Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:39:00 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Enpara Bounty'leri - Her ay bi’ kahve bizden :)  (Read 292 times)
Tom Bombadil (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
January 17, 2020, 02:59:28 PM
Last edit: January 17, 2020, 03:16:18 PM by Tom Bombadil
Merited by Blacknavy (2), trendcoin (1), Vispilio (1)

Konu dışı bounty sayılır mı bilmiyorum Smiley Enpara'dan güzel bir kampanya var. Muhtemelen çoğunuz enpara kredi kartı kullanıyordur. Bu konuda enpara güzel kampanyalarını paylaşalım.

Kahve Bounty'si:
*Aylık 2000 tl üzeri (min 97 doğumlular için 750 tl) ekstreniz çıkıyorsa aylık 15 tl harcayabiliyorsunuz. Starbucks ve Kahve Dünyasında geçerli şuanda. Direk kahve uygulamasına 15 tl bakiye şeklinde de yükleyebiliyorsunuz. Direkt alımda geçerli değil, uygulamaya yüklemeniz gerekiyor.

Detaylar şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/masterpass-kahve-kampanyasi

Kısaca: Starbucksuygulamasını indirdim. Kredi kartımı ekledim ve aynı anda masterpass'a kayıt oldum. 15 tl bakiye yüklemesi yaptım. Gelecek ayın 7'sinde 15 tl hesabıma iade edilecek. Şuan marta kadar süreceği yazılmış ama genelde uzatıyorlar böyle kampanyaları.

Spotify, Netflix ve YouTube Premium’da %50 indirim
Bu kampanya da hayatımıza kolaylık sağladı doğrusu. Netflix özellikle çok iyi oldu. Eskiden daha fazlasını iade ediyordu şimdi 30 tl'ye kadar olan harcamanın yarısını iade ediyor.

Detayları şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/netflix-spotify-youtube-kampanyasi-2020

Aidat VEREN Kart:
Enpara kredi kartı ayrıca her sene 100 tl size direk hediye ediyor. Sırf kartı kullandığınız için. Her sene arkadaşları yemeğe götürüyorum ben bu parayla. Fena değil sonuçta aidatta vermediğimiz için aslında 200 tl kar etmiş oluyoruz.

Detayları şurada: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidat-veren-kart-kampanyasi
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 17, 2020, 03:04:08 PM

güzel bir uygulamaymış, az gibi gözüküyor ama değil, çünkü istanbulda bir yerde bir kahve içsen zaten 15-20 lira gidiyor, pahalı da olsa içiliyor 5 liraya kahve kalmadı. bir kahve de buradan düşülür. 15 lira kar edilir.
Tom Bombadil (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
January 17, 2020, 03:15:34 PM

güzel bir uygulamaymış, az gibi gözüküyor ama değil, çünkü istanbulda bir yerde bir kahve içsen zaten 15-20 lira gidiyor, pahalı da olsa içiliyor 5 liraya kahve kalmadı. bir kahve de buradan düşülür. 15 lira kar edilir.

Aynen bedava kahve baldan tatlıdır Smiley
2000 tl harcamada 15 tl tamam az ama yinede birileri size kahve ısmarlamış oluyor. sonuçta kartı kullananlar illa limiti geçiyordur. Öğrenciler için 750 tl limit konmuş yani %2 kar demek öğrenci için iyi. Keşke daha fazla olsa.

Aidat VEREN Kart:
Enpara kredi kartı ayrıca her sene 100 tl size direk hediye ediyor. Sırf kartı kullandığınız için. Her sene arkadaşları yemeğe götürüyorum ben bu parayla. Fena değil sonuçta aidatta vermediğimiz için aslında 200 tl kar etmiş oluyoruz.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 17, 2020, 03:21:51 PM

sürekli olarak uygulamada çıkıyordu ama yazılanları hiç okumamıştım. aylık 2000 liralık harcamaya (esktre) bir kahve mi lan? enpara iyice cılızlaşmaya başladı bu kampanya konularında. zaten kartında herhangi bir puan kazanma şansın yok. netflix kampanyasını uzun zamandır kullanıyorum. sanırım cebtetep'te de aynı uygulama var. asıl banka kartı için aylık 1 ya da 3 kere başka bakanın atm'sinden çekme "bounty"si iyiydi. ben ondan istiyorum.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 17, 2020, 03:29:12 PM

2 yıldır düzenli olarak her yıl 100 TL veriyor. En güzel özelliği hiç bir banka faizsiz aldığın bir şeyi taksitlendirmez iken bu kredi kartı ayda 3 kere olmak üzere 6 taksiye bölüyor.
Kısaca bankanın güzeli en para...😀

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 17, 2020, 04:13:30 PM

Aidat VEREN Kart:
ben bu aidat olayından yararlanamadım hiç Smiley kartı 3 yıl önce aldım. başvuru almaya gelen eleman da bu özelliğinden bahsediyordu. kartı kasım ayında almıştım sanırım, yılbaşından sonra gelen giden olmayınca müşteri temsilcisine sordum henüz 1 yıl kullanmadınız demişti. sonrasında ise unuttum öylece kaldı.
müşteri hizmetlerini arayıp bi sorayım şu işi Smiley hem kredi kartını hem de internet şubesini faal kullanıyorum bi güzellik yapsınlar artık Smiley
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 17, 2020, 04:26:51 PM

sürekli olarak uygulamada çıkıyordu ama yazılanları hiç okumamıştım. aylık 2000 liralık harcamaya (esktre) bir kahve mi lan? enpara iyice cılızlaşmaya başladı bu kampanya konularında. zaten kartında herhangi bir puan kazanma şansın yok. netflix kampanyasını uzun zamandır kullanıyorum. sanırım cebtetep'te de aynı uygulama var. asıl banka kartı için aylık 1 ya da 3 kere başka bakanın atm'sinden çekme "bounty"si iyiydi. ben ondan istiyorum.

Öyle sayılmaz üstad.

Netflix iadeyi alıyoruz, dışarıda istediğimiz ATM'den para çekiyoruz (ayda 3 defa), kredi kartına 100TL geri ödeme alıyoruz, bkm ekspress'den bedava para transferi yapıyoruz... Çok da fıs değil yani sanki.
Tabi bir de puan falan verse kötü olmaz. Bir EnPuan falan çıkarsalar fena olmazdı.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 17, 2020, 05:37:39 PM

Yıllardır kullandığım tek şey enpara gerçekten, adamlar kral ya hiçbir şeyden ücret almıyorlar vs ve hala insanların para verip neden kart kullandıklarını merak ediyorum, geçin enparaya abi işte:)
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
January 17, 2020, 05:53:24 PM

Öyle sayılmaz üstad.

Netflix iadeyi alıyoruz, dışarıda istediğimiz ATM'den para çekiyoruz (ayda 3 defa), kredi kartına 100TL geri ödeme alıyoruz, bkm ekspress'den bedava para transferi yapıyoruz... Çok da fıs değil yani sanki.
Tabi bir de puan falan verse kötü olmaz. Bir EnPuan falan çıkarsalar fena olmazdı.
Netflix özelliğini yazdım hocam zaten. Para çekme ayda 1 sefere düşmüştü en son. Denizbank ve TEB bankamatiklerinden çekmeyi saymıyorum çünkü her yerde Finansbank'in atmsi ile yan yana. Benim için bir anlami yok:) başka kredi kartı daha kullandığım için enparayi sadece taksitlendirme için kullanıyorum. Bu özelliği de çok iyi. Temassız ödeme seçeneğini uygulamadan kapatamiyoruz. Benim gibi rahatsız herifler için bu da kötü.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 17, 2020, 06:51:48 PM

Öyle sayılmaz üstad.

Netflix özelliğini yazdım hocam zaten. Para çekme ayda 1 sefere düşmüştü en son. Denizbank ve TEB bankamatiklerinden çekmeyi saymıyorum çünkü her yerde Finansbank'in atmsi ile yan yana. Benim için bir anlami yok:) başka kredi kartı daha kullandığım için enparayi sadece taksitlendirme için kullanıyorum. Bu özelliği de çok iyi. Temassız ödeme seçeneğini uygulamadan kapatamiyoruz. Benim gibi rahatsız herifler için bu da kötü.

Bak ben taksit olayını unutturmuştum. O da çok işe yarıyor.
Aslında kapattırması lazım dediğin gibi her şeyi internet bankacılığına indirgeyip böyle basit şeyleri kullandırmaması garip tabi ki.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 17, 2020, 07:46:16 PM

Güzel bir uygulamaymış.Bazen kredi kartı kullanmadığıma pişman olsamda böyle iyi.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 17, 2020, 08:08:42 PM

Yıllardır kullandığım yegane kartlardan birisi diyebilirim aynı zamanda kredi kartı da var ama en kötü olayı ise para puan birikme durumu olmuyor kredi kartı için. Ama bu tarz kampanyaları görmek güzel oluyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 17, 2020, 08:13:32 PM
Last edit: January 22, 2020, 10:05:09 AM by Kalemder

Yıllardır kullandığım yegane kartlardan birisi diyebilirim aynı zamanda kredi kartı da var ama en kötü olayı ise para puan birikme durumu olmuyor kredi kartı için. Ama bu tarz kampanyaları görmek güzel oluyor.

Para puan veren bütün kartlar ücretli kartlardır. Hepsi yıllık hatırladığım kadarıyla en az 100 tl abonelik ücreti alıyor. Yılda o kadar puan kazanmıyor çoğu kimse.

Her bankanın ücretsiz 1 kartı vardır. O kartların da hiç bir avantajı olmaz genelde. Enpara candır. Müşteri sayısı artınca aynı olur mu bilinmez. Özellikle müşteri hizmetlerine ulaşmak 30 saniye ile 1 dakika arası sürüyor sadece. Buda harika bir şey. Diğer bankalarda saatleri alıyor bazen hiç ulaşamıyoruz. Hele ki telesekreter diye allahın belası bir şey çıkartmışlar sürekli engelliyor bizi. Anlamıyor da bir şey.

Garanti bankası, iş bankası, papara özellikle sorun yaşadığım bankalar oldu müşteri hizmetleri konusunda. Enpara belki de müşteri sayısı az olduğu için böyledir.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
January 17, 2020, 11:13:16 PM

Enpara candır diyenlerdendim, onu kullanıyordum her şeyde, havaleler, eft'ler, otomatik talimatlar vs.. Ne zaman ki yöneticisi olduğum apartman için apartman yönetici hesabı açmam reddedildi ve görüştüğümde de "Politikalarımız gereği red sebebi konusunda açıklama yapamıyoruz" cevabını aldım, direk tüm birikimler Kuveyt Türk'e, otomatik ödeme talimatları iptal, kredi kartı iptal, hesap iptal, telefondan da uninstall. Finansbank/Enpara benim için bitmiştir, götü başı oynayan gerekli muameleyi görür.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 18, 2020, 05:24:40 AM

Hem bankamatik kartını yani banka hesabını hem de çıktığı günden beri kredi kartını kullanırım, eşe dosta da tavsiye eder kullandırırım. Bakın her şeyi ama her şeyi geçtim, bi şeyler veriyorlar evet ekstra hediyeler indirimler iadeler bunları geçtim. Bir bankanın müşteri temsilcisine telefon ile 1-2 dakikada ulaşmak ne demek biliyor musunuz? Smiley Enpara'yı ararım 1-2 dakikada ulaşır 2-3 dakikada da sorunumu çözer kapatırım. Fakat kullanmak zorunda olduğum bir diğer banka Vakıfbank'ın geçen gün müşteri hizmetlerine bağlanmak zorunda kaldım. Tam 40 dakika bekledim telefonda. 40 dakika!!!

Ez cümle, Enpara candır.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 18, 2020, 08:38:37 AM

Enpara müşteri hizmetleri bakımından tartışmasız en iyi bankacılık sistemi. Diğer bankalarda olduğu gibi telefonda beklemek yok, sorun olduğu zaman uğraştırmıyorlar hiç. Fakat eski kampanyaların yanında şu anda yaptıkları biraz komik. İki bin liralık ödeme yapınca on beş lira veriyor olması tepki çekti, insanlar daha bonkör davranılmasını bekliyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 18, 2020, 09:04:18 AM

Ben de enparadan gayet memnunum ve adamlar musterıye nasıl ulasması gerektıgını cok ıyı bılıyorlar, bu sureclerı kım yonetıyor ılgılı ekıplerı kımlerden olusuyor bılmıyorum ama ıslerını mukemmel yapıyorlar gercekten.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 18, 2020, 09:13:38 AM

ya bi kahve icin baya ugras yaptırıyor. biz kahvesizde seviyor ve kullanıyoruz enparayı. vereceklerse direk versinler ole uygulama falan ındırtmesınler
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 18, 2020, 11:43:55 AM

Aralık ayında kredi kartları parayı kesmeden Pegasus ve Maksimum kredi kartlarını kapatıp. Enpara kredi kartına başvurdum. Bu arada kredi kartım onaylandı ancak bir gariplik var. Aslında başvuru yaparken, diğer bankalar gibi ne kadar limit vermek istediğini sorması lazım. Onu sormadığı için sanırım bana verilebilecek ne kadar limit varsa hepsini kullanmış gibi geldi. Limiti yüksek kredi kartları bende her zaman güvenlik korkusuna neden oluyor.

Bu arada Adios'da kullanıyorum ama forumda bu tarz kredi kartı ya da işte mobil uygulama fırsatlarının paylaşıldığı bir konu olsa iyi olur. Tabi bu işin babası Donanımhaber Sıcak Fırsatlar ama hani oradaki ölücüler gibi de değil. Bu tarz fena olmayan kampanyaları kaçırmamış olurduk.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
January 18, 2020, 11:48:03 AM

Enpara kraldır, kafa rahat kullanırsınız ama kahve olayı bana da saçma geldi. Netflix, Spotify gibi uygulamalardan aylık iademi alıyorum, kitap kampanyası olunca mutlaka kullanıyorum. Aidat kazanamadım henüz çok aktif olmadığım için ama onu da yapacam kısa sürede Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███