinlerde durmak bence gereksiz bir risk, oyun üzerinden ilerleyen projeler içerisinde başarıya ulaşan da olmadı henüz. Ekip güven vermiyorsa vakit kaybetmemek ya da büyük yatırım yapmamak lazım Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 01, 2020, 05:48:02 PM

dolasimdaki miktar %17

Hocam yaptığın analizler sayesinde 100 projeden 80'i bu dolaşımdaki miktar - toplam miktar olayından sınıfta kalıyor.
Zaten bu oyun projesi olup da başarılı olanı görmedim ben. Sırf bu muhabbetten ben almazdım bunu.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 01, 2020, 06:43:40 PM

Oyun projeleri arasında başarılı olanlar oldu geçmişte. First blood, game credits, wax, Counterparty vs hatırladıklarım..
100 milyar supply iyiymiş, community desteği olan doge bile 20'lerde sürünüyor ama bunların napacağı da belli olmaz. Geçenlerde kimsenin iplemediği selfkeyi bindir indir yaptılar, 40 satları gösterdiler. Bunda da bir exit pump falan olabilir.
Bu proje ile ilgili bir başlık vardı
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5177582.0
Oradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
YTD

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 01, 2020, 07:08:51 PM

doğrudur hocam ama beklentim büyük, insallah boş çıkmaz. 8 yakalayamadım 9'dan aldım, 10-11 satış kısa vade hedefim. %15 gelse yeterli simdilik.

Olur hocam, olmayacak bir şey değil bu. Ne projeler gördük; içi boş olmasına rağmen yüzlerce x katladılar. Ben COCOS'un orta vadede 20 sata kadar çıkabileceğini düşünüyorum. Sadece düşünüyorum yani herhangi bir analizim yok :) Ekip çalışsın, aktif olsun yeter. Bir de boğa dönemine denk gelirse harika olur. Öyle detaylı analizlere gerek yok zaten.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
January 01, 2020, 07:59:00 PM

dolasimdaki miktar %17

Cevap çok basit, tabii ki yeni alacak olanlara. Senin bu mesajından sonra birçok Türk yatırımcı bu projeden uzaklaşacaktır diye düşünüyorum ama yine de proje hakkındaki fikrimi belirtmek istiyorum. Evet, proje oldukça güzel fakat çeşitli riskler barındırmakta. Bu sebepledir ki yatırımcı da bu projeye yüksek yatırım yapmaktan çekiniyor, o sebeple de fiyat çok düşük seviyelerde dolaşmakta. Bahsettiğiniz arz ve kilitli koin sayısı da oldukça önemli tabii ki. Yine de olası bir scam satışının oluşması için fiyatın yükselmesinin bekleneceğini ve kademeli satışlarla bu kilitli kısımların satılacağını düşünüyorum.
forumalacali
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
January 02, 2020, 06:50:53 AM

dolasimdaki miktar %17

Tabi ki böyle reklamlar sürerse bunlara kanıp okuyanlara...
gumusi
Full Member

View Profile
January 02, 2020, 11:17:50 AM

beyler dediğim gibi çok aşırı yüksek hedefim yok. 9'dan aldım kısa vade 10-11 sats satıslarım. umarım olur. 40 bin lira attım. dolaşım sayısına bakıp proje kötülemek çok saçma. %15-20 kazanç kimse vermiyor artık piyasada kolay kolay.

Kardeş be . Yazılanları nasıl böyle anlıyorsun. Adam sorguluyor. %83 lük kısım kapalı kutu ise bu ciddi bir risk demektir. Adamın elinde ise buradan bile durekoi satış baskısı yapar. Sen istersen de piyasayı bu adamlar yapacaksa %15 beklerken. %50 bile zarar edersin. Kaldı ki bu sadece oyunnile alakalı bir token

bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
January 02, 2020, 01:42:01 PM

2-3 sat ne var ki lan çıkar dediğin coin bir anda 4-5 sata düşünce, elindekini sıfırlamanın korkusunu bir yerlerinde hissettiğinde ne kadar mantıksız işler yaptığını anlarsın hocam.

Ha bu binance da en azından bir miktar oynayabilir ama senin önerdiğin projelerin geneli batak projeler.
gumusi
Full Member

View Profile
January 04, 2020, 10:04:33 AM

beyler dediğim gibi çok aşırı yüksek hedefim yok. 9'dan aldım kısa vade 10-11 sats satıslarım. umarım olur. 40 bin lira attım. dolaşım sayısına bakıp proje kötülemek çok saçma. %15-20 kazanç kimse vermiyor artık piyasada kolay kolay.

Kardeş be . Yazılanları nasıl böyle anlıyorsun. Adam sorguluyor. %83 lük kısım kapalı kutu ise bu ciddi bir risk demektir. Adamın elinde ise buradan bile durekoi satış baskısı yapar. Sen istersen de piyasayı bu adamlar yapacaksa %15 beklerken. %50 bile zarar edersin. Kaldı ki bu sadece oyunnile alakalı bir token

%83'ü ekibe ait satış için değil, süreci en baştan takip etmelisiniz

Belki uçar kaçar bilemem ama yerinde olsam %15 kari alır çıkarım. Aldığım gibi satışını koyarım. Çünkü riskli gibi duruyor. İllaki pump yaptırırlar. Çok fazla risk barındıran bir token.
Uzun vade asla beklenmez.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 04, 2020, 10:11:37 AM

vay be koskoca sahte shitcoin prensi arasitranadam bile x100'lerden %15 hedeflere kadar düştüyse piyasa bitmiştir demektir. cocos, hakkında son durum nedir bilmiyorum ama bitcoin'in cuma günü yükselişinden dolayı muhakkak dolar olarak değer kazanmıştır. satoshi bazında son değişmeleri arastiranadam yazarsa bilgilenmiş oluruz. keşke günlük olarak ekran görüntüsü alıp ilk posta eklese.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 04, 2020, 10:40:06 AM

Detaylı incelemek şart piyasada çok oyun projesi var hatrı sayılı başarıların altına imzasını atmış yoluna emin bir şekilde devam edenlerde oldu fakat her zaman bana sıcak gelmiyor oyun projeleri. Detaylı olarak konu güncellenirse takip listeme almayı düşünüyorum.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
January 04, 2020, 01:35:06 PM

Detaylı incelemek şart piyasada çok oyun projesi var hatrı sayılı başarıların altına imzasını atmış yoluna emin bir şekilde devam edenlerde oldu fakat her zaman bana sıcak gelmiyor oyun projeleri. Detaylı olarak konu güncellenirse takip listeme almayı düşünüyorum.

İnceleme yapacağım hocam 9 sats kırılacak bugün büyük ihtimalle. Umarım yetistiririm.

Yukarıda paylaştığın konu ve çeviri bana ait, onu belirtseydin hocam çeviri ve düzenleme bana aittir yazıyor o yazıya kadar kopyalamışsın.

Görmememn mümkün değil hemen altına ytd demişsin, saçma sapan iş yapmayın.

1881 - 193∞
cryptobaro
Full Member

Turkish Translator

View Profile
January 04, 2020, 02:23:04 PM

İnceleme yapacağım hocam 9 sats kırılacak bugün büyük ihtimalle. Umarım yetistiririm.

Yukarıda paylaştığın konu ve çeviri bana ait, onu belirtseydin hocam çeviri ve düzenleme bana aittir yazıyor o yazıya kadar kopyalamışsın.

hocam cok yanlıs anladınız özür zaten kaynağınızı sizden aldım size ekleyeceğimi bilmedim ekliyorum kusura bakmayın.
,

çeviri ve düzenleme bana aittir yazısını da silerseniz iyi olur

1881 - 193∞
cryptobaro
Full Member

Turkish Translator

View Profile
January 04, 2020, 06:45:26 PM

hocam cok yanlıs anladınız özür zaten kaynağınızı sizden aldım size ekleyeceğimi bilmedim ekliyorum kusura bakmayın.
,

çeviri ve düzenleme bana aittir yazısını da silerseniz iyi olur

onuda sizden direk aldım hocam art niyetli olarak yapmadım düzelttim

sorun yok hocam hallettik..

Cocos'a gelirsek %15-20 alınsa bile yeterli bence..Piyasa çok durgun ve btc hareketiyle altlar yerle bir olabiliyor.. Zaten 2x 3x beklemek imkansız şu anda, karı alıp çıkmak yeni varlıkları al-sat yapmak gerekiyor.

1881 - 193∞
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
January 04, 2020, 08:19:53 PM

Cocos'u bekleyen en büyük tehlike binance'ta btc bazında delist edilmesi ihtimali.. Daha öncesinde btt, Wink ve dent bu kaderi paylaştı. Hele hele btc oynak hale gelirse Cocos daha da zorlanabilir, Usdt bazında da değer kaybedebilir. Tabi bu olumsuz senaryo, umarım gerçekleşmez.
Olumlu senaryo, altcoinler için boğa sesleri gelirse btc bazlı binance'ta enn dipteki bu coine, pumpçılar bir güzellik yapabilir. %15'ten fazlasını bile kazandırabilir. Mantık aramak böyle zamanlarda geçerli olmuyor, geçenlerde selfkeyi pumpladılar mesela, hala yavaş yavaş yediririyorlar, Cocos henüz çok fazla pumplanmadı. Bol kazançlar...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: