Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:06:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Ledger Nano S Çekilişi! - Katılım Sona Erdi. Kazanan: vycl87  (Read 1372 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 20, 2020, 06:15:44 PM

işlem saati: 08:59 bu ne hız hocam ya Smiley ben de kişi ya da bi kuruma hayır yapmaya karar verdiysem tez vakitte tamamlanmasından yanayım. fitre, zekat ya da bağış adı ne olursa olsun ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede ulaştırmak lazım
Sabah ilk fırsatta yoğunluk başlamadan halledeyim dedim Smiley Sonuçta emanet para, bir an önce yerine teslim etmek gerek Smiley

Sonra yoğunluk başladı kargoyu gönderemedim. @vycl87 dostum bugün kaldı kargo, yarın gün içinde göndermiş olacağım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1714658781
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714658781
Reply with quote  #2

1714658781
Report to moderator
1714658781
Hero Member
*

Ignore
1714658781
Reply with quote  #2

1714658781
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714658781
Hero Member
*

Ignore
1714658781
Reply with quote  #2

1714658781
Report to moderator
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
January 21, 2020, 09:04:08 AM

Bu arada az önce EFT'yi yaptım arkadaşlar.

Toplam bağış 758.23+193,20=951,43 TL.
Gönderilen miktar 1000 TL.

Hepinize teşekkürler. Yerine ulaştırdık.

İsteyen herkes kredi kartıyla bile bağış yapabiliyor.
https://www.losev.org.tr/v6/bagis
https://www.losev.org.tr/v6/sayfa/diger-bagis-yontemleri-17

Emeğine sağlık hocam, Allah kabul etsin. İnşallah bir kardeşimizin iyileşmesine vesile olur.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 21, 2020, 05:47:48 PM

Phi hocam gerçekten efsanesin, hem ledger çekilişiyle ledger veriyorsun hem de yardım yapıyorsun, gerçekten forumda en kral kişiliklerden birine sahip olduğunu görüyorum uzun zamandır takipteyim.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 21, 2020, 05:56:56 PM

böyle bir organizasyonu yaptığı için PHI ve destek veren tüm arkadaşları tebrik ederim. böyle organizasyonları daha sık görürüz umarım
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
January 22, 2020, 09:46:37 PM

Sonucu yeni gördüm. @PHI1618 organizasyon için tebrikler. Katılan herkes fevkalade bir hayır işledi. Can dostunu lösemiden kaybeden biri olarak Lösev'e yapılan her türlü yardımı destekliyorum. Lösev'e destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Bu nedenle @blacknavy'nin son dakika jesti de gözlerden kaçmasın.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 23, 2020, 06:35:22 AM

Herkese tekrar selamlar.
Hafta başından beri aşırı iş yoğunluğumdan dolayı mesai saatleri içinde hiç müsait olamadım kargo yapamadım o yüzden. Bugün fırsat buldum az önce Ledger Nano S'i @vycl87'ye gönderdim.
Güle güle kullanmasını diliyorum.
Kargoyu teslim aldığı zaman kendisi de bu konuda aldığına dair onay verirse sevinirim.

böyle bir organizasyonu yaptığı için PHI ve destek veren tüm arkadaşları tebrik ederim. böyle organizasyonları daha sık görürüz umarım
Umarım Smiley

Sonucu yeni gördüm. @PHI1618 organizasyon için tebrikler. Katılan herkes fevkalade bir hayır işledi. Can dostunu lösemiden kaybeden biri olarak Lösev'e yapılan her türlü yardımı destekliyorum. Lösev'e destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Bu nedenle @blacknavy'nin son dakika jesti de gözlerden kaçmasın.
Çok üzüldüm, başınız sağolsun.
LÖSEV benim şahsen en beğendiğim yardım kuruluşlarından biri. İşlerini gerçekten iyi yaptıklarını düşünüyorum ve elimden geldiğince de desteklemeye çalışıyorum.

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 23, 2020, 06:02:16 PM

Herkese tekrar selamlar.
Hafta başından beri aşırı iş yoğunluğumdan dolayı mesai saatleri içinde hiç müsait olamadım kargo yapamadım o yüzden. Bugün fırsat buldum az önce Ledger Nano S'i @vycl87'ye gönderdim.
Güle güle kullanmasını diliyorum.
Kargoyu teslim aldığı zaman kendisi de bu konuda aldığına dair onay verirse sevinirim.

Umarım Smiley

Çok üzüldüm, başınız sağolsun.
LÖSEV benim şahsen en beğendiğim yardım kuruluşlarından biri. İşlerini gerçekten iyi yaptıklarını düşünüyorum ve elimden geldiğince de desteklemeye çalışıyorum.

kazanana hayırlı olsun, kargoyu da yollamışsınız,  onur bey başınız sağ olsun, lösemi çok ciddi bir hastalık, ülkemizde bu konuda insanların bilgisinin artması gerekiyor.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 25, 2020, 11:54:54 AM

Öncelikle anneme ve yapımcıma...
First of all I want to thank my mother and my producer Tommy, Hi Tommy Smiley
[Bunu anlamayanlar çıkacaktır. Konuyu anlasınlar diye şu linki vereyim : https://www.youtube.com/watch?v=xJSjbH7DjF4 Videonun sonlarına doğru anlarsınız ne dediğimi bilenler zaten gülümsedi sanırım)

Normalde dün gelmesi gereken kargom bugün elime ulaştı, daha doğrusu ben yerinde bir müdahale ile teslim aldım.
Katılım yapan herkese ve güzel bir bağış yapılmasına vesile olan bu etkinliği yapan @PHI1618'e teşekkür ederim.
@Blacknavy'nin son bağış hamlesi ve aslında elindeki Ledger'ı vererek en büyük bağışı yapmış olan @PHI1618 ayrıca ve özel bir teşekkürü hak ediyor bence.

Geçtiğimiz ayı sezonuyla birlikte Ledger'ın içine koyabileceğim kripto miktarı güzel oranda azaldığı için, şimdilik besinini az tutacağım ama umarım bir gün dolar... En önemlisi bu cihazı gelecekte bir gün çocuklarıma vereceğim bir cihaz olacak. Böylece Bitcoin beklenilen atağı yaparsa benim oğlanlara kaydadeğer bir şeyler bırakmış olurum.

PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 25, 2020, 01:21:37 PM
Merited by vycl87 (1)

Öncelikle anneme ve yapımcıma...
First of all I want to thank my mother and my producer Tommy, Hi Tommy Smiley
[Bunu anlamayanlar çıkacaktır. Konuyu anlasınlar diye şu linki vereyim : https://www.youtube.com/watch?v=xJSjbH7DjF4 Videonun sonlarına doğru anlarsınız ne dediğimi bilenler zaten gülümsedi sanırım)

Normalde dün gelmesi gereken kargom bugün elime ulaştı, daha doğrusu ben yerinde bir müdahale ile teslim aldım.
Katılım yapan herkese ve güzel bir bağış yapılmasına vesile olan bu etkinliği yapan @PHI1618'e teşekkür ederim.
@Blacknavy'nin son bağış hamlesi ve aslında elindeki Ledger'ı vererek en büyük bağışı yapmış olan @PHI1618 ayrıca ve özel bir teşekkürü hak ediyor bence.

Geçtiğimiz ayı sezonuyla birlikte Ledger'ın içine koyabileceğim kripto miktarı güzel oranda azaldığı için, şimdilik besinini az tutacağım ama umarım bir gün dolar... En önemlisi bu cihazı gelecekte bir gün çocuklarıma vereceğim bir cihaz olacak. Böylece Bitcoin beklenilen atağı yaparsa benim oğlanlara kaydadeğer bir şeyler bırakmış olurum.

[c enter][im g]https://i.imgur.com/2Lh6DgR.jpg[/img][/center]

Dostum güle güle kullanmanı temenni ediyorum. Umarım içine bol bol bitcoin daha da bol ethereum atarsın. Dolu dolu durur her zaman inşallah Smiley

Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: