Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:58:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Chiliz ( CHZ ) Tartışma  (Read 2376 times)
kriptobaron (OP)
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
May 07, 2020, 12:08:35 PM

Karma dövüş sanatları UFC ile bir ortaklık duyurdular bizim ülke haberi sevmedi ama Amerika da oldukça sevilen bir spor fiyata kısa süreli bir etkisi oldu sonra dump geldi bakalım gün içerisinde hareketlilik olacak mı.
1714049906
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714049906
Reply with quote  #2

1714049906
Report to moderator
1714049906
Hero Member
*

Ignore
1714049906
Reply with quote  #2

1714049906
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714049906
Hero Member
*

Ignore
1714049906
Reply with quote  #2

1714049906
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
May 07, 2020, 01:33:59 PM

Karma dövüş sanatları UFC ile bir ortaklık duyurdular bizim ülke haberi sevmedi ama Amerika da oldukça sevilen bir spor fiyata kısa süreli bir etkisi oldu sonra dump geldi bakalım gün içerisinde hareketlilik olacak mı.

Şimdi bunu görünce Binance'a girdim ve en yüksek hacimlerde 4. sırada CHZ vardı. Kim sevdi, kim sevmedi bilmem ama birileri takip ediyor demek ki!
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
May 07, 2020, 06:28:01 PM

Anlaşma haberinden sonra Chiliz yatırımcısı Cz'den tweet
https://twitter.com/cz_binance/status/1258455637911990272
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 07, 2020, 06:36:49 PM

Helal olsun CZ'ye virüs, salgın karantina falan dinlemiyor adamın kurduğu sistem her koşulda para kazandırıyor adama... Biz de böyle arkasından konuşuruz ancak.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
May 07, 2020, 06:50:23 PM

Helal olsun CZ'ye virüs, salgın karantina falan dinlemiyor adamın kurduğu sistem her koşulda para kazandırıyor adama... Biz de böyle arkasından konuşuruz ancak.
Akıllı adam zamanında güzel iş çıkardı vurdu parayı şimdi para parayı çeker mantığıda da işliyor gelecek vaad eden projeleri de ya alıyor ya ortak oluyor yada yatırım yapıyor paran olunca böyle oluyor hocam bizde 3-5 bir şeyler kazanacağız diye onun bunun attığı tweetin peşinde koşuyoruz Smiley
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 08, 2020, 08:37:07 PM

Ortada maddi bir ortaklık mı var yoksa proje ortaklığı mı? Binance'nin ekosistem havuzunda çok proje var ve partnership olarak geçiyor. CHZ de Binance ile bu şekilde mi olacak acaba? Haberde UFC ortaklığı da gördüm. Tam olarak nedir şimdi bu ortaklık durumları? Kim kiminle kafam karıştı :)
kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
May 09, 2020, 09:07:48 PM

Ortada maddi bir ortaklık mı var yoksa proje ortaklığı mı? Binance'nin ekosistem havuzunda çok proje var ve partnership olarak geçiyor. CHZ de Binance ile bu şekilde mi olacak acaba? Haberde UFC ortaklığı da gördüm. Tam olarak nedir şimdi bu ortaklık durumları? Kim kiminle kafam karıştı Smiley

Cz Chiliz yatırımcısı sanırım.
UFC ile de anlaşma yaptılar detayları nasıl olacak bilmiyorum.
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
May 11, 2020, 09:38:01 PM

UFC ile anlaşmasından sonra sağlam bir artış bekliyordum ama sanki hayal kırıklığına uğrattı gibi. Ama olsun 93 sattan aldım bakalım nasıl seyredecek olaylar Smiley

kriptobaron (OP)
Sr. Member

View Profile
May 11, 2020, 11:29:42 PM

UFC ile anlaşmasından sonra sağlam bir artış bekliyordum ama sanki hayal kırıklığına uğrattı gibi. Ama olsun 93 sattan aldım bakalım nasıl seyredecek olaylar Smiley
UFC haberinden önce çok şişirdi büyük haberimiz var diye Alex, Türkler haberi pek beğenmedi ama UFC güzel bir anlaşma oldu, bence ileride belki Coinbase Borsasına falan giriş düşünülürse güzel referans olur bu anlaşma.
Ben Chilizleri satıp 72 sat'dan Go aldım, Go 90 100 sat'a kadar ilerlerse satıp tekrar Chilize girerim.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 13, 2020, 10:27:19 PM

Epey zamandır Twitter'da fenolara bakmıyordum aklıma hirozaki geldi. O da chz almis hatta hesabinin videosunu cekip paylaşmış. 11 btc lik alim yapmış. O da kendi çapında coini shillemis. Bu başlık ta yeni dikkatimi çekti. Bakalim nereye gidecek. Zaten bende 11 btc koysam %10 gitse yeter.  Kafadan 1 btc kari olur.
Büyük para ile kazanç büyük tabi kaybedersen de büyük kaybedersin o da ayrı bir durum
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 09:02:20 PM

Güzel atak yapmış ve 100 sat üzerine atmış yine kendini. Gördüğüm kadarıyla 80-120 sat aralığında oynuyor son zamanlarda. Al-sat yapmalık da düşünülebilir, uzun vadeli de... Ben uzun zamandır çoğu projeye orta-uzun vadeli giriyorum. Artık al-sat yapmaya kalbim dayanmıyor; aşırı stresli gelmeye başladı şu sıralar!
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 16, 2020, 10:03:16 PM

Bir sürü coin var malum piyasada hal böyle olunca insan ne alacağını şaşırıp kalıyor.
Daha önce chz yi binance de gördüm ama bu akdar dikkatimi çekmedi şimdi takibime alıyorum. Bakalım nereye kadsr gidecek.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
May 16, 2020, 11:00:15 PM

Güzel atak yapmış ve 100 sat üzerine atmış yine kendini. Gördüğüm kadarıyla 80-120 sat aralığında oynuyor son zamanlarda. Al-sat yapmalık da düşünülebilir, uzun vadeli de... Ben uzun zamandır çoğu projeye orta-uzun vadeli giriyorum. Artık al-sat yapmaya kalbim dayanmıyor; aşırı stresli gelmeye başladı şu sıralar!

Hangi projeler var şu an elinde hocam

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 17, 2020, 11:35:36 AM
Last edit: May 17, 2020, 04:38:16 PM by lossnet
Merited by wolwoo (1)

Arkasından çok atılıp tutulan coinleri biriktirdim bir süre. Mesela TRX, XRP, MTH, NPXS, IOTA, STORM, KEY :) Milletin almayın dediklerini almaya çalışıyorum. Sert düşüşlerde ufak ufak topluyorum yani.
Daha az laf yiyen ve mülayim olanlardan ise: OAX, ZRX, ZIL, STRATIS ve STELLAR gözdelerim. Bunların hepsi de eskiler ve zirve fiyatlarını bildiklerimiz.
Yenilerden CHZ'ye özel ilgim var. Aynı şekilde STX ve HBAR'a da öyle...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 17, 2020, 03:04:24 PM

Arkasından çok atılıp tutulan coinleri biriktirdim bir süre. Mesela TRX, XRP, MTH, NPXS, IOTA, STORM, KEY Smiley Milletin almayın dediklerini almaya çalışıyorum. Sert düşüşlerde ufak ufak topluyorum yani.
Daha az laf yiyen ve mülayip olanlardan ise: OAX, ZRX, ZIL, STRATIS ve STELLAR gözdelerim. Bunların hepsi de eskiler ve zirve fiyatlarını bildiklerimiz.
Bizim bir borsacı abimiz vardı, yemez içmezdi, aldığı parayı 90'lı yıllardan bu yana hisse senedine yatırırdı. Borsaya giren her hisseden alırmış, onlardan gelen temettüye de alırmış. 2010'larda falan "trilyonluk" diye söylenirdi kendisi için

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 19, 2020, 06:49:48 PM

Arkasından çok atılıp tutulan coinleri biriktirdim bir süre. Mesela TRX, XRP, MTH, NPXS, IOTA, STORM, KEY :) Milletin almayın dediklerini almaya çalışıyorum. Sert düşüşlerde ufak ufak topluyorum yani.
Daha az laf yiyen ve mülayip olanlardan ise: OAX, ZRX, ZIL, STRATIS ve STELLAR gözdelerim. Bunların hepsi de eskiler ve zirve fiyatlarını bildiklerimiz.

Bizim bir borsacı abimiz vardı, yemez içmezdi, aldığı parayı 90'lı yıllardan bu yana hisse senedine yatırırdı. Borsaya giren her hisseden alırmış, onlardan gelen temettüye de alırmış. 2010'larda falan "trilyonluk" diye söylenirdi kendisi için

Ne güzel bir örnek vermişsin öyle :) Mantıklı adammış valla, hedefe kilitlenmiş resmen! Ben de gaza geldim şimdi, coin alasım geldi! Ben o borsacı abinin 10'da 1'i olsam yeter de artar bana... Birkaç projeye ya da hisseye yatırım yaparak olacak iş değil zaten, bol bol çeşitlendirmek lazım portföyü. Miktar da çok önemli değil aslında. Bugün 1 dolar olan projenin, yarın 100 dolar olma ihtimali de bir kenarda duruyor hep!
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
May 20, 2020, 10:26:26 AM

Arkasından çok atılıp tutulan coinleri biriktirdim bir süre. Mesela TRX, XRP, MTH, NPXS, IOTA, STORM, KEY Smiley Milletin almayın dediklerini almaya çalışıyorum. Sert düşüşlerde ufak ufak topluyorum yani.

Bu işin sabir işi olduğu belli ama insanoğlu maalesef sabredemiyor  buna ben de dahilim. En cok sabrettigimiz 3-5 ay belki. Adam 2010 yılına kadar sabretmis. Bir de kazandığın parayi yiyeceksin arkadaş. Sürekli biriktirmek mantıklı değil.

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
May 22, 2020, 04:39:34 PM

Anlaşma çok ama icraat yok. Chiliz'in kendi borsasında in cin top oynuyor. Ve çıkarılan bu coinler pek fazla ilgi görmüyorlar.
Proje çok geniş kapsamlı ve bu iş için erken olduğunu düşünüyorum.

Bir ara kapsamlı bir şekilde üzerine düşünüp yazacağım chiliz için.
Tanesi 1 lira olma ihtimali çok çekici geliyor ve yarım milyon alıp kenara atasım geliyor.
Fakat şöyle bir bakarsam bu coin genellikle türklere pazarlanmış zaten.
Uygulama indirme sayısı düşük. Arzın dolaşımın dışında kalanda çok fazla coin var.

Mustty
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
May 28, 2020, 11:46:48 AM

Anlaşma çok ama icraat yok. Chiliz'in kendi borsasında in cin top oynuyor. Ve çıkarılan bu coinler pek fazla ilgi görmüyorlar.
Proje çok geniş kapsamlı ve bu iş için erken olduğunu düşünüyorum.

Bir ara kapsamlı bir şekilde üzerine düşünüp yazacağım chiliz için.
Tanesi 1 lira olma ihtimali çok çekici geliyor ve yarım milyon alıp kenara atasım geliyor.
Fakat şöyle bir bakarsam bu coin genellikle türklere pazarlanmış zaten.
Uygulama indirme sayısı düşük. Arzın dolaşımın dışında kalanda çok fazla coin var.

Taraftar tokeni olmasına bağlıyorum ben bunu. Yeni sezonun başlaması ile sosyal medyada dilleneceğini düşünüyorum. Bir kaç içinde uçup kaçacak bir token olduğunu pek sanmıyorum.
lossnet
Legendary
*

View Profile
May 28, 2020, 08:09:57 PM

Ligler başlayınca işin şekli değişir! Bence Corona günlerine denk geldiği için terste kaldı CHZ. Sonuçta aktif bir spor hayatı gerekiyor bu proje için. Birkaç gündür yukarı yönlü kırılma yaşadı ama geri döndü.
Yaz sonunda tekrar bakmak lazım fiyatına. Ben düştükçe ufaktan topluyorum. Alış hedefim 80-90 sat arasında.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: