Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:25:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 02 .10.23 K.carsi da usdt lerinize +01 usd oduyoruz  (Read 3513 times)
Sydel (OP)
Jr. Member
*

Activity: 152
Merit: 1

View Profile
February 18, 2020, 10:56:11 AM

18.02.20 BİNANCE EKRAN FİYATI EKSI %1 ILE BTC VE USDT NAKİT DOLAR ODUYORUZ.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 20, 2020, 08:25:26 AM

Merhaba,
20/02/20 de istanbul kapalıcarsıda ki döviz büromuzda alıs veris anında birlikte fixleyeceğimiz binance ekran fiyatından %0.8 düşüp bitcoin ve usdt lerinizi alıyoruz.

TELEGRAM : SYDELBAUM
EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 21, 2020, 11:46:29 AM

Merhaba,
21.02.20 istanbul kapalıcarsıda ki döviz büromuzda alıs veris anında birlikte fixleyeceğimiz binance ekran fiyatından %0.8 düşüp bitcoin ve usdt lerinizi alıyoruz.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 26, 2020, 11:30:52 AM

Merhaba,
26.02.20 istanbul kapalıcarsıda ki döviz büromuzda alıs veris anında birlikte fixleyeceğimiz binance ekran fiyatından %0.8 düşüp bitcoin ve usdt lerinizi alıyoruz.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 29, 2020, 09:47:04 AM

MERHABA,
ISTANBUL KAPALICARSIDAKI DOVIZ BUROMUZDA KOMISYONSUZ USDT VE BTC LERİNİZİ ALIYORUZ. 1USDT =1USD SAYIYORUZ . BTC LERİNİZİ BINANCE EKRAN FİYATINA ALIYORUZ.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 02, 2020, 12:03:44 PM

02.03.20

MERHABA,
ISTANBUL KAPALICARSIDAKI DOVIZ BUROMUZDA KOMISYONSUZ USDT VE BTC LERİNİZİ ALIYORUZ. 1USDT =1USD SAYIYORUZ . BTC LERİNİZİ BINANCE EKRAN FİYATINA ALIYORUZ.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 04, 2020, 12:45:26 PM

MERHABA,

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 05, 2020, 09:35:28 AM

MERHABA,
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
March 09, 2020, 02:36:43 PM

iyi günler kapalıçarşıdaki dükkanınızın adı, ticari sicil ismi ve sabit telefonu nedir ?
statistman
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
March 14, 2020, 06:56:26 PM

merhaba sadece alım mı yapıyorsunuz yoksa binance kuru üzerinden satış yapmanızda mümkün mü.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
March 17, 2020, 10:14:19 AM

Merhaba @Teramit bey daha önceki yazılarımda neden detay vermediğimi ve bu konuda daha konusmayacagımı bildirdim. Yolunuz çarsıya düşerse ticaret için değil kahve içmeye beklerim .

@statistman Nadir zamanlarda sipariş fazlamız olursa satabiliyoruz.  normalde ofislerimizin oldugu ulkelerde ve iş birlği içinde oldugumuz bizim bulunmadıgımız ülkeler de dovizciler üzerinden ödeme yapıp tedariğimizi saglıyoruz.  Rusya ve komsu ülkelerdeki çin pazarlarında satıyoruz . Bahsettiğim pazarlarda gunde toplam 20 bin civarı btc alınıyor. Biz bu krizden once ortalama gunluk 250  adeti buluyorduk.  Genelde Türkiye piyasasında yuklu mal cıkmıyor. Acık konusayım burdanda bugune kadar gelen arkadas sayısı 11-12 kısı civarında belki 1 yılı geçtim forumdayım. hiç getirip 100 adet bozan olmadı. Genelde yüksek adetleri Dubai ve Hong Kong piyasasından tedarik edip yolluyoruz Rusya ya. Yukarıda belirttiğim gibi talep miktarı yuksek olunca biz ne bulursak yolluyoruz. Düzenli belli bir adet alım programınız olur ise  oturup istişare edip aramızda bir düzen rabiliriz. Diğer türlü Ancak onların bayram gunlerine denk gelen kapalı oldukları fakat bizim diğer ofislerin çalıstıgı gunlerde satısımız oluyor.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 16, 2020, 11:56:27 AM

MERHABA ,
TUM SAGLIK ONLEMLERİMİZİ ALMIS SEKILDE DOVİZ BUROMUZ KARANTINA VAKTINDEDE ACIKTIR. CALIŞMA SAATLERİMİZ 11:00   14:30 ARASIDIR ( ONEMLI BIR DURUMDA 17 KADAR UZATABILIYORUZ) . CARSIDA SADECE MERCAN VE KILICCILAR KAPISI ACIK BU DONEMDE DISARIDAN CARSI ESNAFI HARICI GELENLER DİREK GİREMİYOR ESNAF KAPIDAN BİZE GELDİ DİYEREK İCERİ DAVET EDEREK MUSTERILER GIRIS YAPIYOR. BU DONEMDE BTC VE USDT LERİNİZE ALIS VERIS ANINDA FİXLEYECEGIMIZ BINANCE EKRAN FİYATI UZERINE +0.1% ODEYEREK ALIYORUZ. KOMISYON ALMIYORUZ AKSINE USTUNE ODUYORUZ. DOVIZ BUROMUZ MERCAN KAPISINDAN HEMEN GIRINCE OLDUGUNDAN ZİYARET EDECEK MUSTERILERİMİZİN GELDİKLERİNDE GIRIS ICIN  MERCAN KAPISINI KULLANMASINI RICA EDIYORUZ.  HERKESE SAGLIK VE SIHHATLER DILERIM

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 16, 2020, 03:56:22 PM

Son posta kadar okudum yazılanları. Millet açık adres ver gelelim diyor sen top çeviriyorsun. Belki kahveyi senin dükkanda içmek istiyoruz.😀 Bu halde iken Sana kimse güvenmez hocam. İstediğin kadar başlığı yukarıda tut. Neticede varanvaran var yıllardır bu işi yapan.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 21, 2020, 09:53:30 AM

@huseyin15
Huseyin bey burdan gelen arkadaslar oluyor cok sükür sorun yok. sonuna kadar okuduysanız zaten bu konuları daha tartısmayacagımı yazmıstım. Bakın ben hangi tarihten beri yazıyorum bir yılı geçmiştir sanırım. Bu carsıda birinin 1 lirasını carpyaya kalkan ertesi gün piyasaya cıkamaz . GERCEK OLAN SU VAR BUGUN TURKİYE DE NEREYE GIDERSENIZ GIDIN ELDEN BOZARKEN KOMISYON ODERSINIZ. BAKIN BASLIGA BEN USTUNE PARA VERIYORUM .
bitpass
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
April 21, 2020, 01:00:10 PM

Güven konusunda sıkıntısı olan arkadaşlar için söylüyorum Kendileriyle 5. ticaretim 20+ btc bozdurdum. Her gidişimde son derece güvenilir bi ticaret gerçekleştirim. Kendileride son derce samimi iyi niyetli insanlar. Güven duymayan kişiler kücük miktar alışveriş için gidip yerlerini görebilirler.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 28, 2020, 10:47:50 AM

Merhaba,
28.04.20 tarihi alıs fiyatkımz binance ekran fiyatıdır. Komisyon almıyoruz . Alısveris anında birlikte fix leyecegimiz ekran fiyatı ne ise o rakamı amerikan doları olarak oduyoruz.

Usdt lerinizi ise 1usdt =1 usd olarak bozuyoruz.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 06, 2020, 10:10:55 AM

MERHABA
06.05.2020 TARIHINDE BİTCOİNLERİNİZİ ALIS VERİS ANINDA BİNANCE EKRAN FİYATINDAN BİRLİKTE FİXLİYORUZ VE HİÇ KOMİSYON ALMADAN (%0) KARSILIGINDA AMERİKAN DOLLARI ODUYORUZ. 

not: TUM SAGLIK ONLEMLERİMİZİ ALMIS SEKILDE DOVİZ BUROMUZ KARANTINA VAKTINDEDE ACIKTIR. CALIŞMA SAATLERİMİZ 11:00   14:30 ARASIDIR ( ONEMLI BIR DURUMDA 16 KADAR UZATABILIYORUZ) . CARSIDA SADECE MERCAN VE KILICCILAR KAPISI ACIK BU DONEMDE DISARIDAN CARSI ESNAFI HARICI GELENLER DİREK GİREMİYOR ESNAF KAPIDAN BİZE GELDİ DİYEREK İCERİ DAVET EDEREK MUSTERILER GIRIS YAPIYOR. DOVİZ BUROMUZ  MERCAN KAPISINDAN HEMEN GIRINCE DIR ZİYARET EDECEK MUSTERILERİMİZİN GELDİKLERİNDE GIRIS ICIN  MERCAN KAPISINI KULLANMASINI RICA EDIYORUZ.  HERKESE SAGLIK VE SIHHATLER DILERIM.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 18, 2020, 10:34:38 AM

18.06.20 TARIHINDE BTC VE USDT LERİNİZİ YUZDE 1 EKSĞİNE ALABİLİYORUZ.

bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 19, 2020, 04:11:35 PM

Ben adres vermeme vb kısmına çok takılmıyorum, olabilir, özelden sorana veriliyorsa ve yazılanlarla tutarlıysa tercih meselesidir, sonuçta dolandırma girişimleri 2 taraftan da olabiliyor. Ancak neden telefon ve whatsapp için İngiltere numarası verdiğini anlayamadım, bu rahatsız edici bir durum. Böyle şeyler insanlarda şüphe uyandırır, yıllardır güven konusunda sıfır hatayla burada takas yapan (haydi Blacknavy gibi yazayım) v... ve t... varken ve önümde Kapalıçarşıda olduğu söylenen bir adres, İngiltere'den bir numara duruyorken neden seni tercih edeyim?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 23, 2020, 01:19:54 PM

Merhaba Bobita bey cevaplıyım sorunuzu  telefon numaram sadece whats app calısan hat değil normal arama ilede konustugum ve arandıgım numaramdır. Nedeninide yazayım size bizim 6 ülkede doviz buromuz mevcut burolarımız arasındaki irtibat ve bir cok ülkeye ek ucret odemeden . ve hangi buromuzda olursak bize ek ucret yansıtmayan telekom siketi vodafone UK oldu . Aylık 30 pound veriyoruz içinde 30 gb internet sınırsız sms 3000 dakika telefon konusması mevcut . Arzu ederseniz bir kontak kurun benimle ben size yukarıda yazanları ekran goruntılerı ile desteklerim. Baska sorunuz varsa onuda memnuniyetle cevaplarım.
Ben ve ekibim her gun kapalıcarsının ıcınde ( dikkatli okuyun lutfen han ıs merkezi apartman degıl kapalıcarsıda uc buyuk caddeden birindeyiz) her gün gelip işimizin basında oluyoruz. burada bir kişinin 1 doları na biz tamah etsek ertesi gunu dukkan acamazsınız .

ınsanların agızları dolandırıcalrdan cok yanmıs olabilir . asla unutmayın mesafe kısa ise risk buyuktur her onune gelen ucuz mal var diyenin pesıne gıtmezse insanlar capılmazlar. Benim fiyatlarımda belli bugun eksi yuzde 1 ıle alırım artı 0.5 ıle satarım .

Kolay gelsin

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: