Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:48:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 02 .10.23 K.carsi da usdt lerinize +01 usd oduyoruz  (Read 3485 times)
mueddib
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 4

Ethereum Full Sync Node

View Profile
March 27, 2021, 11:12:19 AM

Merhaba,

burada uzun suredir uyeyim ancak sadece okurum genelde yazmam. Bu arkadasi da tanimam etmem kendisi ile hic islemim olmadi hic gorusmedim. Ama burada ara ara mesajlarini goruyorum ve bir yildan fazladir burada sanirim. Simdi soyleyeceklerim su ben bu arkadasa 10 kisiye kadar zarariniz 100$ limitli olmak uzere kefilim oylesine icimden geldi cunku bu adam gorundugu kadari ile sadece isinin ekmeginin pesinde ve boyle insanlari severim.

Kurallar ise soyle mutlaka gecerli kanitlariniz olacak mutlaka bu foruma uye olacaksiniz zaten olmasaniz mesaj atamazsiniz bana ve her uye icin 100$ limit koydum yani bir uyenin ancak 100$ kadar zararini karsilarim toplamda 10 farkli uye ile 1000$ olmak uzere ben bu arkadasa kefilim.

Bir sorun yasarsaniz bana mesaj atin gecerli kanitlarinizi sunun gerekirse whatsapp gibi bir ortamdan da goruselim bu arkadasla da goruselim ve ben zararinizi belirledigim limite kadar tanzim edecegim. Birakin herkes isini yapsin parasini kazansin ve ticaretini yapsin. Zaten dolandirici ise 3 5 islemden sonra bu ortaya cikar ve bir daha da kimse islem yapmaz. Farkli hesapla geldiginde kendini ele verecektir.

Son olarak yine de her zaman kendi aklinizi kullanin kendinizi guvene alin ve guvenmediginiz herhangi bir adim atmayin ben sadece buradaki 10 uyeye kadar belirli bir limite kadar bu arkadasa sanal kefil olmus oldum.

Edit olarak zararinizi nasil karsilayacagimi da soyleyeyim eger tum kanitlar zarar ettiginiz yonunde ise isterseniz hesabiniza nakit olarak isterseniz de rig sistemlerimden birini sizin wallet ayarlayarak madencilik yaparak 100$ olana kadar kripto para seklinde odemis olacagim.

Saygilar  

Software is like sex. it's better when it's free.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

Activity: 152
Merit: 1

View Profile
March 28, 2021, 09:28:10 AM

Mueddip Bey Merhaba,
Yazdiklariniz beni inanilmaz duygulandirdi . Cok tesekkur ederim . Baba ogula kefil olmuyorken bu devirde sizin bu sekilde yazdiklarinizi okumak  cok sevindirdi.  Buradan gelen cok arkadasimiz oldu bu surecte neredeyse hemen hemen hepsi ile guzel bir diyalogumuz var. Ticaret hic onemli degil istanbuldaysaniz ne zaman dilerseniz ,Istanbul disinda iseniz geldiginizde mutlaka carsida sizi misafir etmek ten memnuniyet duyarim sizi . Allah islerinizde size kolaylik versin. Iyi pazarlar.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
March 31, 2021, 08:52:27 PM

Merhaba,

burada uzun suredir uyeyim ancak sadece okurum genelde yazmam. Bu arkadasi da tanimam etmem kendisi ile hic islemim olmadi hic gorusmedim.

Saygilar  

Çok mantıksız bir yorum yazmışsınız. İşlem yapmadan adama kefil oluyorsun. Bu tarz yorumlar daha çok şüphe duymama yol açtı.

Forumda herhangi bir yüksek rütbeli üye gittim işlem yaptım şeklinde bir geri dönüş yapmamış.
Konu sahibi olan arkadaşa mesaj attım. İşlem yapmaya gideceğim.

Sorunsuz şekilde işlem yapabilirsek, konuya yazarım.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 05, 2021, 10:16:37 AM

MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DİLERİM ,
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP ODUYORUZ.

05.04 Wink.21 TARIHINDE USDT +%0.5 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100500  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

TELEGRAM : SYDELBAUM
EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351[/color]

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2021, 07:54:50 AM

KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP ODUYORUZ.

08.04 .21 TARIHINDE USDT +%0.5 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100500  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM
Kristallnacht
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
April 08, 2021, 10:00:33 AM

Türkiye'de adınıza kayıtlı bir telefon kullanmak istemediğiniz için yabancı numara kullanıyorsunuz gibime geliyor lakin bahsetmiş olduğunuz yabancı fiziksel sim kartlar 50-60 TL arası satılıyor zaten yani o numaranın aramalara açık olması hiçbir şeyi değiştirmiyor hadi söylediklerinizi yedik bu yabancı numarayı bağlantılarınız için kullanıyorsunuz diyelim ama TÜRKİYE'DE işlem yaptığınız müşteriler için neden TR hattı almıyorsunuz sebebi nedir?
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2021, 11:45:29 AM

Kristalnach yukariyi oku anlarsin beni. 6 ulkede ofisim var senin 50 liralik hattindan degil biu
illetyus
Sr. Member

View Profile
April 08, 2021, 06:35:16 PM

bugün Sydel ile buluştuk ve işlem yaptık. dediği gibi işlek bir yerde bulunan döviz bürolarında işlemi gerçekleştirdik. üzerinede %0.5 fazla verdiler.  Smiley memnun kaldım.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2021, 07:21:33 PM

Illetyus Bey burada paylaşımınız için çok teşekkür ederim abi sanırım full member olarak sizin yazdığınızı bundan sonra okurlar ve artık bana insanların bitcoinini   çalmaya tenezzül edecek bir insan olmadigimizi anlayacaklardir. Gelip görmeyenler suçlama yapamayacaklar dır.  Tekrar cok tesekkur ederim.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 270

View Profile
April 09, 2021, 02:28:41 PM

bugün Sydel ile buluştuk ve işlem yaptık. dediği gibi işlek bir yerde bulunan döviz bürolarında işlemi gerçekleştirdik. üzerinede %0.5 fazla verdiler.  Smiley memnun kaldım.

İletişimi nasıl sağladınız ? Türk hattı yok kendisinin. Bende İstanbuldayım güvenilir bir yer arıyorum.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
illetyus
Sr. Member

View Profile
April 09, 2021, 03:22:49 PM

İletişimi nasıl sağladınız ? Türk hattı yok kendisinin. Bende İstanbuldayım güvenilir bir yer arıyorum.

whatsapp'tan sağladık.
tavsiyem küçük miktar bozmak için gidip işleyişi görmeniz.

barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 270

View Profile
April 09, 2021, 04:19:24 PM

whatsapp'tan sağladık.
tavsiyem küçük miktar bozmak için gidip işleyişi görmeniz.

Cevap için teşekkürler. Bende İstanbuldayım o tarafa yolum düşerse çok çok düşük bir miktarda olsa gidip işlem yapacağım.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
Kristallnacht
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
April 10, 2021, 12:22:41 PM

Kristalnach yukariyi oku anlarsin beni. 6 ulkede ofisim var senin 50 liralik hattindan degil biu
6 ülkede ofisin varsa ve buna TR dahilse burada ki müşteri güvenliği için önce gidip kendine TR hattı alacaksın elinde ki yabancı sim kartlar aksaray da fiziki olarak 50 TL ye satılıyorsa bana masal anlatma,gidip bir TR hat çıkarıp iletişimi böyle kurmanın nesi zor yerin mekanın olmuş olabilir yüz yüze işlem yapanlar da olmuş olabilir ama bu ülke neleri gördü tosun mu dersin, kapalı çarşıda tüm esnaflardan para toplayıp yüksek kâr vaadiyle vurgun yapanı mı neler neler,o yüzden size zahmet boş yapmayın gerekli şartları karşılayıp ondan sonra hizmet verin ofisime gelin demekle bitmiyor bu işler.
mueddib
Jr. Member
*

Ethereum Full Sync Node

View Profile
April 13, 2021, 07:27:03 PM

Merhaba daha once bana yorum yazmis idiniz dedikleriniz mantiksiz diye ancak hem memnun kalmaniza hem de mutlu olmaniza sevindim. Ben gercekten arkadasi tanimiyorum ama isi severek yaptigi icin online kefil olmustum kefilligim de bir sure daha gecerli henuz bir sorun cikmadi.

Saygilar

illetyus
Sr. Member

View Profile
April 22, 2021, 07:03:23 PM

bugün 2.kez işlem yaptım. memnuniyetim devam ediyor.
mueddib
Jr. Member
*

Ethereum Full Sync Node

View Profile
April 24, 2021, 11:03:00 AM

Merhabalar,

bundan bir sure once Sydel arkadasimiza yukarilarda da bahsetmis oldugum uzere bir sorun cikmasi durumuna karsi belirli bir miktarda kefil olmustum. Hem iki haftadir burada mesaj yazmiyor olmasi hem de ben cok zaman ayiramadigimdan bu kefalet durumumu sonlandirmis bulunuyorum.  Bu sure icerisinde Sydel arkadasimiz ile ilgili herhangi bir sorun gormedik duymadik ve kimse de magdur olmadi. Tam aksine buradaki bazi arkadaslar kendisi ile calistilar ve yaptiklari ticaretten memnun kaldiklarini paylastilar. Piyasadan milyar dolarlik vurgun yapan sirketlerin aksine bu arkadasimiz durust bir sekilde ticaretini yapiyor gozukuyor.

Arkadaslar yine de tum finansal islemlerinizde nerede olursaniz olun kim olursa olsun her zaman dikkatli olun tum onlemlerinizi alin ve lutfen magdur olmayin sonra uzulmeyin. Sydel arkadasla ilgili su ana kadar bir sorun yasanmadi bundan sonra da umarim yasanmaz. Ben kendisine de ayrica durust ticareti icin tesekkur ediyorum.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 25, 2021, 10:15:33 AM

Merhaba Mueddib Bey, Merhaba tum Arkadaslar,
Oncelikle size ne kadar tesekkur etsem yine az kalir. Kalben ve tum ictenligimle size minnettarim. Gunumuzde ezbere sirf gormeden bilmeden bazi insanlar sirf elestirmek icin yaziyorken burada tam tersi olan bir yazi ile inanip beni desteklediniz. Allah size akliniza dahi gelmeyen guzellikleri nasip etsin. Ozelden davet etmek icin mesaj atmak istedim fakat burda derece atlama konusu nasil oluyor bilemedigimden ilk gundem newbie oldugum icin mesaj gitmedi. Ramazan ayi sonrasi kapalicarsida birlikte bir ogle yemeginde sizi misafir edip tanimayi cok isterim.
Buraya gecen hafta yazamadim normal zamana gore hareketlilik daha fazlaydi persembe gunu de oglen gunesi gorup bir ince gomlekle durunca usutmusum ( covid testi ve tomografi cektiler cok sukur negatif eski usul usutme cikti) arayada tatil girince simdi az evvel baktim foruma.
Bundan sonra ihmal etmeden gunluk oranlari yazacagim insallah. Bizde gunun orani saat 11:15 ile 11:30 gibi cikiyor en gec o saate yazacagim . Bazen persembenin gelisi carsambadan belli oluyor o vakitler erkende yazabilirim.
Yarin eger bir aksilik olmaz ise alisimiz+0.5 ten asagi olmaz. Daha yuksek odeme imkanim var ise buradan tekrar yazip fiyati revize edecegim. Sagolsunlar burdan cok gelen arkadaslarimiz var gelenler ile tanisiyoruz hatta bir seferinde bir arkadasimiz Marmaristen gelmis  gelirkende zahmet buyurup bal getirmisti kontagi bende olmadigi icin kendisine yedikten sonra tesekkur icin ulasamadim buradan cok tesekkur ediyorum Allah kesesine bereket versin.
Bazi arkadaslarimzda ogrendigi icin artik sistemi direk geliyorlar onlardan ricam kripto isinin gelismesi ile kripto ve bildigimiz doviz isini birbirinden ayri herbirinin kendi sistemi icinde calismasi icin yeni bir duzene gecme karari aldim su an bazen ayni bazen hemen su anki yerimizin 50 metre yakinin da islemlerimizi yapiyoruz.  Sanirim devlet de artik bu isi resmilestirme konusunda adimlarini atiyor. dunku merkez bankasi baskani nin roportajinda okudum iki haftadan lisans gibi yeni duzenlemelerini aciklayacaklarini anlatiyordu  umarim hepimizi daha duzenli bir sistemde rahat ettirecek sonuclar aciklarlar. Bizim durumumuz tabiiki borsalardan farkli biz kimseye coin nini bizde tutmasi gibi bir hizmet vermiyoruz . Gelen musteri atiyor  usdt yi cuzdanda gordugumuz gibi nakit oduyoruz dolarini Insallah devlet iki hafta sonunda yapici kararlar alirda duzene girerse bu isler burdan Ingiliz numarama  soven 😊 arkadaslarda yorulmaz direk adim soyadimi yazar devam ederim . Son bir ricam daha oncedeleride yazdigim gibi benim satis pazarim Moskova daki Konteyner pazarlari ( cinlilerin tahsil etttikleri tutari banka kullanamadiklari icin usdt tercih etmeleri )  Direk gelmeden bana en az 1 saat onceden yazarsaniz ben oradaki ofise toplu gonderim yapiyorum bekler sizinkinide icine katarim boylelikle bazi vakitlerde gun ici oyle olirki az daha ustune odeme firsatimiz olur sizlerde daha avantajli olursunuz.  Size ve tum okuyan arkadaslarima iyi pazarlar dilerim.

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 06, 2021, 02:15:20 AM

Merhaba ,
Oncelikle hepinize saglik diliyorum . Malum kapatma surecinde Kapalicarsi faal olmadigi icin Nuruosmaniye de odeme yapabilmekteyiz. Daha onceden islem yaptigimiz arkadaslarimiz ile de her iki tarafin musaitligi halinde disarda da gorusebilme durumu olabiliyor.
Kapatmada  firsat tir diyip orani asagi cekmek yerine yine komisyon almayip ustune %0.1 oduyoruz ( oranlar gunluk cikiyor imkan el veridigince ustune daha fazla odemeye calisacagim her gun saat 12 gibi gunluk oranimiz hazir olur.)

Bugun 1000 usdt verene 1001 usd odemekteyiz.

Iyi Calismalar
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 17, 2021, 12:09:17 PM

KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP

EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 20, 2021, 09:31:19 AM

KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.8 EKLEYIP DOLAR ODUYORUZ.

EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: