Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:48:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: NEO Yeni Bir Yükselişle Yeni Bir Zirve Belirleyebilir  (Read 204 times)
TaliskerDarkStorm (OP)
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
January 27, 2020, 06:06:47 PM

NEO kısa vadede simetrik bir üçgen formasyonu içerisinde hareket ediyor. Bu üçgeni kırması durumunda, bir önceki zirve seviyesinin bulunduğu 0,0135₿’e hatta daha da yukarıya tırmanabilir.

Öne Çıkanlar
* 100 ve 200 günlük hareketli ortalamalar bir boğa geçişi yaptı.
* Kısa vadede fiyat simetrik üçgen formasyonu içerisinde.
* 0,0135₿ ve devamında 0,017₿ direnç oluşturabilir.
* 0,0116₿ destek olarak belirlenebilir.

Kripto para analisti CryptoAmsterdam Twitter üstünde yaptığı paylaşında NEO’nun bir yükselen dip yapabileceğini ve sonrasında direnci kırarak yükselişe devam edebileceğini ifade etti.

Detaylı teknik analiz: https://beincrypto.com.tr/neo-yeni-bir-yukselisle-yeni-bir-zirve-belirleyebilir/
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715233684
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715233684
Reply with quote  #2

1715233684
Report to moderator
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 27, 2020, 06:23:14 PM

NEO uzun zamandır sessiz modundaydı. Boğanın fitilini yakacağını sanmam ama boğa başlarsa, NEO'da yerinde durmayacaktır.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
January 27, 2020, 06:35:38 PM

neo'da bir kıpırdanma haberi geldi mi? yani ben bu crypto dünyasında grafiğe göre artık hareket etmem. benim için kriter hedefler verilen sözler ve yapılan icraatlar başta gelir artık. bir kriptopara proje olarak dediğini ypaıyorsa yaygınlaşır elde tutulur fiyatı yükselir. ama al sat için kullanılıyorsa boğa ile ayı ile canlanıyorsa bize göre değil. uzun zamandır neo topluyorum çıkmasını bende isterim ama ilk kendini fırlatışınca ben çıkarım daha da girmem sanırım.

For rent...
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 28, 2020, 07:13:05 AM

Neo zamanında cok güzel bir yükseliş yakalamıştı fakat daha sonradan çıkan haberler ve gelişmeler onu şuanki fiyatlanmasını sağladı. Boğa zamanında gönül ister ki eski fiyatlanmasını tekrar yakalasın ama zor gibi yakalaması bakalım bekleyip göreceğiz.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 28, 2020, 07:42:18 AM

Piyasa bu halde iken istediği formasyon olsun. Para girişi olmadıktan sonra birisi alım yapmadıktan sonra. O bahsettiğin üçgen yırtılsa bile iş yapmaz. Belki sağlam bir boğa piyasasi olursa hareket edecek coinlerden birisi Neo.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 28, 2020, 05:02:57 PM

eğer eski zirveden bahsediyosak marketcap daki seviyelerin de aynı düzeye gelmesini beklemeliyiz. yoksa ne neo ne ethereum ne de diğer majör coinler ATH seviyelerini göremezler.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 28, 2020, 06:31:15 PM

neo bildiğimiz gibi, geçen ki boğanın kralıydı resmen çok yüksek rakamlara gitti 160 dolar seviyelerine bakalım yeni boğada da neo dan ümitler var özellikle çinin attığı adımlardan dolayıda yıldız gibi parlıyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 28, 2020, 06:34:40 PM

Ben neo'nun artık o eski görkemli günlerine kolay kolay çıkabileceğini sanmıyorum.

Fakat özellikle 6-8-10 dolar bantlarında muhakkak alınması gereken bir coin olduğunu ispatladı. Bu bölgelerde çok iyi direnç gösteriyor. Oralara dokunduğu mutlaka %50 kadar kazandırıyor. Zaten ordan daha düşük seviyelere düşmesi çok üzücü olurdu. Biliyorsunuz Ants olduğu dönemde en son 6 dolar seviyelerindeydi. Neo ekibi coini satın aldıktan sonra 6 doları kırıp aya doğru yükseldi.

Neo'nun tek başına asla değerlendirmemesi lazım. Neo'nun kardeşi GAS token ile birlikte göz önüne alınmalı. Neo'nun yetersiz suply'sinden dolayı GAS token olarak destek vermektedir arza. Çoğu analizci bu durumu düşünmezler. Neo'nun 1'den aşağı bölünmemesi de bir çok yatırımcıyı cezbeden bir durum. Ama o işin aslı öyle değil.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 28, 2020, 06:42:11 PM

Neo zincirinini kullanacak bir suru token vs çıkacaktı ama onlarda masallarda kaldı. Güya ethereumu tahtından edecekti.
Ben Neo dan eski hareketlerini beklemiyorum. Diğer coinler gibi Neo da çok düştü.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 28, 2020, 08:27:19 PM

Birkaç gündür kafasını kaldırdı NEO. Demek oluyor ki halen BTC fiyat ve dominasyonuna bağlı ilerliyor. Yukarıda da pek çok kişi bahsetmiş zaten: eski günlerini göremeyeceğine olan inanç yüksek. Bana kalırsa hiç belli olmaz orası! 10 dolar ve altı seviyeler halen alım için uygun. Bu piyasada fiyatın yükselmesi, bir projenin çok büyük anlaşmalara ya da ortaklıklara imza atmasıyla sınırlı değil. Birkaç ufak tetikleme bile projeleri boğa dönemlerinde aya yolculuyabiliyor.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 28, 2020, 09:50:54 PM

Birkaç gündür kafasını kaldırdı NEO. Demek oluyor ki halen BTC fiyat ve dominasyonuna bağlı ilerliyor. Yukarıda da pek çok kişi bahsetmiş zaten: eski günlerini göremeyeceğine olan inanç yüksek. Bana kalırsa hiç belli olmaz orası! 10 dolar ve altı seviyeler halen alım için uygun. Bu piyasada fiyatın yükselmesi, bir projenin çok büyük anlaşmalara ya da ortaklıklara imza atmasıyla sınırlı değil. Birkaç ufak tetikleme bile projeleri boğa dönemlerinde aya yolculuyabiliyor.

Benim için büyük hayal kırıklıklarından birisi oldu. Çok proje kaçırdılar dışarıya tekrar nasıl toparlarlar bilmiyorum. Efx - Phx ilk başta aklıma gelenler. Efx eos'a phx binance rüzgarına geçti. Esasen ben neo'nun ücretsiz transfer ve stake (gas kazanımı) olaylarını seviyorum ağı da hızlı ve sorunsuz çalışıyor ama yine konferanslara başlayıp üzerlerindeki proje sayısını arttırmalılar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
January 30, 2020, 05:54:54 PM

NEO, özellikle 2017 boğa piyasası döneminde ve ICO çılgınlığının yaşandığı süreç içerisinde adından çok fazla söz ettirmiş ve oldukça popüler olmuş bir kripto paradır. Özellikle geçmiş fiyatlarına kıyasla günümüz fiyatları için yorum yapmak gerekirse neredeyse bedava olan NEO projesinin geleceği çok parlaktır. Son dönemlerde belirli zamanlarda fiyat dalgalanması yaparak bazı dönemlerde gündeme geliyor olsa da ne yazık ki eskisi kadar işlem hacmi yok fakat buna rağmen güzel bir yatırımcı kitlesi elinde NEO bulunduruyor. Son zamanlarda da ekonomik indikatörler NEO için oldukça olumlu sinyaller üretiyor ve NEO ekibi de güzel çalışmalar yapıyor. Bakalım, kısa zaman içerisinde NEO fiyatlarında yeni bir hareket dalgalanmaları olacak mı veya NEO ekibi neler yaparak fiyatı yukarıya taşımaya çalışacak. Bu arada merakla ve bıkmadan takip ettiğim bir kripto para olur kendileri.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 30, 2020, 06:14:47 PM

Benim için büyük hayal kırıklıklarından birisi oldu. Çok proje kaçırdılar dışarıya tekrar nasıl toparlarlar bilmiyorum. Efx - Phx ilk başta aklıma gelenler. Efx eos'a phx binance rüzgarına geçti. Esasen ben neo'nun ücretsiz transfer ve stake (gas kazanımı) olaylarını seviyorum ağı da hızlı ve sorunsuz çalışıyor ama yine konferanslara başlayıp üzerlerindeki proje sayısını arttırmalılar.

Hocam bu phx i artik binacede görmüyorum. Epey bir isim değiştirdi bu token. Geçen aklıma geldi arama kısmından arattım ama bulamadım. Yeni adımı var yoksa bu tokenin?

Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 31, 2020, 09:47:02 PM

Hocam bu phx i artik binacede görmüyorum. Epey bir isim değiştirdi bu token. Geçen aklıma geldi arama kısmından arattım ama bulamadım. Yeni adımı var yoksa bu tokenin?

İlk adı RPX'di sonra swap ile PHX oldu. Sonra binance chain muhabbeti çıkınca binance chain'e atlayıp PHB oldu. Bir dahaki büyük hamlelerini merakla bekliyorum Smiley

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 01, 2020, 12:05:59 PM

Bekleyip duruyoruz Neo'yu. Elimde biraz tutuyorum bakalım eski günlerine dönecek mi? Neo 3.0 bekliyorum açıkcası kısa vade de al sat yapmadığım için de uzun süre bekleyeceğim NEO'yu. İstediğim seviyelere gelir diye ümit ediyorum
Pages: [1]
  Print  

Jump to: