Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:54:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Fantom FTM - Son Dönemde Popüler Hale Gelen Proje Hakkında Bilgilendirme  (Read 167 times)
hakan3015 (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 17

View Profile
January 22, 2020, 06:50:25 AM
Merited by Blacknavy (1)

Fantom FTM coin piyasaya çıktığı günlerden bu yana değerini hızla katlayan, yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü düşündüğüm bir projedir. Popüler borsalarda işlem gören fantom coinin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Fantom, mevcut kamuya açık muhasebe teknolojilerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan yeni bir DAG tabanlı Akıllı Sözleşme platformudur. Platform, mevcut DAG tabanlı protokollerin geliştirilmiş bir sürümünü kullanmaya çalışarak kendisini geleneksel blok temelli depolama altyapısından ayırmayı amaçlamaktadır. Fantom platformu, fikir birliğini korumak için “Lachesis Protocol” olarak bilinen yeni bir protokol benimsemiştir. Bu protokol Fantom Opera Zincirine entegre edilmesi amaçlanmıştır. Amaç, Fantom Opera Zincirinin üzerine inşa edilmiş uygulamaların tüm kullanıcılar için anında işlemlerin ve sıfıra yakın işlem maliyetlerinin keyfini çıkarmasını sağlamaktır. Fantom’un misyonu, dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluk sağlamak ve düşük maliyetli gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına izin veren bir ekosistem oluşturmaktır.

Fantom Coin Sosyal Medya Hesapları
https://fantom.foundation/
https://twitter.com/FantomFDN
https://t.me/Fantom_English
https://github.com/Fantom-Foundation
https://www.reddit.com/r/FantomFoundation/
https://www.linkedin.com/company/fantom-foundation/
https://medium.com/fantomfoundation

Fantom FTM İşlem Gördüğü Borsalar ve Hacimler

Fantom FTM coinin toplam piyasa değeri yaklaşık olarak 2000 BTC civarlarındadır. Günler işlem hacimleri benim dikkatimden kaçmıyor. Yatırım uzmanları ve şirketler 2020 adına Fantom hakkında çok olumlu düşüncelere sahipler. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR) 

Fantom Teknik Ekibi
Ahn Byung Ik (Kurucu ve CEO) Dr. Ahn Ph.D. Yonsei Üniversitesi’nden bilgisayar bilimlerinde ve Kore Gıda-Teknoloji Derneği Başkanı. Ahn’ın başlangıç ​​alanındaki önceki başarıları dikkat çekicidir. 1998’de, daha sonra IPO’dan sonra sattığı Point-I adlı bir konum bazlı hizmet şirketi kurdu. Yine, 2010 yılında, Dr. Ahn, Google Play’e göre 1 milyon + indirme sayısına ulaşan yiyecek-teknoloji platformu SikSin’i kurdu.
Bob Tucker (COO) Bob, Barclays Capital, Bank Austria Creditanstalt, Man Investments ve ANZ Bank gibi önde gelen finans kurumları ve varlık yöneticileri için işletmeleri yöneten 25 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Son olarak, Bob, ANZ Bank’ın Küresel Piyasalar ve Kurumsal Krediler bölümü için İşletme Yönetimi Müdürü oldu. Dijital Para Biriminde COO rolü ile kripto alanında ön deneyime sahiptir.
Sean Yun (CFO) Sean – Natural FNP ve TCN Bioscience için bir Denetçi ve aynı zamanda Foodntable’ın CEO’su. Şu anki görevlerinden önce, 3 yıldır Kore Sanayi Bankası’nda yönetici olarak görev yapmıştır.

Kripto para analisti ve yatırımcı Nik Patel 2020 yılında Fantom'un adından sıkça söz ettireceğini düşünenlerden
https://uzmancoin.com/nik-patel-5-altcoin/

Weiss Ratings’in kripto para derecelendirme mimarı Juan Villaverde Fantom teknolojisinin bitcoin teknolojisinden daha iyi olduğunu düşünüyor. Haberin detaylarını okumanızı tavsiye ederim.
https://kriptokoin.com/weiss-ratings-uc-kripto-para-bitcoinden-daha-iyi-teknolojiye-sahip/

Bu yazım ve Fantom hakkındaki paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Amacım Fantom hakkında bilgi vermektir. Benim yakından takip ettiğim, ilgilendiğim projeler arasında zirvede yer almaktadır. Şahsım adına gelecek adına umutlu olduğum projedir. Altcoinleri takip eden arkadaşları bilgilendirme adına hazırladığım yazı umarım Fantom coini merakler adına faydalı olmuştur.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 23, 2020, 09:34:15 PM

Fantom FTM coin piyasaya çıktığı günlerden bu yana değerini hızla katlayan, yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü düşündüğüm bir projedir. Popüler borsalarda işlem gören fantom coinin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Değerini hızla katlamaktan neyi kast ettiğinizi anlayamadım hocam. Icosunu hatırlıyorum büyük hype vardı çekiliş benzeri bir olay vardı ben seçilmemiştim iyi ki de çıkmamış.

Ico fiyatı: 0.04 dolar, bu fiyatı hiç görmedi piyasaya girdiğinden beri. 40 milyon dolar topladılar.

ico drops verilerine göre;

Dolar bazında ico fiyatının %22'sinde şu an. (4.5 ta birii)
Btc bazında %17 (6 da biri)
Eth bazında %67 (2/3 ü)

Uzun süre en baskın olduğu borsa idex'ti binance haberi öncesi piyasadan toplanarak 0.033 doları gördü. Piyasaya ilk girişte 400 sats civarı giriş yapmış şu an 109 satoshi. Özellikle idexteyken eth bazlı sıkı takip ediyordum haberi kaçırıp alamadım ama şu an dip değere tekrar yakın.

Yanlış anlama olmasın projenin iyi kötü olmasıyla ilgili bir iddiam yok ancak değerini hızla katlayan v.b. gibi ibareler doğru olmamış.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hakan3015 (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 17

View Profile
January 24, 2020, 07:54:23 AM

Değerini hızla katlamaktan neyi kast ettiğinizi anlayamadım hocam. Icosunu hatırlıyorum büyük hype vardı çekiliş benzeri bir olay vardı ben seçilmemiştim iyi ki de çıkmamış.

Ico fiyatı: 0.04 dolar, bu fiyatı hiç görmedi piyasaya girdiğinden beri. 40 milyon dolar topladılar.

ico drops verilerine göre;

Dolar bazında ico fiyatının %22'sinde şu an. (4.5 ta birii)
Btc bazında %17 (6 da biri)
Eth bazında %67 (2/3 ü)

Uzun süre en baskın olduğu borsa idex'ti binance haberi öncesi piyasadan toplanarak 0.033 doları gördü. Piyasaya ilk girişte 400 sats civarı giriş yapmış şu an 109 satoshi. Özellikle idexteyken eth bazlı sıkı takip ediyordum haberi kaçırıp alamadım ama şu an dip değere tekrar yakın.

Yanlış anlama olmasın projenin iyi kötü olmasıyla ilgili bir iddiam yok ancak değerini hızla katlayan v.b. gibi ibareler doğru olmamış.
Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum değerini katlayacağı şuandaki fiyatını baz alarak söyledim. İco satış fiyatını bende hatırlıyorum bu konuda haklı olduğunuzu söyleyerebilirim. Neredeyse tüm icolar genelde satış fiyatlarından %90 değer kaybederek piyasada yer edindikleri için olsa gerek.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 25, 2020, 08:08:03 AM

Sepetlerimin arasında yer alıyor dip fiyatlardan toparlamıştım, ne zaman baksam dönemsel ufak yükseliş zamanlarında anlık satmak ıcın bile istenilen fiyatlanmayı yakalayamıyor. Umarım bu sene içerisinde istediğimiz zaman gelirse fiyatlandıgı taktirde elimdekini komple bozdurmayı düşünüyorum.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 25, 2020, 07:48:29 PM

Sepetlerimin arasında yer alıyor dip fiyatlardan toparlamıştım, ne zaman baksam dönemsel ufak yükseliş zamanlarında anlık satmak ıcın bile istenilen fiyatlanmayı yakalayamıyor. Umarım bu sene içerisinde istediğimiz zaman gelirse fiyatlandıgı taktirde elimdekini komple bozdurmayı düşünüyorum.

Hacimli artışlar geldiğinde herkes için iyi olacak. Bir ara bende baya coin vardı birçoğu delist oldu takip edemedim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 25, 2020, 08:22:22 PM

Fantom'a adanmış güzel bir konu olmuş. Binance'de bulunması büyük avantaj. Birkaç haftadır gözüme çarpıyordu zaten. Yakın markaja alıp takip etmek lazım.
Ben de ek bilgi olarak ATH ve ATL bilgilerini ekleyeyim:

ATH: 415 sat (11.06.2019)
ATL: 93 sat (05.02.2019)

Sirkülasyon miktarı şu anda 1,8 milyar görünüyor. Toplam miktara (1,98) çok az bir şey kalmış... Şu anda tüm altlar diplerde. Gerçek performansını boğa piyasasında görmek lazım bu yiğidin ;)
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 26, 2020, 08:28:01 AM

Hacimli artışlar geldiğinde herkes için iyi olacak. Bir ara bende baya coin vardı birçoğu delist oldu takip edemedim.
İstenilen dönem geldiğinde bir çoğumuz açısından az da olsa yüzümüz gülebilecek. Takip konusuna değinecek olursak şahsen excel tablosunu iyi yaptığın taktirde ve en az haftada bir kez yatırım yaptığın projenin gelişmelerine bakman gerekiyor. Yoksa bir süre sonra ani düşüşlerde buna ne oldu diye şaşırıyor insan Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: