Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:55:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance IEO'ları Katılımcı Sayıları ve Kazanan Oranları  (Read 111 times)
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
February 13, 2020, 02:12:23 AM
Merited by Bthd (1)

Binance ieo'ları, temelde BNB fiyatını pozitif olarak etkilemiş olsa da, yer yer şikayetler beraberinde, aynı oranda ieo katılımcılarına da kazanç sağladı. konu hakkında yüksek sesle dillendirilen en önemli şikayet, biletlerin çıkma oranlarıydı, daha doğrusu "çıkmama" oranları :))

ico_analytic'in binance ieo'larına katılım sayısı ve bilet kazanan katılımcı oranına dair grafiği; 

kazanan katılımcı ve fiyat hareketi oranında, en iyi performans -emin olmamak ile beraber- matic tarafından gerçekleştirilmiş gibi.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1714607703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714607703
Reply with quote  #2

1714607703
Report to moderator
1714607703
Hero Member
*

Ignore
1714607703
Reply with quote  #2

1714607703
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714607703
Hero Member
*

Ignore
1714607703
Reply with quote  #2

1714607703
Report to moderator
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
February 13, 2020, 08:24:38 AM

Wazirx ye daha çok kazanan olurdu ama daha önce ki ieo larin kötü imajından dolayı waxirx az kalmış gibi. Borsada trade açıldığı zaman bile wazirx iyi kazandırdı.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 13, 2020, 11:37:34 AM

Çok güzel bir veri bu @Trendcoin teşekkürler. Bu tarz verilere bakarak bende yatırım kararı alıyorum. Sosyal dengeler çok önemli çünkü.

Bnb topluluğu çok güçlü bir coin. Adam ceketini satsa milyon dolara alan olur. Ama o satıştan sonraki satışlar negatif etkilenir tabi Cheesy Dikkatimi çeken şey grafikte sürekli katılımcı sayısı azalmış. Fakat bilet çıkma oranları/şansı ise sürekli düşüyor. Bunun nedeni nedir? En son Wazirx'te %7 idi ki bu rakam gerçekten piyango ile eşdeğer bir rakam. %7 çıkma oranı varken ieo için bnb almak hiç mantıklı durmuyor. En azından %10 olmalı ki elinde ciddi sayıda bnb tutan holderlara kesin çıksın. 10 billet tutan adama en az 1 tane çıkmadığı sürece mantıklı gelmiyor piyangolara katılmak.

Wazirix'in fiyat performansı iyiydi ilk çıktığında. Şuanda da arada pump yiyiyor. Bence çok iyi direnç gösterdi. Ölü fiyatlara düştüğünde alınabilir bu. İlk çıktığı fiyattan 2x daha yapmış. Hayret doğrusu.

Bu kadarını beklemiyordum...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
February 13, 2020, 04:10:59 PM
Last edit: January 19, 2021, 08:10:33 AM by trendcoin

...

hocam ben ieo'ları çok sıkı takip etmedim :) sistemin kendi içinde çok defa güncellendiğini ve değiştiğini biliyorum ama detaylara çok bakmadım. matic %71 bilet kazanma oranı ve borsada 10x ile en adili gibi gözüküyor, tabii yine de o dönem bnb fiyatı ne oldu diye de bakmak gerekir. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
February 13, 2020, 04:53:16 PM

Çok güzel bir veri bu @Trendcoin teşekkürler. Bu tarz verilere bakarak bende yatırım kararı alıyorum. Sosyal dengeler çok önemli çünkü.

Bnb topluluğu çok güçlü bir coin. Adam ceketini satsa milyon dolara alan olur. Ama o satıştan sonraki satışlar negatif etkilenir tabi Cheesy Dikkatimi çeken şey grafikte sürekli katılımcı sayısı azalmış. Fakat bilet çıkma oranları/şansı ise sürekli düşüyor. Bunun nedeni nedir? En son Wazirx'te %7 idi ki bu rakam gerçekten piyango ile eşdeğer bir rakam. %7 çıkma oranı varken ieo için bnb almak hiç mantıklı durmuyor. En azından %10 olmalı ki elinde ciddi sayıda bnb tutan holderlara kesin çıksın. 10 billet tutan adama en az 1 tane çıkmadığı sürece mantıklı gelmiyor piyangolara katılmak.

Wazirix'in fiyat performansı iyiydi ilk çıktığında. Şuanda da arada pump yiyiyor. Bence çok iyi direnç gösterdi. Ölü fiyatlara düştüğünde alınabilir bu. İlk çıktığı fiyattan 2x daha yapmış. Hayret doğrusu.

Bu kadarını beklemiyordum...

Bence bunun sebebi BNB tutan sayısının azalması. Yani daha az sayıda insan, daha fazla BNB tutarak çekilişe katıldı. Örneğin başlangıçta 100 kişi 50BNB ile katılıyorken, sonraları 70 kişi 150BNB ile katıldı.
Sonuç olarak katılımcı azalırken, BNB satın alarak daha fazla şans elde etmek isteyenler artmıştır.

Güzel veriler sunuyor ama sanırım Binance bile IEO'yu tadında bırakmaya karar verdi. Ya da kriterlerini karşılayan yok şu anda. Sanırım herkes aslında daha fazla kripto paraya ihtiyaç duymadığımız konusunda hem fikir. E bu ortamda elinden projeleri tutup buraya getirmenin pek bir faydası yok sanırım. Bunun yerine var olanları sağlamlaştırsak iyi olurdu. Tabi ki gerçekten hak eden fikirler ortaya bir şekilde çıkacaktır zaten.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: