Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:50:22 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Nex yatırımcıları sattınız mı :)  (Read 238 times)
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

Activity: 77
Merit: 4

View Profile
January 13, 2020, 10:39:54 PM

Büyük umutlarla icosuna katıldığımız Nex,aradan 1 yıldan uzun süre geçmesine rağmen hala istenen etkiyi yaratmış değil. Switcheo trade açıldığından beri hala ekleme yapıyorum fakat Türkiye'den yatırım yapıp uzun vade bekleyecek olan çok fazla kişi göremiyorum artık. Türk kripto camiasında konuşulmuyor. Ekip şu anda marketing çalışmalarına henüz başlamadığını söylüyor. Aynı zamanda btc pairlerinin de alışverişi mümkün değil bunların mutlaka etkisi vardır ancak daha önce Ico döneminde çok fazla alıma istekli arkadaş vardı şimdi kimse kalmadı mı buralarda Smiley ?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 14, 2020, 09:13:14 AM

2000 adet 2.5 usd ortalama ile sattım. yarısını hodl düşünüyordum fakat borsada işlem derinliğinin olmaması büyük sorun olduğu için tamamen çıktım.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 14, 2020, 09:55:27 AM

Fırsatını buldugum dakika çıktıgım projelerden birisi herhangi bir gelecegi olsaydı mutlaka elimde tutardım. Umarım elinde tuttugun miktarın geri dönüşü güzel olur. Projede herhangi bir gelişme olursa konuyu güncellemeni öneririm.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 14, 2020, 10:37:37 AM

Büyük umutlarla icosuna katıldığımız Nex,aradan 1 yıldan uzun süre geçmesine rağmen hala istenen etkiyi yaratmış değil. Switcheo trade açıldığından beri hala ekleme yapıyorum fakat Türkiye'den yatırım yapıp uzun vade bekleyecek olan çok fazla kişi göremiyorum artık. Türk kripto camiasında konuşulmuyor. Ekip şu anda marketing çalışmalarına henüz başlamadığını söylüyor. Aynı zamanda btc pairlerinin de alışverişi mümkün değil bunların mutlaka etkisi vardır ancak daha önce Ico döneminde çok fazla alıma istekli arkadaş vardı şimdi kimse kalmadı mı buralarda Smiley ?

Beni ICO'ya almadılar bende sonra hiç uğraşmadım. Ama iyi ki de almamışlar beni.
Sadece bir kaç iyi borsada varlar. Onlarda da hacim çok iyi durumda değil. En aktif trade Hotbit'de gözüküyor da onunda büyük oranda fake olduğunu düşünüyorum. O kadar büyük oynayıp piyasaya çıkan bir coin'in daha fazlasını başarması gerekirdi sanki  Huh

Huobi dışında iyi borsa yok. Binance DEX'le de Binance listelemesinin kapısını açmaya çalışmışlar sanırım.
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 10:51:10 AM

Beni ICO'ya almadılar bende sonra hiç uğraşmadım. Ama iyi ki de almamışlar beni.
Sadece bir kaç iyi borsada varlar. Onlarda da hacim çok iyi durumda değil. En aktif trade Hotbit'de gözüküyor da onunda büyük oranda fake olduğunu düşünüyorum. O kadar büyük oynayıp piyasaya çıkan bir coin'in daha fazlasını başarması gerekirdi sanki  Huh

Huobi dışında iyi borsa yok. Binance DEX'le de Binance listelemesinin kapısını açmaya çalışmışlar sanırım.

Burda bir yanlıslık var. Su an yalnızca Tokok ve Switcheo borsalarında işlem görüyor. Henüz hiçbir borsada yoklar hocam. Muhtemelen yanlıs bir etikete baktınız.
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 10:55:30 AM

Fırsatını buldugum dakika çıktıgım projelerden birisi herhangi bir gelecegi olsaydı mutlaka elimde tutardım. Umarım elinde tuttugun miktarın geri dönüşü güzel olur. Projede herhangi bir gelişme olursa konuyu güncellemeni öneririm.

Selamlar. Biz çıkamadık. Şimdi de amaç adet arttırmaya döndü artık. Gelişmeleri mutlaka paylaşıyor olacağım. Teşekkürler
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
January 14, 2020, 11:13:20 AM

İnsanların satın alabilmek için birbirini ezdiği ICO'lardan biri daha.Öyle bir ortam oluşmuştu ki girmek isteyip de giremeyenler üzüntüden kahroluyordu:) şuana kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. ama umalım da gelecekte güzel işler yapıp insanların zararını biraz olsun azaltsın.
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
January 14, 2020, 11:18:40 AM

Bir bu bir de NOS...

Adamlar o kadar umursamaz ki. Telegram kanalında soruyorsun, fiyatla ilgilenmediklerini söylüyorlar.

İnsanlar bir beklentiyle yatırım yapıyorlar bu ICO'lara ama ekip gamsız olunca insan çileden çıkıyor.

NOS'dan ağzım yandığı için NEX'e hiç bulaşmamıştım. Uzun süre de bir yol olacağını düşünmüyorum bu ikisinden.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 14, 2020, 11:25:49 AM

Burda bir yanlıslık var. Su an yalnızca Tokok ve Switcheo borsalarında işlem görüyor. Henüz hiçbir borsada yoklar hocam. Muhtemelen yanlıs bir etikete baktınız.

Eminmiyiz?

https://coinmarketcap.com/currencies/nexo/markets/
https://coinmarketcap.com/currencies/nash-exchange/markets/

Ben sanırım NEXO ile karıştırdım, pardon. Benim yukarıda söylediklerimin hepsi NEXO ile ilgiliydi. Çok utandım şimdi  Embarrassed
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 14, 2020, 11:31:31 AM

Neo familyası belki altı gerçekten boş olduğu, belki de çok yanlış zamanda kendisini göstermeye başladığı için genel bir hayal kırıklığına neden oldu, bunu ayı trendinden bağımsız olarak söylüyorum. Üstelik zamanında adından bolca söz ettirdiğinde görece inovatif bir ekosistemdi ama artık o vasfı da pek kalmadı, şu an bana göre her türlü neo projesi bıçak sırtında ve yüksek risk taşıyor. Tabii ki aynı paralellikte şaşırtıcı çıkış yapma ihtimali de mevcut ama şahsen "riski göze aldım" kategorisi dışında yatırım yapılmaması daha doğru olur diye düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 11:40:02 AM

Eminmiyiz?

https://coinmarketcap.com/currencies/nexo/markets/
https://coinmarketcap.com/currencies/nash-exchange/markets/

Ben sanırım NEXO ile karıştırdım, pardon. Benim yukarıda söylediklerimin hepsi NEXO ile ilgiliydi. Çok utandım şimdi  Embarrassed

Problem değil hocam Smiley
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 11:43:53 AM

Bir bu bir de NOS...

Adamlar o kadar umursamaz ki. Telegram kanalında soruyorsun, fiyatla ilgilenmediklerini söylüyorlar.

İnsanlar bir beklentiyle yatırım yapıyorlar bu ICO'lara ama ekip gamsız olunca insan çileden çıkıyor.

NOS'dan ağzım yandığı için NEX'e hiç bulaşmamıştım. Uzun süre de bir yol olacağını düşünmüyorum bu ikisinden.

Hocam nOS diğer hiçbir projeye benzemiyor. Aşırı derecede iğrenç bir ekip bir araya gelmiş orda. Uzun zamandır platformu kullanıyordum fakat umursamaz tavırlarını eleştirdiğim için her türlü sosyal medya dan ve kişiler tarafından engellendim Cheesy net olarak mahalle takımı toplaması gibi davranıyorlar. Uzun saclı herkes tarafından kadın zannedilen Ceo su zaten evlerden ırak Cheesy
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 11:49:24 AM

Neo familyası belki altı gerçekten boş olduğu, belki de çok yanlış zamanda kendisini göstermeye başladığı için genel bir hayal kırıklığına neden oldu, bunu ayı trendinden bağımsız olarak söylüyorum. Üstelik zamanında adından bolca söz ettirdiğinde görece inovatif bir ekosistemdi ama artık o vasfı da pek kalmadı, şu an bana göre her türlü neo projesi bıçak sırtında ve yüksek risk taşıyor. Tabii ki aynı paralellikte şaşırtıcı çıkış yapma ihtimali de mevcut ama şahsen "riski göze aldım" kategorisi dışında yatırım yapılmaması daha doğru olur diye düşünüyorum.

Neo 2020 de Neo 3.0 ile ölçeklenebilirlik sorunlarını aşacağını ve daha fazla projeyi kendi bünyesinde ağırlayacağını duyurmuştu. Gerçekleştirebilirlerse evet yine en büyük altcoinlerden biri moduna girer,fakat olmazsa zaten yeterince proje kaybettiler daha da kaybetmeye devam ederler.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 14, 2020, 02:28:41 PM

İnsanların satın alabilmek için birbirini ezdiği ICO'lardan biri daha.Öyle bir ortam oluşmuştu ki girmek isteyip de giremeyenler üzüntüden kahroluyordu:) şuana kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. ama umalım da gelecekte güzel işler yapıp insanların zararını biraz olsun azaltsın.

O ico döneminde herkes büyük paralar bağladı, edilen karlar da bu şekilde ico ya da ölüme doğru yol alan projelere yapıldı. En azından ico sonrasında elinize bir şey geçmiş, dağıtım yapmayan ya da dağıtıp hiçbir borsada işlem görmeyen o kadar proje oldu ki Cheesy

Şu saatten sonra çıkış fırsatı yakalamak kolay değil, umarım ekipten bir şeyler çıkar da canlı bir grafik yakalayabilirsiniz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

View Profile
January 14, 2020, 05:25:07 PM

Switcheo da başka tokenlerden aldım. Ama nex diye birşey almadım. Zaten switcheo Neo tabanlı tokenler oldugu için hiç us yapmadı. Sonradan ethereum tabanlı tokenlerde girfi ana hacimsiz  bir borsa şuan için.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 14, 2020, 08:23:42 PM

hodl a devam Smiley kendi borsasında derinlik işlem hacmi adına hiçbir ışık olmasa da ama 3yıl ama 5yıl bnb de kaçan fırsatlar gibi olmasın diye tutuyorum. neo council desteği olmasa çoktan elden çıkarırdım da neyse.
Cristianfloki (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 14, 2020, 08:35:12 PM

Switcheo da başka tokenlerden aldım. Ama nex diye birşey almadım. Zaten switcheo Neo tabanlı tokenler oldugu için hiç us yapmadı. Sonradan ethereum tabanlı tokenlerde girfi ana hacimsiz  bir borsa şuan için.

Switcheo albitraj için çok igüzel fırsatlar veriyor. ben arada bakıyorum. özellikle pump ve dump anlarında. çünkü insanlar emri veriyor ve cıkıyor. Cex lerde fiyat yürüyünce Switcheo kullanımı az olduğu için ben çok güzel al sat imkanı yakalıyorum tavsiye ederim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

View Profile
January 15, 2020, 08:52:54 AM

Neo 2020 de Neo 3.0 ile ölçeklenebilirlik sorunlarını aşacağını ve daha fazla projeyi kendi bünyesinde ağırlayacağını duyurmuştu. Gerçekleştirebilirlerse evet yine en büyük altcoinlerden biri moduna girer,fakat olmazsa zaten yeterince proje kaybettiler daha da kaybetmeye devam ederler.
Haklısın ama ortada bir de madencilik kıskacından kurtulacağını ve ve geliştirici topluluğunun saniyede bir milyon işlem kapasitesine ulaşmak için çalıştığını beyan eden Ethereum var. Yani her ikisi de dediklerini yaparlarsa Neo yine gölgede kalacak, Ethereumun geri planda çalışılan ama görünürde bir şey olmayan bu sürecinden yararlanamamış oldular.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 15, 2020, 01:08:25 PM

Türk camiası konuşmuyor diye yatırımcı yok diye düşünmeyin. Burada kimsenin konuşmadığı ama belki onlarca kişinin cüzdanında bekleyen birçok altcoin var. Altcoinler hakkında genel görüş henüz düzelmediği için çok fazla yatırım yapılmıyor. Icoda yatırımı yapan kişiler de parasını kurtaracak kadar kazanamadığı sürece kendini beklemeye alıyor. Para kazanmaya başladıysanız güvenmediğiniz coinlerden çıkış yapmanın tam sırası.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 15, 2020, 04:19:34 PM

1 doların kırılma noktası, geçtiğimiz kasım ayının ortası gibi görünüyor. Ondan sonra toparlayamamış ve düşmeye devam etmiş 70 cente kadar. Şu anda 90 centin biraz üzerinde seyrediyor. Boğa dönemine girdiğimizde bir ihtimal yukarı doğru ivme yakalayabilir. Eğer orda da bir aksiyon olmazsa daha da olmaz zaten! Durumu kritik tokenler arasında. Yatırım yapmadan iyi düşünmek lazım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: