Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:58:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: 02 .10.23 K.carsi da usdt lerinize +01 usd oduyoruz  (Read 3489 times)
Sydel (OP)
Jr. Member
*

Activity: 152
Merit: 1

View Profile
May 20, 2021, 09:33:43 AM

Lips sealed
MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DİLERİM ,
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.4 EKLEYIP ODUYORUZ.

06.01.21 TARIHINDE USDT VE BITCOINLERINIZI BINANCE EKRAN FIYATININ %0.4 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100400  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

TELEGRAM : SYDELBAUM
EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351[/color]

1715299122
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715299122
Reply with quote  #2

1715299122
Report to moderator
1715299122
Hero Member
*

Ignore
1715299122
Reply with quote  #2

1715299122
Report to moderator
1715299122
Hero Member
*

Ignore
1715299122
Reply with quote  #2

1715299122
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715299122
Hero Member
*

Ignore
1715299122
Reply with quote  #2

1715299122
Report to moderator
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 20, 2021, 09:35:04 AM

06.01.21 TARIHINDE USDT VE BITCOINLERINIZI BINANCE EKRAN FIYATININ %0.4 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  

Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 24, 2021, 09:02:52 AM

mueddib
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 4

Ethereum Full Sync Node

View Profile
May 31, 2021, 11:22:30 AM

Merhaba Mueddib Bey, Merhaba tum Arkadaslar,
Oncelikle size ne kadar tesekkur etsem yine az kalir. Kalben ve tum ictenligimle size minnettarim. Gunumuzde ezbere sirf gormeden bilmeden bazi insanlar sirf elestirmek icin yaziyorken burada tam tersi olan bir yazi ile inanip beni desteklediniz. Allah size akliniza dahi gelmeyen guzellikleri nasip etsin. Ozelden davet etmek icin mesaj atmak istedim fakat burda derece atlama konusu nasil oluyor bilemedigimden ilk gundem newbie oldugum icin mesaj gitmedi. Ramazan ayi sonrasi kapalicarsida birlikte bir ogle yemeginde sizi misafir edip tanimayi cok isterim.
Buraya gecen hafta yazamadim normal zamana gore hareketlilik daha fazlaydi persembe gunu de oglen gunesi gorup bir ince gomlekle durunca usutmusum ( covid testi ve tomografi cektiler cok sukur negatif eski usul usutme cikti) arayada tatil girince simdi az evvel baktim foruma.
Bundan sonra ihmal etmeden gunluk oranlari yazacagim insallah. Bizde gunun orani saat 11:15 ile 11:30 gibi cikiyor en gec o saate yazacagim . Bazen persembenin gelisi carsambadan belli oluyor o vakitler erkende yazabilirim.
Yarin eger bir aksilik olmaz ise alisimiz+0.5 ten asagi olmaz. Daha yuksek odeme imkanim var ise buradan tekrar yazip fiyati revize edecegim. Sagolsunlar burdan cok gelen arkadaslarimiz var gelenler ile tanisiyoruz hatta bir seferinde bir arkadasimiz Marmaristen gelmis  gelirkende zahmet buyurup bal getirmisti kontagi bende olmadigi icin kendisine yedikten sonra tesekkur icin ulasamadim buradan cok tesekkur ediyorum Allah kesesine bereket versin.
Bazi arkadaslarimzda ogrendigi icin artik sistemi direk geliyorlar onlardan ricam kripto isinin gelismesi ile kripto ve bildigimiz doviz isini birbirinden ayri herbirinin kendi sistemi icinde calismasi icin yeni bir duzene gecme karari aldim su an bazen ayni bazen hemen su anki yerimizin 50 metre yakinin da islemlerimizi yapiyoruz.  Sanirim devlet de artik bu isi resmilestirme konusunda adimlarini atiyor. dunku merkez bankasi baskani nin roportajinda okudum iki haftadan lisans gibi yeni duzenlemelerini aciklayacaklarini anlatiyordu  umarim hepimizi daha duzenli bir sistemde rahat ettirecek sonuclar aciklarlar. Bizim durumumuz tabiiki borsalardan farkli biz kimseye coin nini bizde tutmasi gibi bir hizmet vermiyoruz . Gelen musteri atiyor  usdt yi cuzdanda gordugumuz gibi nakit oduyoruz dolarini Insallah devlet iki hafta sonunda yapici kararlar alirda duzene girerse bu isler burdan Ingiliz numarama  soven 😊 arkadaslarda yorulmaz direk adim soyadimi yazar devam ederim . Son bir ricam daha oncedeleride yazdigim gibi benim satis pazarim Moskova daki Konteyner pazarlari ( cinlilerin tahsil etttikleri tutari banka kullanamadiklari icin usdt tercih etmeleri )  Direk gelmeden bana en az 1 saat onceden yazarsaniz ben oradaki ofise toplu gonderim yapiyorum bekler sizinkinide icine katarim boylelikle bazi vakitlerde gun ici oyle olirki az daha ustune odeme firsatimiz olur sizlerde daha avantajli olursunuz.  Size ve tum okuyan arkadaslarima iyi pazarlar dilerim.

Degerli arkadasim merhaba, bende tanismayi isterim ama su anda Istanbul'da degilim ama geldigimde haber verecegim oturur bir cay icer tanisiriz. Dilerim sizin de isleriniz yolunda gider guzel haberlerinizi hep aliriz. Ben de sana farkli bir platformdan birkac musteri yonlendirdim seninle yine iletisim kuracaklar. Ben o gun burada yazanlari okuyup sinirlenip size kefil olmustum. Maalesef insanlarimiz ya henuz cok yeniler ya da bu isten anlamiyorlar ki bu zamanda siz de takdir edersiniz ki bu isleri anlamak guvenmek cok zor. Ben insanlara da hak veriyorum. Benim yonlendirdigim arkdaslar sizinle iletisim kurdu sanirim hatta birisi de sizin tanidik cikti heralde hayirlisi olsun Smiley

Size isinizde basarilar hayirli kazanclar dilerim.

Software is like sex. it's better when it's free.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 04, 2021, 04:20:48 PM

@Mueddib Bey Merhaba,
Evet gecen gun bana soyledi 😊 fakat sanirim baska site uzerinden gorustugunuz icin ondaki iletisim bilgisi ve burdaki farkli olunca sohbet sirasinda kim acaba diye dusundumde  bulamamistim😊. Insallah siz musait oldugunuzda mutlaka carsiya bekliyorum. O arkadasimiz da borsa -carsi arasi  farklar  acik olunca bizden borsaya borsadan bizim piyasaya farklar acik olunca islem yapiyor o sebeple haftanin uc gunu neredeyse gorusuyoruz.  Kendiside bize katilir sohbet ederiz insallah.

Baska gelmek isteyen arkadaslarda olursa bu yazimi okuyan nasilsa cumartesileri artik  yasakta kalkti herkesi aramizda gormekten memnun olurum.
Dun gece gordum ekiller isimli uye bana guvensizlik uyarisi na basmis. Nedenler buyul harfle yaziyor olmam . Telefonumun ingiliz olmasi ve dukkan adini gelmeden vermiyor olmam diye belirtmis.
 Gelip calisan arkadaslardan bir kisi suraya benimle is yapip eksik para yada herhangi bir yanlos davranisimi gormus olan dahi varsa bunu yapsa amenna . Ben odeme dahi yaparken tutar kusuratli oldugunda yukari yone yuvarlayip  cogu zaman teslim ediyorum. Burdan kac sefer yazdim ingiliz hattim 1 dolarlik degil her ay 30 gbp odeyip  icinde bir cok ulkeyi kapsayan konusmasi 2000dk  20 gb interneti olan hat. Ayrica dukkan ismi vermeme sebebimide yazdim. Disarda bin turlu kotu niyetli adam var biri birini carpiyor sonra carpilana dukkan adini veriyor hic tanimadigom adm benim dukkana  gelip benim burda odemem varmis diye kendi dukkani gibi giriyor. Bunun gibi bin turlu konu var kimseden korktugumuzdan degil bos islerle ugrasmak istemedigimizden vermiyorum yoksa zaten carsiya pislige gelenin basarip cikma ihtimali yuzde sifir Allah in izniyle. Baska da bir sey demiyorum  her yer klavye delikanlisi dolmus tartisma gereksiz. Ha cok zorlayan olursa kendim pek teknolojiden anlamam ama klavye yigitleri agizlarina geleni soylemeyi hak biliyorsa cimeri var siber subesi var elbet 81 ilde nerde olsa cikar ( yanlis anlamayin yazim trust a eksi verildi diye degil dan dun karsilik alsam bu tip islerle ugrasmayi sevmiyorum onun icin ) takdir uyelerindir. Bence eger burasi artik bir para eden varlik olan btc ve usdt nin mecrasiysa trust da eksi benden her hangi bir dolandirilma durumunda verilmeli.

Yazima son vermeden carsida kalabalik grup agirlayacagimiz guzel bir avlumuz var organizasyon yapacak arkadaslar olursa saati hamgisine uygunsa ogle yemegide olur pastali kekli cayli oturmada olur ben davet edip misafir etmekten memnun olurum .

Saygilarimla
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 25, 2021, 05:47:05 AM

Merhaba Arkadaslar
Öncelikle hepinizin gecmis bayramini tebrik ediyorum. Mayis ayindan beri malum tether bir turlu bozum yapilirken  eksi den artiya gececek kuvveti bulamadi bizim piyasamizda o sebeplede arti olmadigi surece buraya ilan hic girmedim. Sizlerden arayan arkadaslara da mecbur degilseniz az sabredip artiyi gorelim oyle bozalim diyordum. Vakticolanlar bekledi olmayanlar icin en uygun eksi orani ile bozumlari gerceklestirdik. Piyasa hareketlendigine gore umarim yarin artik piyasa arti ile acacaktir .

Yarin saat her zaman oldugu gibi 11:30 da gunun kuru cikacaktir. Bende eksi yada umarim arti cikar buraya orani yazacagim .Bir haftalik tatilin ardina hepinize hayirli haftalar bereketli isler diliyorum .
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
August 21, 2021, 07:35:25 PM

Daha önce 3 kere işlem yaptım ve memnun kaldım. 4.kez işlem yapmayı düşünüyorum.
Güncel oranlar nedir? % kaç ile alıyorsunuz?
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 03, 2021, 08:31:37 AM

Merhaba Illetyus Bey  Nasilsiniz?
Kusura bakmayin yeni gordum mesaji. Tether subattan beri aylardir bir turlu guclenemedi . Yine dolasimi fazla fakat tam bizim piyasada artiyi bulacak yine geri sariyor. Bende burda arti ile almaya yazmaya alisinca eksi iken cok az girdim foruma . Bugunlerde eskiye gore daha iyi alislarimiz eksi 03 % ile eksi 09% arasinda gunune gore gidip geliyor. Ben munkun oldugunca en az eksiye bozmaya calisiyorum yine. Bugun eksi 05% ile islem yapabiliriz . Tesekkurler hayirli isler dilerim .
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 08, 2021, 08:30:46 AM

Merhaba ,
Subatan beri belini dogrultamayan tether eksilerde oldugu icin buraya  alis yazmaya elim gitmiyordu. Uzun zaman sonra btc nin ani cakilisi ile bugun usdt nizi +02%  ile alabilyoruz.
1000 tether verene 1002 dolar  oduyoruz.
Herkese hayirli isler dilerim.
Kontak bilgilerim yukaridaki mesajlarda mevcut
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 20, 2021, 10:06:39 AM

20.09 da usdt lerinize +02% oduyoruz 
100k ustu usdt bozana +0.3 %
0.2 % acilimi: 1000 usdt bozan 1002 dolar aliyor

EMAIL: SYDELBAUM@GMAIL.COM

Crypto-Age
Member
**

Activity: 129
Merit: 15

View Profile
October 28, 2021, 08:38:06 PM

İlginç. istanbula geldiğimde yapacağım ilk iş sizle tanışmak olacak. iyi çalışmalar.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 01, 2021, 04:07:14 AM

@Crypto -Age bey merhaba,
 Ziyaretiniz bizi memnun eder . Yeri geldikce yaziyorum burada ticaret onemli degil. Yolu dusen herkesi caya kahveye beklerim . Madem ortak bir konuya ilgimiz var belki biz gelen misafirimizden belki misafirimiz bizden bir kelime duyarda sohbet esnasinda  birseyler ogrenebiliriz birbirimizden konuya bakis acimiz bile degisebilir.

Diger tum okuyan arkadaslar merhaba,

Bu ara gunluk yazmiyorum yine burada cunku usdt eksi oranda seyrediyor. Arti ile alma halinde olmayinca usdt utaniyorum eksi yazmaya. Yinede carsida sanirim eksi oranda en iyi orani ben oduyorum baskalari eksi yuzde 2 ler ile islem yapiyor diye duyuyorum  su gunlerde gunun piyasa durumuna saatine gore eksi 0.9 % en dusuk oran oluyor bu eksi 0.3% lere kadar yukseliyor. Insallah kisa zamanda artili islem haline gelmesini diliyorum usdt nin .

Konuya hakim olan arkadaslara bir sorum olacak yardimci olun olursa sevinirim.  Borsalarda mumkun oldugunca islem disi mal tutmamami soylediler hangi borsanin ne zaman ne yasayacagini bilemeyiz diye ledger aldim .

Ledger da native legacy gibi cesitleri var btc cuzdaninin ben huobiden yada binance dem btc atarken ledgera bunlardan hangisini secip atmaliyim ikisinin farki nedir ?

Hepinize hayirli haftalar bereketli isler dilerim
bikkhu212
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
November 11, 2021, 12:03:44 PM

iyi günler sydel, uygun bir günde ziyarete gelmek ve tanışmak isterim.

alımı ERC-20 üzerinden yapıyorum demişsiniz, ERC-20 ağında transfer ücretleri çok yüksek, TRC-20 ağı üzerinden transfer kabul etmiyor musunuz?
webfaresi
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 14, 2021, 10:45:17 PM

alımı ERC-20 üzerinden yapıyorum demişsiniz, ERC-20 ağında transfer ücretleri çok yüksek, TRC-20 ağı üzerinden transfer kabul etmiyor musunuz?

katılıyorum, trc20 den ödeme yaptık birçok kişiye sorunsuz gidiyor, hızlı, düşük ücretli, güvenilir.
Cevabı bende bekliyorum.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 15, 2021, 11:23:35 PM

Ledger da native legacy gibi cesitleri var btc cuzdaninin ben huobiden yada binance dem btc atarken ledgera bunlardan hangisini secip atmaliyim ikisinin farki nedir ?

Legalcy yada native ikisini de kullanabilirsiniz bir sorun yaşamazsınız. Native segwit olarak belirtilen ve bc1 ile başlayan adresler yeni tip adreslerdir. Bu adres ile işlem gerçekleştirdiğinizde ödeyeceğiniz transfer ücreti biraz daha düşüktür. Legalcy ise eski tip adresleri ifade eder.

Borsalar uzun zaman önce segwit desteği sunmaya başladı yine de çekim gerçekleştirmeden önce çekim yapacağınız borsanın segwit adresleri destekleyip desteklemediğini gözden geçirin.

Not: Başlık ticaret amaçlı açıldığı için sorunuz arada kaynamış. Böyle durumlarda yeni bir başlık açmak daha hızlı yardım almanızı sağlayabilir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
November 18, 2021, 05:00:47 PM

katılıyorum, trc20 den ödeme yaptık birçok kişiye sorunsuz gidiyor, hızlı, düşük ücretli, güvenilir.
Cevabı bende bekliyorum.

Ben daha önce sydel arkadaşla ticaret yaptım. Trc20 ile USDT kabul ediyorlar. Bildiğim kadarı ile diğer stabil coinleride kabul ediyorlar. Transfer sırasında trc20 ile usdt gönderebilirsiniz.
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 19, 2021, 09:05:33 AM

Merhaba
Kusura bakmayin foruma girmedim epeydir . Eksi olunca oranlar girip eksi yazmaya  elim  gitmiyor.
Bugun aeti odeyebilecegim piyasa cikinca girdim ki yazayim oyle gordum.
Ne zaman dilerseniz buyrun  memnun olurum. Is olmasi onemli degil tanismis oluruz .
Erc20 ve trc 20 de aliyoruz  . Trc 20 daha cok kullaniyoruz artik.
Bugun usdt lerinizi aeti oran ile alabilyorum . +0.2 %  bugunku kurumuz. Yani 100.000 usdt veren 100200 dolar aliyor
Herkese hayirli isler dilerim   
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
November 22, 2021, 07:56:35 PM

merhaba, şimdilik 100 bin usdt bozduracağım, kapalı çarşıdaki yerinizi veya tr numaranızı paylaşır mısınız, pm ile de atabilirsiniz.
webfaresi
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 26, 2021, 07:24:28 AM
Last edit: November 26, 2021, 11:25:28 AM by mprep

bende bir tanışmaya gideceğim bugün, yorumlarım sonucu Smiley

İşlem yaptım sorun çıkmadı. Sydel ile görüşme fırsatı bulamadım ama işlemi yapanlar misafirperver güvenilir, ilk alışverişimdi bu. Burayla çalışmaya devam edeceğim Smiley
Tavsiye ederim

[moderator's note: consecutive posts merged]
Sydel (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2021, 05:49:12 AM

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: