Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:12:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Yeni Yıl Hediyesi - Trade yapan herkese 10USDT hediye  (Read 233 times)
AzerBaba (OP)
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 2

View Profile
January 22, 2020, 03:02:18 PM
Merited by Blacknavy (1)

Bana gelen e posta ;

Binance bildirim ekranı ;

2 tane binance hesabım var birinde bir miktar kripto tutuyorum fakat ona bu bildiri gelmedi fakat içinde hiç birşey olmayan hiç kullanmadığım hesabıma bu bildiri gelmiş. Sanırım sadece eskiden açılmış fakat kullanılmamış hesaplara geliyor bu promosyon. Bu hafta içinde herhangi bir paritede trade yapan kullanıcılara 10USDT hediye edeceklerini yazmışlar. Minimum trade ile ilgili binancede açıklama bulamadım ben 10 dolarlık ethereum deposit edip bitcoine çevirdim. Hediyelerde haftaya dağıtılıcak sanırım. Girin bir bakın derim belki size de gelmiştir.
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 22, 2020, 05:10:01 PM

Bende de 2 adet hesap vardı, uzun zamandır aktif kullanmıyorum.
her trade yapana verirlerse, ikisine de bir miktar coin aktarayım ozaman
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 22, 2020, 05:32:29 PM

bu kampanya dönemi sonunda kyc yi zorunlu hale getirebilirler Smiley airdropçulardan bildiğimiz üzere bu tip kampanyalar suistimal edilmeye oldukça elverişli.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 22, 2020, 05:34:38 PM

Binance'e kayıtlı tüm kullanıcılar, 300 EUR (veya eşdeğeri) Crypto satın almak için harcadıklarında 10 BUSD bonusu alma şansına sahiptir . Bu sadece her gün ilk 200 kullanıcı için geçerlidir. Her kullanıcının bu geri ödeme promosyonundan yararlanma şansı vardır. Şanslı kullanıcılar için, Kripto alımınızı tamamladıktan sonraki 48 saat içinde Binance hesap cüzdanınıza 10 BUSD dağıtılacaktır.

On dolar yatırayım dedim fakat 300 euro diyor vazgeçtim

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 22, 2020, 06:15:14 PM

Binance'e kayıtlı tüm kullanıcılar, 300 EUR (veya eşdeğeri) Crypto satın almak için harcadıklarında 10 BUSD bonusu alma şansına sahiptir . Bu sadece her gün ilk 200 kullanıcı için geçerlidir. Her kullanıcının bu geri ödeme promosyonundan yararlanma şansı vardır. Şanslı kullanıcılar için, Kripto alımınızı tamamladıktan sonraki 48 saat içinde Binance hesap cüzdanınıza 10 BUSD dağıtılacaktır.

300 euro işi sıkıntıymış, 300 euro bitcoin olarak mı yoksa, direk fiat para olarak mı, zaten fiat para olaraksa, astarı yüzünü geçer baya yüksek bir meblağı zaten komisyon olarak alıyorlar. gerek fiat para da olsun gerek fiat para yatırıp bitcoin almak olarak olsun, her türlü geçiriyorlar.
AzerBaba (OP)
Jr. Member
*

Activity: 165
Merit: 2

View Profile
January 22, 2020, 06:29:38 PM

Bu promosyon ile benim anlattığım farklı , 300 dolarlık kredi kartı ile alım kripto alımı yapıldığı taktirde sizin dediğiniz. Bu zaten ana binance ana ekranında da yazıyor fakat benim ki kişiye özel galiba.

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 22, 2020, 07:01:36 PM

Bu promosyon ile benim anlattığım farklı , 300 dolarlık kredi kartı ile alım kripto alımı yapıldığı taktirde sizin dediğiniz. Bu zaten ana binance ana ekranında da yazıyor fakat benim ki kişiye özel galiba.

Seninki sanırım kişiye özel maile baktım bi önceki postta attığım kampanya var gelen mailde

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
January 22, 2020, 07:34:59 PM

bana mail gelmemiş. 300 euro ederinde eth depozit ettim. ama bana vermeyecekler sanırım. :/
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 23, 2020, 08:39:24 AM

Her gün ilk 200 kullanıcı için olması biraz şansa bırakılmış gibi duruyor. İhtimal düşük olsa da düzenlediği her kampanya ile gözleri üzerine çekmeyi bir şekilde başarıyorlar. Umarım içimizden birisi bu kampanyanın geri dönüşünü alır, ilk 200 kullanıcı olayı olmasaydı deneyebilirdim.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
January 24, 2020, 07:12:52 AM

ilk 200 olması sıkıntılı olmuş gerçekten.

pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 1

View Profile
January 24, 2020, 07:40:46 AM

hesabı olup aktif kullanmayan ve mail gelenlere sadece sanırsam.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 26, 2020, 10:30:34 AM

Her gün ilk 200 kullanıcı için olması biraz şansa bırakılmış gibi duruyor. İhtimal düşük olsa da düzenlediği her kampanya ile gözleri üzerine çekmeyi bir şekilde başarıyorlar. Umarım içimizden birisi bu kampanyanın geri dönüşünü alır, ilk 200 kullanıcı olayı olmasaydı deneyebilirdim.
Verdıgı uc kurus para hocam ya alsak nolur almasak nolur, adam hepımızden bınlerce dolar sogucledı zaten, kım bılır markette neler yapıyor canının ıstedıgını yukseltıyor ıstemedıgını dusuruyor en buyuk bırkac balınadan bırı Cz'dır zaten.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 26, 2020, 12:25:31 PM

İlk okuduğumda, "kullanılmayan hesapları harekete geçirmek için güzel bir yöntem" diye düşünmüştüm. Ama 300 euro trade şartı koymuşlar. 10 dolar için değmez. Oysa şunu, uzun zamandır hareketsiz tüm hesaplara 10 dolar aktararak yapsalar, işte o zaman ilgiyi çekerlerdi ve sağlam bir hareket olurdu!
Bu arada, bana gelmemiş böyle bir mail. Aktif trade yaptığım için olmalı...
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
January 26, 2020, 01:34:32 PM

konu ile ilgili haberi görünce bir bakayım dedim burdan çıktından sonra da mail hesaplarıma bakacağım bir den fazla hesabım var ama bakalım gelen giden birşey var mı. bu arada rakamda düşük geldi 20 dolar vs olsaydı iyidi.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 26, 2020, 01:38:00 PM

Bana da bir mail gelmiş fakat gönderilen mailde ticaret yapma şartı yerine Visa kredi kartı ile alışveriş yapılması şartı sunuluyor. Binance hesabımı son 3 yıldır aktif olarak kullanıyorum ve hesap bakiyemde çok nadiren düşük miktarlarda olmuştu. Neden bana da trade karşılığı hediye verilmedi bilmiyorum fakat 10 USD para için kredi kartı ile Bitcoin almaya değmediğini düşünüyorum. Zaten o işlemi yapacak olsam minimum alım tutarının komisyonu bile daha pahalıya gelecektir. Bu hareketi ile Binance beni üzdü, paramın bir kısmını Huobi veya diğer borsalara aktarmayı düşünüyorum. Evet, Binance için büyük bir miktar değil fakat hiçbir ayrıcalık sağlamaması benim canımı sıkıyor.

konu ile ilgili haberi görünce bir bakayım dedim burdan çıktından sonra da mail hesaplarıma bakacağım bir den fazla hesabım var ama bakalım gelen giden birşey var mı. bu arada rakamda düşük geldi 20 dolar vs olsaydı iyidi.

10 USD bugünkü kur ile yaklaşık 60 TL yapıyor, o da yaklaşık 1 günlük net asgari ücrete denk geliyor. Smiley
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 26, 2020, 01:44:31 PM

bunun için nereye bakmak gerekiyor bilen arkadaşlara bir yardımcı olabilir mi ? çok aktifte olmasa bir hesabım var ara sıra trade yapmaya çalışıyorum. mail adresime mi bakmam gerekiyor ?
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 26, 2020, 06:28:08 PM

bunun için nereye bakmak gerekiyor bilen arkadaşlara bir yardımcı olabilir mi ? çok aktifte olmasa bir hesabım var ara sıra trade yapmaya çalışıyorum. mail adresime mi bakmam gerekiyor ?

Evet hocam maile bilgi maili gelmiş olmalı, mailinizi kontrol edin.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
January 26, 2020, 07:22:38 PM

Bu 10-20$'lar için milleti maymun ettiler artık. KYC yap, tweet at, trade yap... Ne deseler yapar olduk.
Twitter'da çok vakit geçirmeyi sevmiyorum kriptolarla ilgili hesaplar da özellikle çok fazla kötü içerik paylaşılıyor bu nedenle. Ancak bugün dolanırken bir baktım Binance'ın WRX airdrop yaptığıyla ilgili tweet. Sırf meraktan inceledim saçma sapan 4-5 madde var ve katılmak için en az 3'ünü yapmanı istiyor.
Hadi tamam yapalım, o da kesin değil belli sayıda insana dağıtacaklar. Hadi len deyip takipten çıktım Binance'ı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: