Bitcoin Forum
May 18, 2024, 11:54:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Acill yardım EOS ve Digifinex borsası  (Read 344 times)
axpin (OP)
Member
**

Activity: 79
Merit: 11

View Profile
February 01, 2020, 11:25:05 AM

Öncelikle geçmiş olsun, umarım sorun kısa sürede çözülür. Durumla ilgili globalde de konu açmanı veya benzer konu varsa eklemeni tavsiye ederim, çünkü bunlar dürtmeden kıçlarını kaldırmaz. Bir de lütfen gelişmeler ve sonuç konusunda burada bilgilendirme yap ki gerektiğinde başkalarının da işine yarasın.
Biraz konu dışı olacak, burada da bazılarının yere göğe sığdıramadığı ama bana göre saçma sapan altyapısı ve kullanım şekli olan Eos ve ağının bir rezilliğini görüyoruz.
teşekkür ederim. İlk başta globelde açmayı düşündüm ama ingilizcem yeterli değil vazgeçtim yazmaktan. Hala uğraşıyorum alabilmek için DİGİFİNEX borsası tam bir ucube takımı bütün delilleri gösterdim ama yine yardımcı olmak istemiyorlar. EosPark sitesinde bug olduğunu söyledi . Eosa da yazdım bizimke ilgili sorun yok diyor
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 01, 2020, 11:43:26 AM

Ben başlangıçta memo sorunu sanmıştım ama besbelli ki borsanın işgüzarlığı sorun.

Digifinex borsasında şuan paranız. Göründüğü kadarıyla gönderimde sorun yaşanmış. Eos ağına çok hakim değilim. Btc'de bile bazen sorunlar olabiliyor gönderirken ve bu durumlarda btc gönderen adreste kalıyor. Teknik sorunlar ve ve eğer Digifinex bunu görmezden geliyorsa hakkını aramana devam etmelisin. Bu forumun Servis tartışmaları adında bir bölümü var. Sanırım en uygun yer orası olur.

Altcon servis tartışma alanı: https://bitcointalk.org/index.php?board=198.0
Bitcoin servis tartışma alanı: https://bitcointalk.org/index.php?board=198.0

Durumu ayrıca twitter da da uygun etiketler kullanarak yazabilirsin. Daha önce Poloniex arkadaşın hesabın nedensiz kilitlemiş ve uzun süre cevap vermemişti. Twitterda yoğun ateşe tuttu o zaman. Çok sayıda kullanıcı retwet ve beğeni atınca borsa artık görmezden gelemedi. Ne yazık ki merkezi borsaların sorunu da bu. Böyle bilinmedik, hacimsiz borsalar kullanmayın. Bilinen borsalarda da aynı sorunlar olabilir ama onların riske edemeyeceği bir itibarı var en azından. Bu dijifinex ne yapacak bakalım.

Tüm kanıtlar ve ekran görüntüleri ile açık bir dille derdinizi ifade edin. İngilizceniz yeterli değil ise, translate üzerinden kısa cümleler ile kendinizi ifade edin. Bu şekilde randıman alabilirsiniz. Yada forumdaki arkadaşlardan çeviri desteği alabilirsiniz. @Vispilio'nun böyle bir çeviri konusu olduğunu hatırlıyorum sanki. Şayet yine sonuç alamazsanız bu borsayı scamer olarak etiketlemek zorunda kalacaktır topluluk.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
February 01, 2020, 01:22:53 PM
Merited by DragonDance (1)

Öncelikle geçmiş olsun, umarım sorun kısa sürede çözülür. Durumla ilgili globalde de konu açmanı veya benzer konu varsa eklemeni tavsiye ederim, çünkü bunlar dürtmeden kıçlarını kaldırmaz. Bir de lütfen gelişmeler ve sonuç konusunda burada bilgilendirme yap ki gerektiğinde başkalarının da işine yarasın.
Biraz konu dışı olacak, burada da bazılarının yere göğe sığdıramadığı ama bana göre saçma sapan altyapısı ve kullanım şekli olan Eos ve ağının bir rezilliğini görüyoruz.
teşekkür ederim. İlk başta globelde açmayı düşündüm ama ingilizcem yeterli değil vazgeçtim yazmaktan. Hala uğraşıyorum alabilmek için DİGİFİNEX borsası tam bir ucube takımı bütün delilleri gösterdim ama yine yardımcı olmak istemiyorlar. EosPark sitesinde bug olduğunu söyledi . Eosa da yazdım bizimke ilgili sorun yok diyor

Aslında forumda bu tarz konuları çözmek üzere açılan bir başlık vardı ve aktif tutulamadı. Yani aslında çok doğru bir yerdesiniz ama kullanımı için biraz tecrübe ve ilgi gerekiyor.
@Vispilio'nun açtığı bu başlıkta İngilizce'si olmayanlara, olanların yardım etmesiyle ilgili bir konu var. Buradan yardım alabilirsiniz.

Özellikle Türkçe bölümü doğrudan ilgilendiren, Trust, İtibar, Meta gibi konulardaki tartışmalarda anlaşılmayan mesajlar olursa burada paylaşılıp İngilizce'ye hakim arkadaşlar tarafından hızlı bir şekilde yanıtlanması için sizlerden gelen talep üzerine bu Tercüme başlığını açıyorum arkadaşlar.

Burada rastgele kişisel meraktan ziyade, sıcak devam eden bir tartışmada bol deyimli, argolu kısımlara rastlarsanız daha doğru iletişim için çeviri veya yanıt desteği alabilirsiniz.

Format çok basit: merak ettiğiniz bölümü (mümkün mertebe 1-2 cümleyi geçmemek kaydıyla) doğrudan alıntılayıp bu konuda paylaşırsanız, ben veya konuya hakim arkadaşlar öz bir şekilde çevirisini yapmaya çalışırız.

Ancak düşebileceğiniz en kötü borsalardan birindesiniz maalesef. Digifinex ile iş-işlem yapmak çok zordur. Arkadaşlar yardım etmeye çalışmış güzel şekilde açıkçası benim de aklıma daha iyi bir şey gelmiyor.
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2020, 01:25:08 PM

Ben başlangıçta memo sorunu sanmıştım ama besbelli ki borsanın işgüzarlığı sorun.

Digifinex borsasında şuan paranız. Göründüğü kadarıyla gönderimde sorun yaşanmış. Eos ağına çok hakim değilim. Btc'de bile bazen sorunlar olabiliyor gönderirken ve bu durumlarda btc gönderen adreste kalıyor. Teknik sorunlar ve ve eğer Digifinex bunu görmezden geliyorsa hakkını aramana devam etmelisin. Bu forumun Servis tartışmaları adında bir bölümü var. Sanırım en uygun yer orası olur.

Altcon servis tartışma alanı: https://bitcointalk.org/index.php?board=198.0
Bitcoin servis tartışma alanı: https://bitcointalk.org/index.php?board=198.0

Durumu ayrıca twitter da da uygun etiketler kullanarak yazabilirsin. Daha önce Poloniex arkadaşın hesabın nedensiz kilitlemiş ve uzun süre cevap vermemişti. Twitterda yoğun ateşe tuttu o zaman. Çok sayıda kullanıcı retwet ve beğeni atınca borsa artık görmezden gelemedi. Ne yazık ki merkezi borsaların sorunu da bu. Böyle bilinmedik, hacimsiz borsalar kullanmayın. Bilinen borsalarda da aynı sorunlar olabilir ama onların riske edemeyeceği bir itibarı var en azından. Bu dijifinex ne yapacak bakalım.

Tüm kanıtlar ve ekran görüntüleri ile açık bir dille derdinizi ifade edin. İngilizceniz yeterli değil ise, translate üzerinden kısa cümleler ile kendinizi ifade edin. Bu şekilde randıman alabilirsiniz. Yada forumdaki arkadaşlardan çeviri desteği alabilirsiniz. @Vispilio'nun böyle bir çeviri konusu olduğunu hatırlıyorum sanki. Şayet yine sonuç alamazsanız bu borsayı scamer olarak etiketlemek zorunda kalacaktır topluluk.
üç gündür bu konuyla uğraşıyorum bugün de sonuç alamassam yarın globalde başlık açacağım ve Twitter'da scam bounty yapacağım . Bounty yapan arkadaşlar var onlarda da rica edeceğim bu borsaya hakkımı yedirmeyeceğim.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
February 01, 2020, 01:28:09 PM

Txid'yi farklı ağ izleyicilerde aradım; bazıları transferi "stale" olarak buldu, bazıları da hiç bulamadı.

https://www.eosx.io/tx/8ed02817528a510a139d586ea9a8f18fc2c75a4e0d445f349ecfaec120d10c42  : transfer bulunamadı!

https://eosq.app/tx/8ed02817528a510a139d586ea9a8f18fc2c75a4e0d445f349ecfaec120d10c42 : transfer durumu "stale" olarak değerlendirilmiş, bu durumun açıklamasını, ağ izleyici web adreslerinin telegram sohbet kanallarından ( https://t.me/eoscanada ) öğrenerek en iyi sonuca yaklaşabilirsiniz.

https://eosq.app/account/gmytgobzgege : digifinex eos cüzdan adresinden, size verilen tx saatinde bir çıkış gerçekleşmemiş.

https://eosq.app/account/kucoindoteos : kucoin eos cüzdan adresinden, size verilen tx saatinde bir giriş gerçekleşmemiş.

bence bir cpu problemi ile karşılaşılmış olabilir, ağın durumuna göre bir-iki gün daha beklemenizi ve akabinde işlemin gerçekleşmemesi halinde şikayet konuları açmanızı tavsiye ederim.

eos son kullanıcı için problemli bir ağ derken, borsalar arası transferde bile patlak çıkması gerçekten büyük rezalet oluşturuyor.

not: telegram kanallarında, kendisini amerika birleşik devletleri başkanı olarak tanıtan kişilere bile "private key ve borsa giriş bilgilerinizi" vermeyin. sadece "stale" durumunun açıklamasını öğrenin.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2020, 01:34:02 PM

Txid'yi farklı ağ izleyicilerde aradım; bazıları transferi "stale" olarak buldu, bazıları da hiç bulamadı.

https://www.eosx.io/tx/8ed02817528a510a139d586ea9a8f18fc2c75a4e0d445f349ecfaec120d10c42  : transfer bulunamadı!

https://eosq.app/tx/8ed02817528a510a139d586ea9a8f18fc2c75a4e0d445f349ecfaec120d10c42 : transfer durumu "stale" olarak değerlendirilmiş, bu durumun açıklamasını, ağ izleyici web adreslerinin telegram sohbet kanallarından ( https://t.me/eoscanada ) öğrenerek en iyi sonuca yaklaşabilirsiniz.

https://eosq.app/account/gmytgobzgege : digifinex eos cüzdan adresinden, size verilen tx saatinde bir çıkış gerçekleşmemiş.

https://eosq.app/account/kucoindoteos : kucoin eos cüzdan adresinden, size verilen tx saatinde bir giriş gerçekleşmemiş.

bence bir cpu problemi ile karşılaşılmış olabilir, ağın durumuna göre bir-iki gün daha beklemenizi ve akabinde işlemin gerçekleşmemesi halinde şikayet konuları açmanızı tavsiye ederim.

eos son kullanıcı için problemli bir ağ derken, borsalar arası transferde bile patlak çıkması gerçekten büyük rezalet oluşturuyor.

not: telegram kanallarında, kendisini amerika birleşik devletleri başkanı olarak tanıtan kişilere bile "private key ve borsa giriş bilgilerinizi" vermeyin. sadece "stale" durumunun açıklamasını öğrenin.
üç gün oldu bu sorun oluşalı defalarca yazmama rağmen borsa bu durumu görmezden geldi eospark kullanıyor digifinex borsası burdan bakınca işlem başarılı görünüyor. Dün eospark telegram kanalına yazdım bu sorunu onlarda bana eosparkta bug var işlemleri hatalı gösteriyor senin paran digifinexte dediler daha sonra eospark txıd hatasını düzeltti tekrar digifinex borsasına yazdım yinede sorunu görmezden geliyorlar
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2020, 01:36:03 PM

Aslında forumda bu tarz konuları çözmek üzere açılan bir başlık vardı ve aktif tutulamadı. Yani aslında çok doğru bir yerdesiniz ama kullanımı için biraz tecrübe ve ilgi gerekiyor.
@Vispilio'nun açtığı bu başlıkta İngilizce'si olmayanlara, olanların yardım etmesiyle ilgili bir konu var. Buradan yardım alabilirsiniz.

Özellikle Türkçe bölümü doğrudan ilgilendiren, Trust, İtibar, Meta gibi konulardaki tartışmalarda anlaşılmayan mesajlar olursa burada paylaşılıp İngilizce'ye hakim arkadaşlar tarafından hızlı bir şekilde yanıtlanması için sizlerden gelen talep üzerine bu Tercüme başlığını açıyorum arkadaşlar.

Burada rastgele kişisel meraktan ziyade, sıcak devam eden bir tartışmada bol deyimli, argolu kısımlara rastlarsanız daha doğru iletişim için çeviri veya yanıt desteği alabilirsiniz.

Format çok basit: merak ettiğiniz bölümü (mümkün mertebe 1-2 cümleyi geçmemek kaydıyla) doğrudan alıntılayıp bu konuda paylaşırsanız, ben veya konuya hakim arkadaşlar öz bir şekilde çevirisini yapmaya çalışırız.

Ancak düşebileceğiniz en kötü borsalardan birindesiniz maalesef. Digifinex ile iş-işlem yapmak çok zordur. Arkadaşlar yardım etmeye çalışmış güzel şekilde açıkçası benim de aklıma daha iyi bir şey gelmiyor.
bugün de yatmasa param yarın başlık  ve scam bounty  yapacağım
mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1292

View Profile
February 01, 2020, 01:57:46 PM

hocam twitterdan yardım iste oradan yardımcı olabilirler global dünyaya yazından hızlı çözülüyor bazı sorunlar

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 01, 2020, 02:21:50 PM

Allah kolaylık versin hocam bu konuda neo, btc, eth v.b. olsa çok daha net şeyler söylerdim ama eos bence tam bir bela.

Eos'un kullanımını karmaşık buluyorum ethereum platformu ne kadar sadeyse eos o kadar karmaşık geliyor bana. Bir şekilde son kullanıcı için daha anlaşılabilir cüzdan kullanımı ve platform kullanımı olanakları sunulmalı diye düşünüyorum. Kendi açınızdan değil yeni başlayan birisi için düşünün bu durumu.

Bounty v.b. derken bir ton farklı platform kullandım beni en çok sıkan eos oluyor her seferinde. Son kullanıcı için çok daha kolay ve anlaşılabilir çözümler sunmalılar. Buradaki son kullanıcı borsa ama onlar için bile karmaşık ve sıkıntılı olabilir eos işlemleri.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 01, 2020, 04:37:42 PM

hocam twitterdan yardım iste oradan yardımcı olabilirler global dünyaya yazından hızlı çözülüyor bazı sorunlar

Bence de buradan topladığın tüm verileri ekran görüntüleri ile bir başlık gibi sırasıyla anlat.
Güzel ve düzgün bir İngilizce ile ve hatta bol bol # koy ki daha çok insana ulaşsın. EOS'un Twitter resmi hesabını falan da tag'leyebilirsin mesela. Bence anlamlı olur.
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 01, 2020, 04:59:41 PM

Bana da mantıklı geldi gerekirse ücretli bounty yapacağım. Sırf bunlara ders vermek için

Bence de buradan topladığın tüm verileri ekran görüntüleri ile bir başlık gibi sırasıyla anlat.
Güzel ve düzgün bir İngilizce ile ve hatta bol bol # koy ki daha çok insana ulaşsın. EOS'un Twitter resmi hesabını falan da tag'leyebilirsin mesela. Bence anlamlı olur.
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 03, 2020, 11:30:22 AM
Merited by Blacknavy (1)

Bana da mantıklı geldi gerekirse ücretli bounty yapacağım. Sırf bunlara ders vermek için

evet arkadaşlar sonun da para mı iade ettiler kısaca anlatayım süreci.
Digifinex borsasından başka borsaya EOS gönderdim blok.iodan baktığımda Forked diye bir hata aldım işlemin gerçekleşmediği anlamına geliyordu EOS ağında çatallaşma olmuş ve bu yüzden işlem başarılı olmamış.
Digifinex borsasına yazdım ama onlar EosPark sitesini kullanıyormuş burda da işlem başarılı görünüyordu blok.iodan bakmalarını söyledim ama Digifinex bunu reddetti ve EosParkın güvenli olduğunu söylediler. EosPark telegram kanalına yazdım onlarda bana eosparkta bug var işlemleri hatalı gösteriyor dediler ve bu hatayı düzelttiler
Tekrar digifinex borsasına yazdım ama yinede sorunu çözmek istemediler sorunun diğer borsada olduğunu söylediler. EOS ağında diğer borsasının depozit işlemlerimi baktım ama o saatte depozit işlemi gerçekleşmemiş ekran görüntüleri aldım tekrar digifinex borsasına yazdım yinede tutarlı bir cevap alamadım. EOS ve kucoin telegram adminlerine ulaştım onlarda Digifinex borsasına mail yazdılar. Dün tekrar konuştum bitcointalkta ve Twitter'da bunu paylaşacağımı söyledim bir nevi tehdit yani ve onlarda bu sorunla tekrar ilgineceklerini söylediler kısa bir süre sonra geri döndüler salı gününe kadar paramı iade etmeyi kabul ettiler. Sonuç olarak Digifinex borsası büyük dolandırıcı paramın peşine düşmeseydim vermeyeceklerdi. EosPark sitesi işlemleri hatalı gösteriyor ve Digifinex bunu kullanıyorlar ( ÇAKALLIK)  EOS ağında da bloklarda çatallaşma oluyormuş bu hatayı da kullanıyorlar. Digifinex borsası scam bir borsa birgün aynı şey başınıza gelirse ısrar ve tehdit işe yarıyor..
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 03, 2020, 02:33:51 PM

Digifinex borsasından başka borsaya EOS gönderdim blok.iodan baktığımda Forked diye bir hata aldım işlemin gerçekleşmediği anlamına geliyordu EOS ağında çatallaşma olmuş ve bu yüzden işlem başarılı olmamış.
Digifinex borsasına yazdım ama onlar EosPark sitesini kullanıyormuş burda da işlem başarılı görünüyordu blok.iodan bakmalarını söyledim ama Digifinex bunu reddetti ve EosParkın güvenli olduğunu söylediler. EosPark telegram kanalına yazdım onlarda bana eosparkta bug var işlemleri hatalı gösteriyor dediler ve bu hatayı düzelttiler
Tekrar digifinex borsasına yazdım ama yinede sorunu çözmek istemediler sorunun diğer borsada olduğunu söylediler. EOS ağında diğer borsasının depozit işlemlerimi baktım ama o saatte depozit işlemi gerçekleşmemiş ekran görüntüleri aldım tekrar digifinex borsasına yazdım yinede tutarlı bir cevap alamadım. EOS ve kucoin telegram adminlerine ulaştım onlarda Digifinex borsasına mail yazdılar. Dün tekrar konuştum bitcointalkta ve Twitter'da bunu paylaşacağımı söyledim bir nevi tehdit yani ve onlarda bu sorunla tekrar ilgineceklerini söylediler kısa bir süre sonra geri döndüler salı gününe kadar paramı iade etmeyi kabul ettiler. Sonuç olarak Digifinex borsası büyük dolandırıcı paramın peşine düşmeseydim vermeyeceklerdi. EosPark sitesi işlemleri hatalı gösteriyor ve Digifinex bunu kullanıyorlar ( ÇAKALLIK)  EOS ağında da bloklarda çatallaşma oluyormuş bu hatayı da kullanıyorlar. Digifinex borsası scam bir borsa birgün aynı şey başınıza gelirse ısrar ve tehdit işe yarıyor..

Öncelikle geçmiş olsun. Konuyu sürekli takip ediyordum pek bir bilgim olmadığı da içinde araya giriyip bilgi kirliliği olmasın diye yorum yazmadım. Baştan sona olayı açıklamanız gerçekten güzel olmuş. İlerde bizimde başımıza gelebilir bu tür durumlar.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 03, 2020, 02:48:31 PM

bitcointalkta ve Twitter'da bunu paylaşacağımı söyledim bir nevi tehdit yani ve onlarda bu sorunla tekrar ilgineceklerini söylediler kısa bir süre sonra geri döndüler salı gününe kadar paramı iade etmeyi kabul ettiler

Geçmiş olsun hocam, nihayet kurtarmışsınız parayı. Böyle adamlar vicdansız olurlar. Neyse ki itibarlarını zedelemek istememişler. En azından kurtaracak bir itibarları olduğuna inanmışlar neyse ki.

Bundan sonrası için yine de dikkat edin, bilinen hacimli borsaları kullanmanızda yarar var her zaman. Hiç olmadı kendiniz manuel cüzdan oluşturun. İleride sorun yaşayacak kullanıcılar için iyi bir örnek teşkil ediyor bu yaşadığınız süreç. Eos ağındaki bu garip tutarsızlıkta dikkatimi çekti. Zaten hiç yatırım yaptığım bir altcoin değil. Bitfinex'in icat ettiği bir ağ ama kim alıp satıyor da bu kadar yüksek hacim oluşturuyor anlamadım bugüne kadar. Forumlarda çok bahsi de geçmez. XRP'nin de böyle anlaşılmaz bir durumu var.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
February 03, 2020, 04:51:45 PM

Geçmiş olsun hocam çok sevindim. Siz hakkınızı aramasanız adamlar yiyecek. Ortalık asalak dolu.

.
mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1292

View Profile
February 03, 2020, 04:54:10 PM

bu konuda dediğim gibi twitter ile inanılmaz sayıda kullanıcıya erişiliyor twitterdan korkuyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 03, 2020, 08:06:06 PM

Geçmiş olsun hocam çok sevindim. Siz hakkınızı aramasanız adamlar yiyecek. Ortalık asalak dolu.
kesinlikle katılıyorum adamlar paraya çökme derdinde
axpin (OP)
Member
**

View Profile
February 03, 2020, 08:08:13 PM

bu konuda dediğim gibi twitter ile inanılmaz sayıda kullanıcıya erişiliyor twitterdan korkuyorlar.
Twitter ve bitcointalkta paylaşacağım dedikten sonra ciddiye almaya başladılar zaten. Israr etmesem peşine düşmesem paramı vermeyeceklerdi adiler
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: