Bitcoin Forum
March 29, 2024, 12:44:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa şahane mağdurlar bizimle  (Read 325 times)
KenannT (OP)
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 14, 2020, 11:00:21 PM
Last edit: January 14, 2020, 11:13:12 PM by KenannT

Göz ucuyla oku geç...

Ufak yükselişte bile teknikçiler taktikçiler dolandırıcılar canlanmaya başlar Smiley

Diyeceğim o dur ki   ALDANMA...

dedim ya göz ucuyla oku geç...

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
1711716247
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711716247
Reply with quote  #2

1711716247
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711716247
Hero Member
*

Ignore
1711716247
Reply with quote  #2

1711716247
Report to moderator
1711716247
Hero Member
*

Ignore
1711716247
Reply with quote  #2

1711716247
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
January 14, 2020, 11:20:58 PM

Göz ucuyla oku geç...

Ufak yükselişte bile teknikçiler taktikçiler dolandırıcılar canlanmaya başlar Smiley

kim hocam bunlar mesela, daha spesifik konuşursanız, merak ettim Smiley forumdan birileri mi kastettiğiniz...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
January 15, 2020, 06:26:55 AM

Böyle ortamlar onlar için en uygun ortamlar. Alttan toplayıp bekledikleri coinleri gelip gelip shilleyecekler tabi. Ayık olmak gerek bu cambazlara karşı.

Yükselişi iyi takip edin, sınırları iyi öğrenin. Karınızı iyi takip edin ve hedefe ulaştıysanız güle güle demesini bilin.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 15, 2020, 09:23:51 AM

Hocam tğm o laf cambazları bizden daha beter rekt olmuş durumdalar.Bakıyorum biri bir video hazırlamış.Xrp 70 cent iken burası dip daha aşağısı yok diyenler mi ararsınız.iota 1 dolardan aşağı düşmesi mümkün değil diyenler mi ararsınız.
Ve bu adamlar şuan üstat denilerek pohpohlanmaya devam ediliyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 15, 2020, 09:27:52 AM

yarın 500 dolar düşürürler olan bu noktalardan alanlara olur. sahte boga bunlar. ama su var boga gelince eth ve bnb ucacak resmen onun denemesı yapıldı
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 15, 2020, 09:40:29 AM

Yükselişte ve düşüşte hep bi algı operasyonu yapmak isteyen insanlar oluyor tabi, fakat konunuzun içeriğini biraz detaylandırırsanız iyi olur. Acaba buradan birilerini mi kast ettiniz ? yoksa genel anlamda mı konustunuz açıkcası belirsizlik söz konusu.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 15, 2020, 10:43:54 AM

alt ların btc nin yükselişine bu şekiklde seri ve sert şekilde aynı yönde karşılık vermesi , insanın kafasında ister istemez bir keriz sirkeleme operasyonu beklentisi yaratrıyor.
btc nin çok daha sert yükselişlerine alt lar daha önceden çok az tepki vermişlerdi. bir kaç güne çıkar kokusu fakat altlarda ciddi bir dump gerlmesi olası.
ha bir 2017 gibi olacaksa , kim istemez Smiley
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 15, 2020, 11:08:56 AM

Her dönemde kendi çıkarları için hareket edenler oldu, olmaya devam edecek. Kimse başkasının sözü ile yatırım yapmaz, radikal karar almaz. Herkes kendi düşünme yetisini kullanarak hareket eder. Kim ne söylerse söylesin siz kendi işinize bakın. Kimse sizden daha iyi karar veremez.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

KenannT (OP)
Member
**

View Profile
January 15, 2020, 02:48:44 PM

Göz ucuyla oku geç...

kim hocam bunlar mesela, daha spesifik konuşursanız, merak ettim Smiley forumdan birileri mi kastettiğiniz...

Heryerlerdeler Smiley e insanda akıl olmayınca illaki bi akıl verecek kişiyi arıyor bedelini yine bu insanların peşine gidenler ödüyor benm için cokta problem değil sadece uyarmak istedim ..

Kripto Hayat
Cristianfloki
Jr. Member
*

Activity: 77
Merit: 4

View Profile
January 15, 2020, 03:50:55 PM
Last edit: January 16, 2020, 10:27:31 AM by Cristianfloki

Ben twitterdakileri okurken baya eğleniyorum. Hepsi şu anda 9.000 üstünde chart hazırlayıp video çekmek için cebelleşiyorlar Cheesy aynı zamanda iyi bir topluluk reklamı da var; akşama discordda,akşama youtube da,akşama telegramda Cheesy ne söyleyeceksen söyle işte. gidecek de, kalacak de çekil kenara ne akşamı Smiley
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 15, 2020, 05:26:14 PM

alt ların btc nin yükselişine bu şekiklde seri ve sert şekilde aynı yönde karşılık vermesi , insanın kafasında ister istemez bir keriz sirkeleme operasyonu beklentisi yaratrıyor.
btc nin çok daha sert yükselişlerine alt lar daha önceden çok az tepki vermişlerdi. bir kaç güne çıkar kokusu fakat altlarda ciddi bir dump gerlmesi olası.
ha bir 2017 gibi olacaksa , kim istemez Smiley

Uzun zamandır btc ile bu tarz yükseliş yapmamışlardı. Silkeleme gibi görünüyor
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 15, 2020, 05:28:03 PM

Göz atmaya bile değmez. Acemi iken Twitter'da ki ibnetorlari birşey biliyor zannederdim. Hepsi faso fiso. Piyasa iyi iken mantar gibi çıkarlar. Bakmaya bile değmez.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 15, 2020, 07:14:17 PM

Bir gunde boga getıren zavallılar baska bır sey degıller, sacma sapan takıpcı kasma ugruna btc ucucak altlara boga bıdı bıdı, bır gunde boga gelıyor adamlara gore gercekten aptallar ya.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 16, 2020, 09:07:42 AM

Göz ucuyla oku geç...

