Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:16:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: LTC/BTC %40 Kar Fırsatı [Yatırım Tavsiyesi Değildir]  (Read 170 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 18, 2020, 12:36:17 PM

Yatırım Tavsiyesi Değidlir

LTC orta vade 1-3 ay %40 artış bekliyorum.Daha önce olursa daha iyi olur tabi
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 18, 2020, 12:51:52 PM

Bayadır görünmüyordun hayırdır işallah Smiley
Bir ara uçuyoruz kaçıyoruz diye geldin sonra BTC gerileyince kayboldun. BTC az haraketlendi ve yine buradasın...
Hoş geldin ne diyelim.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 18, 2020, 01:11:18 PM

Bir ara uçuyoruz kaçıyoruz diye geldin sonra BTC gerileyince kayboldun. BTC az haraketlendi ve yine buradasın...
Hoş geldin ne diyelim.

Buralardayım uzun zamandır Bitcoin başlığı altındayım genelde karşılaşmıyoruz galiba. Genelde çok girmiyorum şu aralar boş vaktim çok.  Biraz paylaşım yapayım başlıklar açayım dedim. Foruma katkımız olsun. Cheesy
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 20, 2020, 07:01:55 PM

Hoş geldin ne diyelim.
Genelde oyle oluyor zaten ya, 3-5x gelıyor ucucaz kacıcaz dıye gaza gelıyor arkadaslar, sonra btc ortalıgı tokatlayınca yok olurlar bolca mevcut boyle ama yapcak bısey yok zamanla herkes ogrenıyor bu marketı kazanıp kaybede kaybede.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 20, 2020, 08:02:18 PM

Geçtiğimiz temmuz ayında fiyatı çok iyi yükselmişti. Çünkü yarılanmaya doğru gidiyordu. Ağustos ayındaki yarılanmadan sonra keskin bir düşüşe geçt. Taa ki bugüne kadar... Kafasını iyi kaldırmış görünüyor şimdilik. Fakat temkinli olmakta fayda var. Yoğun kar satışları gelecektir. Biraz geriye çekilebilir. Devamı nasıl olur bilemiyorum. BTC'nin gidişatına bağlı.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 20, 2020, 09:49:24 PM

Hoş geldin ne diyelim.

Buralardayım uzun zamandır Bitcoin başlığı altındayım genelde karşılaşmıyoruz galiba. Genelde çok girmiyorum şu aralar boş vaktim çok.  Biraz paylaşım yapayım başlıklar açayım dedim. Foruma katkımız olsun. Cheesy

Tek başlıkta toplayıp paylaşsanız güzel olmaz mı hocam. Takip etmek isteyenler açısından takibi daha kolay olur. Tutan analizler tutman analizler gibi istatistikler de yaparsınız içerisinde.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 21, 2020, 08:26:58 AM

Şahsen ltc ilk çeyrekte güzel bir şekilde fiyatlanacagını bende düşünüyorum umarım istedigimiz gibi olur, yeni sepetlerime ufak da olsa ekledim bakalım ilk çeyrek sonunda az da olsa kar sağlayabilirsem elden çıkartmayı düşünüyorum (adet yerini bulsun kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir) .
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 21, 2020, 09:53:43 PM

Şahsen ltc ilk çeyrekte güzel bir şekilde fiyatlanacagını bende düşünüyorum umarım istedigimiz gibi olur, yeni sepetlerime ufak da olsa ekledim bakalım ilk çeyrek sonunda az da olsa kar sağlayabilirsem elden çıkartmayı düşünüyorum (adet yerini bulsun kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir) .

düşük ihtimal hocam bu saatten sonra golden cross yapma ihtimali düşük yani bence bitcoin satıp da litecoin almak büyük risk. zaten yükseliş olacaksa önce bitcoin yükseliyor sonra diğerleri tetikleniyor, yoksa önce litecoin sonra bitcoin şeklinde gitmez.   bitcoin önce bir yükselsin sonrasına bakarız, sonra litecoin de yükselir ethereum da yükselir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: