Bitcoin Forum
May 08, 2024, 08:27:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Crypto Brand Ambassadors  (Read 109 times)
LDV Bank (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 3


View Profile WWW
January 16, 2020, 10:43:10 AM
 #1

BTC

Astăzi vom face un anunț important pentru întreaga noastră comunitate crypto:

Ținem să îl prezentăm pe Gabi Dumitriu, aka Gabi The Blockchain Buddy!

Noi îl știm de anul trecut, când a devenit clientul nostru. Iar cum noi devenim prieteni cu clienții noștri, am început să vorbim una-alta și-am aflat o mulțime de lucruri interesante:
Gabi este din Iași, fiind unul dintre cryptoentuziaștii ce au prins fenomenul criptomonedelor relativ de la începuturi (2013), ba chiar și-a cunoscut soția cu ocazia unei întâlniri legate de Bitcoin ( how cool is that, isn't it? 😍)

A avut în trecut mai multe proiecte bazate pe blockchain: Litecoinromania, MoodCrawler, Cryptodomainer, Cryptospaceinitiative, Kwadnation, SteemX15, Localis, Marquetis iar ultimul, Shopfit.

Pentru ca ne gândeam de mult timp la un program de ambasadori, Gabi a venit exact ca omul potrivit la locul potrivit, așa că i-am propus să devină primul nostru Brand Ambassador. I-am cerut să facă un plan de acțiune ca să vedem ce viziune are. După ce am analizat propunerea lui, care cuprinde un plan interesant de awareness, sesiuni de meet-up, hackathons, AMA sessions, workshop-uri, tutoriale, prezent pe mai multe canale de social media, dar și deschiderea de noi Crypto Spot-uri, am decis să facem public anunțul, să răspândim mai departe vibe-ul și energia cu care a venit la noi.

Să fie oare un semn că Revolut a avut primul ambassador tot din Iași? Noi credem că da!

Gabi The Blockchain Buddy, Welcome to the Team! (Linkedin Post)

Ladies and Gents, we proudly present you Gabi Dumitriu, LDV Crypto Bank's first Brand Ambassador!
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!