Heryerlerdeler Smiley e insanda akıl olmayınca illaki bi akıl verecek kişiyi arıyor bedelini yine bu insanların peşine gidenler ödüyor benm için cokta problem değil sadece uyarmak istedim ..
Piyasa hakkında hatrı sayılır tecrübesi olan insanlar zaten herşeyin farkında yeni başlayan arkadaşların araştırma yönünün her zaman kuvvetli olmasanı burada defalarca dile getiriyoruz. Unutulmaması gereken aslında iki tane faktör var sabrı ögrenmek ve araştırmadan çekinmemek.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 16, 2020, 09:53:34 AM

Rüzgara doğru işersen haliyle sidik üstüne sıçrar. Grin Grin
Zaten şu piyasada 2-3 yıldır takılan şu son olayı ne  olduğunu bilir.
İşte aaaaaaaaaaaaaaaaaaa BTC varmışmış diyip daha yeni giren varsada şu son 1 haftadaki harekette malı yıktılar.
bazılarına coin türüne göre en spesifik örnek BSV 120-150 USD civarında olan coini dolmuşa binerse helede yüksek fiyattan malı alırsa BSV güzel örnek (Jan 14, 2020)$441,20 USD görmüş işte alan 400 usd civarından  1 tane dahi alsa işte o fiyatı görmesi için bayağı bekleyecek.Eskiden bazı yorumlarda şöyle derlerdi  bu tip olaya doğal seleksiyon Cheesy
İnsan oğlunda aç gözlülük olduğu sürece bu olaylar böyle gider sadece coin olayında değil bu her alanda var.yalnız konuyu açan arkadaş ya teste değil yada tuzu kuru  piyasanın p sinden haberi yok.Bizde 2 senedir terste kalan olarak olayları çekirdek çitleyerek izliyoruz.Terste kalan çok kişi var burda yazanlar belli herkes neyi bekliyor Deli boğayı kızgın boğayı peki boğa gelmesi için ne lazım para girmesi.,
Para girecek yeni coin işine giren olacak malı onlara biz terste kalanlar boğada üstten yıkıp kaçacaz onlarda coinleri alıp zik gibi artık bizim beklediğimiz gibi 2-3sene bekleyecek bizde parasını kurtaran kimisi tövbe eder mikerim bu işi diyen gidiş o gidiş gider kimiside ayı oğlu ayı gene olur boğadan 6-8 ay sonra iyice geberir fiyatlar o aralarda giren gene alır satar.
Sonuçta konu açanın düz mantığına bakarsak millet düdüklendi ee kardeşim en yapak amk yani bizde burda 2 senedir yazıp çizen tersteyiz diye bas bas bağıranlar vardı o zaman nerde idin . Grin

XxX
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 16, 2020, 01:26:24 PM

Hocam tğm o laf cambazları bizden daha beter rekt olmuş durumdalar.Bakıyorum biri bir video hazırlamış.Xrp 70 cent iken burası dip daha aşağısı yok diyenler mi ararsınız.iota 1 dolardan aşağı düşmesi mümkün değil diyenler mi ararsınız.

onların bir çoğu eski twetleri eski videolarını hepsini sildiler, yani bulduklarınızın çoğu numune halde. o kadar milleti kandırdılar dolandırdılar bu şekilde kar ettiler. türkiyede bu iş çok yaygın kimi tüyo satar kimi kupon satar kimi gider başka türlü dolandırır. bilindik altcoinler ve kendi hesaplarına göre yatırım yapmalı herkes yoksa milletin lafıyla iş olmaz.
KenannT (OP)
Member
**

View Profile
January 16, 2020, 01:48:03 PM

şöyle bakıyorumda herkes aynı şeyi söylüyor ama bunların içinde bi niwbi yok Smiley

Kripto Hayat
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
January 16, 2020, 02:46:26 PM

Üstad 2018 Ocak ayında başlık açıp "dikkat edin" dedim hem satoshi hem dolar bazında en yüksek fiyatlardayız... Tabii pek dinleyen olmadı, çok itiraz geldi🙂hatta tahmini geleceği fiyatları da yazdım, bi şu xrp gelmedi satoshi bazlı, dolar bazında onu da tutturdum.
Ama şu an çok farklı bir durum içindeyiz. Ayı sezonunda düşen altcoinlerin çoğunluğunda artış bekliyorum, bunu da açıkça söylüyorum. Zaten artış olmayacaksa öyle bir ümit yoksa burda ne işimiz var? Kaç kişi marginle uğraşıyor da short basacak. Çoğumuz holderız, elbette olumlu düşünceler paylaşacağız, iyimser olmaya çalışıyoruz, YTD yazmayı da unutmuyoruz.
Artış bekleyenlere potansiyel dolandırıcı gözüyle bakmak yanlış bir tutum olur.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 16, 2020, 02:55:14 PM

göz ucuyla oku geç demişsiniz, hiç okumayın boş boş laflar ediyor hepsi, hiç birinin bu alanla ilgili bir geçmişi yok, ne bu alanla ilgili ne de finans alanıyla ilgili bir geçmişleri yok, o yüzden böyle piyasa simsarlarının laflarını okumaya da gerek yok. okuyan zarar eder.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 17, 2020, 06:23:30 PM

Sadece toplu artışlarda piyasaya çıkan fenomenlerdense kendi fikrinle terste kalmak daha iyi.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: